Štít města Třeště

Horní Cerekev   9. 5. 2015
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 0161-Žďár n.S. 94 100 96 98 99 96 583
2. Trávníček Jiří 56 01014 0383-Batelov 95 97 97 98 97 97 581
3. Matoušek Karel 85 32261 0370-DUKLA Plzeň 96 97 99 99 96 92 579
4. Michal Petr 84 26317 0287-Mostiště 97 98 97 94 98 95 579
5. Šenkapoul Vladimír 53 03183 0039-Třešť 97 95 94 96 98 97 577
6. Hrubeš Vilém 51 04120 0353-Pelhřimov 98 95 97 91 98 98 577
7. Matějka Milan 93 36691 0252-Horní Cerekev 95 96 98 95 96 97 577
8. Houžvička Alois 46 01452 0021-MAGNUM Praha 93 95 96 98 93 98 573
9. Michal Vladimír 58 05897 0287-Mostiště 96 94 94 97 95 95 571
10. Dočekal Stanislav 63 00677 0120-Chotěboř 98 94 94 93 95 97 571
11. Košťák František 49 01018 0383-Batelov 93 89 96 96 94 96 564
12. Přibyl Miloslav 67   AVZO 94 90 95 95 95 94 563
13. Tůma Martin 85 28060 0039-Třešť 97 93 92 92 93 95 562
14. Šamaj Vladimír 51   AVZO 97 93 88 95 94 93 560
15. Rudolf Jiří 66 38805 0039-Třešť 92 91 94 89 94 95 555
16. Šlancar Ladislav 75 25150 0161-Žďár n.S. 80 84 88 84 91 77 504
 
Kategorie : SM 60 ženy, dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Matějková Michaela 97 37019 0252-Horní Cerekev 96 97 98 95 96 100 582
2. Rudolf Jiří ml. 99 39017 0039-Třešť 94 96 98 96 94 97 575
3. Vlčková Michaela 01 39300 0252-Horní Cerekev 98 98 94 98 91 94 573
4. Jiráková Vladimíra 98   0202-Černovice 99 91 97 92 93 95 567
5. Vaněk Jaroslav 99 38902 0252-Horní Cerekev 90 96 91 98 96 95 566
6. Vaněk Karel 98 38901 0252-Horní Cerekev 91 94 96 95 93 95 564
7. Dajčarová Sabina 01 39877 0162-SLATINA Brno 90 91 95 94 95 92 557
8. Čugová Kateřina 99 40413 0039-Třešť 83 91 96 91 98 94 553
9. Klimeš Dominik 98   0202-Černovice 86 88 90 91 99 91 545
10. Zíka Petr 02   0202-Černovice 85 87 87 84 76 91 510
11. Beneš Radek 04 40832 0039-Třešť 77 76 81 87 87 80 488
 
Kategorie : LM 3x20 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 0161-Žďár n.S. 94 100 92 92 91 91 560
2. Dočekal Stanislav 63 00677 0120-Chotěboř 98 94 79 75 90 93 529
 
Kategorie : SM 3x20 dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Matějková Michaela 97 37019 0252-Horní Cerekev 96 97 91 80 89 87 540
2. Jiráková Vladimíra 98   0202-Černovice 99 91 76 83 87 97 533
3. Klimeš Dominik 98  0202-Černovice 86 88 76 73 63 66 452
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. Horní Cerekev B Matějková - 582 Vlčková - 573 Vaněk Karel - 564 1719
2. Třešť A Šenkapoul - 577 Tůma - 562 Rudolf J. ml. - 575 1714
3. H. Cerekev A Šamaj - 560 Přibyl - 563 Matějka - 577 1700
4. Černovice Jiráková - 567 Klimeš - 545 Zíka - 510 1622
5. Třešť B Rudolf J. st. - 555 Čugová - 553 Beneš - 488 1596
Hlavní rozhodčí: Kadlec František A 0049