Mistrovství ČR

Plzeň   11.9. až 13.9.2015
LM, SM 60, 3x20, SP 30+30
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar.SSK1.2. 3.4.5.6.Celk.Fin.
1. Hrčkulák David 92 0370-Dukla Plzeň 102,1 104,4 103,2 105,4 102,6 103,6 621,3 207,4
2. Varga Miroslav 60 0370-Dukla Plzeň 101,9 105 103,3 104 103,2 102,3 619,7 206,3
3. Čihák Tomáš 89 0253-Sezemice 104,8 102,9 104,7 104,6 104,6 103,3 624,9 185,9
4. Čadek Zdeněk 92 0032-Boh.Poděbrady 103,7 103,5 103,2 103 102,6 102,6 618,6 165,2
5. Kasper Tomáš 87 0368-Poruba,Skalka 102,4 102,9 104,1 102,1 105,1 104,1 620,7 143,2
6. Rozsypal Ondřej 82 0232-Rapid Plzeň 103,9 103,7 103,2 104,3 104 103,5 622,6 122,3
7. Smetana Kamil 73 0551-Nivnice 103 103,3 104,7 103,9 103,4 102,9 621,2 102,1
8. Jeřábek Tomáš 73 0232-Rapid Plzeň 104,8 102,8 103,7 105 104,8 103,6 624,7 81,2
9. Kasipovič Nikica 66 0015-Plzeň - Slovany 103,4 104,7 102 100,1 104,1 103,8 618,1  
10. Sváček Petr 94 0232-Rapid Plzeň 103,3 102,8 102,8 103,9 102,3 102,7 617,8  
11. Haman Václav 86 0232-Rapid Plzeň 102,7 100,3 103,4 104 101,8 105,2 617,4  
12. Bečvář Václav 57 0227-Zábřeh na Mor. 101 103,8 104 103,6 102,3 102,6 617,3  
13. Šmol Petr 86 0370-Dukla Plzeň 103,4 101,6 102,2 101,8 103,9 103 615,9  
14. Adamec Petr 72 0224-Ostrava 105,5 102,8 101,4 102,3 98,6 104,9 615,5  
15. Cipro Adam 94 0370-Dukla Plzeň 102,4 99 101,5 104,1 103,4 103,9 614,3  
16. Hrubeš Vilém 51 0353-Pelhřimov 101,5 103,3 100,6 102,9 103,6 102,4 614,3  
17. Fabok Rastislav 67 0015-Plzeň - Slovany 98,9 101,8 101 104,2 103,7 104,1 613,7  
18. Havlík Martin 93 0015-Plzeň - Slovany 101,8 100,1 101,3 103,4 103,3 103,7 613,6  
19. Ditrych Marek 94 0054-Hradec Králové 102 102 101,8 102,6 102,5 102,4 613,3  
20. Pospíšil Milan 74 0297-Hradec Králové 103,5 102,7 100,1 103,4 98,8 104,7 613,2  
21. Pavlíček Jindřich 43 0486-Domažlice 101,7 100,7 102,1 102,1 102,2 102,7 611,5  
22. Hawelka Martin 76 0294-Meziboří 102 104,7 94,6 103,4 103,8 102,7 611,2  
23. Bobka Bronislav 73 0224-Ostrava 101,7 102 100,5 103,1 100,9 102,6 610,8  
24. Šenkapoul Vladimír 53 0039-Třešť 100,3 101,6 103 101,4 101,8 102,6 610,7  
25. Karlík Ondřej 85 0551-Nivnice 103,4 99,1 101,7 101,8 102,4 102,3 610,7  
26. Haloda Vladimír 85 0370-Dukla Plzeň 103,4 101 101,5 102,9 101,2 100,7 610,7  
27. Adamec Pavel 72 0224-Ostrava 99,5 101,5 101,9 103,6 100,8 103 610,3  
28. Klimánek Miroslav 52 0055-Jablonec n.N. 99,1 102,6 102,5 101,5 101,9 102 609,6  
29. Karel Josef 74 0055-Jablonec n.N. 99,8 103,1 100,7 102,4 100,4 102,8 609,2  
30. Gruber Michal 84 0348-Brandýs n.L. 102,2 102,1 100,5 101,3 101,8 101,3 609,2  
31. Bečka Jiří 93 0069-DUEL Praha 100,2 100,7 101,7 100,9 101,8 103,4 608,7  
32. Demjan Jakub 94 0348-Brandýs n.L. 101,7 97,5 102,5 103 101,1 102,7 608,5  
