Velká cena Pelhřimova
Memoriál Josefa Veverky

48.ročník

Pelhřimov   15.9.2018
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Nymburský Petr 95 35200 Dukla Plzeň - 0370 99 100 99 97 99 99 593
2. Frolík Josef 77 42557 Stromovka ČB - 0301 98 97 94 94 91 98 572
3. Václav Libor 71 06755 Zábřeh.n.M. - 0227 96 94 95 96 97 94 572
4. Šlancar Ladislav 75 25150 Žďár n. Sáz. - 0161 94 97 95 95 94 94 569
5. Nedvěd Martin 74 39921 Stromovka ČB - 0301 93 95 98 95 97 91 569
6. Šálek Jaroslav 98 37159 Plzeň Slovany - 0015 93 91 94 96 96 96 566
7. Povrle Jan 75 41513 Stromovka ČB - 0301 94 92 96 94 91 96 563
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Jandová Dominika 04 39745 Černovice - 0202 98 99 99 100 97 97 590
2. Dajčarová Sabina 01 39877 Patriot Brno - 0123 95 100 98 99 98 96 586
3. Jiráková Vlaďka 98 38815 Černovice - 0202 99 99 98 97 97 96 586
4. Čugová Kateřina 99 40415 Třešť - 0039 99 97 97 97 96 97 583
5. Michálková Kareřina 00 39256 Dukla Plzeň - 0370 97 96 100 96 98 95 582
6. Hodinová Kateřina 05 40681 Černovice - 0202 97 94 96 98 97 98 580
7. Nymburská Pavlína 05 40679 Černovice - 0202 96 97 98 95 96 95 577
8. Linhartová Magdaléna 02 40880 Škoda M.B. - 0205 98 97 98 95 95 91 574
9. Blažíčková Veronika 03 40776 Dukla Plzeň - 0370 94 98 98 95 95 94 574
10. Janů Karolína 05 40682 Černovice - 0202 97 93 99 98 93 93 573
11. Soukupová Iveta 02 41251 Stromovka ČB - 0301 93 95 96 94 94 97 569
12. Vlčková Michaela 01 39300 H.Cerekev - 0252 87 96 99 96 95 93 566
13. Valášková Eva 04 42374 Škoda M.B. - 0205 92 92 95 93 93 92 557
14. Piňosová Marie 08 42203 Olymp Ostrava - 0079 99 88 96 85 93 95 556
15. Němcová Kateřina 01 40546 Stromovka ČB - 0301 95 94 93 92 91 91 556
16. Kadlecová Iveta 88 28061 Třešť - 0039 91 84 91 89 81 86 522
17. Vachtová Sabina 04 40678 Černovice - 0202 89 78 78 79 70 73 467
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Kupec Ondřej 03 29303 Škoda M.B. - 0205 99 97 99 96 99 98 588
2. Zíka Petr 02 40184 Černovice - 0202 96 97 92 98 99 97 579
3. Nedvěd Matěj 03 39920 Stromovka ČB - 0301 96 98 95 98 95 95 577
4. Lemberk Matěj 04 40680 Černovice - 0202 96 96 96 96 96 90 570
5. Frolík Jakub 04 41816 Stromovka ČB - 0301 91 96 95 95 95 96 568
6. Kurzveil Jan 05 41030 Škoda M.B. - 0205 98 94 94 90 97 95 568
7. Plocek David 06 41785 H.Cerekev - 0252 97 93 96 96 92 92 566
8. Horák Lukáš 04 42370 Škoda M.B. - 0205 91 91 93 98 96 95 564
9. Římal Adam 05 42344 Černovice - 0202 93 93 94 94 95 90 559
10. Rusňák Matěj 03 40769 Škoda M.B. - 0205 89 93 95 85 94 90 546
11. Uhlíř Patrik 05 41140 Třešť - 0039 88 88 93 90 90 89 538
12. Poláček Daniel 03 42369 Škoda M.B. - 0205 89 85 86 86 89 90 525
 
