Mistrovství ČR 2016

Plzeň   9.9. až 11.9.2016
LM, SM 60, 3x20, SP 30+30
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar.SSK1.2. 3.4.5.6.Celk.Fin.
1. Jeřábek Tomáš 72 0232-RAPID Plzeň 102,6 105,7 103,0 103,5 103,1 105,1 623,0 208,4
2. Čadek Zdeněk 92 0032-Poděbrady 103,8 103,7 103,2 102,7 102,4 104,6 620,4 206,6
3. Nymburský Petr 95 0370-Dukla Plzeň 103,7 104,7 103,3 104,5 103,2 102,9 622,3 185,9
4. Rozsypal Ondřej 82 0232-RAPID Plzeň 104,2 104,2 103,5 104,5 103,2 106,3 625,9 165,1
5. Karkulín Adam 95 0190-Přezletice 103,3 103,7 102,6 104,4 104,8 104,9 623,7 144,5
6. Hrčkulák David 92 0370-Dukla Plzeň 103,6 103 104,3 104,5 105,2 103,4 624 123,3
7. Čihák Tomáš 89 0253-Sezemice 103,2 103,2 104,2 103 103,7 103 620,3 102,5
8. Haloda Vladimír 85 0370-Dukla Plzeň 104 104,3 104,2 104,7 104,7 103,1 625 82,7
9. Šmol Petr 86 0370-Dukla Plzeň 104,3 101,6 104,1 103,6 102,1 104,5 620,2  
10. Adamec Petr 72 0224-Ostrava 102,9 102,5 104,6 101,5 103,5 104,8 619,8  
11. Smetana Kamil 73 0551-Nivnice 104,4 105,1 103,6 100,7 102,7 101,8 618,3  
12. Varga Miroslav 60 0370-Dukla Plzeň 101,9 103,4 103,2 103,2 102,4 104,1 618,2  
13. Cipro Adam 94 0370-Dukla Plzeň 100 105 102,2 103,1 102,9 104,1 617,3  
14. Entrichel Aleš 95 0370-Dukla Plzeň 102,6 104,8 101,8 100,1 104,6 103,4 617,3  
15. Ditrych Marek 94 0054-H.Králové 102,5 101,8 102,5 104,3 105 100,6 616,7  
16. Sváček Petr 94 0232-RAPID Plzeň 101,9 102,6 102,9 102,9 102 104,3 616,6  
17. Brožek Roman 76 0055-Jablonec n.N. 102,4 101,8 103,2 102,5 103,2 102,8 615,9  
18. Neumann Karel 63 0600-při MO 101,7 103,3 102,6 101,8 102 104,3 615,7  
19. Fabok Rastislav 67 0015-Plzeň - Slovany 102 99,6 104,3 103,5 103,1 101,9 614,4  
20. Kocourek František 41 0015-Plzeň - Slovany 102,2 102,4 99 103,1 102,2 105 613,9  
21. Vondráček Daniel 59 0032-Poděbrady 103,4 102,3 101,4 101,1 102,2 103 613,4  
22. Březina Jindřich 63 0214-Ostroměř 102,1 101,5 100,6 103,3 102,6 103 613,1  
23. Pospíšil Milan 74 0297-Hr.Králové 101 102,3 100 101,6 104,8 103,3 613  
24. Hóta Jan 94 0054-H.Králové 99,7 100 103,8 105,1 102,1 101,9 612,6  
25. Kasipovič Nikica 66 0015-Plzeň - Slovany 103,4 100,3 102,7 100 102 103,9 612,3  
26. Šmíd Václav 89 0045-DDM Kolín 102,6 100,9 103,5 103,4 99,1 102,1 611,6  
27. Wiesner Roman 62 0015-Plzeň - Slovany 102,9 98,3 103,5 103,7 102,8 99,6 610,8  
28. Haman Václav 86 0015-Plzeň - Slovany 100,5 99,1 103,2 102,4 101,9 103 610,1  
29. Hrubeš Vilém 51 0353-Pelhřimov 100,9 101,1 100,6 100,6 102,6 103,7 609,5  
30. Szabados Richard 73 0311-Most 100,9 99,8 99,9 102,6 102,8 103,3 609,3  
31. Adamec Pavel 72 0224-Ostrava 101,4 100,4 100,8 102,6 100,6 103,3 609,1  
32. Klimánek Miroslav 52 0055-Jablonec n.N. 101,2 102,4 100,4 102,1 100,5 102,4 609  
33. Hawelka Martin 76 0294-Meziboří 101,2 100,8 100,4 102,2 101,6 102,7 608,9  
34. Karlík Ondřej 85 0551-Nivnice 101,5 100,3 102,5 102 100 102,5 608,8  
35. Šanda Jiří 95 0190-Přezletice 102,2 104,3 102,3 99,1 98,9 99,8 606,6  
