Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Chotěbořský kalibr

Chotěboř   1. 7. 2017
SP 30
Kategorie : SP 30 společná
Poř.JménoNar.Průk.SSK1.2.3.Celk.
1. Voldán Petr 69 05419 0201 Chrast u Chrudimi 96,3 102,1 96,5 294,9
2. Matys Jiří 53 40770 0353 Pelhřimov 95,5 100,6 96,9 293
3. Bechyně Petr 72 27592 0105 Kolín 98,7 97,1 97,2 293
4. Matys Pavel 78 40771 0353 Pelhřimov 90,7 97,8 101,9 290,4
5. Žák Miloslav 59   AVZO Havlíčkův Brod 94,8 99,9 94,9 289,6
6. Král Evžen 64 00981 0400 Polička 98 94 96,6 288,6
7. Horáček Lukáš 89 34575 0584 Třebíč-Poušov 94,2 94,3 98,6 287,1
8. Kučera Josef 44   0120 Chotěboř 92,1 98,9 94,6 285,6
9. Včela Zdeněk 73   AVZO Havlíčkův Brod 95,6 93,1 95,6 284,3
10. Horčička Petr 71   SK Přelouč 89,4 95,9 97,2 282,5
11. Šlancar Ladislav 75 25150 0161 Žďár nad Sázavou 91,7 92,3 97,6 281,6
12. Kostříž Václav 41 00998 0030 N.Město na Moravě 88,5 93 98,3 279,8
13. Šidlák Miroslav 56 34735 0120 Chotěboř 97,1 91 89,8 277,9
14. Fialová Lucie     0584 Třebíč-Poušov 92,7 88,8 94,1 275,6
15. Nedělka František 53 17904 0556 Vojnův Městec 96,7 91,1 86,8 274,6
16. Jun Rudolf 47   0120 Chotěboř 96,7 90,5 86,4 273,6
17. Jindra Jiří 63 39694 0120 Chotěboř 90,1 91 92,3 273,4
18. Kořínek Václav 58 24870 0712 SOŠ Pardubice 89,9 91,2 91,3 272,4
19. Major Jan 45   AVZO Havlíčkův Brod 94,9 94 83,3 272,2
20. Lála Bohumil 47 00959 0120 Chotěboř 87,9 90,5 86,2 264,6
21. Kopecký Josef 37 33711 0712 SOŠ Pardubice 89,7 85,5 86,8 262
22. Machka Vladislav 69   0120 Chotěboř 79,4 88 86,2 253,6
Hlavní rozhodčí: Ninger Pavel A-177

Chotěbořské léto 2017

(Průběžné pořadí po 2.kole ze dne 1.7.2017)
Chotěboř   4.kola
SP 30
1.kolo - 3.6.20172.kolo - 1.7.20173.kolo - 29.7.20174.kolo - 7.10.2017
Kategorie : SP 30 jednotlivci
Poř.JménoPrůk.SSK1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Voldán Petr 05419 0201 Chrast u Chrudimi 281 282     563
2. Matys Jiří 40770 0353 Pelhřimov 275 281     556
3. Král Evžen 00981 0400 Polička 278 275     553
4. Matys Pavel 40771 0353 Pelhřimov 275 277     552
5. Kučera Josef 0120 Chotěboř 279 272     551
6. Horčička Petr 00071 SK Přelouč 274 272     546
7. Žák Miloslav AVZO H.Brod 270 275     545
8. Šidlák Miroslav 34735 0120 Chotěboř 267 266     533
9. Šlancar Ladislav 25150 0161 Žďár n.S. 261 268     529
10. Nedělka František 17904 0556 Vojnův Městec 262 263     525
11. Jun Rudolf 0120 Chotěboř 258 260     518
12. Machka Vladislav 0120 Chotěboř 254 241     495
13. Bechyně Petr 27592 0105 Kolín   280     280
14. Horáček Lukáš 34575 0584 Třebíč-Poušov   274     274
15. Včela Zdeněk AVZO H.Brod   272     272
16. Kostříž Václav 00998 0030 N.Město n.M.   270     270
17. Fialová Lucie 0584 Třebíč-Poušov   263     263
18. Kořínek Václav 24870 0712 SOŠ Pardubice   261     261
19. Jindra Jiří 0120 Chotěboř   260     260
20. Major Jan AVZO H.Brod   260     260
21. Lála Bohumil 00959 0120 Chotěboř   255     255
22. Kopecký Josef 33711 0712 SOŠ Pardubice   253     253
Činnost rady KS Schůze rady 8.11.2017 Zápis z VH 2017 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny VC Bystřice n.P. Zimní liga H.Brod 3.k. Zimní liga Chotěboř 1.k. Poslední rána Pohár SSK V.Meziříčí Podzimní výstřel Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice n.P. Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova KSL 2017 Mem. Fr. Vobra VC SSK Chotěboř VC Chotěboře ČPTM - finále Memoriál J.Máčela OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár města Chotěboře VC Batelova OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. ČPTM 2.kolo Chotěbořský kalibr VC Bohemia machine VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.