Kategorie : LM 60 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 Žďár n. Sáz. - 0161 95 97 99 97 99 96 583
2. Václav Pavel 65 01360 Zábřeh.n.M. - 0227 96 96 98 97 100 96 583
3. Tkadlec Miroslav 57 05035 Šumperk - 0272 97 97 96 94 95 98 577
4. Trávníček Jiří 56 01014 Batelov - 0383 96 93 95 94 97 99 574
5. Šenkapoul Vladimír 53 03183 Třešť - 0039 97 96 96 93 97 94 573
6. Košťák František 49 01018 Batelov - 0383 97 95 94 96 94 96 572
7. Hrubeš Vilém 51 04120 Pelhřimov - 0353 96 97 95 97 92 93 570
8. Přibyl Miloslav 67 AVZO Horní Cerekev 95 96 93 97 94 94 569
9. Doležal Bohumír 52 01015 Batelov - 0383 92 95 90 89 96 96 558
10. Rudolf Jiří 66 38805 Třešť - 0039 88 90 94 95 96 95 558
11. Krejčí Zdeněk 55 05768 Zábřeh.n.M. - 0227 90 89 93 92 96 96 556
12. Březina Václav 48 18891 Stromovka ČB - 0301 87 86 85 90 88 88 524
13. Dostál Bohumil 47 05766 Zábřeh.n.M. - 0227 83 81 85 86 87 93 515
 
Kategorie : LM 3x20 muži, junioři, senioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1. Nymburský Petr 95 35200 Dukla Plzeň - 0370 99 100 96 97 99 97 588
2. Materna Jiří 64 00298 Žďár n. Sáz. - 0161 95 97 90 89 94 92 557
3. Šálek Jaroslav 98 37159 Plzeň Slovany - 0015 93 91 87 91 94 94 550
4. Povrle Jan 75 41513 Stromovka ČB - 0301 94 92 74 75 86 81 502
5. Hrubeš Vilém 51 04120 Pelhřimov - 0353 96 97 65 64 68 35 425
 
Kategorie : SM 3x20 ženy, juniorky, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1. Michálková Kareřina 00 39256 Dukla Plzeň - 0370 97 96 94 96 92 98 573
2. Linhartová Magdaléna 02 40880 Škoda M.B. - 0205 98 97 96 85 97 94 567
3. Soukupová Iveta 02 41151 Stromovka ČB - 0301 93 95 90 96 94 95 563
4. Blažíčková Veronika 03 40776 Dukla Plzeň - 0370 94 98 92 91 91 90 556
5. Jiráková Vlaďka 98 38815 Černovice - 0202 99 99 75 89 92 92 546
6. Dajčarová Sabina 01 39877 Slatina Brno - 0162 95 100 79 89 91 92 546
7. Valášková Eva 04 42374 Škoda M.B. - 0205 92 92 87 80 90 91 532
8. Němcová Kateřina 01 40546 Stromovka ČB - 0301 95 94 80 75 84 84 512
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSKL LSSKKCelk.
1. Nedvěd Matěj 03 39920 Stromovka ČB - 0301 96 98 92 89 93 91 559
2. Kupec Ondřej 03 29303 Škoda M.B. - 0205 99 97 94 93 83 86 552
3. Zíka Petr 02 40184 Černovice - 0202 96 97 89 79 87 91 539
4. Frolík Jakub 04 41816 Stromovka ČB - 0301 91 96 81 82 87 83 520
5. Horák Lukáš 04 42370 Škoda M.B. - 0205 91 91 79 68 72 82 483
Hlavní rozhodčí: Ivan Hermel A-1523

