Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

O putovní pohár SSK Bystřice n.P.

Bystřice nad Pernštejnem   16. 9. 2018
LM, SM 60
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Michal Vladimír 58 05897 Mostiště - 0287 96 96 97 98 99 97 583
2. Březina Jindřich 63 00510 Ostroměř - 0214 96 99 100 97 94 96 582
3. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. - 0161 99 97 96 92 96 98 578
4. Václav Pavel 65 01360 Zábřeh - 0227 95 96 95 99 95 97 577
5. Vídeňský Miroslav 53 05677 Třebeš - 0054 96 97 98 97 94 95 577
6. Šlancar Ladislav 75 25150 Žďár n.S. - 0161 96 91 98 94 96 99 574
7. Hlaváček Stanislav 54 05657 Slatina Brno - 0162 97 97 96 94 96 94 574
8. Václav Libor 71 06755 Zábřeh n. Mor. - 0227 97 95 95 95 94 97 573
9. Musil Oto 76 15885 Bystřice n. P. - 0303 92 96 95 95 93 95 566
10. Kříž Milan 44 07758 Luže - 0349 92 94 89 94 96 94 559
11. Chadim Daniel 99 40848 Velké Meziříčí - 0324 93 94 89 89 92 95 552
12. Včelík Radek 71 39993 Pomezí - 0119 90 91 97 90 90 93 551
13. Raučina František 99 40385 Bystřice n.P. - 0303 89 89 87 90 89 95 539
14. Čech Jiří 29 03752 Sezemice - 0253 87 95 88 88 80 89 527
15. Chytil Iren 97 41831 Bystřice n.P. - 0303 77 79 79 80 80 81 476
 
Kategorie : SM 60 ženy, dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Šíma Zdeněk 00 40849 Velké Meziříčí - 0324 97 93 92 96 98 92 568
2. Pospíšek Jaroslav 01 40238 Slatina Brno - 0162 94 93 90 94 94 90 555
3. Novák Ondřej 00 39887 Slatina Brno - 0162 98 91 89 90 91 95 554
4. Bárta Matěj 02 42684 Velké Meziříčí - 0324 88 83 80 90 88 88 517
5. Hauptmanová Marta 90 41758 N.Město na Mor. - 0030 82 90 83 82 91 87 515
6. Sklenář Dominik 02 42691 Velké Meziříčí - 0324 83 83 79 88 88 88 509
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1.Slatina BrnoHlaváček-574Pospíšek-555Novák-5541683
2.Velké MeziříčíŠíma-568Chadim-552Bárta-5171637
Hlavní rozhodčí: Zach Jiří B-1614
Činnost rady KS Zápis z Výboru 8.4.19 Zápis z Výboru 9.11.18 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev KSL mládeže 2019 Pohár Chotěboře VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. McKay CUP VC Bohemia Machine VC Bystřice n.P. VC N.Města - Pi VC N.Města - Pu Chotěbořská finálovka ČPTM 1.kolo Cena SSK Žďár n.S. Chocholoušská 60 Cena pivovaru Chotěboř OSL Pelhřimovska 1.k. VC Rychtáře Štít města Třeště Cena osvobození VC Chotěboře + KP Jarní cena VC Výtahy Dubnová otočka VC Batelova Zimní liga H.Brod 12.k. Mistrovství ČR mládeže Zimní liga Chotěboř Mistrovství ČR VC a.s.ZDAR Žďár n.S. Archiv výsledků Propozice závodů KSL 2019 Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.