36. Horáček Jan 85 0294-Meziboří 100,6 101,3 103,9 101 101,5 98 606,3  
37. Hauer Pavel 68 0015-Plzeň - Slovany 99,2 99,3 99,8 103,7 100,3 103,8 606,1  
38. Havlík Martin 93 0015-Plzeň - Slovany 100,9 103,3 99,1 100 102,4 100 605,7  
39. Demjan Jakub 94 0348-Brandýs n.L. 102,7 103,4 99,6 101,7 96,9 101,2 605,5  
40. Boháček Pavel 73 0905-Liberec 98,9 99,8 98,3 103,8 103,3 101,2 605,3  
41. Bobka Bronislav 73 0224-Ostrava 99,9 100,4 102,6 102,4 101,1 98,7 605,1  
42. Gebauer Vilém 61 0374-Kopřivnice 102,5 101,4 100,8 100,3 97,9 101,8 604,7  
43. Pavíza Michal 66 0170-Plzeň-Doubr. 99,2 101,3 103,1 99,9 100 101,1 604,6  
44. Reichert Ondřej 91 0348-Brandýs n.L. 99,4 101,8 101 100,5 98,9 102,8 604,4  
45. Stránský Milan 59 0037-Dvory 100,2 102,5 99,6 100,7 99,6 101,7 604,3  
46. Novák Jakub 94 0253-Sezemice 100,7 100 100,4 100,7 100,5 101,8 604,1  
47. Karel Josef 74 0055-Jablonec n.N. 97,8 99,7 98,6 101,4 104,2 101,7 603,4  
48. Kýček Miroslav 55 0015-Plzeň - Slovany 99,6 100,5 103,6 100,2 98,9 99,2 602  
49. Kožurik Miloslav 40 0134-V Chaloupkách 102,7 100,1 99,4 97,8 99,9 101,4 601,3  
50. Lupač Milan 90 0551-Nivnice 99,2 99,4 101,1 99 100,9 101,6 601,2  
51. Houžvička Alois 46 0021-Magnum Praha 102,5 100,8 101,5 98,5 99,9 96,7 599,9  
52. Doležal Jaroslav 56 0032-Poděbrady 100,9 100,6 99,2 96,7 99,6 102,2 599,2  
53. Kafka Josef 47 0067-Jiříkov 101,5 101,1 100,9 98,5 100,8 96,4 599,2  
54. Pavlíček Jindřich 43 0486-Domažlice 100,7 99 102 98,1 97,8 101,5 599,1  
55. Patyk David 95 0004-Ostroj Opava 102 96,6 100,2 100,9 100 97,9 597,6  
56. Rajnoha Josef 56 0159-Chrastava 97,9 98,5 99,2 98,1 102 101,5 597,2  
57. Vídeňský Miroslav 53 0402-Rychnov n.K. 101,4 98,5 99,3 98,2 101,7 97,9 597  
58. Záborec Petr 74 0905-Liberec 98,2 100,1 100,7 100,2 100,5 96,8 596,5  
59. Kapica Rudolf 58 0328-Rožnov 96,5 100,4 99,6 100,2 99,1 100,1 595,9  
60. Hase Roland 69 0067-Jiříkov 98,4 102,1 99,2 100,3 95,3 100,4 595,7  
61. Šťastný Zdeněk 48 0437-Stará Lysá 95,4 100,2 97,9 102,2 95,6 103,3 594,6  
62. Rambousek Pavel 56 0043-Děčín 99,2 96 98,9 101,3 98,7 99,5 593,6  
63. Hala Lukáš 95 0551-Nivnice 98,1 100 97,2 99,6 97,3 100,8 593  
64. Mikulčík Hynek 70 0905-Liberec 101 98,2 97,1 96,1 96,9 102,2 591,5  
65. Kučera Zdeněk 61 0200-Manušice 99,5 100,5 96,5 96,6 96,2 102,1 591,4  
66. Šimanovský Jiří 64 0001-Praha 2 98,8 100,6 100,3 97,4 94,7 99,1 590,9  
67. Vyhlídal Jiří 72 0368-Poruba, Skalka 99,2 94,5 98,1 98,3 101,7 98,5 590,3  
68. Kafka Jiří 67 0067-Jiříkov 98 100,3 99,9 97,9 97,3 94,6 588  
69. Janeček Jiří 59 0182-Přerov 99,2 99,2 97,3 96,9 99,2 94,4 586,2  
70. Smíšek Vlastimil 62 0032-Poděbrady 101,7 99 95,9 96,8 94,5 97,9 585,8  
71. Burian Jiří 67 0258-Sokolov 97,5 95,4 101,3 95,5 96,6 95,4 581,7  
72. Karkulín Jiří 59 0190-Přezletice 96,6 97,4 97,7 93,9 95 97,3 577,9  
73. Pavlíček Miroslav 83 0905-Liberec 90,4 96,4 93,8 96,2 96,2 94,6 567,6  
 
Kategorie : SM 60 juniorky
Poř.JménoNar.SSK1.2. 3.4.5.6.Celk. 
