Přebor Kraje Vysočina

Pelhřimov   19. - 20.9.2015
LM, SM 60, 3x20, SP 30+30
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 96 95 96 97 99 100 583
2. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 95 96 98 97 97 97 580
3. Rudolf Jiří 66 38805 0039 - Třešť 97 96 93 94 95 97 572
4. Trávníček Jiří 56 01014 0383 - Batelov 98 95 93 95 95 93 569
5. Šenkapoul Vladimír 53 03183 0039 - Třešť 95 97 94 97 92 94 569
6. Košťák František 49 01018 0383 - Batelov 94 97 94 96 95 91 567
7. Dočekal Stanislav 63 00677 0120 - Chotěboř 94 96 93 96 91 94 564
8. Přibylová Ivana 92 35891 0252 - H.Cerekev 94 92 92 96 94 94 562
9. Rudolf Jan 95 38539 0039 - Třešť 93 92 92 91 97 93 558
10. Doležal Bohumír 52 01015 0383 - Batelov 90 91 87 89 89 92 538
11. Šlancar Ladislav 75 25150 0161 - Žďár n. Sáz. 95 93 87 77 92 93 537
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Matějková Michaela 97 37019 0252 - H.Cerekev 98 99 96 99 96 98 586
2. Jandová Šárka 98 37140 0202 - Černovice 94 98 99 100 96 95 582
3. Michálková Kateřina 00 39256 0202 - Černovice 98 95 96 99 95 96 579
4. Čugová Kateřina 99 40413 0039 - Třešť 94 98 93 97 94 100 576
5. Jiráková Vlaďka 98 38815 0202 - Černovice 94 96 94 94 95 93 566
6. Vlčková Michaela 01 39300 0252 - H.Cerekev 97 91 87 94 95 96 560
7. Váňová Diana 02 04727 0252 - H.Cerekev 79 86 88 92 85 87 517
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Vaněk Karel 98 38901 0252 - H.Cerekev 94 96 96 99 95 98 578
2. Vaněk Jaroslav 99 38902 0252 - H.Cerekev 87 97 96 93 95 97 565
3. Rudolf Jiří 99 39017 0039 - Třešť 92 92 92 95 95 92 558
4. Zíka Petr 02 40184 0202 - Černovice 91 91 97 87 93 92 551
5. Klimeš Dominik 98 38818 0202 - Černovice 86 90 89 84 88 91 528
 
Kategorie : LM 3x20 muži
Poř.JménoNar.Průk.SSKL LSSKKCelk.
1. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 96 95 94 95 89 95 564
2. Dočekal Stanislav 63 00677 0120 - Chotěboř 94 96 81 84 88 90 533
3. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 95 96 66 69 72 77 475
 
Kategorie : SM 3x20 dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSKL LSSKKCelk.
1. Jandová Šárka 98 37140 0202 - Černovice 94 98 92 92 95 91 562
2. Michálková Kateřina 00 39256 0202 - Černovice 98 95 92 89 94 91 559
3. Jiráková Vlaďka 98 38815 0202 - Černovice 94 96 86 84 83 92 535
4. Klimeš Dominik 98 38818 0202 - Černovice 86 90 80 81 75 80 492
5. Vlčková Michaela 01 39300 0252 - H.Cerekev 97 91 74 75 78 73 488
Kategorie : SP 30+30 muži
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Váňa Ladislav, Ing. 75 04107 0353 - Pelhřimov 96 95 95 286 94 94 89 277 563
2. Horáček Lukáš 89 34575 0358 - Vysočina 91 90 92 273 90 90 97 277 550
3. Janda Martin 77 39143 0353 - Pelhřimov 92 94 92 278 91 92 83 266 544
4. Matys Pavel 78 40771 0358 - Vysočina 88 95 94 277 86 88 89 263 540
Hlavní rozhodčí pro pušky: František Holakovský A-0039
Hlavní rozhodčí pro pistole: Hermel Ivan A-1523