33. Boháček Pavel 73 0905-Liberec 98,6 100,3 101,9 100,5 103,7 102 607  
34. Novák Jakub 94 0253-Sezemice 99,3 102,2 101,5 98,8 101,7 102,5 606  
35. Pavíza Michal 66 0170-Plzeň 102,1 102 102 101,2 99,4 99,1 605,8  
36. Hóta Jan 94 0054-Hradec Králové 99 102,1 100,3 100,2 102 101,9 605,5  
37. Kocourek František 41 0015-Plzeň - Slovany 100,3 98,3 101,3 99,9 101,6 104 605,4  
38. Szabados Richard 73 0311-Ležáky Most 98,5 100,4 102 102,9 100 101,5 605,3  
39. Kapica Rudolf 58 0328-Rožnov 99,4 102,6 98,8 100,3 103,1 101 605,2  
40. Tkadlec Miroslav 57 0272-Šumperk 101,5 101,3 99,9 100,9 101,7 99,5 604,8  
41. Kafka Jiří 67 0067-Jiříkov 103,2 99,6 100,2 100,7 99,6 101,1 604,4  
42. Rajnoha Josef 56 0159-Chrastava 102,4 99,1 100,5 97,5 100,9 103,8 604,2  
43. Doležal Jaroslav 56 0032-Boh.Poděbrady 102,2 101,2 99,7 97,4 100,3 103,1 603,9  
44. Gebauer Vilém 61 0374-Kopřivnice 100 99,4 100,8 101,9 100,2 101,4 603,7  
45. Houžvička Alois 46 0021-Magnum Praha 101,2 102,2 99 100,1 98,5 102,6 603,6  
46. Kýček Miroslav 55 0015-Plzeň - Slovany 99,3 102,5 101,5 101,7 99,4 98,9 603,3  
47. Stránský Milan 59 0037-Dvory 99,4 101,1 102,8 101,1 98,9 99,3 602,6  
48. Mikulčík Hynek 70 0905-Liberec 100 100,9 101,3 98,2 100,4 101,2 602  
49. Vyhlídal Tomáš 94 0368-Poruba,Skalka 99,9 101,4 97,4 101,2 99,3 101,3 600,5  
50. Bartošek Marek 89 0462-Poličná 102,4 98,9 97,5 98,1 100,9 102,1 599,9  
51. Reichert Ondřej 91 0348-Brandýs n.L. 98,5 101,4 101,4 98,3 98,5 101,3 599,4  
52. Vyhlídal Jiří 72 0368-Poruba,Skalka 98,1 97,5 102,5 99,5 100,1 101,6 599,3  
53. Tůma Martin 85 0039-Třešť 99 100,4 100,4 98,8 100,5 99,8 598,9  
54. Vondráček Daniel 59 0032-Boh.Poděbrady 100,8 99,2 97,1 98,6 101,2 101,1 598  
55. Pokorný David 84 0162-Slatina Brno 100,7 99,9 101,2 95,5 101,2 99,4 597,9  
56. Andrejič Nikola 77 0301-Č.Budějovice 100,7 93,7 102,2 102,5 99,2 99 597,3  
57. Rambousek Pavel 56 0043-Děčín 97,7 97,7 99,2 102,1 99 100,1 595,8  
58. Vídeňský Miroslav 53 0402-Rychnov n.K. 97,6 97,2 98,7 101,5 102,3 98,2 595,5  
59. Kafka Josef 47 0067-Jiříkov 100 99,1 100,4 101,4 96,1 98,1 595,1  
60. Václav Pavel 65 0227-Zábřeh na Mor. 100,8 99,4 96,2 100,2 98,3 98,7 593,6  
61. Jeřábek Zdeněk 40 0056-COSMANOS 100,2 98,5 99,3 101,7 96,7 95,7 592,1  
62. Šťastný Zdeněk 48 0437-Stará Lysá 98 93,6 101,3 96,3 96 101 586,2  
63. Kučera Zdeněk 61 0200-Manušice 99,2 98,4 95,1 100,9 94,4 97,2 585,2  
64. Hase Roland 69 0067-Jiříkov 94,2 96,7 99,6 96,8 99,2 96,3 582,8  
65. Václavík Tomáš 86 0200-Manušice 98,7 98 93,2 94,4 95,8 96,8 576,9  
66. Hampl Jan 64 0190-Přezletice 93 97,3 95,5 91,4 95,4 97 569,6  
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky
Poř.JménoNar.SSK1.2. 3.4.5.6.Celk. 
