Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Dubnová otočka

Chotěboř   14. 4. 2018
SP, VP 30+30
Kategorie : SP 30+30 společná
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1.2. Pev.1.2.3.Otoč.Celk.CT
1. Mejtský Miloslav 41   Studnice 142 141 283 93 93 92 278 561 12
2. Chmel Petr 98 37773 Duel Praha 0069 142 141 283 88 91 95 274 557 15
3. Janda Štepán 75 36498 Mladá Boleslav 0205 139 137 276 92 92 93 277 553 3
4. Král Evžen 64 00981 Polička 0400 131 141 272 94 87 92 273 545 9
5. Matys Jiří 53 40770 Pelhřimov 0353 131 140 271 88 93 93 274 545 7
6. Žák Miloslav 59   Havlíčkův Brod 60020 136 139 275 91 84 83 258 533 7
7. Kučera Josef 44   Chotěboř 0120 133 144 277 84 87 81 252 529 5
8. Kořínek Václav 58 24870 SOŠ Pardubice 0712 131 138 269 90 92 76 258 527 5
9. Šidlák Miroslav 56 34735 Chotěboř 0120 135 140 275 89 79 83 251 526 6
10. Horáček Lukáš 89 34575 Třebíč-Poušov 0584 139 134 273 81 82 88 251 524 7
11. Včela Zdeněk 73   Havlíčkův Brod 60020 139 136 275 60 91 95 246 521 7
12. Lanc Jiří 53 40154 Ústí nad Orlicí 0262 133 134 267 90 80 81 251 518 3
13. Horáček Vlastimil 60 10781 Třebíč-Poušov 0584 131 123 254 87 79 88 254 508 1
14. Jindra Jiří 63 39694 Chotěboř 0120 132 136 268 74 85 80 239 507 6
15. Nedělka František 53 17904 Vojnův Městec 0556 135 131 266 81 76 82 239 505 3
16. Šlancar Ladislav 75 25150 Žďár nad Sázavou 0161 133 139 272 74 85 72 231 503 4
17. Matys Pavel 78 40771 Pelhřimov 0353 125 128 253 77 89 80 246 499 2
18. Valenta Milan 57 00949 Třebíč-Poušov 0584 121 115 236 89 87 83 259 495 2
19. Dušek Květoslav 49 07740 Ústí nad Orlicí 0262 125 126 251 79 84 78 241 492 3
20. Hurt Jiří 49 39008 Ústí nad Orlicí 0262 116 120 236 81 83 83 247 483 5
21. Jun Rudolf 47   Chotěboř 0120 128 124 252 78 63 85 226 478 3
22. Machka Vladislav 69   Chotěboř 0120 136 134 270 58 47 75 180 450 4
23. Jelínek Antonín 51 40374 Pelhřimov 0353 116 131 247 68 63 63 194 441  
24. Kopecký Josef 37 33711 SOŠ Pardubice 0712 118 122 240 58 63 43 164 404 2
25. Hevier Jan 51   Havlíčkův Brod 60020 110 124 234 70   84 154 388 3
 
Kategorie : VP 30+30 společná
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1.2. Pev.1.2.3.Otoč.Celk.CT
1. Janda Štepán 75 36498 Mladá Boleslav 0205 133 127 260 87 89 91 267 527 9
2. Horáček Lukáš 89 34575 Třebíč-Poušov 0584 132 128 260 88 90 87 265 525 6
3. Matys Jiří 53 40770 Pelhřimov 0353 137 137 274 85 80 85 250 524 5
4. Král Evžen 64 00981 Polička 0400 135 134 269 87 86 74 247 516 2
5. Včela Zdeněk 73   Havlíčkův Brod 60020 133 134 267 82 86 79 247 514 8
6. Žák Miloslav 59   Havlíčkův Brod 60020 137 130 267 67 83 89 239 506 4
7. Jelínek Antonín 51 40374 Pelhřimov 0353 120 122 242 85 85 81 251 493 1
8. Hurt Jiří 49 39008 Ústí nad Orlicí 0262 122 115 237 76 82 79 237 474 3
9. Lanc Jiří 53 40154 Ústí nad Orlicí 0262 137 133 270 84 62 56 202 472 5
10. Šidlák Miroslav 56 34735 Chotěboř 0120 125 137 262 56 76 73 205 467 8
11. Horáček Vlastimil 60 10781 Třebíč-Poušov 0584 128 127 255 77 69 58 204 459 2
12. Kučera Josef 44 04207 Chotěboř 0120 129 122 251 76 72 51 199 450 4
13. Šlancar Ladislav 75 25150 Žďár nad Sázavou 0161 136 133 269 52 55 63 170 439 4
14. Dušek Květoslav 49 07740 Ústí nad Orlicí 0262 129 110 239 62 57 69 188 427 2
15. Nedělka František 53 17904 Vojnův Městec 0556 133 119 252 39 5 23 67 319 4
16. Hevier Jan 51   Havlíčkův Brod 60020 120 106 226 12 25 37 74 300  
Hlavní rozhodčí: Ninger Pavel A-0177
Činnost rady KS Zápis z rady 13.4.18 Zápis z rady 8.11.17 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Pohár SSK V.Meziříčí Poslední rána Pohár SSK Mostiště Mistrovství ČR Pohár SSK Bystřice KSL mládeže 2018 Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova Memoriál F.Vobra VC Chotěboře - VP VC Chotěboře - LM ČPTM finále OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár Chotěboře OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. Chotěbořský kalibr ČPTM 2.kolo VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka VC N.Město na M. ČPTM 1.kolo Chocholoušská 60 Archiv výsledků Propozice závodů Krajský přebor Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.