1. Kolaříková Kateřina 98 0370-Dukla Plzeň 104,5 103,1 104 103,7 102,5 105,1 622,9  
2. Foistová Nikola 97 0232-RAPID Plzeň 103,4 104,8 101,7 103,3 102,7 104 619,9  
3. Karasová Sára 01 0224-Ostrava 103,8 102,8 104,8 102 103,2 102,9 619,5  
4. Thurnwaldová Sabina 00 0370-Dukla Plzeň 102,4 103 102,3 101,9 104,8 103 617,4  
5. Janková Michaela 97 0370-Dukla Plzeň 102,8 103,4 102,9 102,6 101,7 103,9 617,3  
6. Studená Adéla 98 0013-DDM Praha 5 103 103,7 102,1 102,5 103,6 101,1 616  
7. Dudová Lucie 96 0232-RAPID Plzeň 103,2 102,2 102,7 104,1 104,1 99,7 616  
8. Divíšková Kateřina 98 0232-RAPID Plzeň 102,5 102 102 101,2 104,6 103,6 615,9  
9. Kokošková Daniela 00 0370-Dukla Plzeň 102 100,7 103,2 103,5 103 102,5 614,9  
10. Michálková Kateřina 00 0202-Černovice 100,4 102,9 103 101,5 102,4 104,2 614,4  
11. Bartoníčková Vlasta 99 0232-RAPID Plzeň 101,5 103,6 102,4 102,6 100,1 102,3 612,5  
12. Vinšová Johana 97 0105-Kolín 101,6 103 102,2 101,2 102,2 101,7 611,9  
13. Hajšmanová Eva 99 0370-Dukla Plzeň 102,3 102,2 99,9 102,4 103 102 611,8  
14. Bahulová Martina 97 0210-Uherský Ostroh 101,4 103,4 101,7 102,6 101,7 99,1 609,9  
15. Jandová Šárka 98 0202-Černovice 100,9 100 102,3 101,5 100 99 603,7  
16. Janoušková Kateřina 96 0366-Ruprechtice 102,8 101,9 101,1 98 98,6 98,9 601,3  
17. Jiráková Vladimíra 98 0202-Černovice 101,8 98,8 100,9 98,5 97,3 99,5 596,8  
18. Byambaa Bilguunzaya 96 0200-Manušice 98,4 99,2 97,8 101,1 98,3 96,2 591  
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.SSK1.2. 3.4.5.6.Celk. 
1. Kaplan Igor 00 0162-Slatina Brno 97 100 98 100 99 98 592  
2. Rotrekl Filip 01 0253-Sezemice 99 99 97 100 98 97 590  
3. Vaněk David 01 0370-Dukla Plzeň 97 99 97 98 98 99 588  
4. Morávek Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň 99 99 96 99 97 98 588  
5. Hanke Lukáš 02 0004-Ostroj Opava 97 98 98 96 99 98 586  
6. Zmátlo Matěj 01 0045-DDM Kolín 96 99 98 97 96 99 585  
7. Novotný Lukáš 03 0045-DDM Kolín 96 99 94 100 97 97 583  
8. Hanuš Karel 01 0105-Kolín 99 96 97 94 98 99 583  
9. Čermák Josef 99 0348-Brandýs n.L. 97 99 96 97 97 96 582  
10. Kahan Petr 03 0055-Jablonec n.N. 97 96 98 95 97 97 580  
11. Rudolf Jiří 99 0039-Třešť 97 96 98 95 96 98 580  
12. Hříbal Antonín 99 0190-Přezletice 97 95 98 97 97 95 579  
13. Valenta Adam 99 0015-Plzeň - Slovany 96 95 99 95 95 99 579  
14. Šetka Radek 99 0258-Sokolov 99 99 95 94 99 93 579  
15. Lučan Vladimír 01 0348-Brandýs n.L. 97 97 96 98 95 95 578  
16. Kupec Ondřej 03 0205-Ml.Boleslav 96 94 94 99 98 97 578  
17. Kubr Josef 01 0366-Ruprechtice 97 97 95 94 98 97 578  
18. Blažek Ondřej 01 0370-Dukla Plzeň 98 95 99 95 96 94 577  
19. Demjan Radek 98 0348-Brandýs n.L. 92 95 97 97 97 99 577  
20. Pač Josef 98 0370-Dukla Plzeň 97 95 95 95 96 97 575  
21. Kliment Dominik 98 0348-Brandýs n.L. 96 95 99 98 94 93 575  
22. Puhlovský Jiří 01 0253-Sezemice 98 95 92 98 94 97 574  
23. Kučera Daniel 02 0190-Přezletice 98 96 95 92 97 95 573  
24. Čalkovský Mojmír 00 0190-Přezletice 97 97 92 96 96 95 573  
25. Ondrašík Jakub 00 0386-Březolupy 98 100 95 93 92 95 573  
26. Zemánek Martin 99 0224-Ostrava 98 97 94 97 95 92 573  
27. Novotný Vojtěch 03 0105-Kolín 97 97 97 96 91 94 572  
28. Brauner Tomáš 00 0162-Slatina Brno 92 96 94 97 96 96 571  
29. Heřman Ondřej 02 0348-Brandýs n.L. 94 92 95 97 98 95 571  
30. Jaškin Alexandr 98 0258-Sokolov 91 97 94 98 95 95 570  
31. Gregorio Samuele 04 0162-Slatina Brno 98 93 94 95 95 94 569  
32. Goldšmíd Ondřej 02 0348-Brandýs n.L. 93 90 95 97 97 96 568  
33. Hofman Tobiáš 02 0370-Dukla Plzeň 94 97 96 96 94 90 567  
