Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Dubnová otočka

Chotěboř   15. 4. 2017
SP, VP 30+30
Kategorie : SP 30+30 společná
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1.2. 3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Veverková Lucie 74 00061 Pelhřimov 0353 98 93 90 281 91 91 95 277 558
2. Včela Zdeněk 73   Havlíčkův Brod 93 90 87 270 99 92 93 284 554
3. Chmel Petr 98 37773 Duel Praha 0069 95 93 88 276 94 89 93 276 552
4. Král Evžen 64 00981 Polička 0400 94 91 88 273 87 94 95 276 549
5. Lanc Jiří 53 40154 Ústí nad Orlicí 0262 97 90 87 274 92 89 92 273 547
6. Matys Jiří 53 40770 Pelhřimov 0353 95 92 86 273 94 92 84 270 543
7. Žák Miloslav 59   Havl. Brod 60020 98 95 85 278 85 87 87 259 537
8. Málek Pavel 70   Chotěboř 0120 94 89 84 267 84 92 89 265 532
9. Litera Jiří 65 02020 Duel Praha 0069 92 88 86 266 84 86 91 261 527
10. Chmel Karel 69 01575 Duel Praha 0069 93 84 79 256 86 85 94 265 521
11. Šidlák Miroslav 56 34735 Chotěboř 0120 99 93 86 278 85 72 77 234 512
12. Dušek Květoslav 49 07740 Ústí nad Orlicí 0262 96 87 87 270 79 74 85 238 508
13. Jindra Jiří 63 39694 Chotěboř 0120 92 86 83 261 87 80 75 242 503
14. Hurt Jiří 49 39008 Ústí nad Orlicí 0262 86 79 83 248 87 84 82 253 501
15. Nedělka František 53 17904 Vojnův Městec 0556 91 87 85 263 76 72 82 230 493
16. Jun Rudolf 47 04194 Chotěboř 0120 90 79 83 252 78 75 79 232 484
17. Šlancar Ladislav 75 25150 Žďár n.S. 0161 90 87 81 258 85 75 66 226 484
18. Hevier Jan 51   Havl. Brod 60020 86 75 78 239 82 72 86 240 479
19. Machka Vladislav 69   Chotěboř 0120 92 88 79 259 65 66 70 201 460
20. Hansl Adolf 46 00308 Žďár n.S. 0161 81 80 72 233 65 74 75 214 447
 
Kategorie : VP 30+30 společná
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1.2. 3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Král Evžen 64 00981 Polička 0400 95 91 83 269 90 88 90 268 537
2. Lanc Jiří 53 40154 Ústí nad Orlicí 0262 98 94 87 279 88 85 77 250 529
3. Včela Zdeněk 73   Havlíčkův Brod 95 89 75 259 81 89 86 256 515
4. Litera Jiří 65 02020 Duel Praha 0069 94 86 84 264 85 81 85 251 515
5. Hurt Jiří 49 39008 Ústí nad Orlicí 0262 88 80 78 246 83 85 89 257 503
6. Málek Pavel 70   Chotěboř 0120 94 88 84 266 81 74 79 234 500
7. Matys Jiří 53 40770 Pelhřimov 0353 95 88 87 270 45 87 81 213 483
8. Dušek Květoslav 49 07740 Ústí nad Orlicí 0262 87 80 82 249 66 81 77 224 473
9. Guhl David 79   Chotěboř 0120 93 86 85 264 76 56 71 203 467
10. Šlancar Ladislav 75 25150 Žďár n.S. 0161 88 71 69 228 63 63 44 170 398
11. Nedělka František 53 17904 Vojnův Městec 0556 91 88 84 263 45 38 49 132 395
12. Kučera Josef 44 04207 Chotěboř 0120 92 85 77 254         254
Hlavní rozhodčí: Ninger Pavel A-0177
Činnost rady KS Zápis z VH 2017 Schůze rady 3.11.2016 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. ČPTM 2.kolo Chotěbořský kalibr VC Bohemia machine VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka KSL 2017 VC N.Město na M. Cena pivovaru Chotěboř ČPTM 1.kolo Chocholoušská 60 VC Rychtáře OSL Pelhřimovska 1.k. Štít města Třeště Jarní cena Cena osvobození VC Chotěboře + KP VC Výtahy Dubnová otočka VC Batelova Mistrovství ČR mládeže Archiv výsledků Propozice závodů KSL mládeže Články, foto Fotogalerie Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.