Přebory okresu Žďár nad Sázavou

Velké Meziříčí   19. 7. 2015
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Kaman Petr 73 25654 Žďár n.S. 0161 99 96 97 99 99 99 589
2. Pěch Pavel 71 05650 Slatina Brno 0162 96 95 100 97 94 97 579
3. Kadela Zdeněk 77 09718 Kablo V.Meziříčí 0324 91 93 98 98 95 98 573
4. Chytka Petr 96 37373 Kablo V.Meziříčí 0324 96 96 96 94 90 95 567
5. Michal Petr 84 26317 Mostiště 0287 93 94 95 98 93 93 566
6. Pokorný David 84 26381 Slatina Brno 0162 92 96 94 93 93 93 561
7. Vyhlídal Roman 68 03468 Kuřim 0101 92 90 91 93 94 89 549
8. Šlancar Ladislav 75 25150 Žďár n.S. 0161 89 91 90 92 89 87 538
9. Roháček Josef 76 01925 Bystřice n.P. 0303 89 91 83 83 91 91 528
10. Loub Zdeněk 71 n.č. N.Město na Mor. 0030 76 87 89 88 87 87 514
 
Kategorie : LM 60 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. 0161 96 95 96 97 98 95 577
2. Michal Vladimír 58 05897 Mostiště 0287 95 93 98 94 95 99 574
3. Hrubeš Vilém 51 04120 Pelhřimov 0353 93 93 95 97 93 95 566
4. Košťák František 49 01017 Batelov 0383 88 91 95 91 94 94 553
5. Krutílek Jiří 55 03455 Kuřim 0101 91 93 95 91 88 91 549
6. Hansl Adolf 46 00308 Žďár n.S. 0161 90 92 94 90 93 88 547
7. Hampl Jan 64 39581 Přezletice 0190 91 92 90 86 90 91 540
8. Žák Pavel 41 03470 Kuřim 0101 91 77 81 87 79 68 483
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Šálek Jaroslav 98 37159 Plzeň-Slovany 0015 93 96 99 99 99 94 580
2. Kaplan Igor 00 38442 Slatina Brno 0162 97 95 90 95 91 93 561
3. Liška Vojtěch 98 37850 Slatina Brno 0162 92 89 92 93 94 95 555
4. Mezhlumyam M. 98 39999 Kablo V.Meziříčí 0324 90 92 95 92 93 92 554
5. Štandera Jan 97 39442 Kablo V.Meziříčí 0324 89 83 92 91 96 90 541
6. Chadim Daniel 99 40848 Kablo V.Meziříčí 0324 88 87 87 92 88 89 531
7. Bezák Marian 01 Kablo V.Meziříčí 0324 88 83 84 88 89 75 507
8. Šíma Zdeněk 00 40849 Kablo V.Meziříčí 0324 85 64 62 47 86 87 431
 
Kategorie : SM 60 ženy, dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Zelená Iveta 93 37374 Kablo V.Meziříčí 0324 93 93 99 94 96 95 570
2. Zelená Ivana 91 36786 Kablo V.Meziříčí 0324 91 97 95 93 93 94 563
3. Dajčarová Sabina 01 39877 Slatina Brno 0162 94 92 92 93 93 95 559
4. Černá Lucie 01 39477 Slatina Brno 0162 90 89 90 97 92 97 555
 
Kategorie : LM 3x20 muži
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK LLSSKKCelk.
1. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. 0161 96 95 89 91 95 92 558
2. Pěch Pavel 71 05650 Slatina Brno 0162 96 95 79 90 84 91 535
3. Pokorný David 84 26381 Slatina Brno 0162 92 96 87 80 88 86 529
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSKč.SSK LLSSKKCelk.
1. Kaplan Igor 00 38442 Slatina Brno 0162 97 95 79 72 85 82 510
Hlavní rozhodčí: Michal Vladimír B 0916