1. Helešicová Barbora 98 0162-Slatina Brno 93 93 99 100 92 93 570  
2. Bahulová Martina 97 0210-Uherský Ostroh 94 95 99 96 93 92 569  
3. Brabcová Karolína 00 0200-Manušice 94 95 98 97 94 90 568  
4. Bartoníčková Vlasta 99 0200-Manušice 97 93 96 98 93 91 568  
5. Jandová Šárka 98 0202-Černovice 94 95 96 99 88 94 566  
6. Hošková Žaneta 98 0258-Sokolov 90 91 97 97 93 93 561  
7. Hrobařová Lenka 98 0253-Sezemice 90 94 95 98 96 88 561  
8. Kailová Michaela 99 0200-Manušice 95 89 96 100 89 91 560  
9. Pokorná Eva 99 0368-Poruba,Skalka 96 92 95 95 88 93 559  
10. Ficnarová Iveta 98 0272-Šumperk 92 91 98 98 90 88 557  
11. Procházková Kateřina 98 0253-Sezemice 85 89 97 98 94 89 552  
12. Bajanová Lucie 98 0366-Ruprechtice 93 90 93 98 87 91 552  
13. Banduričová Helena 00 0258-Sokolov 86 90 98 98 87 92 551  
14. Dittrichová Denisa 00 0200-Manušice 90 89 94 95 90 91 549  
15. Kuklínková René 00 0162-Slatina Brno 84 91 97 97 87 89 545  
16. Michálková Kateřina 00 0202-Černovice 89 93 97 94 82 89 544  
17. Skalová Kateřina 00 0045-DDM Kolín 83 89 94 98 88 91 543  
18. Jiráková Vladimíra 98 0202-Černovice 87 89 96 96 83 87 538  
19. Matysová Nela 00 0200-Manušice 92 86 94 94 88 84 538  
20. Kimáková Kateřina 00 0366-Ruprechtice 93 92 96 94 81 81 537  
21. Míčková Kristýna 98 0374-Kopřivnice 88 91 93 97 84 82 535  
22. Ilková Zuzana 01 0210-Uherský Ostroh 91 84 94 92 86 75 522  
23. Byambaa Anarzaya 99 0200-Manušice 76 89 90 89 87 90 521  
24. Vyhnálková Lucie 01 0253-Sezemice 80 88 94 96 87 73 518  
25. Stará Adéla 01 0004-Ostroj Opava 85 85 94 95 72 83 514  
26. Nekolová Petra 00 0370-Dukla Plzeň 77 82 97 96 75 70 497  
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar.SSK1.2. 3.4.5.6.Celk. 
1. Nepejchal Filip 99 0045-DDM Kolín 92 97 97 99 95 95 575  
2. Tichý Radek 99 0108-Rakovník 94 91 99 99 92 93 568  
3. Matoška Michal 99 0368-Poruba,Skalka 95 91 99 97 94 89 565  
4. Přívratský Jiří 01 0224-Ostrava 91 97 100 100 86 88 562  
5. Šálek Jaroslav 98 0015-Plzeň - Slovany 95 95 99 98 82 88 557  
6. Mikulčík Radek 99 0905-Liberec 92 96 96 94 87 86 551  
7. Vaněk Petr 99 0370-Dukla Plzeň 93 88 97 93 88 90 549  
8. Ondrašík Radek 97 0386-Březolupy 92 89 97 98 83 89 548  
9. Horák Dominik 97 0182-Přerov 89 91 94 91 91 92 548  
10. Zmátlo Matěj 01 0045-DDM Kolín 91 93 98 98 80 87 547  
11. Zemánek Martin 99 0224-Ostrava 87 90 92 96 89 91 545  
12. Karásek Lukáš 98 0108-Rakovník 93 96 98 98 79 80 544  
13. Rotrekl Filip 01 0253-Sezemice 91 90 97 97 85 83 543  
14. Pač Josef 98 0370-Dukla Plzeň 89 90 98 99 82 84 542  
15. Opalecký Jan 97 0370-Dukla Plzeň 89 92 97 98 83 82 541  
16. Šír Martin 97 0190-Přezletice 82 85 95 96 94 87 539  
17. Miškar Martin 97 0551-Nivnice 89 89 97 95 78 90 538  
18. Gottlieb Michal 97 0348-Brandýs n.L. 89 83 95 94 89 87 537  
19. Doubek Martin 97 0190-Přezletice 92 94 91 95 82 81 535  
20. Kliment Dominik 98 0348-Brandýs n.L. 91 90 96 95 78 85 535  
21. Hlaváček Jakub 97 0370-Dukla Plzeň 86 88 95 97 82 85 533  
22. Baran Filip 99 0162-Slatina Brno 79 90 94 94 88 86 531  
23. Čalkovský Mojmír 00 0190-Přezletice 89 88 94 91 86 81 529  
24. Morávek Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň 88 86 95 95 80 84 528  
25. Kubr Josef 01 0366-Ruprechtice 92 91 89 93 82 81 528  
26. Voldán Petr 97 0301-Č.Budějovice 91 87 95 98 74 82 527  
27. Hanke Lukáš 02 0004-Ostroj Opava 86 91 90 90 87 82 526  
28. Demjan Radek 98 0348-Brandýs n.L. 89 82 98 95 79 80 523  
29. Čermák Josef 99 0348-Brandýs n.L. 83 91 95 92 79 83 523  
30. Egermaier Jakub 99 0370-Dukla Plzeň 88 92 97 93 80 69 519  
31. Adamec Vojtěch 98 0224-Ostrava 80 86 97 93 84 78 518  
32. Puhlovský Jiří 01 0253-Sezemice 88 86 94 96 74 80 518  
33. Hříbal Antonín 99 0190-Přezletice 85 81 97 96 73 84 516  
34. Oršový Florián 01 0368-Poruba,Skalka 83 85 92 92 82 81 515  
35. Kaplan Igor 00 0162-Slatina Brno 89 83 95 98 71 74 510  
36. Dyrhon Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň 84 93 96 95 74 67 509  
37. Strážnický Milan 00 0224-Ostrava 86 86 96 94 72 69 503  
38. Kazlepka Metoděj 99 0374-Kopřivnice 85 89 89 90 72 78 503  
39. Lučan Vladimír 01 0348-Brandýs n.L. 78 83 90 95 72 78 496  
40. Klimeš Dominik 98 0202-Černovice 76 83 92 94 69 79 493  
41. Trávníček Jaroslav 00 0190-Přezletice 85 85 84 88 73 70 485  
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.SSK1.2. 3.4.5.6.Celk. 
