Velká cena Pelhřimova
Memoriál Josefa Veverky

47.ročník

Pelhřimov   16.9.2017
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Nymburský Petr 95 35200 0202 - Černovice 97 98 99 97 95 97 583
2. Hrádek Karel 74   AVZO Košetice 96 96 97 94 96 99 578
3. Povrle Jan 75 41513 0301 - Stromovka ČB 94 97 98 98 96 95 578
4. Tůma Martin 85 28060 0039 - Třešť 97 94 96 97 97 92 573
5. Vaněk Karel 98 38901 0252 - H.Cerekev 92 94 90 90 97 93 556
6. Rudolf Jan 95 38539 0039 - Třešť 87 87 91 91 90 88 534
7. Nedvěd Martin 74 39921 0301 - Stromovka ČB 92 92 88 91 86 84 533
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Dajčarová Sabina 01 39877 0162 - Slatina Brno 98 100 97 100 97 100 592
2. Michálková Kateřina 00 39256 0202 - Černovice 100 97 98 98 100 99 592
3. Kokošková Daniela 00 39859 0370 - Dukla Plzeň 97 97 97 98 98 97 584
4. Vlčková Michaela 01 39300 0252 - H.Cerekev 97 95 99 98 97 97 583
5. Jiráková Vlaďka 98 38815 0202 - Černovice 99 96 96 97 98 97 583
6. Blažíčková Veronika 03 40776 0370 - Dukla Plzeň 97 96 98 99 95 97 582
7. Benová Klára 02 40177 0027 - Delta Praha 99 98 95 99 91 97 579
8. Matějková Michaela 97 37019 0252 - H.Cerekev 96 95 93 98 99 98 579
9. Čugová Kateřina 99 40413 0039 - Třešť 96 97 97 98 95 96 579
10. Razímová Tereza 02 39860 0370 - Dukla Plzeň 96 98 95 98 92 100 579
11. Jandová Dominika 04 39745 0202 - Černovice 95 97 99 95 96 96 578
12. Janů Karolína 05 40682 0202 - Černovice 97 97 95 93 95 98 575
13. Nymburská Pavlína 05 40679 0202 - Černovice 97 95 95 92 94 99 572
14. Netrvalová Ludmila 04 40777 0370 - Dukla Plzeň 98 97 95 94 90 95 569
15. Svozilová Alice 03 40826 0027 - Delta Praha 95 92 97 94 95 95 568
16. Hodinová Kateřina 05 40681 0202 - Černovice 97 93 93 93 93 99 568
17. Váňová Diana 02 40727 0252 - H.Cerekev 90 96 93 93 94 93 559
18. Soukupová Iveta 02 41151 0301 - Stromovka ČB 92 86 96 95 93 97 559
19. Němcová Kateřina 01 40546 0301 - Stromovka ČB 94 93 94 92 88 92 553
20. Kadlecová Iveta 88 28061 0039 - Třešť 83 73 90 86 80 76 488
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Rudolf Jiří 99 39017 0039 - Třešť 94 99 100 99 98 94 584
2. Nedvěd Matěj 03 39920 0301 - Stromovka ČB 99 96 93 98 95 96 577
3. Lemberk Matěj 04 40680 0202 - Černovice 96 94 96 98 94 94 572
4. Zíka Petr 02 40184 0202 - Černovice 97 96 94 95 93 94 569
5. Kouřil Matyáš 01 38890 0301 - Stromovka Č.B 93 93 96 95 95 94 566
6. Parkan Daniel 01 39992 0252 - H.Cerekev 94 91 95 97 91 94 562
 
Kategorie : LM 60 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 96 97 98 97 98 97 583
2. Šenkapoul Vladimír 53 03183 0039 - Třešť 96 97 97 95 98 97 580
3. Trávníček Jiří 65 01014 0383 - Batelov 99 97 95 96 98 94 579
4. Houžvička Alois 46 01452 0021 - Magnum Praha 99 94 98 93 98 95 577
5. Přibyl Miloslav 67 AVZO H. Cerekev 94 96 97 97 95 94 573
6. Dočekal Stanislav 63 00677 0120 - Chotěboř 96 95 96 94 94 97 572
7. Rudolf Jiří 66 38805 0039 - Třešť 95 95 95 98 94 94 571
8. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 94 95 95 95 92 95 566
9. Košťák František 49 01018 0383 - Batelov 93 95 92 94 93 95 562
10. Březina Václav 48 18891 0301 - Stromovka Č.B 87 93 85 91 92 87 535
 
Kategorie : LM 3x20 muži, junioři, senioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1. Nymburský Petr 95 35200 0202 - Černovice 97 98 97 95 98 95 580
2. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n. Sáz. 96 97 90 89 90 94 556
3. Zíka Petr 02 40184 0202 - Černovice 97 96 86 89 92 88 548
4. Dočekal Stanislav 63 00677 0120 - Chotěboř 96 95 79 85 87 91 533
5. Nedvěd Matěj 03 39920 0301 - Stromovka ČB 99 96 68 69 87 88 507
6. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 94 95 52 66 87 75 469
7. Parkan Daniel 01 39992 0252 - H.Cerekev 94 91 74 75 64 69 467
 
