Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Český pohár talentované mládeže 2017

1.kolo

České Budějovice    20.5. - 21. 5. 2017
SM 60, 3x20, VzPu 40
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Kupec Ondřej 03 0205-Mladá Boleslav 99 97 99 99 99 98 591
2. Novotný Lukáš 03 0045-DDM Kolín 99 99 97 97 98 99 589
3. Novotný Vojtěch 03 0105-Kolín 99 96 99 97 98 95 584
4. Kučera Daniel 02 0190-Přezletice 97 98 97 99 96 95 582
5. Kubr Josef 01 0366-Ruprechtice -Liberec 96 98 96 96 98 98 582
6. Kahan Petr 03 0055-Jablonec nad Nisou 98 96 96 96 98 97 581
7. Lučan Vladimír 01 0348-Brandýs nad Labem 96 95 95 99 97 98 580
8. Hříbal Antonín 99 0190-Přezletice 95 96 100 97 97 95 580
9. Kahoun Matyáš 04 0049-Vlašim 97 96 96 95 98 98 580
10. Goldšmíd Ondřej 02 0348-Brandýs nad Labem 94 98 96 97 98 96 579
11. Rudolf Jiří 99 0039-Třešť 93 97 98 96 96 96 576
12. Mark Rudolf 03 0067-Jiříkov 96 97 95 94 97 97 576
13. Říha Jakub 02 0049-Vlašim 95 94 98 97 96 95 575
14. Dyrhon Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň 96 98 91 97 96 97 575
15. Haničák Matěj 03 0899-Ročov 95 94 100 91 97 97 574
16. Šetka Radek 99 0258-P UNITOP Sokolov 96 97 96 97 95 93 574
17. Záborec Vojtěch 04 0905-Liberec 93 97 96 96 95 95 572
18. Škrbel Vít 99 0905-Liberec 93 98 98 92 95 96 572
19. Chod Matěj 03 0735-Staré Sedlo 92 95 95 97 97 96 572
20. Čermák Josef 99 0348-Brandýs nad Labem 95 95 93 96 96 96 571
21. Ludvík Matěj 03 0735-Staré Sedlo 96 95 96 93 96 93 569
22. Helikar Jan 03 0067-Jiříkov 94 94 94 95 96 95 568
23. Zíka Petr 02 0202-Černovice 95 92 99 94 91 97 568
24. Dvořák Tomáš 00 0045-DDM Kolín 93 95 96 97 94 93 568
25. Lemberk Matěj 04 0202-Černovice 94 96 95 95 90 97 567
26. Navrátil Michal 00 0032-Bohemia Poděbrady 97 95 96 94 93 92 567
27. Venkrbec Petr 04 0252-Horní Cerekev 94 94 95 92 93 96 564
28. Jílek Matouš 00 0069-DUEL Praha 95 91 94 94 95 95 564
29. Mazánek Filip 04 0200-Manušice 91 96 92 94 94 96 563
30. Kurzveil Jan 05 0205-Mladá Boleslav 93 94 93 95 95 93 563
31. Žižka Ivan 00 0013-DDM Praha 5 95 94 94 94 94 92 563
32. Raboch Vít 03 0190-Přezletice 98 88 93 95 92 95 561
33. Parkan Daniel 01 0252-Horní Cerekev 91 96 94 98 92 89 560
34. Trávníček Jaroslav 00 0190-Přezletice 94 96 92 86 98 93 559
35. Bauer Adam 01 0190-Přezletice 92 95 92 93 91 96 559
36. Suk Vojtěch 04 0735-Staré Sedlo 91 94 91 93 95 93 557
37. Sedláček Matěj 04 0055-Jablonec nad Nisou 99 93 91 91 91 92 557
38. Kouřil Matyáš 01 0301-České Budějovice 81 95 94 95 94 96 555
39. Heřman Ondřej 02 0348-Brandýs nad Labem 93 89 93 92 93 95 555
