Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Jarní cena

Chotěboř   8. 5. 2018
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Materna Jiří 64 00298 Žďár nad Sázavou 0161 97 99 100 99 96 96 587 24
2. Březina Jindřich 63 00510 Ostroměř 0214 99 97 95 98 97 97 583 21
3. Tkadlec Miroslav 57 05035 Šumperk-Temenice 0272 95 98 100 95 97 98 583 17
4. Hrubeš Vilém 51 01420 Pelhřimov 0353 96 97 98 95 97 99 582 20
5. Trávníček Jiří 56 01014 Batelov 0383 96 97 96 97 98 95 579 17
6. Václav Pavel 65 01360 Zábřeh na Moravě 0227 94 93 97 97 99 96 576 21
7. Krannich Albert 74 40864 Chrast 0201 94 96 97 96 95 98 576 17
8. Dočekal Stanislav 63 00677 Chotěboř 0120 97 97 96 95 95 96 576 17
9. Šenkapoul Ladislav 53 03183 Třešť 0039 94 97 97 97 94 96 575 21
10. Doležal Jaroslav 56 00021 Bohemia Poděbrady 0032 94 97 95 95 98 96 575 17
11. Kožurik Miloslav 40 05482 V Chaloupkách 0134 95 95 98 96 95 94 573 15
12. Vídeňský Miroslav 53 05677 Rychnov nad Kněžnou 0402 97 93 90 94 96 94 564 16
13. Kříž Milan 44 07758 Luže 0448 89 89 95 97 96 94 560 10
14. Václav Libor 71 06755 Zábřeh na Moravě 0227 95 96 92 93 92 91 559 7
15. Doležal Bohumír 52 01015 Batelov 0383 95 91 97 94 90 91 558 9
16. Krejčí Zdeněk 55 05768 Zábřeh na Moravě 0227 89 94 94 91 95 93 556 13
17. Košťák František 49 01018 Batelov 0383 91 91 94 96 95 89 556 13
18. Čech Jiří 29 03752 Sezemice 0253 84 88 89 91 94 93 539 6
 
Kategorie : SM 60 ženy, dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Kožuriková Daniela 87 30740 Bohemia Poděbrady 0032 93 94 96 96 95 98 572 10
2. Hněvsová Hana 04 40153 Bohemia Poděbrady 0032 96 94 97 92 96 95 570 11
3. Dlabková Alžběta 86 26001 HK Třebeš 0054 97 94 88 98 98 91 566 10
4. Houžvička Filip 04 41163 Bohemia Poděbrady 0032 95 94 93 94 89 99 564 10
5. Uhlíř Patrik 05 41140 Třešť 0039 97 92 91 88 91 90 549 10
6. Šabatová Ludmila 72 31412 Doudleby nad Orlicí 0451 92 88 89 90 93 92 544 7
7. Kadlecová Iveta 88 28061 Třešť 0039 86 88 88 89 89 88 528 8
8. Váleková Denisa 04 42458 Týniště nad Orlicí 0254 85 86 83 84 85 81 504 3
 
Kategorie : LM, SM 3x20 společná
Poř.JménoNar.Průk.SSK KKLLSSCelk.CT
1. Materna Jiří 64 00298 Žďár nad Sázavou 0161 96 92 100 99 93 93 573 21
2. Šenkapoul Ladislav 53 03183 Třešť 0039 90 98 97 97 88 91 561 14
3. Dlabková Alžběta 86 26001 HK Třebeš 0054 90 97 98 98 87 91 561 8
4. Doležal Jaroslav 56 00021 Bohemia Poděbrady 0032 94 94 97 98 83 88 554 13
5. Dočekal Stanislav 63 00677 Chotěboř 0120 87 93 97 97 90 85 549 11
6. Březina Jindřich 63 00510 Ostroměř 0214 92 87 99 98 84 85 545 14
7. Kožuriková Daniela 87 30740 Bohemia Poděbrady 0032 85 89 96 98 79 77 524 5
Hlavní rozhodčí: Ninger Pavel A-177
Činnost rady KS Zápis z rady 13.4.18 Zápis z rady 8.11.17 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Pohár SSK Bystřice KSL mládeže 2018 Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova Memoriál F.Vobra VC Chotěboře - VP VC Chotěboře - LM ČPTM finále OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár Chotěboře OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. Chotěbořský kalibr ČPTM 2.kolo VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka VC N.Město na M. ČPTM 1.kolo Chocholoušská 60 Cena Pivovaru Chotěboř OSL Pelhřimovska 1.k. Štít města Třeště Jarní cena Cena osvobození Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.