Kategorie : SM 3x20 ženy, juniorky, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1. Kokošková Daniela 00 39859 0370 - Dukla Plzeň 97 97 93 96 95 98 576
2. Michálková Kateřina 00 39256 0202 - Černovice 100 97 90 94 93 93 567
3. Jiráková Vlaďka 98 38815 0202 - Černovice 99 96 93 91 92 94 565
4. Netrvalová Ludmila 04 40777 0370 - Dukla Plzeň 98 97 91 87 96 93 562
5. Vlčková Michaela 01 39300 0252 - H.Cerekev 97 95 91 89 90 93 555
6. Razímová Tereza 02 39860 0370 - Dukla Plzeň 96 98 85 87 95 86 547
7. Soukupová Iveta 02 41151 0301 - Stromovka ČB 92 86 91 91 93 90 543
8. Blažíčková Veronika 03 40776 0370 - Dukla Plzeň 97 96 80 78 92 88 531
9. Váňová Diana 02 40727 0252 - H.Cerekev 90 96 85 81 79 79 510
Hlavní rozhodčí: Hermel Ivan A-1523

Velká cena Pelhřimova
Memoriál Josefa Veverky

47.ročník

Pelhřimov   17.9.2017
SP, VP 30+30
Kategorie : SP 30+30 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Kasala Štefan 98 41725 0353 - Pelhřimov 91 93 95 279 94 94 94 282 561
2. Venc Karel 70 20943 0353 - Pelhřimov 89 86 94 269 97 92 94 283 552
3. Horáček Lukáš 89 34575 0584 - Třebíč-Poušov 88 93 90 271 92 95 93 280 551
4. Janda Martin 77 39143 0353 - Pelhřimov 95 95 92 282 96 82 90 268 550
5. Váňa Ladislav, Ing. 75 04107 0353 - Pelhřimov 90 92 95 277 89 85 88 262 539
6. Matys Pavel 78 40771 0353 - Pelhřimov 95 91 80 266 86 76 77 239 505
 
Kategorie : SP 30+30 ženy, dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Kučová Katarína 64   ŠSK m Martin 95 98 97 290 98 98 97 293 583
2. Červenková Renata 74 40692 0069 - Duel Praha 98 96 95 289 97 98 96 291 580
3. Gajanová Lenka 82 41722 0353 - Pelhřimov 97 96 99 292 92 93 97 282 574
4. Němec Robert 00 40667 0069 - Duel Praha 93 93 93 279 92 93 93 278 557
5. Sochor Jakub 00 40267 0370 - Dukla Plzeň 92 94 93 279 92 85 91 268 547
6. Kužvartová Anna 00 40786 0370 - Dukla Plzeň 93 88 87 268 86 87 90 263 531
7. Pojer Martin 00 41783 0232 - Rapid Plzeň 81 77 84 242 85 91 80 256 498
8. Kubačková Soňa 65 41625 0298 - Strakonice 73 83 85 241 68 39 69 176 417
 
Kategorie : SP 30+30 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Némethy Ivan 46   ŠKP Martin 89 95 93 277 93 96 92 281 558
2. Matys Jiří 53 40770 0353 - Pelhřimov 94 92 95 281 94 92 90 276 557
3. Kužvart Pavel 63 04050 0640 - Akademie Praha 96 92 94 282 92 84 95 271 553
4. Červenka Pavel 66 26241 0804 - Benešov 91 91 94 276 90 89 94 273 549
5. Křikava Ivan 62 41071 0069 - Duel Praha 90 92 92 274 92 92 89 273 547
6. Obrcian Josef Ing. 54 05167 0102 - Písek 82 84 88 254 88 72 84 244 498
7. Bouda Jaromír 58 06681 0298 - Strakonice 88 83 88 259 90 86 58 234 493
8. Fuksa Viktor 58 39279 0252 - H.Cerekev 86 74 85 245 53 70 82 205 450
 
Kategorie : VP 30+30 společná
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Némethy Ivan 46   ŠKP Martin 92 96 93 281 93 87 91 271 552
2. Kužvart Pavel 63 04050 0640 - Akademie Praha 92 94 96 282 91 84 92 267 549
3. Horáček Lukáš 89 34575 0584 - Třebíč-Poušov 89 94 88 271 88 95 92 275 546
4. Sochor Jakub 00 40267 0370 - Dukla Plzeň 93 92 87 272 89 93 84 266 538
5. Červenka Pavel 66 26241 0804 - Benešov 94 91 83 268 88 85 83 256 524
6. Kužvartová Anna 00 40786 0370 - Dukla Plzeň 84 89 91 264 75 73 81 229 493
7. Smetana Jan 52 03044 0069 - Duel Praha 79 81 75 235 76 84 81 241 476
8. Pojer Martin 00 41783 0232 - Rapid Plzeň 75 83 75 233 83 77 83 243 476
Hlavní rozhodčí: Ivan Hermel A-1523