40. Semecký Ondřej 03 0190-Přezletice 94 93 92 91 94 91 555
41. Nedvěd Matěj 03 0301-České Budějovice 94 97 93 84 93 93 554
42. Břichňáč Václav 02 0055-Jablonec nad Nisou 94 93 85 98 89 95 554
43. Sehnal Ondřej 02 0200-Manušice 94 85 94 95 91 94 553
44. Mejda Jiří 02 0045-DDM Kolín 93 92 88 86 94 95 548
45. Gerberg Petr 04 0173-Klatovy 93 90 91 91 92 91 548
46. Doleček Ondřej 04 0190-Přezletice 89 88 94 92 87 90 540
47. Zakouřil Štěpán 04 0366-Ruprechtice -Liberec 89 89 92 92 87 88 537
48. Černý Vojtěch 02 0905-Liberec 83 91 90 93 87 89 533
49. Pírek Martin 02 0200-Manušice 81 86 90 89 88 93 527
50. Humeš Adam 04 0190-Přezletice 90 86 89 87 87 88 527
51. Rusňák Matěj 03 0205-Mladá Boleslav 88 91 91 76 86 91 523
52. Nykl Lukáš 01 0045-DDM Kolín 86 85 80 90 93 89 523
53. Kopp Marek 99 0420-Teplice 84 81 82 87 87 77 498
54. Novák Lukáš 03 0105-Kolín 75 84 83 82 85 81 490
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Benová Klára 02 0027-DELTA Praha 100 98 96 99 96 100 589
2. Kubrová Anna 05 0366-Ruprechtice -Liberec 100 99 95 97 97 98 586
3. Hněvsová Hana 04 0032-Bohemia Poděbrady 98 97 98 99 96 96 584
4. Linhartová Magdalena 02 0205-Mladá Boleslav 96 97 100 99 97 94 583
5. Vlčková Michaela 01 0252-Horní Cerekev 94 97 98 97 98 98 582
6. Bezoušková Jolana 05 0348-Brandýs nad Labem 97 97 99 94 97 96 580
7. Mikulčíková Kateřina 04 0905-Liberec 97 96 96 98 97 96 580
8. Jandová Dominika 04 0202-Černovice 96 98 97 95 96 97 579
9. Jelínková Aneta 02 0054-Hradec Králové -Třebeš 96 98 97 93 95 97 576
10. Boháčková Klára 04 0905-Liberec 93 94 97 95 97 99 575
11. Nekolová Petra 00 0370-Dukla Plzeň 99 93 94 96 96 97 575
12. Zajacová Eliška 02 0258-P UNITOP Sokolov 96 97 96 94 95 96 574
13. Nováková Karolína 03 0105-Kolín 95 96 98 94 95 95 573
14. Motyčková Zuzana 03 0027-DELTA Praha 93 92 97 94 98 98 572
15. Hájková Barbora 03 0045-DDM Kolín 95 97 94 96 96 94 572
16. Janů Karolína 05 0202-Černovice 94 96 97 93 95 96 571
17. Desenská Eliška 03 0055-Jablonec nad Nisou 98 95 95 92 96 94 570
18. Šulcová Kateřina 00 0366-Ruprechtice -Liberec 96 96 95 97 95 89 568
19. Landová Kateřina 02 0055-Jablonec nad Nisou 94 93 95 97 96 93 568
20. Svobodová Veronika 03 0200-Manušice 94 98 93 93 93 95 566
21. Fridrichová Natálie 02 0899-Ročov 96 94 95 89 94 97 565
22. Čugová Kateřina 99 0039-Třešť 94 94 92 95 93 96 564
23. Němcová Kateřina 01 0301-České Budějovice 89 99 93 95 92 95 563
24. Netrvalová Ludmila 04 0370-Dukla Plzeň 94 98 93 90 96 91 562
25. Kimáková Kateřina 00 0366-Ruprechtice -Liberec 96 90 95 93 94 94 562
