Přebor Kraje Vysočina

Pelhřimov   16.9. - 17.9.2017
LM, SM 60, 3x20, SP 30+30
Kategorie : LM 60 muži, junioři, senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n.S. 96 97 98 97 98 97 583
2. Šenkapoul Vladimír 53 03183 0039 - Třešť 96 97 97 95 98 97 580
3. Trávníček Jiří 56 01014 0383 - Batelov 99 97 95 96 98 94 579
4. Tůma Martin 85 28060 0039 - Třešť 97 94 96 97 97 92 573
5. Dočekal Stanislav 63 00677 0120 - Chotěboř 96 95 96 94 94 97 572
6. Rudolf Jiří 66 38805 0039 - Třešť 95 95 95 98 94 94 571
7. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 94 95 95 95 92 95 566
8. Košťák František 49 01018 0383 - Batelov 93 95 92 94 93 95 562
9. Vaněk Karel 98 38901 0252 - H.Cerekev 92 94 90 90 97 93 556
10. Rudolf Jan 95 38539 0039 - Třešť 87 87 91 91 90 88 534
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Michálková Kateřina 00 39256 0202 - Černovice 100 97 98 98 100 99 592
2. Vlčková Michaela 01 39300 0252 - H.Cerekev 97 95 99 98 97 97 583
3. Jiráková Vlaďka 98 38815 0202 - Černovice 99 96 96 97 98 97 583
4. Matějková Michaela 97 37019 0252 - H.Cerekev 96 95 93 98 99 98 579
5. Čugová Kateřina 99 40413 0039 - Třešť 96 97 97 98 95 96 579
6. Jandová Dominika 04 39745 0202 - Černovice 95 97 99 95 96 96 578
7. Janů Karolína 05 40682 0202 - Černovice 97 97 95 93 95 98 575
8. Nymburská Pavlína 05 40679 0202 - Černovice 97 95 95 92 94 99 572
9. Hodinová Kateřina 05 40681 0202 - Černovice 97 93 93 93 93 99 568
10. Váňová Diana 02 40727 0252 - H.Cerekev 90 96 93 93 94 93 559
11. Kadlecová Iveta 88 28061 0039 - Třešť 83 73 90 86 80 76 488
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Rudolf Jiří 99 39017 0039 - Třešť 94 99 100 99 98 94 584
2. Lemberk Matěj 04 40680 0202 - Černovice 96 94 96 98 94 94 572
3. Zíka Petr 02 40184 0202 - Černovice 97 96 94 95 93 94 569
4. Parkan Daniel 01 39492 0252 - H.Cerekev 94 91 95 97 91 94 562
 
Kategorie : LM 3x20 muži, senioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1. Materna Jiří 64 00298 0161 - Žďár n.S. 96 97 90 89 90 94 556
2. Dočekal Stanislav 63 00677 0120 - Chotěboř 96 95 79 85 87 91 533
3. Hrubeš Vilém 51 04120 0353 - Pelhřimov 94 95 52 66 87 75 469
 
Kategorie : SM 3x20 juniorky, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1. Michálková Kateřina 00 39256 0202 - Černovice 100 97 90 94 93 93 567
2. Jiráková Vlaďka 98 38815 0202 - Černovice 99 96 93 91 92 94 565
3. Vlčková Michaela 01 39300 0252 - H.Cerekev 97 95 91 89 90 93 555
4. Zíka Petr 02 40184 0202 - Černovice 97 96 86 89 92 88 548
5. Váňová Diana 02 40727 0252 - H.Cerekev 90 96 85 81 79 79 510
6. Parkan Daniel 01 39992 0252 - H.Cerekev 94 91 74 75 64 69 467
Kategorie : SP 30+30 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Gajanová Lenka 82 41722 0353 - Pelhřimov 97 96 99 292 92 93 97 282 574
2. Kasala Štefan 98 41725 0353 - Pelhřimov 91 93 95 279 94 94 94 282 561
3. Matys Jiří 53 40770 0353 - Pelhřimov 94 92 95 281 94 92 90 276 557
4. Venc Karel 70 20943 0353 - Pelhřimov 89 86 94 269 97 92 94 283 552
5. Horáček Lukáš 89 34575 0584 - Třebíč 88 93 90 271 92 95 93 280 551
6. Janda Martin 77 39143 0353 - Pelhřimov 95 95 92 282 96 82 90 268 550
7. Váňa Ladislav, Ing. 75 04107 0353 - Pelhřimov 90 92 95 277 89 85 88 262 539
8. Matys Pavel 78 40771 0353 - Pelhřimov 95 91 80 266 86 76 77 239 505
9. Fuksa Viktor 58 39279 0252 - H.Cerekev 86 74 85 245 53 70 82 205 450
Hlavní rozhodčí: Hermel Ivan A-1523