Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Cena SSK Chotěboř

Chotěboř   29. 8. 2020
LM, SM 60, 3x20, 3x40
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Michal Vladimír5805897Mostiště - 02879895999999 9858823
2.Březina Jindřich6300510Ostroměř - 02149499 9699999758426
3.Tkadlec Miroslav5705035 Šumperk-Temenice - 027297979896989858418
4. Hlaváček Stanislav5405657Slatina Brno - 0162969796969998582 25
5.Materna Jiří6400298Žďár nad Sázavou - 0161979699 97989558221
6.Dočekal Stanislav6300677 Chotěboř - 012098979796959858117
7. Trávníček Jiří5601014Batelov - 038398989796939657819
8.Václav Pavel6501360Zábřeh na Moravě - 022799949793 969457316
9.Šenkapoul Ladislav5303183Třešť - 003994 979793969657315
10.Zaplatílek Martin73  Brno Slatina - 016294959595939656815
11.Vídeňský Miroslav5305677Rychnov n.K. - 0402929691959494 56210
12.Dostál Bohumil4705766Zábřeh na Moravě - 02279191 9295939655810
13.Doležal Bohumír5201015 Batelov - 03839590949191915525
14. Kříž Milan4407758Luže - 04489593879089945489
15.Košťák František4901018Batelov - 03838990938389 925366
16.Čech Jiří2903752Sezemice - 02538188 908886875207
 
Kategorie : SM 60 ženy
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Dlabková Alžběta8626001HK Třebeš - 00549897969697 9858216
2.Kišáková Stanislava7338544Sezemice - 025396 959596989757717
3.Šabatová Ludmila7231412 Doudleby n. O. - 045191949595908955416
4. Kadlecová Iveta8828061Třešť - 003987898189908852411
 
Kategorie : SM 60 dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Jeřábková Barbora0843156Slatina Brno - 016296999798 979858522
2.Zaplatílek Ondřej0440713Brno Slatina - 0162 98989595979758018
3.Uhlíř Patrik05 41140Třešť - 003995959591969056218
 
Kategorie : LM 3x40 muži
Poř.JménoNar.Průk.SSK  1.2.3.4.Celk.Celk.CT
1.Materna Jiří6400298Žďár nad Sázavou - 0161L97999798 391114026
     S92 959289368  
      K95969595381  
 
2.Dočekal Stanislav6300677Chotěboř - 0120L98979798 390110116
     S82 868689343  
      K92949092368  
 
3.Březina Jindřich6300510Ostroměř - 0214L99999997 394108529
     S80 878083330  
      K86928994361  
 
Kategorie : SM 3x20 dorost
Poř.JménoNar.Průk.SSK LLSSKKCelk.CT
1.Zaplatílek Ondřej0440713Brno Slatina - 016298987780 889053111
Hlavní rozhodčí: Ninger Pavel A-0177
Činnost rady KS Pozvánka na VH 23.6.21 Zápis z Výboru 7.11.20 Zápis z Výboru 13.4.20 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga Chotěboř 10.k. Pohár SSK V.Meziříčí Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice Krajské přebory VC Pelhřimova KSL mládeže 2020 ČPTM Finále Memoriál F.Vobra VC Chotěboře VC SSK Chotěboř ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev ČPTM 2.kolo Pohár Chotěboře VC Batelova OSL Pelhřimovska 4.k. VC Chotěboře ČPTM 1.kolo OSL Pelhřimovska 3.k. McKay CUP VC Bystřice n.P. VC 0030 VC N.Města OSL Pelhřimovska 2.k. Cena SSK Žďár n.S. Zimní liga H.Brod 11.k. Zimní liga Chotěboř 9.k. Pohár AVZO H.Cerekev VC ZDAR Žďár n.S. Třešťská diabolka Krajský přebor Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.