34. Adamec Dominik 01 0368-Poruba, Skalka 91 97 97 95 91 96 567  
35. Navrátil Michal 00 0032-Poděbrady 93 97 96 96 92 93 567  
36. Říha Jakub 02 0049-Vlašim 89 95 96 94 97 96 567  
37. Pospíšek Jaroslav 01 0162-Slatina Brno 96 96 94 95 93 92 566  
38. Zerzán Ondřej 03 0905-Liberec 95 94 96 90 96 93 564  
39. Matějčný Michal 00 0887-ZŠ - Trnava 95 97 93 91 93 94 563  
40. Chadim Daniel 99 0324-V.Meziříčí 93 94 96 90 96 94 563  
41. Bauer Adam 01 0190-Přezletice 93 95 92 94 95 94 563  
42. Semecký Ondřej 03 0190-Přezletice 92 96 97 93 92 93 563  
43. Mezhlumyan Martin 98 0324-V.Meziříčí 90 92 98 95 93 95 563  
44. Vaněk Jaroslav 99 0252-Horní Cerekev 95 93 94 94 92 95 563  
45. Rejnart Karel 02 0055-Jablonec n.N. 94 94 91 97 94 93 563  
46. Vaněk Karel 98 0252-Horní Cerekev 96 92 95 94 96 89 562  
47. Dyrhon Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň 97 91 93 95 92 93 561  
48. Švec David 02 0370-Dukla Plzeň 94 93 92 93 96 92 560  
49. Nykl Lukáš 01 0045-DDM Kolín 96 94 90 95 92 93 560  
50. Adamec Vojtěch 98 0224-Ostrava 95 94 95 93 92 91 560  
51. Fiala Tomáš 01 0370-Dukla Plzeň 91 96 93 94 94 92 560  
52. Grebeníček Marek 00 0887-ZŠ - Trnava 94 93 96 88 94 94 559  
53. Dvořák Tomáš 00 0045-DDM Kolín 94 91 94 94 92 94 559  
54. Škrbel Vít 99 0905-Liberec 90 96 96 92 92 93 559  
55. Záborec Vojtěch 04 0905-Liberec 93 91 93 97 91 94 559  
56. Hlaváček Jakub 02 0210-Uherský Ostroh 94 92 97 90 93 92 558  
57. Strážnický Milan 00 0224-Ostrava 91 96 92 94 89 95 557  
58. Pírek Martin 02 0200-Manušice 95 92 94 91 93 92 557  
59. Bílek Ondřej 03 0200-Manušice 93 91 92 91 95 94 556  
60. Lepič Václav 02 0370-Dukla Plzeň 92 87 96 94 92 95 556  
61. Mejda Jiří 02 0045-DDM Kolín 91 96 91 95 90 91 554  
62. Raboch Vít 03 0190-Přezletice 94 88 91 91 93 96 553  
63. Sehnal Ondřej 02 0200-Manušice 92 90 93 96 94 87 552  
64. Klimeš Dominik 98 0202-Černovice 90 92 93 90 94 93 552  
65. Turčín Vít 02 0210-Uherský Ostroh 94 93 87 91 90 95 550  
66. Černý Vojtěch 02 0905-Liberec 91 92 88 90 94 95 550  
67. Kopp Marek 99 0420-Teplice 90 90 95 89 91 95 550  
68. Jílek Matouš 00 0069-DUEL Praha 92 94 93 90 91 89 549  
69. Adomavičius Tomas 98 0366-Ruprechtice 91 90 93 94 88 91 547  
70. Doležal Martin 03 0054-H.Králové 89 91 90 95 90 92 547  
71. Trávníček Jaroslav 00 0190-Přezletice 90 91 86 92 92 94 545  
72. Břichňáč Václav 02 0055-Jablonec n.N. 89 95 91 92 85 92 544  
73. Polášek Patrik 98 0366-Ruprechtice 94 91 88 90 89 92 544  
74. Doleček Ondřej 04 0190-Přezletice 93 91 90 87 91 91 543  
75. Herndrych Jan 00 0210-Uherský Ostroh 82 90 93 96 88 94 543  
76. Prusek Milan 04 0004-Ostroj Opava 93 93 90 93 87 86 542  
77. Klaus Vojtěch 03 0200-Manušice 89 88 88 93 87 94 539  
78. Fejfar Jan 00 0899-Ročov 89 86 92 89 91 89 536  
79. Rusňák Matěj 03 0205-Ml.Boleslav 91 92 86 88 85 94 536  
80. Kimák Lukáš 06 0366-Ruprechtice 97 84 85 89 94 85 534  
81. Patka Jan 03 0366-Ruprechtice 96 93 87 89 85 84 534  
82. Humeš Adam 04 0190-Přezletice 88 87 88 90 88 92 533  
83. Gerych Jakub 04 0887-ZŠ - Trnava 88 86 90 92 87 90 533  
84. Schröpfer František 02 0182-Přerov 85 88 90 93 88 89 533  
85. Haničák Matěj 03 0899-Ročov 82 89 93 84 90 93 531  
86. Šindler Jiří 02 0368-Poruba, Skalka 85 92 93 85 93 82 530  
87. Havran Vojtěch 04 0224-Ostrava 90 88 88 82 89 91 528  
88. Mazánek Filip 04 0200-Manušice 83 83 90 84 89 89 518  
89. Zakouřil Štěpán 04 0366-Ruprechtice 87 84 92 83 85 83 514  
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.SSK1.2. 3.4.5.6.Celk. 
