Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Cena pivovaru Chotěboř

Chotěboř   27. 5. 2017
SP 30+30
Kategorie : SP 30+30 společná
Poř.JménoNar.Průk.SSK1.2. 3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Voldán Petr 69 ST002 Studnice 97 92 93 282 93 92 90 275 557
2. Klokočník Jiří 57 01034 0006 Pardubice 97 91 87 275 92 90 96 278 553
3. Janda Martin 77 39143 0353 Pelhřimov 99 94 90 283 93 89 86 268 551
4. Pešava David 71 ST007 Studnice 96 91 86 273 90 90 97 277 550
5. Mejtský Miloslav 41 ST001 Studnice 97 93 90 280 84 95 91 270 550
6. Balcar Tomáš 76 41887 0062 H.Králové 98 94 80 272 95 90 91 276 548
7. Kořínek Václav 58 24870 0712 SOŠ Pardubice 95 88 85 268 92 89 95 276 544
8. Matys Jiří 53 40770 0353 Pelhřimov 95 93 87 275 92 79 90 261 536
9. Janda Štepán 75 36498 0205 M.Boleslav 93 90 79 262 92 90 92 274 536
10. Včela Zdeněk 73   H.Brod 93 90 84 267 88 85 96 269 536
11. Jirman Tomáš 60 40813 0062 H.Králové 93 88 91 272 88 87 87 262 534
12. Král Evžen 64 00981 0400 Polička 95 90 84 269 88 92 84 264 533
13. Lanc Jiří 53 40154 0262 Ústí n. O. 87 89 87 263 91 88 91 270 533
14. Červová Miroslava 77 41043 0262 Ústí n. O. 93 87 84 264 90 90 84 264 528
15. Šidlák Miroslav 56 34735 0120 Chotěboř 99 94 89 282 80 76 88 244 526
16. Žák Miloslav 59   AVZO 60020 H.Brod 95 92 89 276 85 90 65 240 516
17. Kostříž Václav 41 00998 0030 Nové Město 96 92 86 274 82 82 76 240 514
18. Kučera Josef 44   0120 Chotěboř 92 89 89 270 78 83 82 243 513
19. Nedělka František 53 17904 0556 Voj.Městec 97 89 89 275 76 85 76 237 512
20. Jindra Jiří 63 39694 0120 Chotěboř 87 86 83 256 85 83 88 256 512
21. Hurt Jiří 49 39008 0262 Ústí n. O. 88 82 84 254 85 86 83 254 508
22. Major Jan 45   AVZO 60020 H.Brod 93 84 85 262 82 84 79 245 507
23. Kupčík Pavel 56 22859 0062 H.Králové 91 89 83 263 88 62 91 241 504
24. Klimeš Petr 60 33500 0383 Batelov 95 87 87 269 69 82 84 235 504
25. Zach Jiří 65 26165 0030 Nové Město 89 77 78 244 87 89 84 260 504
26. Šlancar Ladislav 75 25150 0161 Žďár n.S. 92 87 82 261 77 84 81 242 503
27. Dušek Květoslav 49 07740 0262 Ústí n. O. 89 86 77 252 84 81 82 247 499
28. Kopecký Josef 37 33711 0712 SOŠ Pce 88 85 79 252 90 63 84 237 489
29. Jun Rudolf 47   0120 Chotěboř 94 85 78 257 70 80 79 229 486
30. Hevier Jan 51   AVZO 60020 H.Brod 88 78 77 243 67 81 77 225 468
31. Machka Vladislav 69   0120 Chotěboř 88 81 89 258 57 87 58 202 460
32. Hansl Adolf 46 00308 0161 Žďár n.S. 80 73 70 223 55 61 60 176 399
33. Škroch Jaroslav 49 ST004 Studnice 79 71 53 203 48 48 52 148 351
34. Stránský Bohuslav 57 24381 0556 Voj.Městec 87 85 74 246 0 0 0 0 246
Kategorie : SP 30+30 družstva
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. Studnice Voldán - 557 Pešava - 550 Mejtský - 550 1657
2. AVZO Havlíčkův Brod Janda M. - 551 Matys - 536 Janda Š. - 536 1623
3. Pardubice Klokočník - 553 Kořínek - 544 Kopecký - 489 1586
4. Hradec Králové Balcar - 548 Jirman - 534 Krupčík - 504 1586
5. Ústí nad Orlicí Lanc - 533 Červová - 528 Hurt - 508 1569
6. Chotěboř Šidlák - 526 Kučera - 513 Jindra - 512 1551
7. Nové Město n.M. Král - 533 Kostříž - 514 Zach - 504 1551
8. Vojnův Městec Nedělka - 512 Šlancar - 503 Hansl - 399 1414
Hlavní rozhodčí: Ninger Pavel A-0177
Činnost rady KS Schůze rady 8.11.2017 Zápis z VH 2017 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny VC Bystřice n.P. Zimní liga H.Brod 3.k. Zimní liga Chotěboř 1.k. Poslední rána Pohár SSK V.Meziříčí Podzimní výstřel Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice n.P. Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova KSL 2017 Mem. Fr. Vobra VC SSK Chotěboř VC Chotěboře ČPTM - finále Memoriál J.Máčela OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár města Chotěboře VC Batelova OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. ČPTM 2.kolo Chotěbořský kalibr VC Bohemia machine VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.