Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Velká cena Bystřice n.P.

Bystřice n.P.   17. 6. 2018
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Kaman Petr 73 25654 Žďár n.S. - 0161 96 98 95 97 97 98 581
2. Dočkal Jiří 91 33383 Slatina Brno - 0162 95 98 98 99 93 98 581
3. Michal Vladimír 58 05897 Mostiště - 0287 93 98 97 96 99 97 580
4. Pěch Pavel 71 05650 Slatina Brno - 0162 94 98 96 95 98 98 579
5. Václav Libor 71 06755 Zábřeh n. Mor. - 0227 95 95 97 96 94 97 574
6. Michal Petr 84 26317 Mostiště - 0287 95 97 94 96 95 96 573
7. Václav Pavel 65 01360 Zábřeh - 0227 96 98 97 96 94 92 573
8. Janeček Jiří 59 01520 Olymp Ostrava - 0079 95 94 95 96 96 96 572
9. Krannich Albert 74 40864 Chrast - 0201 95 95 93 96 98 89 566
10. Včelík Radek 71 39993 Pomezí - 0119 96 93 92 92 95 95 563
11. Šlancar Ladislav 75 25150 Žďár n.S. - 0161 91 97 92 91 91 95 557
12. Musil Oto 76 15885 Bystřice n.P. - 0303 95 86 89 94 95 90 549
13. Roháček Josef 76 01925 Bystřice n.P. - 0303 86 85 87 90 90 92 530
14. Čech Jiří 29 03752 Sezemice - 0253 91 88 87 89 84 87 526
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Karasová Sára 01 39380 Olymp Ostrava - 0079 99 98 100 99 100 99 595
2. Brauner Tomáš 00 39478 Patriot Brno - 0123 99 99 97 98 98 99 590
3. Pospíšek Jaroslav 01 40238 Slatina Brno - 0162 95 98 94 97 98 99 581
4. Slováčková Eva 99 40994 Patriot Brno - 0123 95 97 94 93 94 100 573
5. Zaplatílek Ondřej 04 40713 Slatina Brno - 0162 94 96 96 94 96 96 572
6. Piňos Antonín 06 40283 Olymp Ostrava - 0079 96 92 92 94 96 98 568
7. Piňosová Marie 08 42203 Olymp Ostrava - 0079 94 93 94 94 92 93 560
8. Skala Václav 06 40712 Slatina Brno - 0162 94 92 91 92 94 93 556
9. Váleková Denisa 04 42458 Týniště nad Orlicí - 0254 85 91 90 79 85 87 517
 
Kategorie : LM, SM 3x20 společná
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Karasová Sára 01 39380 Olymp Ostrava - 0079 99 98 96 91 98 94 576
2. Brauner Tomáš 00 39478 Patriot Brno - 0123 99 99 91 86 95 97 567
3. Dočkal Jiří 91 33383 Slatina Brno - 0162 95 98 91 91 95 94 564
4. Pospíšek Jaroslav 01 40238 Slatina Brno - 0162 95 98 90 91 90 93 557
5. Slováčková Eva 99 40994 Patriot Brno - 0123 95 97 90 92 90 90 554
6. Pěch Pavel 71 05650 Slatina Brno - 0162 94 98 86 81 90 85 534
Hlavní rozhodčí: Roháček Josef B-1610
Činnost rady KS Zápis z rady 13.4.18 Zápis z rady 8.11.17 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Pohár SSK Bystřice KSL mládeže 2018 Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova Memoriál F.Vobra VC Chotěboře - VP VC Chotěboře - LM ČPTM finále OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár Chotěboře OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. Chotěbořský kalibr ČPTM 2.kolo VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka VC N.Město na M. ČPTM 1.kolo Chocholoušská 60 Cena Pivovaru Chotěboř OSL Pelhřimovska 1.k. Štít města Třeště Jarní cena Cena osvobození Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.