1. Helešicová Barbora 98 0162-Slatina Brno 99 97 97 100 99 97 589  
2. Banduričová Helena 00 0258-Sokolov 97 98 99 98 98 99 589  
3. Kailová Michaela 99 0200-Manušice 98 98 98 98 96 99 587  
4. Štefánková Kateřina 01 0224-Ostrava 98 98 99 99 99 94 587  
5. Kuklínková René 00 0162-Slatina Brno 96 98 98 97 100 98 587  
6. Paprocká Kateřina 98 0045-DDM Kolín 98 96 96 100 98 98 586  
7. Brabcová Karolína 00 0200-Manušice 98 97 99 98 96 98 586  
8. Michálková Kateřina 00 0202-Černovice 99 96 97 98 97 98 585  
9. Daňková Aneta 01 0551-Nivnice 98 97 98 99 97 95 584  
10. Hošková Žaneta 98 0258-Sokolov 96 95 97 98 99 98 583  
11. Procházková Kateřina 98 0253-Sezemice 96 99 97 96 95 98 581  
12. Kolková Kateřina 00 0386-Březolupy 98 98 95 98 96 96 581  
13. Bahulová Martina 97 0210-Uherský Ostroh 95 97 99 95 97 97 580  
14. Nekolová Petra 00 0370-Dukla Plzeň 97 98 94 97 97 96 579  
15. Dajčarová Sabina 01 0162-Slatina Brno 98 96 97 96 97 95 579  
16. Jandová Šárka 98 0202-Černovice 94 97 96 99 98 93 577  
17. Bartoníčková Vlasta 99 0200-Manušice 96 96 99 99 95 92 577  
18. Matysová Nela 00 0200-Manušice 94 95 98 98 96 94 575  
19. Zíková Klára 01 0202-Černovice 93 97 97 97 93 98 575  
20. Černá Lucie 01 0162-Slatina Brno 98 95 94 98 95 95 575  
21. Matějková Karolína 99 0370-Dukla Plzeň 98 95 97 95 95 95 575  
22. Linhartová Magdalena 02 0205-Ml.Boleslav 98 94 94 97 94 97 574  
23. Chytilová Babeta 01 0162-Slatina Brno 97 95 93 95 93 98 571  
24. Razímová Tereza 02 0370-Dukla Plzeň 93 96 97 93 97 95 571  
25. Krumposová Hana 01 0370-Dukla Plzeň 96 92 93 96 98 95 570  
26. Beníšková Klára 03 0004-Ostroj Opava 92 95 97 96 97 92 569  
27. Bajanová Lucie 98 0366-Ruprechtice 96 93 91 98 96 94 568  
28. Jeřábková Tereza 99 0105-Kolín 96 96 96 94 93 93 568  
29. Skalová Kateřina 00 0045-DDM Kolín 92 95 97 92 95 96 567  
30. Byambaa Anarzaya 99 0200-Manušice 93 97 91 98 92 96 567  
31. Ilková Zuzana 01 0210-Uherský Ostroh 91 95 95 95 95 95 566  
32. Jiráková Vladimíra 98 0202-Černovice 94 92 96 94 96 94 566  
33. Ficnarová Iveta 98 0272-Šumperk 93 91 96 96 96 94 566  
34. Landová Kateřina 02 0055-Jablonec n.N. 95 95 95 92 94 95 566  
35. Hrobařová Lenka 98 0253-Sezemice 95 96 98 93 92 92 566  
36. Míčková Kristýna 98 0374-Kopřivnice 94 91 95 95 94 95 564  
37. Pokorná Eva 99 0368-Poruba,Skalka 93 93 92 97 95 94 564  
38. Janoušková Kateřina 04 0205-Ml.Boleslav 95 93 89 95 94 97 563  
39. Čugová Kateřina 99 0039-Třešť 96 91 93 94 94 95 563  
40. Dittrichová Denisa 00 0200-Manušice 96 89 95 96 93 94 563  
41. Kimáková Kateřina 00 0366-Ruprechtice 96 93 94 91 95 94 563  
42. Slipková Eliška 03 0004-Ostroj Opava 96 94 94 93 91 95 563  
43. Stará Adéla 01 0004-Ostroj Opava 94 94 95 91 95 93 562  
44. Hrušková Adéla 98 0055-Jablonec n.N. 91 97 94 94 90 95 561  
45. Mikulčíková Kateřina 04 0905-Liberec 95 93 97 93 93 90 561  
46. Jelínková Aneta 02 0054-Hradec Králové 90 98 89 95 91 97 560  
47. Juráková Lucie 00 0386-Březolupy 94 92 96 90 93 94 559  
