Velká cena Pelhřimova
Memoriál Josefa Veverky

46.ročník

Pelhřimov   17.9.2016
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Povrle Jan 75 41513 0301 - Stromovka Č.B. 95 98 98 97 97 97 582
2. Hrádek Karel 74   AVZO Košetice 92 97 97 97 96 96 575
3. Rudolf Jiří 66 38805 0039 - Třešť 93 99 96 97 92 90 567
4. Přibyl Miloslav 67   AVZO H.Cerekev 93 94 90 91 93 94 555
5. Rudolf Jan 95 38539 0039 - Třešť 91 93 89 94 91 94 552
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Kokošková Daniela 00 39859 0370 - Dukla Plzeň 100 98 99 97 99 99 592
2. Dajčarová Sabina 01 39877 0162 - Slatina Brno 98 98 96 98 98 98 586
3. Vlčková Michaela 01 39300 0252 - H.Cerekev 95 94 97 99 99 98 582
4. Matějková Michaela 97 37019 0252 - H.Cerekev 96 96 98 97 97 97 581
5. Jandová Šárka 98 37140 0202 - Černovice 97 97 99 97 95 93 578
6. Jandová Dominika 04 39745 0202 - Černovice 96 96 97 97 95 96 577
7. Michálková Kateřina 00 39256 0202 - Černovice 95 98 95 97 95 95 575
8. Čugová Kateřina 99 40413 0039 - Třešť 98 94 96 95 96 95 574
9. Přibylová Ivana 92 35891 0252 - H.Cerekev 97 94 97 97 94 94 573
10. Jiráková Vlaďka 98 38815 0202 - Černovice 94 96 95 95 93 97 570
11. Váňová Diana 02 40727 0252 - H.Cerekev 95 98 92 93 95 94 567
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Vaněk Jaroslav 99 38902 0252 - H.Cerekev 96 96 96 93 99 99 579
2. Zíka Petr 02 40184 0202 - Černovice 95 98 91 94 93 95 566
3. Vaněk Karel 98 38901 0252 - H.Cerekev 91 96 97 94 95 93 566
4. Rudolf Jiří 99 39017 0039 - Třešť 94 92 93 94 96 96 565
5. Uhlíř Patrik 05 41140 0039 - Třešť 86 85 86 90 87 91 525
 
Kategorie : LM 60 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 97 99 97 98 96 97 584
2. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 95 96 98 98 97 97 581
3. Trávníček Jiří 56 01014 0383 - Batelov 96 99 96 96 95 94 576
4. Dočekal Stanislav 63 00677 0120 - Chotěboř 94 98 95 96 94 98 575
5. Šenkapoul Vladimír 53 03183 0039 - Třešť 95 95 95 95 97 93 570
6. Doležal Bohumír 52 01015 0383 - Batelov 95 92 93 94 91 91 556
7. Košťák František 49 01018 0383 - Batelov 91 92 91 88 96 92 550
8. Sobek Vlastimil 41   AVZO Košetice 88 84 87 88 88 91 526
 
Kategorie : SM 3x20 ženy, juniorky, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1. Kokošková Daniela 00 39859 0370 - Dukla Plzeň 100 98 93 95 99 96 581
2. Michálková Kateřina 00 39256 0202 - Černovice 95 98 92 93 90 88 556
3. Jandová Šárka 98 37140 0202 - Černovice 97 97 88 89 93 88 552
4. Přibylová Ivana 92 35891 0252 - H.Cerekev 97 94 90 81 91 87 540
5. Vlčková Michaela 01 39300 0252 - H.Cerekev 95 94 91 84 89 86 539
6. Jiráková Vlaďka 98 38815 0202 - Černovice 94 96 79 82 92 87 530
7. Váňová Diana 02 40727 0252 - H.Cerekev 95 98 63 71 47 56 430
 
Kategorie : LM 3x20 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 97 99 89 93 92 93 563
2. Dočekal Stanislav 63 00677 0120 - Chotěboř 94 98 75 82 88 92 529
3. Vaněk Karel 98 38901 0252 - H.Cerekev 91 96 74 82 89 87 519
4. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 95 96 68 64 77 92 492
Hlavní rozhodčí: Ivan Hermel A-1523

Velká cena Pelhřimova
Memoriál Josefa Veverky

46.ročník

Pelhřimov   18.9.2016
SP, VP 30+30
Kategorie : SP 30+30 muži
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Váňa Ladislav, Ing. 75 04107 0353 - Pelhřimov 96 94 94 284 95 93 83 271 555
2. Horáček Lukáš 89 34575 0584 - Třebíč-Poušov 91 93 91 275 89 95 90 274 549
3. Skýva Martin 93   ŠKP Bratislava 94 80 85 259 95 96 96 287 546
4. Korbel Radim 76 36614 750 - Újezd u Brna 91 95 95 281 90 90 80 260 541
5. Sochor Miroslav 66   Uherské Hradiště 80 81 88 249 72 80 67 219 468
 
