Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Velká cena Bystřice n.P.

Bystřice n.P.   18. 6. 2017
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Pěch Pavel 71 05650 Slatina Brno - 0162 97 96 98 97 100 97 585
2. Šenkapoul Vladimír 53 03183 Třešť - 0039 97 96 95 99 97 98 582
3. Tůma Martin 85 28060 Třešť - 0039 95 96 97 95 99 99 581
4. Václav Pavel 65 01360 Zábřeh - 0227 99 97 96 99 96 94 581
5. Michal Vladimír 58 05897 Mostiště - 0287 96 95 95 97 97 97 577
6. Michal Petr 84 26317 Mostiště - 0287 95 98 96 95 97 96 577
7. Hochmann Petr 74 40104 Kuřim - 0101 95 94 93 98 96 98 574
8. Dostál Bohumil 47 05766 Zábřeh n. Mor. - 0227 97 92 98 94 93 96 570
9. Václav Libor 71 06755 Zábřeh n. Mor. - 0227 98 95 91 96 97 93 570
10. Včelík Radek 71 39993 Pomezí - 0119 90 95 95 95 94 97 566
11. Musil Oto 76 15885 Bystřice n. P. - 0303 95 96 92 92 94 92 561
12. Doležal Bohumír 52 01015 Batelov - 0383 91 93 95 95 96 91 561
13. Roháček Josef 76 01925 Bystřice n.P. - 0303 92 94 95 90 93 93 557
14. Krutílek J. 55 03455 Kuřim - 0101 95 89 95 90 90 93 552
15. Vyhlídal Roman 68 03468 Kuřim - 0101 93 91 88 88 96 90 546
16. Šlancar Ladislav 75 25150 Žďár n.S. - 0161 86 88 91 93 92 89 539
17. Brablec Jiří 96 39794 Bystřice n.P. - 0303 89 88 84 90 90 93 534
18. Žák Pavel 41 03470 Kuřim - 0101 81 77 85 79 79 84 485
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Novotný Lukáš 03 39761 DDM Kolín - 0045 95 95 97 98 98 94 577
2. Opluštilová Marie 02 41206 Slatina Brno - 0162 93 96 98 98 95 96 576
3. Zaplatílek Ondřej 04 40713 Slatina Brno - 0162 96 98 92 97 94 96 573
4. Dajčarová Sabina 01 39877 Slatina Brno - 0162 93 96 96 97 98 92 572
5. Vadinská Denisa 04 40236 DDM Kolín - 0045 96 92 95 92 93 96 564
6. Procházková Anna 03 41021 Slatina Brno - 0162 92 94 91 95 98 94 564
7. De Gregorio Samuele 04 40714 Slatina Brno - 0162 93 92 92 93 93 95 558
8. Chadim Daniel 99 40848 Velké Meziříčí-0324 90 97 91 92 95 93 558
9. Procházková Emma 04 41807 Slatina Brno 0162 93 93 94 94 94 89 557
10. Šíma Zdeněk 00 40849 Velké Meziříčí-0324 91 95 91 89 96 93 555
11. Raučina František 99 40385 Bystřice n.P. - 0303 92 89 90 87 86 90 534
12. Hauptmanová Marta 90 41758 N.Město na Mor.-0030 87 89 84 86 80 75 501
 
Kategorie : LM, SM 3x20
Poř.JménoNar.Průk.SSK LLSSKKCelk.
1. Opluštilová Marie 02 41206 Slatina Brno - 0162 93 96 86 92 95 94 556
2. Dajčarová Sabina 01 39877 Slatina Brno - 0162 93 96 80 87 84 85 525
Hlavní rozhodčí: Liška Antonín B - 0426
Činnost rady KS Zápis z VH 2017 Schůze rady 3.11.2016 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. ČPTM 2.kolo Chotěbořský kalibr VC Bohemia machine VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka KSL 2017 VC N.Město na M. Cena pivovaru Chotěboř ČPTM 1.kolo Chocholoušská 60 VC Rychtáře OSL Pelhřimovska 1.k. Štít města Třeště Jarní cena Cena osvobození VC Chotěboře + KP VC Výtahy Dubnová otočka VC Batelova Mistrovství ČR mládeže Archiv výsledků Propozice závodů KSL mládeže Články, foto Fotogalerie Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.