48. Vyhnálková Lucie 01 0253-Sezemice 94 93 93 94 92 89 555  
49. Svobodová Veronika 03 0200-Manušice 95 93 94 90 93 88 553  
50. Vadinská Denisa 04 0045-DDM Kolín 95 91 90 89 92 89 546  
51. Nováková Karolína 03 0105-Kolín 88 91 94 92 91 88 544  
52. Bublová Jana 02 0905-Liberec 93 92 87 95 88 88 543  
53. Armová Karolína 02 0182-Přerov 92 88 94 89 91 89 543  
54. Boháčková Klára 04 0905-Liberec 92 90 90 90 87 92 541  
55. Kubrová Anna 05 0366-Ruprechtice 90 90 90 91 92 86 539  
56. Burdová Jana 03 0905-Liberec 84 85 91 94 94 90 538  
57. Opluštilová Aneta 01 0210-Uherský Ostroh 97 87 92 81 90 86 533  
58. Regnerová Nikola 05 0905-Liberec 90 82 76 88 95 90 521  
59. Nováková Lenka 00 0105-Kolín 86 89 87 82 90 86 520  
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.SSK1.2. 3.4.5.6.Celk. 
1. Přívratský Jiří 01 0224-Ostrava 95 99 99 98 98 100 589  
2. Krejčí Vilém 99 0258-Sokolov 98 99 96 99 98 97 587  
3. Nepejchal Filip 99 0045-DDM Kolín 99 93 98 100 100 97 587  
4. Staníček David 99 0406-Senco Žilov 97 99 96 96 98 97 583  
5. Matoška Michal 99 0368-Poruba,Skalka 99 98 97 95 99 95 583  
6. Wágner Jakub 00 0162-Slatina Brno 98 97 95 99 100 93 582  
7. Vaněk Petr 99 0370-Dukla Plzeň 97 95 95 98 98 98 581  
8. Morávek Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň 96 99 98 95 96 96 580  
9. Červený Jaroslav 97 0735-Staré Sedlo 95 97 96 96 99 97 580  
10. Žižka Ivan 00 0013-DDM Praha 5 94 98 97 95 98 96 578  
11. Šálek Jaroslav 98 0015-Plzeň 96 98 97 96 95 96 578  
12. Albrecht Matyáš 01 0054-Hradec Králové 97 98 98 97 95 93 578  
13. Mikulčík Radek 99 0905-Liberec 98 93 99 97 95 96 578  
14. Půta Roman 99 0370-Dukla Plzeň 97 96 99 97 95 94 578  
15. Hříbal Antonín 99 0190-Přezletice 96 95 95 97 98 97 578  
16. Pač Josef 98 0370-Dukla Plzeň 94 96 98 95 97 98 578  
17. Heřman Ondřej 02 0348-Brandýs n.L. 96 95 97 96 97 96 577  
18. Hlaváček Jakub 97 0370-Dukla Plzeň 98 98 95 94 97 95 577  
19. Kubr Josef 01 0366-Ruprechtice 93 100 96 97 96 94 576  
20. Karásek Lukáš 98 0108-Rakovník 95 97 97 93 96 98 576  
21. Šetka Radek 99 0258-Sokolov 94 96 97 96 95 98 576  
22. Tichý Radek 99 0108-Rakovník 94 98 97 95 95 97 576  
23. Šír Martin 97 0190-Přezletice 99 94 95 95 94 98 575  
24. Kaplan Igor 00 0162-Slatina Brno 95 93 97 96 97 97 575  
25. Opalecký Jan 97 0370-Dukla Plzeň 100 97 93 94 95 96 575  
26. Novák Ondřej 00 0162-Slatina Brno 96 96 93 97 95 97 574  
27. Navrátil Michal 00 0032-Boh.Poděbrady 95 97 97 93 93 99 574  
28. Adamec Vojtěch 98 0224-Ostrava 97 95 95 96 94 97 574  
29. Ondrašík Jakub 00 0386-Březolupy 99 94 95 94 96 95 573  
30. Pospíšek Jaroslav 01 0162-Slatina Brno 96 96 96 92 95 97 572  
31. Dyrhon Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň 97 94 95 94 96 96 572  
32. Ondrašík Radek 97 0386-Březolupy 95 98 94 95 93 96 571  
33. Rudolf Jiří 99 0039-Třešť 97 95 95 97 91 96 571  
34. Kupec Ondřej 03 0205-Ml.Boleslav 96 96 93 97 93 96 571  
35. Vaněk David 01 0370-Dukla Plzeň 94 97 95 97 96 92 571  
