Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Pohár města Chotěboře

Chotěboř   25. 7. 2020
SP 30+30
Kategorie : SP 30+30 společná
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1.2. Pev.1.2.3.Otoč.Celk.CT
1.Smaženka František7732737N.Město na Mor. 003014014428496 919828556912
2.Beneš Milan59 AVZO Křinec 20075 13813527395989228555812
3.Král Evžen 6400981Polička 04001321392719390902735448
4.Klokočník Jiří5701034TMS Pardubice 00061381302688891 972765446
5.Voldán Petr6905419SSK Studnice z.s.147 14329085848425354310
6.Kořínek Václav 58 24870ČAATS z.s. KTS Pce 07121381362748588952685425
7.Horčička Petr71 SK Přelouč1321322648795 942765409
8.Veverková Lucie7400061Pelhřimov 0353136 1322689187922705385
9.Vondrouš Luděk63 43869Nové Lesy 01071341342688489852585265
10.Žák Miloslav59 AVZO H.Brod 60020141137278817591 2475256
11.Major Jan45 AVZO H.Brod 60020134132 2668581832495155
12.Šidlák Miroslav5634735 Chotěboř 01201351322678887722475147
13. Hruška Miloš72 AVZO Křinec 20075130132262877986252 5146
14.Matys Jiří5340770Pelhřimov 0353122139261 7589892535145
15.Stránský František68  AVZO Křinec 200751301332637987812475105
16. Bernát Rudolf5105711Jemnice 0652138140278729070232 5103
17.Janák Václav7541886Hradec Králové 0062136135 2718172842375083
18.Červenka Pavel6626241 Benešov 01751301382687871882375058
19. Machka Vladislav69 Chotěboř 0120125126251858682253 5049
20.Kučera Josef44 Chotěboř 0120124139263 7676872395025
21.Horáček Vlastimil6010781 Třebíč-Poušov 05841301352657487762375022
22.Hevier Jan51 AVZO H.Brod 60020136127263727675 2234867
23.Nedělka František5317904Žďár nad Sázavou 0161131 1372686773712114796
24.Valenta Milan57 00949Třebíč-Poušov 05841191152348577682304645
25.Šlancar Ladislav7525150Žďár nad Sázavou 016112912024971 63531874364
26.Cimbůrek Josef5606774 Golčův Jeníkov 04741121022147472742204341
27.Doležal Milan6023088Chrast 0201117103220536468185 4052
28.Škroch Jaroslav4936198SSK Studnice z.s.8896 1846253781933771
Hlavní rozhodčí: Ninger Pavel A-0177
Činnost rady KS Pozvánka na VH 23.6.21 Zápis z Výboru 7.11.20 Zápis z Výboru 13.4.20 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga Chotěboř 10.k. Pohár SSK V.Meziříčí Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice Krajské přebory VC Pelhřimova KSL mládeže 2020 ČPTM Finále Memoriál F.Vobra VC Chotěboře VC SSK Chotěboř ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev ČPTM 2.kolo Pohár Chotěboře VC Batelova OSL Pelhřimovska 4.k. VC Chotěboře ČPTM 1.kolo OSL Pelhřimovska 3.k. McKay CUP VC Bystřice n.P. VC 0030 VC N.Města OSL Pelhřimovska 2.k. Cena SSK Žďár n.S. Zimní liga H.Brod 11.k. Zimní liga Chotěboř 9.k. Pohár AVZO H.Cerekev VC ZDAR Žďár n.S. Třešťská diabolka Krajský přebor Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.