1. Kailová Michaela 99 0200-Manušice 100 99 100 98 97 100 594  
2. Helešicová Barbora 98 0162-Slatina Brno 99 96 99 100 100 97 591  
3. Dajčarová Sabina 01 0162-Slatina Brno 97 98 99 99 100 97 590  
4. Štefánková Kateřina 01 0224-Ostrava 98 95 99 98 99 99 588  
5. Kolková Kateřina 00 0386-Březolupy 96 96 98 99 98 100 587  
6. Kuklínková René 00 0162-Slatina Brno 97 96 99 98 97 98 585  
7. Razímová Tereza 02 0370-Dukla Plzeň 98 99 96 97 97 98 585  
8. Brabcová Karolína 00 0200-Manušice 97 97 99 93 99 95 580  
9. Boháčková Klára 04 0905-Liberec 96 96 97 98 97 96 580  
10. Vadinská Denisa 04 0045-DDM Kolín 98 98 98 92 94 99 579  
11. Vlčková Michaela 01 0252-Horní Cerekev 96 97 97 96 98 95 579  
12. Zíková Klára 01 0202-Černovice 98 98 93 95 98 97 579  
13. Landová Kateřina 02 0055-Jablonec n.N. 93 98 97 98 98 95 579  
14. Hošková Žaneta 98 0258-Sokolov 96 99 96 97 97 94 579  
15. Hrobařová Lenka 98 0253-Sezemice 98 96 96 98 97 93 578  
16. Katz Klaudie 05 0823-Patriot - Ostrava 96 97 97 96 96 96 578  
17. Dittrichová Denisa 00 0200-Manušice 95 97 96 96 98 95 577  
18. Neumanová Barbora 01 0045-DDM Kolín 97 96 95 96 96 96 576  
19. Procházková Kateřina 98 0253-Sezemice 98 97 95 95 97 94 576  
20. Hrušková Adéla 98 0055-Jablonec n.N. 93 97 96 97 96 96 575  
21. Stará Adela 01 0004-Ostroj Opava 97 98 95 96 95 94 575  
22. Černá Lucie 01 0162-Slatina Brno 96 94 94 98 94 98 574  
23. Opluštilová Marie 02 0162-Slatina Brno 95 98 93 96 94 98 574  
24. Beníšková Klára 03 0004-Ostroj Opava 95 96 94 96 96 97 574  
25. Netrvalová Ludmila 04 0370-Dukla Plzeň 97 96 95 97 93 95 573  
26. Kalovská Magdaléna 00 0162-Slatina Brno 99 95 95 93 96 94 572  
27. Nekolová Petra 00 0370-Dukla Plzeň 96 96 94 95 96 95 572  
28. Jandová Dominika 04 0202-Černovice 94 96 97 94 96 95 572  
29. Resinská Laura 99 0368-Poruba, Skalka 93 95 96 98 94 95 571  
30. Ilková Zuzana 01 0210-Uherský Ostroh 95 94 98 95 95 93 570  
31. Procházková Anna 03 0162-Slatina Brno 93 90 94 97 97 98 569  
32. Chytilová Babeta 01 0162-Slatina Brno 92 91 96 96 97 97 569  
33. Licková Nikola 02 0253-Sezemice 94 95 97 92 96 94 568  
34. Paprocká Kateřina 98 0045-DDM Kolín 90 95 93 95 98 96 567  
35. Vyhnálková Lucie 01 0253-Sezemice 91 90 99 95 98 94 567  
36. Daňková Aneta 01 0551-Nivnice 95 96 94 92 94 96 567  
37. Desenská Eliška 03 0055-Jablonec n.N. 97 92 96 93 94 95 567  
38. Vašků Kateřina 05 0055-Jablonec n.N. 95 96 94 94 93 95 567  
39. Ficnarová Iveta 98 0272-Šumperk 95 96 97 93 91 94 566  
40. Kimáková Kateřina 00 0366-Ruprechtice 94 93 93 97 92 97 566  
41. Jelínková Aneta 02 0054-H.Králové 92 93 97 94 96 93 565  
42. Hněvsová Hana 04 0032-Poděbrady 94 96 96 89 93 97 565  
43. Zálešáková Kateřina 03 0551-Nivnice 95 96 92 93 96 93 565  
44. Mikulčíková Kateřina 04 0905-Liberec 93 93 96 93 98 92 565  
45. Blažíčková Veronika 03 0370-Dukla Plzeň 97 92 94 96 91 94 564  