36. Demjan Radek 98 0348-Brandýs n.L. 93 97 99 97 93 92 571  
37. Novotný Lukáš 03 0045-DDM Kolín 94 93 95 98 94 96 570  
38. Zmátlo Matěj 01 0045-DDM Kolín 93 99 94 94 94 96 570  
39. Cestr Jan 00 0348-Brandýs n.L. 96 95 93 97 94 94 569  
40. Egermaier Jakub 99 0370-Dukla Plzeň 98 95 97 92 95 92 569  
41. Horák Dominik 97 0182-Přerov 95 99 93 93 97 92 569  
42. Oršový Florián 01 0368-Poruba,Skalka 96 96 96 95 93 93 569  
43. Valenta Adam 99 0232-Rapid Plzeň 97 93 97 92 96 93 568  
44. Kopp Marek 99 0420-Teplice 93 95 96 93 95 96 568  
45. Brauner Tomáš 00 0162-Slatina Brno 95 91 97 93 97 94 567  
46. Čalkovský Mojmír 00 0190-Přezletice 93 97 92 91 98 96 567  
47. Grebeníček Marek 00 0887-ZŠ - Trnava 96 96 94 92 94 94 566  
48. Hanuš Karel 01 0105-Kolín 85 96 95 98 96 95 565  
49. Kliment Dominik 98 0348-Brandýs n.L. 93 91 98 96 92 93 563  
50. Karlík Radek 99 0370-Dukla Plzeň 94 91 95 92 97 93 562  
51. Rotrekl Filip 01 0253-Sezemice 96 95 92 97 92 90 562  
52. Baran Filip 99 0162-Slatina Brno 92 95 92 95 96 92 562  
53. Voldán Petr 97 0301-Č.Budějovice 91 92 93 96 94 95 561  
54. Fiala Tomáš 01 0370-Dukla Plzeň 93 96 92 91 94 95 561  
55. Goldšmíd Ondřej 02 0348-Brandýs n.L. 96 89 96 92 92 95 560  
56. Mikeš Jan 00 0370-Dukla Plzeň 96 92 89 92 98 92 559  
57. Doubek Martin 97 0190-Přezletice 91 95 93 91 96 93 559  
58. Bauer Adam 01 0190-Přezletice 91 94 92 94 93 95 559  
59. Zemánek Martin 99 0224-Ostrava 90 93 94 95 92 94 558  
60. Sehnal Ondřej 02 0200-Manušice 96 96 91 93 91 91 558  
61. Strážnický Milan 00 0224-Ostrava 96 93 89 94 90 95 557  
62. Fizer Valentin 01 0348-Brandýs n.L. 95 91 93 91 95 92 557  
63. Bílek Ondřej 03 0200-Manušice 88 94 93 92 95 94 556  
64. Blažek Ondřej 01 0370-Dukla Plzeň 94 95 92 90 91 94 556  
65. Gottlieb Michal 97 0348-Brandýs n.L. 92 95 96 92 92 89 556  
66. Štandera Jan 97 0324-Velké Meziříčí 93 95 92 92 93 90 555  
67. Čermák Josef 99 0348-Brandýs n.L. 89 91 93 95 96 91 555  
68. Jaškin Alexandr 98 0258-Sokolov 91 95 93 95 91 90 555  
69. Kahan Petr 03 0055-Jablonec n.N. 95 90 90 92 93 95 555  
70. Lučan Vladimír 01 0348-Brandýs n.L. 92 94 93 94 89 93 555  
71. Puhlovský Jiří 01 0253-Sezemice 93 90 94 97 90 89 553  
72. Liška Vojtěch 98 0162-Slatina Brno 92 91 93 90 91 93 550  
73. Jílek Matouš 00 0069-DUEL Praha 88 90 92 92 90 97 549  
74. Mihalovič Filip 98 0162-Slatina Brno 90 90 92 90 94 93 549  
75. Zerzán Ondřej 02 0905-Liberec 90 93 89 88 89 96 545  
76. Herák David 01 0200-Manušice 89 87 92 91 93 93 545  
77. Rusňák Matěj 03 0205-Ml.Boleslav 85 91 90 95 92 92 545  
78. Kazlepka Metoděj 99 0374-Kopřivnice 90 90 92 90 90 92 544  
79. Mejda Jiří 02 0045-DDM Kolín 83 91 94 91 89 96 544  
80. Hanke Lukáš 02 0004-Ostroj Opava 87 93 91 91 88 94 544  
81. Procházka Adam 00 0210-Uherský Ostroh 91 90 91 91 88 91 542  
82. Mezhlumyan Martin 98 0324-Velké Meziříčí 90 82 91 96 89 92 540  
83. Novotný Vojtěch 03 0105-Kolín 93 91 90 89 89 88 540  
84. Vedral Zbyněk 99 0420-Teplice 89 90 93 88 92 88 540  
