Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Velká cena města Bystřice nad Pernštejnem

Bystřice nad Pernštejnem   24. 11. 2018
VzPu, VzPi 60, 40, VzPu 30 vleže
Kategorie : VzPu 30 vleže do 12ti let
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1. 2. 3. Celk.CT
1. Piňosová Marie 08 42203 Olymp Ostrava - 0079 105,7   105,3   105,2   316,2 27
2. Křivánek Daniel 06 41801 Patriot Brno - 0123 104,2   104,4   104,2   312,8 25
3. Plocek David 06 41785 Horní Cerekev - 0252 104   104,2   103,6   311,8 23
4. Skala Václav 06 40712 Slatina Brno - 0162 101,4   99,7   101,9   303 15
5. Jelínek Jan 08 42393 Slatina Brno - 0162 99,8   102,8   99,8   302,4 17
6. Váňa Tomáš 07 n.č. Horní Cerekev - 0252 100,7   100,4   99,6   300,7 12
7. Chládek Martin 06 n.č. Slatina Brno - 0162 100   100,6   97,4   298 14
8. Jeřábková Barbora 08 n.č. Slatina Brno - 0162 101,2   96,8   98,6   296,6 13
9. Dvořák Jan 07 n.č. Horní Cerekev - 0252 95,6   97,1   99,7   292,4 8
10. Havlíček Petr 06 n.č. N. Město na M. - 0030 95,1   95,4   98,3   288,8 8
11. Kotrchová Monika 08 n.č. N. Město na M. - 0030 77,2   93,9   96,6   267,7 6
12. Šrajer Jan 06 n.č. Slatina Brno - 0162 90,5   83,7   93,2   267,4 5
13. Havlíček Pavel 08 n.č. N. Město na M. - 0030 78,8   73,1   70,1   222 1
14. Vlček Tomáš 09 n.č. N. Město na M. - 0030 78,2   76,1   66,6   220,9 2
 
Kategorie : VzPu 30 vleže do 14ti let
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1. 2. 3. Celk.CT
1. Slámová Veronika 05 40849 DÓZA-SVČ V.Meziříčí 102,2   104,3   103,6   310,1 20
2. Zaplatílek Ondřej 04 40713 Slatina Brno - 0162 103,3   103,8   102,3   309,4 21
3. Sysel Vojtěch 05 42392 Slatina Brno - 0162 102,7   102,7   103,8   309,2 22
4. Šrámek Adam 05 42631 Chropyně - 0329 102   104,9   102,3   309,2 20
5. Pár Daniel 05 41201 Slatina Brno - 0162 103   101,4   103,4   307,8 19
6. Uhlíř Patrik 05 41140 Třešť - 0039 99,4   101,9   101,7   303 14
7. Kalábová Ivana 05 n.č. N. Město na M. - 0030 99,6   97,1   95,9   292,6 7
 
Kategorie : VzPu 40
Poř.JménoNar.PrůkazSSK  1.2.3.4. Celk.CT
1. Váňová Diana 02 40727 Horní Cerekev - 0252   95 98,7 96,5 98,9   389,1 12
2. Havelková Radka 01 41760 N. Město na M. - 0030   93,3 95,4 98,6 100,1   387,4 10
3. Vykoupilová Iva 04 41802 Slatina Brno - 0162   95,3 97,6 98,1 95,4   386,4 8
4. De Gregorio Samuele 04 40714 Patriot Brno - 0123   97,2 97,3 94,4 94,3   383,2 10
5. Novák Jan 04 40716 Patriot Brno - 0123   99,5 95,1 91,2 96,6   382,4 11
6. Šíma Zdeněk 00 41978 DÓZA-SVČ V.Meziříčí   96,8 95,1 96,5 84,7   373,1 10
7. Zaplatílek Ondřej 04 40713 Slatina Brno - 0162   92,8 90,2 95,1 94,3   372,4 6
8. Lukeš Filip 04 40275 N. Město na M. - 0030   92,2 93,8 81,1 89,6   356,7 4
9. Hauptmanová Marta 90 41758 N. Město na M. - 0030   87 87,6 88,7 81,6   344,9 4
 
Kategorie : VzPu 60
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. - 0161 100,8 97,8 98 102 102,5 100,2 601,3 20
2. Tůma Martin 85 28060 Třešť - 0039 98 97,8 94,4 98 98,1 100,4 586,7 17
3. Pěch Pavel 71 05650 Slatina Brno - 0162 97,6 96,1 94 95,1 97 97,9 577,7 15
4. Šenkapoul Vladimír 53 03183 Třešť - 0039 91,6 95,6 96 94,5 100,1 96,2 574 16
5. Vídeňský Miroslav 53 05677 HK Třebeš - 0054 79,1 66,9 71,8 72,7 81,4 81,3 453,2 1
6. Kříž Milan 44 07758 Luže - 0349 63,6 59,4 72,7 65,8 61,9 61,1 384,5 1
 
Kategorie : VzPi 40
Poř.JménoNar.PrůkazSSK  1.2.3.4. Celk.CT
1. Pelikánová Eva 01 41761 N. Město na M. - 0030   71 73 80 76   300 1
 
Kategorie : VzPi 60
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Mitev Jan 90 35039 Újezd u Brna - 0750 93 91 91 94 94 94 557 11
2. Šrámek Jiří 54 00299 Žďár n.S. - 0161 86 91 90 92 92 93 544 8
3. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. - 0161 87 86 87 78 87 90 515 3
4. Bulva Jan 52 41759 N. Město na M. - 0030 79 86 90 86 87 84 512 3
5. Korbička Luboš 64 20302 Bystřice n.P. - 0303 78 88 93 82 81 79 501 3
6. Poul Pavel 76 38921 N.Město na M. - 0030 83 87 85 80 79 84 498 1
7. Nečas Jaroslav 62 n.č. Bystřice n.P. - 0303 83 68 68 77 71 64 431 0
Hlavní rozhodčí: Zach Jiří B-1614
Činnost rady KS Zápis z Výboru 9.11.18 Zápis z Výboru 13.4.18 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga Chotěboř Zimní liga H.Brod 11.k. Mistrovství ČR VC a.s.ZDAR Žďár n.S. Třešťská diabolka Krajský přebor VC Bystřice n.P. Pohár SSK V.Meziříčí Poslední rána Pohár SSK Mostiště Mistrovství ČR Pohár SSK Bystřice KSL mládeže 2018 Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova Memoriál F.Vobra VC Chotěboře - VP VC Chotěboře - LM ČPTM finále OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár Chotěboře OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. Chotěbořský kalibr ČPTM 2.kolo VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.