46. Linhartová Magdalena 02 0205-Ml.Boleslav 94 93 95 98 94 89 563  
47. Regnerová Nikola 05 0905-Liberec 96 95 91 94 94 93 563  
48. Hájková Barbora 03 0045-DDM Kolín 91 95 96 95 91 95 563  
49. Slováčková Eva 99 0162-Slatina Brno 94 93 95 89 95 96 562  
50. Čugová Kateřina 99 0039-Třešť 91 97 95 95 88 93 559  
51. Nováková Karolína 03 0105-Kolín 96 91 92 92 92 96 559  
52. Fridrichová Natálie 02 0899-Ročov 94 91 93 94 90 94 556  
53. Kubrová Anna 05 0366-Ruprechtice 91 95 94 91 96 87 554  
54. Váňová Diana 02 0252-Horní Cerekev 91 92 90 94 94 92 553  
55. Přívratská Milada 03 0224-Ostrava 90 95 90 94 88 95 552  
56. Bezoušková Jolana 05 0348-Brandýs n.L. 93 90 94 91 90 94 552  
57. Klouzalová Kristýna 98 0368-Poruba, Skalka 93 94 89 96 89 90 551  
58. Mastná Kateřina 03 0370-Dukla Plzeň 95 90 92 89 91 92 549  
59. Šulcová Kateřina 00 0366-Ruprechtice 92 89 91 91 93 93 549  
60. Skalová Kateřina 00 0045-DDM Kolín 93 95 87 90 88 95 548  
61. Pospíšilová Tereza 03 0105-Kolín 94 93 87 88 90 93 545  
62. Škrobánková Bára 04 0224-Ostrava 92 92 88 93 90 85 540  
63. Svobodová Veronika 03 0200-Manušice 89 90 89 90 88 93 539  
64. Krumposová Hana 01 0370-Dukla Plzeň 89 89 88 89 90 93 538  
65. Vontrobová Vanda 04 0004-Ostroj Opava 89 91 91 85 89 90 535  
66. Nováková Lenka 00 0105-Kolín 85 87 89 95 92 86 534  
67. Koubková Pavlína 03 0368-Poruba, Skalka 89 90 86 91 87 90 533  
68. Janoušková Kateřina 04 0205-Ml.Boleslav 86 93 87 90 85 87 528  
69. Güttlová Viktorie 01 0205-Ml.Boleslav 90 91 83 84 88 90 526  
 
Kategorie : SM 3x20 juniorky
Poř.JménoNar.SSKKK LLSSCelk.Fin.
1. Foistová Nikola 97 0232-RAPID Plzeň 98 97 100 100 95 97 587 457,9
2. Kokošková Daniela 00 0370-Dukla Plzeň 99 98 96 98 95 93 579 447,1
3. Bartoníčková Vlasta 99 0232-RAPID Plzeň 95 97 100 98 95 91 576 434,6
4. Dudová Lucie 96 0232-RAPID Plzeň 98 97 97 97 95 94 578 422,2
5. Helešicová Barbora 98 0162-Slatina Brno 94 90 98 97 92 96 567 413
6. Thurnwaldová Sabina 00 0370-Dukla Plzeň 95 93 99 98 92 93 570 400,1
7. Divíšková Kateřina 98 0232-RAPID Plzeň 95 94 98 98 94 91 570 389,5
8. Janková Michaela 97 0370-Dukla Plzeň 96 95 98 99 94 90 572  
9. Kolaříková Kateřina 98 0370-Dukla Plzeň 92 90 98 100 93 94 567  
10. Karasová Sára 01 0224-Ostrava 95 96 100 98 89 89 567  
11. Jandová Šárka 98 0202-Černovice 96 88 99 99 90 91 563  
12. Studená Adéla 98 0013-DDM Praha 5 91 96 98 99 84 95 563  
13. Hajšmanová Eva 99 0370-Dukla Plzeň 94 95 96 96 89 90 560  
14. Janoušková Kateřina 96 0366-Ruprechtice 90 94 97 94 89 94 558  
15. Bahulová Martina 97 0210-Uherský Ostroh 90 97 97 95 92 87 558  
16. Michálková Kateřina 00 0202-Černovice 94 92 97 97 84 90 554  
17. Byambaa Bilguunzaya 96 0200-Manušice 93 94 92 93 87 93 552  
18. Vinšová Johana 97 0105-Kolín 89 85 94 96 87 90 541  
19. Jiráková Vladimíra 98 0202-Černovice 89 87 94 91 86 85 532  
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky
Poř.JménoNar.SSKKK LLSSCelk. 
