Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Jarní cena

Chotěboř   8. 5. 2017
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. 0161 96 98 99 99 98 95 585 20
2. Stránský Milan 59 00929 Dvory 0037 94 95 97 97 99 99 581 25
3. Trávníček Jiří 56 01014 Batelov 0383 98 96 99 94 98 93 578 16
4. Tkadlec Miroslav 57 05035 Šumperk 0272 96 96 96 98 94 96 576 21
5. Dočekal Stanislav 63 00677 Chotěboř 0120 94 95 96 96 94 95 570 14
6. Václav Pavel 65 01360 Zábřeh na Mor. 0227 98 92 95 95 95 94 569 20
7. Vídeňský Miroslav 53 05677 Rychnov n.K. 0402 96 92 97 92 95 96 568 17
8. Hrubeš Vilém 51 01420 Pelhřimov 0353 90 92 97 97 92 98 566 17
9. Kožurik Miroslav 40 05482 V Chaloupkách 0134 93 95 96 93 94 95 566 16
10. Košťák František 49 01018 Batelov 0383 95 95 93 92 92 97 564 12
11. Šťastný Zdeněk 48 06809 Stará Lysá 0437 90 97 91 93 95 94 560 13
12. Doležal Milan 60 23088 Chrast 0201 92 91 92 95 94 91 555 14
13. Kříž Milan 44 07758 Luže 0448 94 93 93 92 90 88 550 6
14. Čech Jiří 29 03752 Sezemice 0253 88 86 90 87 87 92 530 5
 
Kategorie : SM 60 ženy, dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Kožuriková Daniela 87 30740 Poděbrady 0032 96 95 99 97 96 96 579 19
2. Vlčková Michaela 01 39300 Horní Cerekev 252 99 98 96 97 96 92 578 14
3. Bénová Klára 02 40177 Delta Praha 0027 93 95 93 97 97 97 572 20
4. Motyčková Zuzana 03 40674 Delta Praha 0027 95 94 95 90 91 97 562 12
5. Váňová Diana 02 40727 Horní Cerekev 0252 93 95 88 89 89 91 545 11
6. Venkrbec Petr 04 41784 Horní Cerekev 0252 89 87 92 88 95 94 545 10
7. Kadlecová Iveta 88 28061 Třešť 0039 89 84 82 85 93 82 515 5
 
Kategorie : LM, SM 3x20 muži
Poř.JménoNar.Průk.SSK LLSSKKCelk. 
1. Materna Jiří 64 00298 Žďár n.S. 0161 99 99 86 90 92 97 563  
2. Dočekal Stanislav 63 00677 Chotěboř 0120 96 96 84 90 90 93 549  
3. Šťastný Zdeněk 48 06809 Stará Lysá 0437 97 95 81 74 92 84 523  
 
Kategorie : LM, SM 3x20 ženy, dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSK LLSSKKCelk. 
1. Kožuriková Daniela 87 30740 Poděbrady 0032 99 97 89 93 93 92 563  
2. Vlčková Michaela 01 39300 Horní Cerekev 252 99 98 90 82 88 88 545  
3. Bénová Klára 02 40177 Delta Praha 0027 97 97 86 85 88 90 543  
Hlavní rozhodčí: Ninger Pavel A-177
Činnost rady KS Zápis z VH 2017 Schůze rady 3.11.2016 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. ČPTM 2.kolo Chotěbořský kalibr VC Bohemia machine VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka KSL 2017 VC N.Město na M. Cena pivovaru Chotěboř ČPTM 1.kolo Chocholoušská 60 VC Rychtáře OSL Pelhřimovska 1.k. Štít města Třeště Jarní cena Cena osvobození VC Chotěboře + KP VC Výtahy Dubnová otočka VC Batelova Mistrovství ČR mládeže Archiv výsledků Propozice závodů KSL mládeže Články, foto Fotogalerie Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.