Velká cena Pelhřimova
Memoriál Josefa Veverky

48.ročník

Pelhřimov   16.9.2018
SP, VP 30+30
Kategorie : SP 30+30 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Smaženka František 77 32737 N.Město n.M. - 0030 97 97 91 285 93 91 94 278 563
2. Janda Štěpán 75 36498 M. Boleslav - 0205 90 88 89 267 96 94 94 284 551
3. Janda Martin 77 39143 Pelhřimov - 0353 95 93 91 279 96 89 87 272 551
4. Horáček Lukáš 89 34575 Třebíč - 0584 90 97 92 279 88 89 93 270 549
5. Skýva Martin 93 41723 Pelhřimov - 0353 87 85 92 264 94 95 95 284 548
6. Váňa Ladislav, Ing. 75 04107 Pelhřimov - 0353 89 91 89 269 87 96 94 277 546
7. Venc Karel 70 20943 Pelhřimov - 0353 84 86 93 263 91 88 91 270 533
 
Kategorie : SP 30+30 ženy, juniorky
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Dědová Anna 98 38859 Dukla Plzeň 98 98 96 292 99 92 97 288 580
2. Gajanová Lenka 82 41722 Pelhřimov - 0353 91 91 94 276 97 94 97 288 564
3. Červenková Renata 74 40692 Duel Praha - 0069 97 95 93 285 96 92 91 279 564
4. Zámyslická Jarmila 70 32606 Duel Praha - 0069 90 97 93 280 86 95 95 276 556
5. Ewen-Schöberl Gretchen 58 SSV Lackendorf 92 94 89 275 94 94 93 281 556
6. Kaniaková Katarína 97 41724 Pelhřimov - 0353 92 97 90 279 89 92 92 273 552
7. Viktorová Alena 98 41085 Duel Praha - 0069 93 93 92 278 92 83 90 265 543
8. Boudová Soňa 65 111513 Strakonice - 0298 74 69 77 220 84 75 83 242 462
 
Kategorie : SP 30+30 dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Němec Robert 00 40667 Duel Praha - 0069 94 93 94 281 92 95 98 285 566
2. Dědová Alžběta 02 40369 Duel Praha - 0069 91 95 95 281 86 89 90 265 546
3. Tomšíček Ámos 01 41070 Duel Praha - 0069 97 87 90 274 86 87 93 266 540
 
Kategorie : SP 30+30 senioři, veteráni
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Chmel Karel st. 45 01574 Sport Písek - 0300 96 95 91 282 88 88 92 268 550
2. Křikava Ivan 62 41071 Duel Praha - 0069 90 91 92 273 91 94 87 272 545
3. Hein Bohumil 45 00038 SK Jednorožec Žirov. 92 88 91 271 92 90 91 273 544
4. Horáček Vlastimil 60 10781 Třebíč - 0584 89 87 90 266 81 90 93 264 530
5. Ewen-Schöberl Siegfried 58 SSV Lackendorf 82 92 82 256 92 81 82 255 511
6. Bouda Jaromír 58 76569 298 - SSK Strakonice 76 86 88 250 86 77 89 252 502
7. Smetana Jan 52 03044 Duel Praha - 0069 74 83 72 229 74 62 69 205 434
8. Obrcian Josef Ing. 54 05167 Písek - 0120 82 83 85 250 76 82 22 180 430
 
Kategorie : VP 30+30 společná
Poř.JménoNar.Průk.SSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Smaženka František 77 32737 N.Město n.M. - 0030 94 93 93 280 92 87 89 268 548
2. Horáček Lukáš 89 34575 Třebíč - 0584 96 87 87 270 93 88 96 277 547
3. Ewen-Schöberl Gretchen 58 SSV Lackendorf 89 86 93 268 89 92 95 276 544
4. Janda Štěpán 75 36498 M. Boleslav - 0205 95 83 85 263 94 92 90 276 539
5. Hein Bohumil 45 00038 SK Jednorožec Žirov. 86 93 93 272 88 90 86 264 536
6. Horáček Vlastimil 60 10781 Třebíč - 0584 81 88 87 256 83 82 81 246 502
7. Smetana Jan 52 03044 Duel Praha - 0069 80 77 74 231 82 72 86 240 471
8. Dědová Alžběta 02 40369 Duel Praha - 0069 64 85 91 240 77 80 69 226 466
9. Janda Martin 77 39143 Pelhřimov - 0353 87 85 86 258 73 33 0 106 364
Hlavní rozhodčí: Ivan Hermel A-1523