1. Brabcová Karolína 00 0200-Manušice 97 91 97 98 92 91 566  
2. Kolková Kateřina 00 0386-Březolupy 94 97 100 99 88 87 565  
3. Kailová Michaela 99 0200-Manušice 96 93 98 99 92 87 565  
4. Hrobařová Lenka 98 0253-Sezemice 91 93 97 96 95 92 564  
5. Procházková Kateřina 98 0253-Sezemice 89 98 97 97 90 89 560  
6. Štefánková Kateřina 01 0224-Ostrava 91 89 99 99 90 91 559  
7. Hošková Žaneta 98 0258-Sokolov 89 88 97 98 91 94 557  
8. Dittrichová Denisa 00 0200-Manušice 96 91 96 97 84 91 555  
9. Kuklínková René 00 0162-Slatina Brno 91 94 95 99 87 84 550  
10. Beníšková Klára 03 0004-Ostroj Opava 93 94 96 96 81 88 548  
11. Neumanová Barbora 01 0045-DDM Kolín 90 86 96 96 89 91 548  
12. Skalová Kateřina 00 0045-DDM Kolín 82 89 96 96 92 88 543  
13. Razímová Tereza 02 0370-Dukla Plzeň 87 89 97 95 87 88 543  
14. Stará Adela 01 0004-Ostroj Opava 93 95 95 98 76 86 543  
15. Opluštilová Marie 02 0162-Slatina Brno 96 89 96 94 84 84 543  
16. Vlčková Michaela 01 0252-Horní Cerekev 92 88 98 95 85 83 541  
17. Slováčková Eva 99 0162-Slatina Brno 95 87 97 93 86 80 538  
18. Ilková Zuzana 01 0210-Uherský Ostroh 90 83 98 98 84 84 537  
19. Ficnarová Iveta 98 0272-Šumperk 91 93 93 98 79 83 537  
20. Šulcová Kateřina 00 0366-Ruprechtice 90 84 93 93 87 84 531  
21. Daňková Aneta 01 0551-Nivnice 87 90 98 98 75 78 526  
22. Vyhnálková Lucie 01 0253-Sezemice 97 80 92 93 78 84 524  
23. Kimáková Kateřina 00 0366-Ruprechtice 89 87 92 92 72 88 520  
24. Nekolová Petra 00 0370-Dukla Plzeň 79 72 96 92 84 81 504  
25. Licková Nikola 02 0253-Sezemice 78 67 93 91 89 82 500  
 
Kategorie : SP 30+30 ženy
Poř.JménoNar.SSK1.2. 3.4.5.6.Celk. 
1. Heinrichová Michala 92 0370-Dukla Plzeň 90 92 95 96 95 92 560  
2. Lorencová Jana 91 0232-RAPID Plzeň 93 95 95 93 96 88 560  
3. Veverková Lucie 74 0353-Pelhřimov 95 94 97 94 98 94 572  
4. Jonáková Šárka 92 0370-Dukla Plzeň 95 92 93 95 97 97 569  
5. Říhová Lucie 80 0069-DUEL Praha 94 92 94 95 91 94 560  
6. Červenková Renata 74 0069-DUEL Praha 90 95 90 98 95 90 558  
7. Odehnalová Jitka 73 0101-TOS Kuřim 96 97 93 87 96 96 565  
8. Netrvalová Kristýna 94 0069-DUEL Praha 89 94 94 90 97 97 561  
9. Zámyslická Jarmila 70 0069-DUEL Praha 92 95 93 94 89 90 553  
10. Ježková Jitka 91 0545-Břidličná 94 90 94 83 94 92 547  
11. Ježková Jaroslava 93 0545-Břidličná 86 89 85 97 94 95 546  
12. Strnádková Zdeňka 67 0232-RAPID Plzeň 93 88 90 90 90 94 545  
13. Hanzlová Dagmar 70 0101-TOS Kuřim 94 91 90 89 87 93 544  
14. Janečková Jana 65 0182-Přerov 87 92 92 86 94 90 541  
15. Vrtišková Renata 64 0069-DUEL Praha 90 93 92 92 86 81 534  
16. Jindrová Hana 94 0587-Louny 85 86 91 87 90 90 529  
17. Krykorková Markéta 95 0812-ASTRA Bruntál 85 81 84 89 90 98 527  
18. Krystyníková Hana 58 0294-Meziboří 92 91 95 83 82 78 521  
19. Poláchová Markéta 88 0543-Louny - město 82 79 87 68 87 89 492  
20. Žváčková Magdaléna 94 0328-Rožnov 89 95 88 73 64 67 476  
Kategorie : Družstva SM 60 juniorky
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. SSK Dukla Plzeň Kolaříková - 622,9 Thurnwaldová - 617,4 Janková - 617,3 1857,6
2. SSK RAPID Plzeň Foistová - 619,9 Dudová - 616 Divíšková - 615,9 1851,8
3. Plzeňské KS Kokošková - 614,9 Bartoníčková - 612,5 Hajšmanová - 611,8 1839,2
4. SSK Černovice Michálková - 614,4 Jandová - 603,7 Jiráková - 596,8 1814,9
 
Kategorie : Družstva SM 60 dorostenci