85. Chadim Daniel 99 0324-Velké Meziříčí 87 82 91 95 96 87 538  
86. Burdych Jakub 97 0294-Meziboří 91 87 88 94 89 86 535  
87. Nedbal Denis 00 0370-Dukla Plzeň 91 90 92 87 84 90 534  
88. Rejnart Karel 02 0055-Jablonec n.N. 89 84 87 83 90 92 525  
89. Klimeš Dominik 98 0202-Černovice 87 91 85 87 84 90 524  
90. Zíka Petr 02 0202-Černovice 83 89 86 88 88 86 520  
91. Kučeva Denis 02 0105-Kolín 93 92 85 83 87 79 519  
92. Kalný Radek 02 0210-Uherský Ostroh 74 90 88 90 87 88 517  
93. Pírek Martin 02 0200-Manušice 89 88 90 84 82 84 517  
94. Trávníček Jaroslav 00 0190-Přezletice 82 89 88 83 82 88 512  
95. Semecký Ondřej 03 0190-Přezletice 91 90 84 85 74 87 511  
96. Mazánek Filip 04 0200-Manušice 82 82 78 84 74 81 481  
 
Kategorie : SP 30+30 muži
Poř.JménoNar.SSK1.2. 3.4.5.6.Celk. 
1. Mandys Tomáš 85 0508-Klatovy 95 94 98 98 97 86 568  
2. Fidler Tomáš 88 0019-Boletice n.L. 91 99 91 98 90 97 566  
3. Skupa Jindřich 62 0232-Rapid Plzeň 92 96 94 93 94 96 565  
4. Trnka Tomáš 66 0069-DUEL Praha 96 95 96 93 86 98 564  
5. Skopový Pavel 69 0232-Rapid Plzeň 97 95 94 92 91 94 563  
6. Petřek Jakub 94 0328-Rožnov 92 92 93 96 94 94 561  
7. Ruffer Jaroslav 84 0019-Boletice n.L. 93 95 92 91 91 98 560  
8. Janda Martin 77 0353-Pelhřimov 91 98 93 93 93 91 559  
9. Hejna Rudolf 56 0667-Karlovy Vary 87 96 89 95 94 96 557  
10. Packan Petr 50 0069-DUEL Praha 93 97 96 85 91 94 556  
11. Klepáček Josef 84 0258-Sokolov 90 94 94 92 93 93 556  
12. Houfek Josef 56 0121-Chaloupky 89 93 93 93 92 96 556  
13. Janošťák Štefan 61 0328-Rožnov 89 93 93 91 93 94 553  
14. Chovančík Martin 94 0328-Rožnov 90 86 90 96 91 97 550  
15. Hurt Vladimír 48 0232-Rapid Plzeň 91 90 94 93 89 92 549  
16. Horáček Lukáš 89 0358-Vysočina 91 95 87 90 88 95 546  
17. Kousal Vladimír 62 0405-Chomutov 96 93 92 86 87 92 546  
18. Isák Zdeněk 49 0630-Kadaň 85 91 90 94 97 88 545  
19. Chmel Karel 45 0136-Písek 91 90 90 91 92 90 544  
20. Fiala Vlastislav 53 0232-Rapid Plzeň 90 96 90 87 87 90 540  
21. Hejna David 93 0224-Ostrava 90 95 94 83 89 88 539  
22. Klíma Jaroslav 64 0258-Sokolov 89 93 92 91 85 88 538  
23. Varga Pavel 76 0069-DUEL Praha 88 94 94 77 96 89 538  
24. Bauer Vilém 86 0667-Karlovy Vary 93 89 89 83 90 90 534  
25. Mandys Pavel 51 0508-Klatovy 93 81 88 91 90 91 534  
26. Tenk Lukáš 94 0224-Ostrava 88 96 90 72 89 88 523  
27. Plíšek Miloslav 70 0003-Česká Lípa 89 90 84 87 95 78 523  
28. Chmel Karel 69 0069-DUEL Praha 90 80 86 81 93 92 522  
29. Zamrazil Pavel 63 0121-Chaloupky 82 87 86 83 94 90 522  
30. Váňa Jan 43 0069-DUEL Praha 88 84 79 89 86 93 519  
31. Rostás Michal 61 0015-Plzeň 96 88 85 78 87 82 516  
32. Strapina Tomáš 85 0693-Val.Klobouky 86 89 91 88 79 83 516  
Kategorie : Družstva SM 60 dorostenci
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. SSK DUKLA Plzeň A Morávek - 590 Sobotka - 585 Vaněk - 576 1751
2. Středočeské KS A Nepejchal - 589 Karásek - 580 Cestr - 577 1746
3. SSK Unitop Sokolov A Kořán - 583 Šetka - 582 Bekr - 576 1741
