Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Chocholoušská šedesátka

Bystřice nad Pernštejnem   20. 5. 2018
LM, SM 60
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Michal Vladimír 58 05897 Mostiště - 0287 99 99 98 99 97 98 590
2. Pěch Pavel 71 05650 Slatina Brno - 0162 98 94 98 97 99 97 583
3. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. - 0161 96 97 98 96 98 96 581
4. Březina Jindřich 63 00510 Ostroměř - 0214 99 98 96 98 97 93 581
5. Kaman Petr 73 25654 Žďár n.S. - 0161 97 95 98 97 97 96 580
6. Vídeňský Miroslav 53 05677 Rychnov n.K. - 0402 96 97 96 95 95 97 576
7. Tůma Martin 85 28060 Třešť - 0039 96 95 97 93 99 93 573
8. Včelík Radek 71 39993 Pomezí - 0119 95 95 95 95 95 97 572
9. Václav Pavel 65 01360 Zábřeh - 0227 98 96 95 93 94 96 572
10. Šlancar Ladislav 75 25150 Žďár n.S. - 0161 92 92 94 96 94 96 564
11. Michal Petr 84 26317 Mostiště - 0287 91 97 96 96 93 90 563
12. Krannich Albert 74 40864 Chrast - 0201 92 92 95 93 95 91 558
13. Šenkapoul Vladimír 53 03183 Třešť - 0039 83 95 95 91 98 95 557
14. Chadim Daniel 99 40848 Velké Meziříčí - 0324 92 92 90 89 95 95 553
15. Václav Libor 71 06755 Zábřeh n. Mor. - 0227 89 91 88 97 93 92 550
16. Roháček Josef 76 01925 Bystřice n.P. - 0303 91 91 92 94 90 88 546
17. Kříž Martin 88 41628 Batelov - 0383 89 93 91 87 86 92 538
18. Čech Jiří 29 03752 Sezemice - 0253 85 87 87 85 99 93 536
19. Krutílek Jiří 55 03455 Kuřim - 0101 90 92 88 85 85 88 528
20. Chytil Iren   n. č. Bystřice n.P. - 0303 48 52 41 59 66 61 327
 
Kategorie : SM 60 dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Zelená Ivana 91 36786 Velké Meziříčí - 0324 93 97 96 96 98 97 577
2. Pospíšek Jaroslav 01 40238 Slatina Brno - 0162 95 94 95 96 98 96 574
3. Zaplatílek Ondřej 04 40713 Slatina Brno - 0162 97 96 93 95 96 96 573
4. De Gregorio Samuele 04 40714 Patriot Brno - 0123 94 95 92 93 92 95 561
5. Piňos Antonín 06 40283 Přerov - 0182 90 93 92 93 97 95 560
6. Uhlíř Patrik 05 41140 Třešť - 0039 91 91 93 97 90 91 553
7. Šíma Zdeněk 00 40849 Velké Meziříčí - 0324 89 93 87 85 95 89 538
8. Bárta Matěj 02 42684 Velké Meziříčí - 0324 83 85 88 85 93 83 517
9. Hauptmanová Marta 90 41758 N.Město na Mor. - 0030 86 77 87 87 88 88 513
Hlavní rozhodčí: Josef Roháček B-1610
Činnost rady KS Zápis z rady 13.4.18 Zápis z rady 8.11.17 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev KSL mládeže - 3.k. Pohár Chotěboře OP Žďár n.S. VC Chotěboře Chotěbořský kalibr ČPTM 2.kolo VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka VC N.Město na M. ČPTM 1.kolo Chocholoušská 60 Cena Pivovaru Chotěboř OSL Pelhřimovska 1.k. Štít města Třeště Jarní cena Cena osvobození VC Chotěboře + KP VC Výtahy Dubnová otočka VC Batelova Pohár města Černovice Mistrovství ČR mládeže Zimní liga Chotěboř 10.k. Zimní liga H.Brod 12.k. Mistrovství ČR Archiv výsledků Propozice závodů KSL 2018 Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.