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. SSK Dukla Plzeň A Morávek - 588 Vaněk - 588 Pač - 575 1751
2. Středočeské KS A Zmátlo - 585 Lučan - 578 Kupec - 578 1741
3. SSK Slatina Brno Kaplan - 592 Brauner - 571 De Gregorio - 569 1732
4. Středočeské KS C Čermák - 582 Kliment - 575 Heřman - 571 1728
5. Středočeské KS B Novotný - 583 Goldšmíd - 568 Říha - 567 1718
6. Středočeské KS D Demjan - 577 Novotný - 572 Navrátil - 567 1716
7. SSK Přezletice A Hříbal - 579 Čalkovský - 573 Bauer - 563 1715
8. KS Vysočina B Rudolf - 580 Vaněk - 563 Vaněk - 562 1705
9. SSK Dukla Plzeň B Blažek - 577 Dyrhon - 561 Fiala - 560 1698
10. KS Vysočina A Pospíšek - 566 Mezhlumyan - 563 Chadim - 563 1692
11. SSKP Ostrava Zemánek - 573 Adamec - 560 Strážnický - 557 1690
12. SSK LOYD Jablonec Kahan - 580 Rejnart - 563 Břichňáč - 544 1687
13. Moravskoslezské KS Hanke - 586 Adamec - 567 Šindler - 530 1683
14. SSK Dukla Plzeň C Hofman - 567 Švec - 560 Lepič - 556 1683
15. SSK Liberec Zerzán - 564 Záborec - 559 Škrbel - 559 1682
16. SSK Přezletice B Kučera - 573 Semecký - 563 Trávníček - 545 1681
17. SSK DDM Kolín Nykl - 560 Dvořák - 559 Mejda - 554 1673
18. SSK Ruprechtice A Kubr - 578 Adomavičius - 547 Polášek - 544 1669
19. SSK Manušice Pírek - 557 Bílek - 556 Sehnal - 552 1665
20. SSK ZŠ - Trnava Matějčný - 563 Grebeníček - 559 Gerych - 533 1655
21. SSK Uherský Ostroh Hlaváček - 558 Turčín - 550 Herndrych - 543 1651
22. SSK Přezletice C Raboch - 553 Doleček - 543 Humeš - 533 1629
23. SSK Ruprechtice B Patka - 534 Kimák - 534 Zakouřil - 514 1582
 
Kategorie : Družstva SM 60 dorostenky
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. SSK Slatina Brno A Helešicová - 591 Dajčarová - 590 Kuklínková - 585 1766
2. SSK Manušice Kailová - 594 Brabcová - 580 Dittrichová - 577 1751
3. KS Vysočina Zíková - 579 Vlčková - 579 Jandová - 572 1730
4. SSK Dukla Plzeň A Razímová - 585 Netrvalová - 573 Nekolová - 572 1730
5. Zlínské KS Kolková - 587 Ilková - 570 Daňková - 567 1724
6. SSK Sezemice Hrobařová - 578 Procházková - 576 Licková - 568 1722
7. SSK LOYD Jablonec Landová - 579 Hrušková - 575 Desenská - 567 1721
8. SSK Slatina Brno C Černá - 574 Kalovská - 572 Chytilová - 569 1715
9. SSK Liberec Boháčková - 580 Mikulčíková - 565 Regnerová - 563 1708
10. SSK Slatina Brno B Opluštilová - 574 Procházková - 569 Slováčková - 562 1705
11. Středočeské KS A Paprocká - 567 Hněvsová - 565 Linhartová - 563 1695
12. SSK Ostroj Opava Stará - 575 Beníšková - 574 Vontrobová - 535 1684
13. Středočeské KS C Vadinská - 579 Neumanová - 576 Janoušková - 528 1683
14. SSKP Ostrava Štefánková - 588 Přívratská - 552 Škrobánková - 540 1680
15. SSK Ruprechtice Kimáková - 566 Kubrová - 554 Šulcová - 549 1669
16. Středočeské KS B Hájková - 563 Bezoušková - 552 Skalová - 548 1663
17. SSK Poruba - Skalka Resinská - 571 Klouzalová - 551 Koubková - 533 1655
18. SSK Dukla Plzeň B Blažíčková - 564 Mastná - 549 Krumposová - 538 1651
19. SSK Kolín Nováková - 559 Pospíšilová - 545 Nováková - 534 1638
 
Kategorie : Družstva SM 3x20 juniorky
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. SSK RAPID Plzeň Foistová - 587 Dudová - 578 Bartoníčková - 576 1741
2. SSK Dukla Plzeň Kokošková - 579 Thurnwaldová - 570 Kolaříková - 567 1716
3. Plzeňské KS Janková - 572 Divíšková - 570 Hajšmanová - 560 1702
4. SSK Černovice Jandová - 563 Michálková - 554 Jiráková - 532 1649