26. Regnerová Nikola 05 0905-Liberec 95 92 96 92 92 94 561
27. Vadinská Denisa 04 0045-DDM Kolín 92 97 97 95 90 88 559
28. Nováková Lenka 00 0105-Kolín 91 92 94 91 95 95 558
29. Pospíšilová Tereza 03 0105-Kolín 92 95 95 91 92 93 558
30. Hodinová Kateřina 05 0202-Černovice 93 92 89 93 96 93 556
31. Dubská Barbora 04 0055-Jablonec nad Nisou 92 95 92 93 89 93 554
32. Váňová Diana 02 0252-Horní Cerekev 93 90 95 91 90 95 554
33. Nymburská Pavlína 05 0202-Černovice 96 89 90 94 88 94 551
34. Janoušková Kateřina 04 0205-Mladá Boleslav 91 91 93 92 92 92 551
35. Vašků Kateřina 05 0055-Jablonec nad Nisou 93 91 94 91 89 90 548
36. Mastná Kateřina 03 0370-Dukla Plzeň 93 93 88 92 94 88 548
37. Makovská Lucie 05 0032-Bohemia Poděbrady 93 87 90 93 92 90 545
38. Paslerová Lucie 03 0899-Ročov 91 93 90 88 94 85 541
39. Kočí Adéla 02 0055-Jablonec nad Nisou 86 87 87 91 92 92 535
40. Güttlová Viktorie 01 0205-Mladá Boleslav 92 80 84 82 88 93 519
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenci
Poř.JménoNar.SSK  1.2.3.4. Celk.
1. Pírek Martin 02 0200-Manušice   97,7 101 100,9 101,9   401,5
2. Lučan Vladimír 01 0348-Brandýs nad Labem   99,4 99 97,7 99,5   395,6
3. Kupec Ondřej 03 0205-Mladá Boleslav   100,5 100,4 98,2 95,5   394,6
4. Jílek Matouš 00 0069-DUEL Praha   100,7 96,4 96,2 98   391,3
5. Podlipský Václav 02 0735-Staré Sedlo   100,2 97,6 96,9 96,4   391,1
6. Trávníček Jaroslav 00 0190-Přezletice   95,2 100,7 96,9 98   390,8
7. Žižka Ivan 00 0013-DDM Praha 5   98,6 98,4 97,3 96,3   390,6
8. Sehnal Ondřej 02 0200-Manušice   96,1 99,1 97,5 97,2   389,9
9. Bauer Adam 01 0190-Přezletice   94,5 97,1 98,4 96,8   386,8
10. Zíka Petr 02 0202-Černovice   100,8 95,8 93,7 96,3   386,6
11. Hříbal Antonín 99 0190-Přezletice   96,9 93,5 100,2 95,8   386,4
12. Semecký Ondřej 03 0190-Přezletice   96,5 95,6 96,2 96,4   384,7
13. Kubr Josef 01 0366-Ruprechtice -Liberec   99,2 95,6 93,6 95,4   383,8
14. Říha Jakub 02 0049-Vlašim   95,5 95,2 95,1 97,1   382,9
15. Heřman Ondřej 02 0348-Brandýs nad Labem   93,9 95,5 99,7 93,7   382,8
16. Čermák Josef 99 0348-Brandýs nad Labem   94,3 95,7 96,3 95,4   381,7
17. Goldšmíd Ondřej 02 0348-Brandýs nad Labem   92,4 96,1 95,3 97,7   381,5
18. Novotný Lukáš 03 0045-DDM Kolín   96,6 93,5 93,8 97,3   381,2
19. Mejda Jiří 02 0045-DDM Kolín   96,6 96,3 90,2 96,4   379,5
20. Břichňáč Václav 02 0055-Jablonec nad Nisou   88,1 99,8 93 95,1   376
21. Dyrhon Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň   97,5 98,8 94 81,5   371,8
