Velká cena Pelhřimova
Memoriál Josefa Veverky

45.ročník

Pelhřimov   19.9.2015
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Nymburský Petr 95   AVZO Černovice 99 99 99 99 98 99 593
2. Havlík Martin 93 35894 0015 - Plzeň Sl. 97 96 99 97 98 97 584
3. Rudolf Jiří 66 38805 0039 - Třešť 97 96 93 94 95 97 572
4. Hrádek Karel 74   AVZO Košetice 93 94 97 96 96 93 569
5. Přibyl Miloslav 67   AVZO H.Cerekev 96 93 93 96 90 95 563
6. Rudolf Jan 95 38539 0039 - Třešť 93 92 92 91 97 93 558
7. Šlancar Ladislav 75 25150 0161 - Žďár n. Sáz. 95 93 87 77 92 93 537
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Matějková Michaela 97 37019 0252 - H.Cerekev 98 99 96 99 96 98 586
2. Jandová Šárka 98 37140 0202 - Černovice 94 98 99 100 96 95 582
3. Michálková Kateřina 00 39256 0202 - Černovice 98 95 96 99 95 96 579
4. Čugová Kateřina 99 40413 0039 - Třešť 94 98 93 97 94 100 576
5. Jiráková Vlaďka 98 38815 0202 - Černovice 94 96 94 94 95 93 566
6. Dajčarová Sabina 01 39877 0162 - Slatina Brno 95 94 93 95 93 93 563
7. Přibylová Ivana 92 35891 0252 - H.Cerekev 94 92 92 96 94 94 562
8. Vlčková Michaela 01 39300 0252 - H.Cerekev 97 91 87 94 95 96 560
9. Váňová Diana 02 04727 0252 - H.Cerekev 79 86 88 92 85 87 517
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Vaněk Karel 98 38901 0252 - H.Cerekev 94 96 96 99 95 98 578
2. Vaněk Jaroslav 99 38902 0252 - H.Cerekev 87 97 96 93 95 97 565
3. Rudolf Jiří 99 39017 0039 - Třešť 92 92 92 95 95 92 558
4. Zíka Petr 02 40184 0202 - Černovice 91 91 97 87 93 92 551
5. Klimeš Dominik 98 38818 0202 - Černovice 86 90 89 84 88 91 528
 
Kategorie : LM 60 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 96 95 96 97 99 100 583
2. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 95 96 98 97 97 97 580
3. Houžvička Alois 46 01452 0021 - Praha 97 96 96 96 92 93 570
4. Trávníček Jiří 56 01014 0383 - Batelov 98 95 93 95 95 93 569
5. Šenkapoul Vladimír 53 03183 0039 - Třešť 95 97 94 97 92 94 569
6. Košťák František 49 01018 0383 - Batelov 94 97 94 96 95 91 567
7. Dočekal Stanislav 63 00677 0120 - Chotěboř 94 96 93 96 91 94 564
8. Doležal Bohumír 52 01015 0383 - Batelov 90 91 87 89 89 92 538
 
Kategorie : LM 3x20 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSKL LSSKKCelk.
1. Nymburský Petr 95   AVZO Černovice 99 99 95 93 97 95 578
2. Havlík Martin 93 35894 0015 - Plzeň Sl. 97 96 91 95 96 99 574
3. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 96 95 94 95 89 95 564
4. Dočekal Stanislav 63 00677 0120 - Chotěboř 94 96 81 84 88 90 533
5. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 95 96 66 69 72 77 475
 
Kategorie : SM 3x20 dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSKL LSSKKCelk.
1. Jandová Šárka 98 37140 0202 - Černovice 94 98 92 92 95 91 562
2. Michálková Kateřina 00 39256 0202 - Černovice 98 95 92 89 94 91 559
3. Jiráková Vlaďka 98 38815 0202 - Černovice 94 96 86 84 83 92 535
4. Klimeš Dominik 98 38818 0202 - Černovice 86 90 80 81 75 80 492
5. Vlčková Michaela 01 39300 0252 - H.Cerekev 97 91 74 75 78 73 488
Hlavní rozhodčí: František Holakovský A-0039

Velká cena Pelhřimova
Memoriál Josefa Veverky

45.ročník

Pelhřimov   20.9.2015
SP, VP 30+30
Kategorie : SP 30+30 muži
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Skýva Martin 93   ŠKP Bratislava 95 92 94 281 95 97 94 286 567
2. Trnka Tomáš 66 25312 0069 - Duel Praha 90 98 98 286 90 92 97 279 565
3. Váňa Ladislav, Ing. 75 04107 0353 - Pelhřimov 96 95 95 286 94 94 89 277 563
4. Horáček Lukáš 89 34575 0358 - Vysočina 91 90 92 273 90 90 97 277 550
5. Janda Martin 77 39143 0353 - Pelhřimov 92 94 92 278 91 92 83 266 544
6. Matys Pavel 78 40771 0358 - Vysočina 88 95 94 277 86 88 89 263 540
7. Červenka Pavel 66 26241 0804 - Benešov 89 86 93 268 92 91 88 271 539
8. Chmel Karel 69 01575 0069 - Duel Praha 89 87 89 265 91 86 93 270 535
9. Korbel Radim 76 36614 0750 - Újezd u Brna 88 90 90 268 86 87 79 252 520
 
