Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Cena pivovaru Chotěboř

Chotěboř   19. 5. 2018
SP 30+30
Kategorie : SP 30+30 společná
Poř.JménoNar.Průk.SSK1.2. Pev.1.2.3.Otoč.Celk.CT
1. Voldán Petr 69   SSK Studnice 139 139 278 93 92 93 278 556 11
2. Král Evžen 64 00981 Polička 0400 139 136 275 98 92 89 279 554 10
3. Horčička Petr 71   SK Přelouč 136 140 276 88 96 92 276 552 11
4. Horáček Lukáš 89 34575 Třebíč-Poušov 0584 138 137 275 93 88 90 271 546 8
5. Červová Miroslava 77 41043 Orlice Luková 0262 142 133 275 96 82 90 268 543 6
6. Bechyně Petr 72 27592 Kolín 0105 136 139 275 92 85 88 265 540 9
7. Matys Jiří 53 40770 Pelhřimov 0353 131 139 270 89 90 91 270 540 9
8. Janda Štepán 75 36498 Mladá Boleslav 0205 133 137 270 91 96 82 269 539 6
9. Klimeš Petr 60 33500 Batelov 0383 136 137 273 90 87 88 265 538 3
10. Šidlák Miroslav 56 34735 Chotěboř 0120 137 140 277 87 85 85 257 534 9
11. Kořínek Václav 58 24870 SOŠ Pardubice 0712 131 133 264 91 88 90 269 533 7
12. Kučera Josef 44   Chotěboř 0120 137 142 279 85 87 79 251 530 7
13. Široký Jan 56   Třešť 0039 135 126 261 92 85 85 262 523 7
14. Nedělka František 53 17904 Ostrostřelci V.Městec 0082 137 136 273 82 80 87 249 522 6
15. Diewok Petr 53 34931 Úhřetice 0359 131 138 269 87 76 87 250 519 6
16. Hurt Jiří 49 39008 Orlice Luková 0262 125 128 253 85 91 81 257 510 3
17. Sobotka Josef 66 37983 Ostrostřelci V.Městec 0082 127 134 261 83 78 79 240 501 3
18. Valenta Milan 57 00949 Třebíč-Poušov 0584 119 113 232 91 86 90 267 499 3
19. Dušek Květoslav 49 07740 Orlice Luková 0262 129 130 259 88 75 72 235 494 4
20. Horáček Vlastimil 60 10781 Třebíč-Poušov 0584 133 131 264 77 73 78 228 492 5
21. Šlancar Ladislav 75 25150 Žďár nad Sázavou 0161 128 137 265 76 63 85 224 489 3
22. Hevier Jan 51   AVZO H.Brod 123 114 237 87 90 73 250 487 1
23. Kopecký Josef 37 33711 SOŠ Pardubice 0712 116 125 241 79 90 53 222 463 0
24. Doležal Milan 60 23088 Chrast 0201 121 120 241 50 76 68 194 435 5
Kategorie : SP 30+30 družstva
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1.PardubiceHorčička - 552Kořínek - 533Diewok - 5191604
2.AVZO Havlíčkův BrodMatys - 540Janda Š. - 539Hevier - 4871566
3.Ústí nad OrlicíČervová - 543Hurt - 510Dušek - 4941547
4.TřebíčHoráček L. - 546Valenta - 499Horáček Vl. - 4921537
5.Žďár nad SázavouNedělka - 522Sobotka - 501Šlancar - 4891512
Hlavní rozhodčí: Ninger Pavel A-0177
Činnost rady KS Zápis z rady 13.4.18 Zápis z rady 8.11.17 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev KSL mládeže - 3.k. Pohár Chotěboře OP Žďár n.S. VC Chotěboře Chotěbořský kalibr ČPTM 2.kolo VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka VC N.Město na M. ČPTM 1.kolo Chocholoušská 60 Cena Pivovaru Chotěboř OSL Pelhřimovska 1.k. Štít města Třeště Jarní cena Cena osvobození VC Chotěboře + KP VC Výtahy Dubnová otočka VC Batelova Pohár města Černovice Mistrovství ČR mládeže Zimní liga Chotěboř 10.k. Zimní liga H.Brod 12.k. Mistrovství ČR Archiv výsledků Propozice závodů KSL 2018 Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.