4. SSK Slatina Brno A Holík - 589 Kováč - 575 Kaplan - 572 1736
5. Středočeské KS B Míšek - 575 Doubek - 570 Tichý - 569 1714
6. SSK Unitop Sokolov B Jaškin - 578 Kovář - 568 Krejčí - 565 1711
7. SSK DUKLA Plzeň B Hlaváček - 583 Pač - 566 Toman - 557 1706
8. SSK DDM Kolín Záliger - 582 Zmátlo - 565 Novotný - 559 1706
9. KS Vysočina Vaněk - 577 Rudolf - 573 Vaněk - 556 1706
10. SSK DUKLA Plzeň C Dyrhon - 577 Opalecký - 566 Louvar - 562 1705
11. SSK DUKLA Plzeň D Vaněk - 572 Vlček - 569 Karlík - 562 1703
12. Plzeňské KS Šálek - 586 Staníček - 570 Valenta - 546 1702
13. SSKP Ostrava Strážnický - 578 Přívratský - 570 Adamec - 552 1700
14. SSK Slatina Brno B Wágner - 581 Brauner - 561 Liška - 552 1694
15. Středočeské KS C Čermák - 571 Demjan - 567 Kliment - 555 1693
16. Zlínské KS Ondrašík - 582 Grebeníček - 572 Ondrašík - 532 1686
17. SSK Manušice Tuček - 579 Pírek - 556 Bílek - 551 1686
18. SSK DUKLA Plzeň E Půta - 562 Nedbal - 559 Bílek - 557 1678
19. SSK Poruba-Skalka Matoška - 571 Oršový - 550 Strážnický - 545 1666
20. SSK Kablo Vel. Mez. Chytka - 573 Mezhlumyan - 548 Štandera - 537 1658
21. SSK DUKLA Plzeň F Mikeš - 564 Fiala - 549 Egermaier - 538 1651
22. Moravskoslezské KS Bačina - 553 Hanke - 551 Zemánek - 543 1647
23. SSK Přezletice Šír - 566 Trávníček - 552 Kučera - 527 1645
24. SSK Brandýs n L. Lučan - 552 Gürtler - 548 Gottlieb - 539 1639
25. SSK Rohozec Gladkov - 567 Holec - 559 Bubeník - 511 1637
 
Kategorie : Družstva SM 60 dorostenky
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. SSK DUKLA Plzeň A Kolaříková - 589 Janková - 588 Hajšmanová - 582 1759
2. SSK DUKLA Plzeň B Kokošková - 589 Thurnwaldová - 578 Němcová - 573 1740
3. Středočeské KS Vinšová - 580 Paprocká - 579 Černá - 574 1733
4. SSK Manušice Kailová - 580 Brabcová - 575 Bartoníčková - 574 1729
5. KS Vysočina A Matějková - 585 Michálková - 577 Jandová - 563 1725
6. SSK Sezemice Procházková - 588 Vyhnálková - 566 Hrobařová - 565 1719
7. SSKP Unitop Sokolov Hošková - 588 Vavrová - 577 Banduričová - 552 1717
8. Moravskoslezské KS Karasová - 583 Štefánková - 568 Míčková - 565 1716
9. Zlínské KS Daňková - 570 Ilková - 570 Kolková - 566 1706
10. Plzeňské KS Nekolová - 572 Macanová - 569 Davidová - 559 1700
11. SSK Černovice Jiráková - 570 Jandlová - 566 Zíková - 558 1694
12. SSK Slatina Brno B Kuklínková - 574 Bretfeldová - 560 Černá - 555 1689
13. SSK Ruprechtice Lib. Kimáková - 572 Šulcová - 568 Bajanová - 540 1680
14. SSK DDM Kolín Skalová - 568 Neumanová - 558 Veselá - 540 1666
15. KS Vysočina B Vlčková - 563 Čugová - 563 Marková - 539 1665
 
Kategorie : Družstva SM 3x20 dorostenky
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. SSK Dukla Plzeň Kokošková - 567 Janková - 561 Kolaříková - 556 1684
2. Plzeňské KS Thurnwaldová - 562 Hajšmanová - 559 Macanová - 541 1662
3. SSK Manušice Bartoníčková - 555 Brabcová - 555 Kailová - 548 1658
4. KS Vysočina Jandová - 546 Matějková - 523 Jiráková - 519 1588
5. SSK Ruprechtice Kimáková - 530 Šulcová - 506 Bajanová - 165 1201