Krajská střelecká liga mládeže 2015

SM 60, 3x20
 1.kolo - 9. 5. 2015 - O Štít města Třeště
 3.kolo - 6. 6. 2015 - Velká cena SSK Nové Město na Moravě
 2.kolo - 14. 6. 2015 - Velká cena města Bystřice nad Pernštejnem
 4.kolo - 8. 8. 2015 - Pohár AVZO Horní Cerekev
 5.kolo - 19. 9. 2015 - Velká cena Pelhřimova
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.5.k.Celk.
1. Matějková Michaela 97 37019 Horní Cerekev 0252 582     571 586 1739
2. Vlčková Michaela 01 39300 Horní Cerekev 0252 573 572   569 560 1714
3. Čugová Kateřina 99 40413 Třešť 0039 553     541 576 1670
4. Jandová Šárka 98 37140 Černovice 0202       572 582 1154
5. Jiráková Vlaďka 98 38815 Černovice 0202 567       566 1133
6. Michálková Kateřina 00 39256 Černovice 0202         579 579
7. Váňová Diana 02 47270 Horní Cerekev 0252         517 517
8. Librová Leona 02 40273 N.Město n.M. 0030   401       401
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK
1. Rudolf Jiří 99 39017 Třešť 0039 575     579 558 1712
2. Vaněk Karel 98 38901 Horní Cerekev 0252 564 564     578 1706
3. Vaněk Jaroslav 99 38902 Horní Cerekev 0252 566 574     565 1705
4. Klimeš Dominik 98 38818 Černovice 0202 545     552 528 1625
5. Zíka Petr 02 40184 Černovice 0202 510     515 551 1576
6. Šíma Zdeněk 00 40849 V.Meziříčí 0324   484 528 491   1503
7. Chadim Daniel 99 40848 V.Meziříčí 0324   506 542     1048
8. Mezhlumyan Martin 98 39999 V.Meziříčí 0324     543     543
9. Raučina František 99 40385 Bystřice n.P. 0303     518     518
10. Bezák Marian 01 40847 V.Meziříčí 0039       518   518
11. Hoffmann Michael 99 40756 N.Město n.M. 0030   506       506
12. Loub Zdeněk 01 40276 N.Město n.M. 0030     499     499
13. Beneš Radek 04 40832 Třešť 0039 488         488
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK
1. Jandová Šárka 98 37140 Černovice 0202       543 562 1105
2. Jiráková Vlaďka 98 38815 Černovice 0202 533       535 1068
3. Vlčková Michaela 01 39300 Horní Cerekev 0252       463 488 951
4. Michálková Kateřina 00 39256 Černovice 0202         559 559
5. Matějková Michaela 97 37019 Horní Cerekev 0252 540         540
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK
1. Klimeš Dominik 98 38818 Černovice 0202 452     486 492 1430