Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Poslední rána

Chotěboř   7. 10. 2017
SP 30

Kategorie : SP 30 společná
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1.2.3.Celk.CT
1. Matys Jiří 53 40770 Pelhřimov 0353 38 127 125 290 8
2. Kučera Josef 44   Chotěboř 0120 28 114 145 287 8
3. Voldán Petr 69   SSK Studnice 37 124 124 285 6
4. Horáček Lukáš 89 34575 Třebíč-Poušov 0584 38 121 125 284 5
5. Žák Miloslav 59   AVZO Havlíčkův Brod 46 113 124 283 3
6. Horčička Petr 71   Přelouč SK 47 111 124 282 5
7. Včela Zdeněk 73   Havlíčkův Brod 28 133 119 280 4
8. Matys Pavel 78 40771 Pelhřimov 0353 39 120 121 280 3
9. Jun Rudolf 47   Chotěboř 0120 43 113 122 278 5
10. Šidlák Miroslav 56 34735 Chotěboř 0120 39 122 117 278 2
11. Kostříž Václav 41 00998 N.Město na Mor. 0030 38 120 118 276 4
12. Hendl Zbyněk 57 07658 Vojnův Městec 0082 44 119 110 273 3
13. Šlancar Ladislav 75 25150 Žďár nad Sáz. 0161 38 127 108 273 1
14. Mikulecký František 45 02435 Ústí nad Orlicí 0262 43 108 121 272  
15. Nedělka František 53 17904 Vojnův Městec 0556 37 121 112 270 3
16. Machka Vladislav 69   Chotěboř 0120 26 119 125 270 3
17. Major Jan 45   AVZO Havlíčkův Brod 27 128 114 269 3
18. Dušek Květoslav 49 07740 Ústí nad Orlicí 0262 36 117 114 267  
19. Kořínek Václav 58 24870 SOŠ Pardubice 0712 33 117 116 266 5
20. Hurt Jiří 49 39008 Ústí nad Orlicí 0262 35 124 105 264 2
21. Jindra Jiří 63 39694 Chotěboř 0120 34 113 116 263 2
22. Stránský Bohuslav 57 24381 Vojnův Městec 0556 45 97 119 261 2
23. Hevier Jan 51   AVZO Havlíčkův Brod 43 92 122 257 4
24. Koten Milan 52   Vojnův Městec 0082 42 99 114 255 2
25. Kopecký Josef 37 33711 SOŠ Pardubice 0712 27 107 120 254 3
Hlavní rozhodčí: Ninger Pavel A-177

Chotěbořské léto 2017

Chotěboř   4.kola
SP 30
1.kolo - 3.6.20172.kolo - 1.7.20173.kolo - 29.7.20174.kolo - 7.10.2017
Kategorie : SP 30 jednotlivci
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Matys Jiří 53 40770 Pelhřimov 0353 275 281 277 290 848
2. Voldán Petr 69 05419 SSK Studnice 281 282   285 848
3. Kučera Josef 44   Chotěboř 0120 279 272 263 287 838
4. Matys Pavel 78 40771 Pelhřimov 0353 275 277 261 280 832
5. Král Evžen 64 00981 Polička 0400 278 275 276   829
6. Horčička Petr 71   Přelouč SK 274 272 271 282 828
7. Žák Miloslav 59   AVZO Havlíčkův Brod 270 275 269 283 828
8. Kostříž Václav 41 00998 N.Město na Mor. 0030   270 275 276 821
9. Šidlák Miroslav 56 34735 Chotěboř 0120 267 266 272 278 817
10. Včela Zdeněk 73   AVZO Havlíčkův Brod   272 265 280 817
11. Šlancar Ladislav 75 25150 Žďár nad Sázavou 0161 261 268 260 270 799
12. Jun Rudolf 47   Chotěboř 0120 258 260 256 278 796
13. Nedělka František 53 17904 Vojnův Městec 0556 262 263 263 270 796
14. Kořínek Václav 58 24870 SOŠ Pardubice 0712   261 263 266 790
15. Major Jan 45   AVZO Havlíčkův Brod   260 260 269 789
16. Jindra Jiří 63 39694 Chotěboř 0120   260 251 263 774
17. Machka Vladislav 69   Chotěboř 0120 254 241   270 765
18. Kopecký Josef 37 33711 SOŠ Pardubice 0712   253 257 249 759
19. Horáček Lukáš 89 34575 Třebíč-Poušov 0584   274   284 558
20. Dušek Květoslav 49 07740 Ústí nad Orlicí 0262     263 267 530
21. Hurt Jiří 49 39008 Ústí nad Orlicí 0262     241 264 505
22. Hevier Jan 51   AVZO Havlíčkův Brod     246 257 503
23. Stránský Bohuslav 57 24381 Vojnův Městec 0556     242 261 503
24. Petera Lubomír 76 38603 Orličtí ostrostřelci 0646     288   288
25. Veverková Lucie 74 00061 Pelhřimov 0353     285   285
26. Chmel Petr 98 37773 Duel Praha 0069     281   281
27. Bechyně Petr 72 27592 Kolín 0105   280     280
28. Mejtský Miloslav 41 05410 Studnice 0346     279   279
29. Lanc Jiří 53 40154 Ústí nad Orlicí 0262     274   274
30. Klokočník Jiří 57 01034 TMS Pardubice 0006     274   274
31. Balcar Tomáš 76 41887 Hradec Králové 0062     273   273
32. Hendl Zbyněk 57 07658 Vojnův Městec 0082       273 273
33. Mikulecký František 45 02435 Ústí nad Orlicí 0262       272 272
34. Chmel Karel 45 01574 Sport Písek 0300     270   270
35. Janda Štepán 75 36498 Mladá Boleslav 0205     270   270
36. Jirman Tomáš 60 40813 Hradec Králové 1 0062     268   268
37. Hudeček Jaroslav 66 19550 Chaloupky 0121     266   266
38. Kupčík Pavel 56 22859 Hradec Králové 1 0062     266   266
39. Fialová Lucie     Třebíč-Poušov 0584   263     263
40. Sobotka Josef 66 37983 Vojnův Městec 0082     257   257
41. Koten Milan 52   Vojnův Městec 0082       255 255
42. Lála Bohumil 47 00959 Chotěboř 0120   255     255
43. Šmíd Ivo 57 12522 Hradec Králové 1 0062     251   251
44. Pavlík Jiří 79 40706 Žďár nad Sázavou 0161     251   251
45. Škroch Jaroslav 49 36198 Studnice 0346     195   195
46. Chmel Karel 69 01575 Duel Praha 0069     170   170
Činnost rady KS Zápis z rady 13.4.18 Zápis z rady 8.11.17 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev KSL mládeže - 3.k. Pohár Chotěboře OP Žďár n.S. VC Chotěboře Chotěbořský kalibr ČPTM 2.kolo VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka VC N.Město na M. ČPTM 1.kolo Chocholoušská 60 Cena Pivovaru Chotěboř OSL Pelhřimovska 1.k. Štít města Třeště Jarní cena Cena osvobození VC Chotěboře + KP VC Výtahy Dubnová otočka VC Batelova Pohár města Černovice Mistrovství ČR mládeže Zimní liga Chotěboř 10.k. Zimní liga H.Brod 12.k. Mistrovství ČR Archiv výsledků Propozice závodů KSL 2018 Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.