Přebor Kraje Vysočina

Pelhřimov   15.9. - 16.9.2018
LM, SM 60, 3x20, SP 30+30
Kategorie : LM 60 muži, junioři, senioři, veteráni
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 Žďár n. Sáz. - 0161 95 97 99 97 99 96 583
2. Trávníček Jiří 56 01014 Batelov - 0383 96 93 95 94 97 99 574
3. Šenkapoul Vladimír 63 03183 Třešť - 0039 97 96 96 93 97 94 573
4. Košťák František 49 01018 Batelov - 0383 97 95 94 96 94 96 572
5. Hrubeš Vilém 51 04120 Pelhřimov - 0353 96 97 95 97 92 93 570
6. Šlancar Ladislav 75 25150 Žďár n. Sáz. - 0161 94 97 95 95 94 94 569
7. Doležal Bohumír 52 01015 Batelov - 0383 92 95 90 89 96 96 558
8. Rudolf Jiří 66 38805 Třešť - 0039 88 90 94 95 96 95 558
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Jandová Dominika 04 39745 Černovice - 0202 98 99 99 100 97 97 590
2. Jiráková Vlaďka 98 38815 Černovice - 0202 99 99 98 97 97 96 586
3. Čugová Kateřina 99 40415 Třešť - 0039 99 97 97 97 96 97 583
4. Hodinová Kateřina 05 40681 Černovice - 0202 97 94 96 98 97 98 580
5. Nymburská Pavlína 05 40679 Černovice - 0202 96 97 98 95 96 95 577
6. Janů Karolína 05 40682 Černovice - 0202 97 93 99 98 93 93 573
7. Vlčková Michaela 01 39300 H.Cerekev - 0252 87 96 99 96 95 93 566
8. Kadlecová Iveta 88 28061 Třešť - 0039 91 84 91 89 81 86 522
9. Vachtová Sabina 04 40678 Černovice - 0202 89 78 78 79 70 73 467
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Zíka Petr 02 40184 Černovice - 0202 96 97 92 98 99 97 579
2. Lemberk Matěj 04 40680 Černovice - 0202 96 96 96 96 96 90 570
3. Plocek David 06 41785 H.Cerekev - 0252 97 93 96 96 92 92 566
4. Římal Adam 05 42344 Černovice - 0202 93 93 94 94 95 90 559
5. Uhlíř Patrik 05 41140 Třešť - 0039 88 88 93 90 90 89 538
 
Kategorie : LM 3x20 muži, senioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Materna Jiří 64 00298 Žďár n. Sáz. - 0161 95 97 90 89 94 92 557
2. Hrubeš Vilém 51 04120 Pelhřimov - 0353 96 97 65 64 68 35 425
 
Kategorie : SM 3x20 juniorky, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Jiráková Vlaďka 98 38815 Černovice - 0202 99 99 75 89 92 92 546
2. Zíka Petr 02 40184 Černovice - 0202 96 97 89 79 87 91 539
Kategorie : SP 30+30 muži
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Gajanová Lenka 82 41722 Pelhřimov - 0353 91 91 94 276 97 94 97 288 564
2. Smaženka František 77 32737 N.Město n.M. - 0030 97 97 91 285 93 91 94 278 563
3. Kaniaková Katarína 97 41724 Pelhřimov - 0353 92 97 90 279 89 92 92 273 552
4. Janda Martin 77 39143 Pelhřimov - 0353 95 93 91 279 96 89 87 272 551
5. Horáček Lukáš 89 34575 Třebíč - 0584 90 97 92 279 88 89 93 270 549
6. Skýva Martin 93 41723 Pelhřimov - 0353 87 85 92 264 94 95 95 284 548
7. Váňa Ladislav, Ing. 75 04107 Pelhřimov - 0353 89 91 89 269 87 96 94 277 546
8. Venc Karel 70 20943 Pelhřimov - 0353 84 86 93 263 91 88 91 270 533
9. Horáček Vlastimil 60 10781 Třebíč - 0584 89 87 90 266 81 90 93 264 530
Hlavní rozhodčí: Hermel Ivan A-1523