Kategorie : SP 30+30 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Ewen Gretchen 58   SSZ - Burgenland N. 94 97 97 288 95 99 100 294 582
2. Gajanová Lenka 82   ŠKP Bratislava 95 93 94 282 98 98 96 292 574
3. Musilová Michaela 89 34357 0370 - Dukla Plzeň 95 92 97 284 93 98 98 289 573
4. Heinrichová Michala 92 35724 0370 - Dukla Plzeň 93 94 96 283 93 100 90 283 566
5. Červenková Renata 74 40692 0069 - Duel Praha 94 91 93 278 98 94 95 287 565
6. Kučová Katarína 64   ŠSK Martin 93 95 97 285 94 86 97 277 562
7. Hermelová Markéta 84 39286 0121 - Chaloupky 84 87 92 263 92 91 80 263 526
 
Kategorie : SP 30+30 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Kuna Václav 00 38837 0232 - Rapid Plzeň 81 85 93 259 95 98 94 287 546
2. Kasala Štefan 98   ŠKP Bratislava 92 92 88 272 91 89 94 274 546
3. Chmel Petr 98 37773 0069 - Duel Praha 89 93 95 277 88 87 92 267 544
4. Hlaváč Stanislav 99 40494 0069 - Duel Praha 82 89 92 263 80 91 81 252 515
5. Gajda Josef 01 39359 0232 - Rapid Plzeň 62 75 66 203 74 65 76 215 418
 
Kategorie : SP 30+30 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Némethy Ivan 46   ŠKP Martin 97 96 92 285 93 95 96 284 569
2. Petkov Plamen 57 32516 0069 - Duel Praha 95 95 93 283 97 93 91 281 564
3. Houfek Josef 56 30477 0121 - Chaloupky 94 93 95 282 95 91 92 278 560
4. Hein Bohumil 45 01938 0121 - Chaloupky 92 96 93 281 93 92 87 272 553
5. Páviš Antonín 56 06071 0750 - Újezd u Brna 93 91 94 278 92 95 87 274 552
6. Křikava Ivan 62 00355 0069 - Duel Praha 93 87 94 274 82 90 89 261 535
7. Zamrazil Pavel 63 37960 0121 - Chaloupky 91 90 89 270 86 80 82 248 518
8. Váňa Jan 43 02665 0069 - Duel Praha 85 94 79 258 73 92 91 256 514
9. Bazala Miroslav 54 39552 0121 - Chaloupky 79 89 86 254 84 90 80 254 508
10. Goldhammer Jindřich 35 06064 0750 - Újezd u Brna 87 90 91 268 71 83 84 238 506
11. Musil Jan 57 34497 0042 - Borek Č.B. 73 87 85 245 75 91 80 246 491
12. Smetana Jan 52 03044 0069 - Duel Praha 67 71 81 219 86 93 85 264 483
 
Kategorie : VP 30+30 společná
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Némethy Ivan 46   ŠKP Martin 90 90 94 274 96 91 94 281 555
2. Kučová Katarína 64   ŠSK Martin 93 94 90 277 95 94 86 275 552
3. Houfek Josef 56 30477 0121 - Chaloupky 95 89 91 275 92 89 94 275 550
4. Páviš Antonín 56 06071 0750 - Újezd u Brna 91 96 89 276 87 91 92 270 546
5. Petkov Plamen 57 32516 0069 - Duel Praha 94 95 95 284 89 80 87 256 540
6. Hein Bohumil 45 01938 0121 - Chaloupky 92 90 94 276 78 91 90 259 535
7. Zamrazil Pavel 63 37960 0121 - Chaloupky 91 93 85 269 82 87 91 260 529
8. Skýva Martin 93   ŠKP Bratislava 75 86 88 249 83 92 95 270 519
9. Váňa Jan 43 02665 0069 - Duel Praha 82 86 84 252 87 88 91 266 518
10. Smetana Jan 52 03044 0069 - Duel Praha 86 80 94 260 84 84 88 256 516
11. Korbel Radim 76 36614 0750 - Újezd u Brna 86 89 93 268 74 87 84 245 513
12. Červenka Pavel 66 26241 0804 - SSK Benešov 89 89 92 270 83 64 83 230 500
13. Křikava Ivan 62 00355 0069 - Duel Praha 85 82 83 250 88 78 79 245 495
14. Bazala Miroslav 54 39552 0121 - Chaloupky 84 81 81 246 87 80 74 241 487
15. Janda Martin 77 39143 0353 - Pelhřimov 81 90 88 259 73 65 73 211 470
16. Goldhammer Jindřich 35 06064 0750 - Újezd u Brna 77 92 86 255 82 63 60 205 460
17. Matys Pavel 78 40771 0358 - Vysočina 83 85 85 253 63 67 74 204 457
Hlavní rozhodčí: Ivan Hermel A-1523