Přebor Kraje Vysočina

Pelhřimov   17.9. - 18.9.2016
LM, SM 60, 3x20, SP 30+30
Kategorie : LM 60 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 97 99 97 98 96 97 584
2. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 95 96 98 98 97 97 581
3. Trávníček Jiří 56 01014 0383 - Batelov 96 99 96 96 95 94 576
4. Dočekal Stanislav 63 00677 0120 - Chotěboř 94 98 95 96 94 98 575
5. Šenkapoul Vladimír 53 03183 0039 - Třešť 95 95 95 95 97 93 570
6. Rudolf Jiří 66 38805 0039 - Třešť 93 99 96 97 92 90 567
7. Doležal Bohumír 52 01015 0383 - Batelov 95 92 93 94 91 91 556
8. Rudolf Jan 95 38539 0039 - Třešť 91 93 89 94 91 94 552
9. Košťák František 49 01018 0383 - Batelov 91 92 91 88 96 92 550
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Vaněk Jaroslav 99 38902 0252 - H.Cerekev 96 96 96 93 99 99 579
2. Zíka Petr 02 40184 0202 - Černovice 95 98 91 94 93 95 566
3. Vaněk Karel 98 38901 0252 - H.Cerekev 91 96 97 94 95 93 566
4. Rudolf Jiří 99 39017 0039 - Třešť 94 92 93 94 96 96 565
5. Uhlíř Patrik 05 41140 0039 - Třešť 86 85 86 90 87 91 525
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Vlčková Michaela 01 39300 0252 - H.Cerekev 95 94 97 99 99 98 582
2. Jandová Šárka 98 37140 0202 - Černovice 97 97 99 97 95 93 578
3. Jandová Dominika 04 39745 0202 - Černovice 96 96 97 97 95 96 577
4. Michálková Kateřina 00 39256 0202 - Černovice 95 98 95 97 95 95 575
5. Čugová Kateřina 99 40413 0039 - Třešť 98 94 96 95 96 95 574
6. Jiráková Vlaďka 98 38815 0202 - Černovice 94 96 95 95 93 97 570
7. Váňová Diana 02 40727 0252 - H.Cerekev 95 98 92 93 95 94 567
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Matějková Michaela 97 37019 0252 - H.Cerekev 96 96 98 97 97 97 581
2. Přibylová Ivana 92 35891 0252 - H.Cerekev 97 94 97 97 94 94 573
 
Kategorie : LM 3x20 muži, senioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 97 99 89 93 92 93 563
2. Dočekal Stanislav 63 00677 0120 - Chotěboř 94 98 75 82 88 92 529
3. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 95 96 68 64 77 92 492
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1. Michálková Kateřina 00 39256 0202 - Černovice 95 98 92 93 90 88 556
2. Jandová Šárka 98 37140 0202 - Černovice 97 97 88 89 93 88 552
3. Přibylová Ivana 92 35891 0252 - H.Cerekev 97 94 90 81 91 87 540
4. Vlčková Michaela 01 39300 0252 - H.Cerekev 95 94 91 84 89 86 539
5. Jiráková Vlaďka 98 38815 0202 - Černovice 94 96 79 82 92 87 530
6. Vaněk Karel 98 38901 0252 - H.Cerekev 91 96 74 82 89 87 519
7. Váňová Diana 02 40727 0252 - H.Cerekev 95 98 63 71 47 56 430
Hlavní rozhodčí: Ivan Hermel A-1523

Přebor Kraje Vysočina

Pelhřimov   18.9.2016
SP 30+30
Kategorie : SP 30+30 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Váňa Ladislav, Ing. 75 04107 0353 - Pelhřimov 96 94 94 284 95 93 83 271 555
2. Horáček Lukáš 89 34575 0584 - Třebíč 91 93 91 275 89 95 90 274 549
3. Horáček Vlastimil 60 10781 0584 - Třebíč 80 85 85 250 84 89 76 249 499
Hlavní rozhodčí: Hermel Ivan A-1523