Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

O putovní pohár SSK Bystřice n.P.

Bystřice nad Pernštejnem   13. 9. 2020
LM, SM 60
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1.Hlaváček Stanislav5405657Slatina Brno - 01629899979796 98585
2.Michal Vladimír5805897Mostiště - 0287999799 969697584
3.Materna Jiří6400298Žďár n. S. - 016196 9597969797578
4.Pěch Pavel7105650 Slatina Brno - 0162979796939996578
5.Michal Petr 8426317Mostiště - 0287979498969696577
6. Jeřábek Zdeněk8243166Slatina Brno - 0162959595939696570
7.Zaplatílek Martin7344000Slatina Brno - 01629694959694 92567
8.Včelík Radek7139993Pomezí - 0119919094 989498565
9.Vyhlídal Roman6803468Kuřim - 010191 9694989591565
10.Musil Oto7615885 Bystřice n. P. - 0303909295939795562
11.Kříž Milan 4407758Luže - 0349909191959393553
12. Krutílek Jiří5503455Kuřim - 0101898487949188533
13.Čech Jiří2903752Sezemice - 0253808384888784 506
 
Kategorie : SM 60 dorost
Poř.JménoNar.PrůkazSSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1.Jeřábková Barbora0843156Slatina Brno - 01629895988997 97574
2.Zaplatílek Ondřej0440713Slatina Brno - 01629290 92959696561
3.Pokorná Eliška0643871 Slatina Brno - 0162939090949788552
Kategorie : LM, SM 60 družstva
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1.KS VysočinaMichal V. - 584Materna J. - 578Michal P. - 5771739
2.Slatina Brno AHlaváček S. - 585Pěch P. - 578Jeřábek Z. - 5701733
3.Slatina Brno BJeřábková B. - 574Zaplatílek M. - 567Zaplatílek O. - 5611702
Hlavní rozhodčí: Zach Jiří B-1614
Činnost rady KS Pozvánka na VH 23.6.21 Zápis z Výboru 7.11.20 Zápis z Výboru 13.4.20 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga Chotěboř 10.k. Pohár SSK V.Meziříčí Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice Krajské přebory VC Pelhřimova KSL mládeže 2020 ČPTM Finále Memoriál F.Vobra VC Chotěboře VC SSK Chotěboř ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev ČPTM 2.kolo Pohár Chotěboře VC Batelova OSL Pelhřimovska 4.k. VC Chotěboře ČPTM 1.kolo OSL Pelhřimovska 3.k. McKay CUP VC Bystřice n.P. VC 0030 VC N.Města OSL Pelhřimovska 2.k. Cena SSK Žďár n.S. Zimní liga H.Brod 11.k. Zimní liga Chotěboř 9.k. Pohár AVZO H.Cerekev VC ZDAR Žďár n.S. Třešťská diabolka Krajský přebor Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.