Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Velká cena Chotěboře

Chotěboř   14. 7. 2018
SP 30+30
Kategorie : SP 30+30 společná
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1.2. Pev.1.2.3.Otoč.Celk.CT
1. Smaženka Fr. 77 32737 N.Město n.M. - 0030 145 143 288 92 96 93 281 569 13
2. Horáček Lukáš 89 34575 Třebíč-Poušov - 0584 135 139 274 95 100 90 285 559 11
3. Matys Jiří 53 40770 Pelhřimov - 0353 134 139 273 94 89 94 277 550 10
4. Červenka Pavel 66 26241 Benešov - 0175 132 138 270 93 92 87 272 542 9
5. Janda Štěpán 75 36498 Mladá Boleslav - 0205 135 136 271 91 96 84 271 542 6
6. Červová Miroslava 77 41043 Orlice Luková - 0262 133 135 268 89 93 91 273 541 5
7. Voldán Petr 69   SSK Studnice 137 137 274 92 90 80 262 536 5
8. Lanc Jiří 53 40154 Ústí nad Orlicí - 0262 143 141 284 82 86 83 251 535 7
9. Šidlák Miroslav 56 34735 Chotěboř - 0120 140 139 279 91 72 92 255 534 6
10. Horčička Petr 71   Přelouč-SK 131 140 271 84 88 90 262 533 5
11. Kučera Josef 44   Chotěboř - 0120 135 135 270 90 83 89 262 532 4
12. Vondrouš Luděk 63   Nové Lesy - 0107 135 127 262 91 87 90 268 530 7
13. Volf Rudolf 64 42308 Orlice Luková - 0262 139 136 275 86 82 81 249 524 7
14. Žák Miloslav 59   AVZO H.Brod - 60020 144 133 277 91 71 85 247 524 6
15. Široký Jan 56   Třešť - 0039 139 128 267 92 75 86 253 520 6
16. Janda Martin 77 39143 Pelhřimov - 0353 129 135 264 83 91 82 256 520 4
17. Klimeš Petr 60 33500 Batelov - 0383 135 141 276 80 66 89 235 511 6
18. Sobotka Josef 66 37983 Vojnův Městec - 0082 132 134 266 83 79 80 242 508 4
19. Diewok Petr 53 34931 Úhřetice - 0359 127 134 261 86 80 81 247 508 3
20. Šlancar Ladislav 75 25150 Žďár n.S. - 0161 136 131 267 79 78 82 239 506 8
21. Major Jan 45   AVZO H.Brod - 60020 131 132 263 80 79 82 241 504 4
22. Dušek Květoslav 49 07740 Orlice Luková - 0262 131 130 261 79 78 84 241 502 4
23. Nedělka František 53 17904 Žďár nad Sázavou - 6161 129 133 262 86 80 72 238 500 4
24. Mikulecký František 45 02435 Ústí nad Orlicí - 0262 129 125 254 87 68 91 246 500 3
25. Jun Rudolf 47   Chotěboř - 0120 117 132 249 88 82 79 249 498 4
26. Horáček Vlastimil 60 10781 Třebíč-Poušov - 0584 130 133 263 55 83 85 223 486 2
27. Jelínek Antonín 51 40374 Pelhřimov - 0353 125 122 247 68 84 79 231 478 3
28. Hurt Jiří 49 39008 Orlice Luková - 0262 125 118 243 69 77 77 223 466 2
29. Machka Vladislav 69   Chotěboř - 0120 127 117 244 61 69 40 170 414 2
30. Hevier Jan 51   AVZO H.Brod - 60020 122 116 238 76 47 52 175 413 3
Kategorie : SP 30+30 družstva
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. AVZO Havlíčkův Brod Matys - 550 Janda Š. - 542 Žák - 524 1616
2. Ústí nad Orlicí Červová - 541 Lanc - 535 Volf - 524 1600
3. Chotěboř Šidlák - 534 Kučera - 532 Jun - 498 1564
4. Žďár nad Sázavou Sobotka - 508 Šlancar - 506 Nedělka - 500 1514
Hlavní rozhodčí: Ninger Pavel A-177
Činnost rady KS Zápis z Výboru 8.4.19 Zápis z Výboru 9.11.18 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev KSL mládeže 2019 Pohár Chotěboře VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. McKay CUP VC Bohemia Machine VC Bystřice n.P. VC N.Města - Pi VC N.Města - Pu Chotěbořská finálovka ČPTM 1.kolo Cena SSK Žďár n.S. Chocholoušská 60 Cena pivovaru Chotěboř OSL Pelhřimovska 1.k. VC Rychtáře Štít města Třeště Cena osvobození VC Chotěboře + KP Jarní cena VC Výtahy Dubnová otočka VC Batelova Zimní liga H.Brod 12.k. Mistrovství ČR mládeže Zimní liga Chotěboř Mistrovství ČR VC a.s.ZDAR Žďár n.S. Archiv výsledků Propozice závodů KSL 2019 Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.