Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Chotěbořský kalibr

Chotěboř   30. 6. 2018
SP 30
Kategorie : SP 30 společná
Poř.JménoNar.Průk.SSK1.2.3.Celk.
1. Kučera Josef 44   Chotěboř - 0120 100,3 96,3 99,7 296,3
2. Beneš Milan 59 006 AVZO Křinec 96,3 97,9 101,2 295,4
3. Bechyně Petr 72 27592 Kolín - 0105 98,4 97,5 97,5 293,4
4. Šidlák Miroslav 56 34735 Chotěboř - 0120 97,5 100,1 95,4 293,0
5. Balcar Tomáš 76 41887 Hradec Králové - 0062 96,8 99,2 95,4 291,4
6. Žák Miloslav 59   AVZO Havlíčkův Brod 99,6 97,8 92,2 289,6
7. Matys Jiří 53 40770 Pelhřimov - 0353 97,1 95,4 96,9 289,4
8. Janda Martin 77 39143 Pelhřimov - 0353 95,2 97,5 96,6 289,3
9. Voldán Petr 69 05419 Studnice - 0346 98,2 92,3 98,7 289,2
10. Bernát Rudolf 51 05711 Jemnice - 0652 94,6 96,8 95,1 286,5
11. Šlancar Ladislav 75 25150 Žďár nad Sázavou - 0161 94,5 93,6 96,3 284,4
12. Nedělka František 53 17904 Žďár nad Sázavou - 0161 100,2 91,9 91,7 283,8
13. Široký Jan 56   Třešť - 0039 97,3 94,5 90,7 282,5
14. Král Evžen 64 00981 Polička - 0400 91,3 98 92,8 282,1
15. Horáček Vlastimil 60 10781 Třebíč-Poušov - 0584 89,8 95,6 94,5 279,9
16. Hevier Jan 51   AVZO Havlíčkův Brod 93 92,1 92,6 277,7
17. Major Jan 45   AVZO Havlíčkův Brod 93,1 91,5 91,3 275,9
18. Machka Vladislav 69   Chotěboř - 0120 93,2 91,1 89,1 273,4
19. Jindra Jiří 63 39694 Chotěboř - 0120 91,1 91,7 88,2 271,0
20. Balcar Samuel 02 42682 Hradec Králové - 0062 90,4 86,1 91,4 267,9
21. Ešner Zdenek 53 031 AVZO Křinec 87,4 87,6 88,5 263,5
22. Doležal Milan 60 23088 Chrast - 0201 83,3 86,3 92,1 261,7
23. Valenta Milan 57 00949 Třebíč-Poušov - 0584 86,1 83 90,9 260,0
24. Kříž Martin 88 41628 Batelov - 0383 79 84,4 73,7 237,1
Hlavní rozhodčí: Ninger Pavel A-177

Chotěbořské léto 2018

(Průběžné pořadí po 2.kole ze dne 30.6.2018)
Chotěboř   4.kola
SP 30
1.kolo - 2.6.20182.kolo - 30.6.20183.kolo - 28.7.20184.kolo - 6.10.2018
Kategorie : SP 30 jednotlivci
Poř.JménoNar.Průk.SSK1.k.2.k.3.k.4.k.Celk.
1. Bechyně Petr 72 27592 Kolín - 0105 281 281     562
2. Šidlák Miroslav 56 34735 Chotěboř - 120 281 279     560
3. Voldán Petr 69 05419 Studnice - 0346 278 276     554
4. Matys Jiří 53 40770 Pelhřimov - 0353 279 274     553
5. Kučera Josef 44 Chotěboř - 120 269 283     552
  Žák Miloslav 59 AVZO Havlíčkův Brod 276 276     552
7. Horáček Vlastimil 60 10781 Třebíč-Poušov - 0584 275 268     543
8. Nedělka František 53 17904 Žďár nad Sázavou - 0161 270 272     542
9. Bernát Rudolf 51 05711 Jemnice - 0652 270 270     540
10. Král Evžen 64 00981 Polička - 400 266 269     535
11. Šlancar Ladislav 75 25150 Žďár nad Sázavou - 0161 264 270     534
12. Jindra Jiří 63 39694 Chotěboř - 0120 261 262     523
13. Valenta Milan 57 00949 Třebíč-Poušov - 0584 239 249     488
14. Smaženka František 77 32737 N.Město na Mor. - 0030 287       287
15. Beneš Milan 59 006 AVZO Křinec   283     283
16. Balcar Tomáš 76 41887 Hradec Králové - 0062   281     281
17. Horáček Lukáš 89 34575 Třebíč-Poušov - 0584 278       278
18. Janda Martin 77 39143 Pelhřimov - 353   276     276
19. Mejtský Miloslav 41 05410 Studnice - 0346 275       275
20. Široký Jan 56 Třešť - 0039   268     268
21. Kostříž Václav 41 00998 N.Město na Mor. - 0030 267       267
22. Hevier Jan 51 AVZO Havlíčkův Brod   264     264
  Major Jan 45 AVZO Havlíčkův Brod   264     264
24. Machka Vladislav 69 Chotěboř - 0120   261     261
25. Balcar Samuel 02 42682 Hradec Králové - 062   258     258
26. Jun Rudolf 47 Chotěboř - 120 257       257
27. Ešner Zdenek 53 031 AVZO Křinec   251     251
28. Doležal Milan 60 23088 Chrast - 0201   248     248
29. Kříž Martin 88 41628 Batelov - 0383   226     226
30. Škroch Jaroslav 49 36198 Studnice - 0346 180       180
Činnost rady KS Zápis z rady 13.4.18 Zápis z rady 8.11.17 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev KSL mládeže - 3.k. Pohár Chotěboře OP Žďár n.S. VC Chotěboře Chotěbořský kalibr ČPTM 2.kolo VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka VC N.Město na M. ČPTM 1.kolo Chocholoušská 60 Cena Pivovaru Chotěboř OSL Pelhřimovska 1.k. Štít města Třeště Jarní cena Cena osvobození VC Chotěboře + KP VC Výtahy Dubnová otočka VC Batelova Pohár města Černovice Mistrovství ČR mládeže Zimní liga Chotěboř 10.k. Zimní liga H.Brod 12.k. Mistrovství ČR Archiv výsledků Propozice závodů KSL 2018 Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.