Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Pohár města Chotěboře

Chotěboř   29. 7. 2017
SP 30+30
Kategorie : SP 30+30 společná
Poř.JménoPrůk.SSK1.2. 3.Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Petera Lubomír 38603 Orličtí ostrostřelci 0646 100 94 94 288 96 96 88 280 568
2. Veverková Lucie 00061 Pelhřimov 0353 98 92 95 285 97 92 94 283 568
3. Mejtský Miloslav   SSK Studnice 95 93 91 279 92 93 92 277 556
4. Chmel Petr 37773 Duel Praha 0069 98 94 89 281 90 93 91 274 555
5. Kostříž Václav 00998 N.Město na Mor. 0030 96 91 88 275 93 87 91 271 546
6. Matys Jiří 40770 Pelhřimov 0353 96 92 89 277 86 91 91 268 545
7. Chmel Karel 01574 Sport Písek 0300 91 90 89 270 91 91 91 273 543
8. Král Evžen 00981 Polička 0400 94 92 90 276 93 89 84 266 542
9. Klokočník Jiří 01034 TMS Pardubice 0006 95 90 89 274 86 85 94 265 539
10. Balcar Tomáš 41887 Hradec Králové 0062 95 91 87 273 91 89 85 265 538
11. Janda Štepán 36498 Mladá Boleslav 0205 96 85 89 270 97 83 88 268 538
12. Kořínek Václav 24870 SOŠ Pardubice 0712 91 86 86 263 92 89 92 273 536
13. Včela Zdeněk   Havlíčkův Brod 93 90 82 265 89 89 89 267 532
14. Lanc Jiří 40154 Ústí nad Orlicí 0262 97 89 88 274 86 82 89 257 531
15. Horčička Petr   SK Přelouč 96 90 85 271 88 82 90 260 531
16. Kupčík Pavel 22859 Hradec Králové 0062 94 89 83 266 85 87 88 260 526
17. Kučera Josef   Chotěboř 0120 94 86 83 263 83 86 90 259 522
18. Dušek Květoslav 07740 Ústí nad Orlicí 0262 91 89 83 263 86 89 84 259 522
19. Matys Pavel 40771 Pelhřimov 0353 92 90 79 261 87 88 85 260 521
20. Šidlák Miroslav 34735 Chotěboř 0120 95 90 87 272 90 82 73 245 517
21. Žák Miloslav   AVZO H.Brod 91 91 87 269 86 78 84 248 517
22. Major Jan   AVZO H.Brod 89 88 83 260 83 91 82 256 516
23. Jun Rudolf   Chotěboř 0120 92 84 80 256 72 87 91 250 506
24. Jirman Tomáš 40813 Hradec Králové 0062 91 87 90 268 79 80 78 237 505
25. Kopecký Josef 33711 SOŠ Pardubice 0712 93 83 81 257 79 76 87 242 499
26. Hudeček Jaroslav 19550 Chaloupky 0121 94 89 83 266 74 76 82 232 498
27. Jindra Jiří 39694 Chotěboř 0120 92 84 75 251 74 90 82 246 497
28. Šlancar Ladislav 25150 Žďár nad Sáz. 0161 92 82 86 260 86 75 73 234 494
29. Šmíd Ivo 12522 Hradec Králové 0062 90 88 73 251 75 81 86 242 493
30. Pavlík Jiří 40706 Žďár nad Sáz. 0161 91 88 72 251 83 83 74 240 491
31. Hurt Jiří 39008 Ústí nad Orlicí 0262 92 72 77 241 78 78 91 247 488
32. Nedělka František 17904 Vojnův Městec 0556 94 88 81 263 73 70 72 215 478
33. Sobotka Josef 37983 Vojnův Městec 0082 93 85 79 257 69 76 72 217 474
34. Hevier Jan   AVZO H.Brod 90 80 76 246 63 75 77 215 461
35. Chmel Karel s 01575 Duel Praha 0069 77 49 44 170 82 80 86 248 418
36. Škroch Jaroslav   SSK Studnice 76 72 47 195 56 80 65 201 396
37. Stránský Bohuslav 24381 Vojnův Městec 0082 87 80 75 242 0 0 0 0 242
Hlavní rozhodčí: Ninger Pavel A-177
Činnost rady KS Zápis z rady 13.4.18 Zápis z rady 8.11.17 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Chocholoušská 60 Cena Pivovaru Chotěboř Štít města Třeště Jarní cena Cena osvobození VC Chotěboře + KP VC Výtahy Dubnová otočka VC Batelova Pohár města Černovice Mistrovství ČR mládeže Zimní liga Chotěboř 10.k. Zimní liga H.Brod 12.k. Mistrovství ČR Pohár AVZO H.Cerekev VC ZDAR Žďár n.S. Krajský přebor Třešťská diabolka První rána VC Bystřice n.P. Poslední rána Pohár SSK V.Meziříčí Podzimní výstřel Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice n.P. Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova KSL 2017 Mem. Fr. Vobra VC SSK Chotěboř Archiv výsledků Propozice závodů KSL 2018 Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.