Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Velká cena Chotěboře

Chotěboř   15. 7. 2017
SP 30+30
Kategorie : SP 30+30 společná
Poř.JménoNar.Průk.SSK1.2. 3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Klokočník Jiří 57 01034 TMS Pardubice 0006 99 91 93 283 89 92 93 274 557
2. Janda Martin 77 39143 Pelhřimov 0353 96 91 90 277 93 91 95 279 556
3. Bechyně Petr 72 27592 Kolín 0105 99 93 93 285 89 84 93 266 551
4. Včela Zdeněk 73   Havlíčkův Brod 97 91 89 277 95 83 93 271 548
5. Horáček Lukáš 89 34575 Třebíč-Poušov 0584 94 89 87 270 94 93 88 275 545
6. Lanc Jiří 53 40154 Ústí nad Orlicí 0262 97 90 92 279 89 88 87 264 543
7. Kostříž Václav 41 00998 N.Město na Mor. 0030 93 90 91 274 90 91 88 269 543
8. Král Evžen 64 00981 Polička 0400 94 92 90 276 88 88 89 265 541
9. Voldán Petr 69 05419 SSK Studnice 92 93 88 273 88 92 85 265 538
10. Žák Miloslav 59   AVZO Havlíčkův Brod 96 91 86 273 78 94 91 263 536
11. Matys Jiří 53 40770 Pelhřimov 0353 96 95 90 281 81 89 85 255 536
12. Kořínek Václav 58 24870 SOŠ Pardubice 0712 91 85 86 262 92 90 91 273 535
13. Jirman Tomáš 60 40813 Hradec Králové 0162 94 89 89 272 89 84 89 262 534
14. Kučera Josef 44   Chotěboř 0120 94 93 88 275 82 86 91 259 534
15. Šidlák Miroslav 56 34735 Chotěboř 0120 93 91 85 269 92 89 83 264 533
16. Jun Rudolf 47   Chotěboř 0120 95 84 85 264 85 88 82 255 519
17. Major Jan 45   AVZO Havlíčkův Brod 94 89 82 265 82 89 83 254 519
18. Červová Miroslava 77 41043 Ústí nad Orlicí 0262 93 88 82 263 87 84 78 249 512
19. Nedělka František 53 17904 Vojnův Městec 0556 96 90 81 267 84 75 76 235 502
20. Šlancar Ladislav 75 25150 Žďár nad Sázavou 0161 91 86 90 267 68 81 85 234 501
21. Jindra Jiří 63 39694 Chotěboř 0120 88 86 81 255 74 84 84 242 497
22. Fialová Lucie 91   Třebíč-Poušov 0584 86 82 84 252 85 76 83 244 496
23. Kopecký Josef 37 33711 SOŠ Pardubice 0712 92 86 81 259 86 62 84 232 491
24. Sobotka Josef 66 37983 Vojnův Městec 0082 91 84 86 261 80 69 79 228 489
25. Hurt Jiří 49 39008 Ústí nad Orlicí 0262 88 82 79 249 78 86 68 232 481
26. Dušek Květoslav 49 07740 Ústí nad Orlicí 0262 92 79 76 247 79 73 81 233 480
27. Horáček Vlastimil 60 10781 Třebíč-Poušov 0584 90 81 78 249 62 70 77 209 458
Kategorie : SP 30+30 družstva
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. H.Brod Janda - 556 Včela - 548 Žák - 536 1640
2. Chotěboř Kučera - 534 Šidlák - 533 Jun - 519 1586
3. Pardubice Klokočník - 557 Kořínek - 535 Kopecký - 491 1583
4. Ústí n O. Lanc - 543 Červová - 512 Hurt - 481 1536
5. Třebíč-Poušov Horáček L. - 545 Fialová - 496 Horáček Vl. - 458 1499
6. Voj.Městec Nedělka - 502 Šlancar - 501 Sobotka - 489 1492
Hlavní rozhodčí: Ninger Pavel A-177
Činnost rady KS Schůze rady 8.11.2017 Zápis z VH 2017 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga Chotěboř 3.k. Zimní liga H.Brod 5.k. VC Bystřice n.P. Poslední rána Pohár SSK V.Meziříčí Podzimní výstřel Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice n.P. Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova KSL 2017 Mem. Fr. Vobra VC SSK Chotěboř VC Chotěboře ČPTM - finále Memoriál J.Máčela OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár města Chotěboře VC Batelova OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. ČPTM 2.kolo Chotěbořský kalibr VC Bohemia machine VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.