Kategorie : SP 30+30 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Gajanová Lenka 82   ŠKP Bratislava 99 92 99 290 92 92 96 280 570
2. Kučová Katarína 64   ŠSK Martin 95 90 97 282 97 95 96 288 570
3. Ewen Gretchen 58   SSZ Burgenland N. 94 90 94 278 98 94 97 289 567
4. Zámyslická Jarmila 70 32606 0069 - Duel Praha 96 94 95 285 89 92 93 274 559
5. Kaniaková Katarína 97   ŠKP Bratislava 93 88 89 270 92 87 90 269 539
 
Kategorie : SP 30+30 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Müller Filip 99 40266 0370 - Dukla Plzeň 97 90 95 282 95 95 93 283 565
2. Sochor Jakub 00 40267 0370 - Dukla Plzeň 93 95 90 278 91 94 91 276 554
3. Viktorová Alena 98 41085 0069 - Duel Praha 91 95 94 280 82 91 87 260 540
4. Kasala Štefan 98   ŠKP Bratislava 90 87 91 268 93 89 89 271 539
5. Kuna Václav 00 38837 0232 - Rapid Plzeň 83 88 83 254 93 92 98 283 537
6. Kaniaková Jana 99   ŠKP Bratislava 88 84 87 259 92 89 90 271 530
7. Němec Robert 00 40667 0069 - Duel Praha 87 89 85 261 89 91 87 267 528
8. Schejbal Pavel 00 40293 0015 - Plzeň Slovany 84 91 82 257 91 93 86 270 527
9. Hlaváček Antonín 00 40785 0370 - Dukla Plzeň 82 88 85 255 83 90 82 255 510
10. Tomšíček Ámos 01 41070 0069 - Duel Praha 85 90 87 262 79 82 85 246 508
 
Kategorie : SP 30+30 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Kužvart Pavel 63 04050 0640 - Akademie Praha 97 96 98 291 97 98 94 289 580
2. Némethy Ivan 46   ŠKP Martin 93 97 93 283 92 97 94 283 566
3. Páviš Antonín 56 06071 0750 - Újezd u Brna 96 94 91 281 90 91 92 273 554
4. Hein Bohumil 45 00038 SK Jednorožec Žirov. 95 93 92 280 92 90 92 274 554
5. Žák Miloslav 59   AVZO Havl. Brod 89 93 92 274 88 92 85 265 539
6. Schöberl Siegfried 58   SSZ Burgenland N. 88 88 91 267 81 85 89 255 522
7. Bouda Jaromír 58 06681 0298 - Strakonice 84 86 84 254 87 87 86 260 514
8. Váňa Jan 43 02665 0069 - Duel Praha 79 85 91 255 84 95 77 256 511
9. Smetana Jan 52 03044 0069 - Duel Praha 82 75 89 246 93 79 83 255 501
10. Horáček Vlastimil 60 10781 0584 - Třebíč-Poušov 80 85 85 250 84 89 76 249 499
11. Peer David 47   Maccabi Ráanana 71 73 78 222 74 75 81 230 452
 
Kategorie : VP 30+30 společná
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Kužvart Pavel 63 04050 0640 - Akademie Praha 96 96 95 287 96 99 98 293 580
2. Kučová Katarína 64   ŠSK Martin 96 94 94 284 86 96 100 282 566
3. Némethy Ivan 46   ŠKP Martin 96 93 94 283 93 90 95 278 561
4. Páviš Antonín 56 06071 0750 - Újezd u Brna 95 97 95 287 87 91 92 270 557
5. Müller Filip 99 40266 0370 - Dukla Plzeň 89 87 94 270 97 96 89 282 552
6. Korbel Radim 76 36614 0750 - Újezd u Brna 88 88 96 272 89 95 95 279 551
7. Hein Bohumil 45 00038 SK Jednorožec Žirov. 92 92 93 277 87 89 94 270 547
8. Schejbal Pavel 00 40293 0015 - Plzeň Slovany 83 92 92 267 87 93 89 269 536
9. Sochor Miroslav 66   Uherské Hradiště 91 91 87 269 83 84 87 254 523
10. Sochor Jakub 00 40267 0370 - Dukla Plzeň 87 91 87 265 85 86 86 257 522
11. Žák Miloslav 59   AVZO Havl. Brod 91 87 91 269 78 86 81 245 514
12. Váňa Jan 43 02665 0069 - Duel Praha 80 77 92 249 80 85 81 246 495
13. Smetana Jan 52 03044 0069 - Duel Praha 80 80 79 239 87 91 77 255 494
14. Bouda Jaromír 58 06681 0298 - Strakonice 67 82 83 232 67 68 85 220 452
Hlavní rozhodčí: Ivan Hermel A-1523