22. Parkan Daniel 01 0252-Horní Cerekev   90,1 90,9 95,9 94,7   371,6
23. Navrátil Michal 00 0032-Bohemia Poděbrady   97,6 96,2 91,3 86   371,1
24. Helikar Jan 03 0067-Jiříkov   88,7 89,1 94,4 97,9   370,1
25. Kučera Daniel 02 0190-Přezletice   95,7 95,9 90,8 87,2   369,6
26. Dvořák Tomáš 00 0045-DDM Kolín   102,4 86,4 91,5 88,3   368,6
27. Šetka Radek 99 0258-P UNITOP Sokolov   91,7 89,1 91,6 93,8   366,2
28. Vedral Zbyněk 99 0420-Teplice   95,4 85,4 92,2 92,5   365,5
29. Nykl Lukáš 01 0045-DDM Kolín   92,6 95,7 89,6 87,5   365,4
30. Kopp Marek 99 0420-Teplice   92,6 87,4 88,2 93,5   361,7
31. Nedvěd Matěj 03 0301-České Budějovice   87,8 89,1 88,4 94,2   359,5
32. Kouřil Matyáš 01 0301-České Budějovice   87,6 89,5 90,8 90,9   358,8
33. Mark Rudolf 03 0067-Jiříkov   94,8 87,4 82,6 93,4   358,2
34. Škrbel Vít 99 0905-Liberec   85,7 86,5 93 87,3   352,5
35. Novotný Vojtěch 03 0105-Kolín   82,3 90 79 89,6   340,9
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenky
Poř.JménoNar.SSK  1.2.3.4. Celk.
1. Kimáková Kateřina 00 0366-Ruprechtice -Liberec   100,7 100,3 100,4 99   400,4
2. Linhartová Magdalena 02 0205-Mladá Boleslav   98,1 99,2 101 99,2   397,5
3. Jelínková Aneta 02 0054-Hradec Králové -Třebeš   100,1 99,2 100,7 96,8   396,8
4. Netrvalová Ludmila 04 0370-Dukla Plzeň   101,2 98,2 96,4 100,4   396,2
5. Landová Kateřina 02 0055-Jablonec nad Nisou   96,9 100,2 95,4 99,5   392
6. Nekolová Petra 00 0370-Dukla Plzeň   99,4 94,9 99,5 96,1   389,9
7. Šulcová Kateřina 00 0366-Ruprechtice -Liberec   94,8 97,3 99 98   389,1
8. Vlčková Michaela 01 0252-Horní Cerekev   97,2 94,6 98,1 96,8   386,7
9. Güttlová Viktorie 01 0205-Mladá Boleslav   95,1 102,2 92,7 95,5   385,5
10. Benová Klára 02 0027-DELTA Praha   97,6 93,2 95,6 97,7   384,1
11. Svobodová Veronika 03 0200-Manušice   91,9 94,2 96,9 97,8   380,8
12. Váňová Diana 02 0252-Horní Cerekev   94,8 94,1 97,6 94,1   380,6
13. Janoušková Kateřina 04 0205-Mladá Boleslav   95,1 92,2 91,4 97,7   376,4
14. Zajacová Eliška 02 0258-P UNITOP Sokolov   96,7 92 92,5 94,1   375,3
15. Němcová Kateřina 01 0301-České Budějovice   95,1 94,7 92 93,5   375,3
16. Desenská Eliška 03 0055-Jablonec nad Nisou   94 91,8 94 90,4   370,2
17. Fridrichová Natálie 02 0899-Ročov   92,6 92,5 93,4 87,5   366
18. Hájková Barbora 03 0045-DDM Kolín   89,4 89,1 90,2 90,1   358,8
19. Kočí Adéla 02 0055-Jablonec nad Nisou   83,8 87 93,2 86,4   350,4
20. Mastná Kateřina 03 0370-Dukla Plzeň   83,5 80,6 83 90,2   337,3
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.SSK KKLLSSCelk.
1. Šulcová Kateřina 00 0366-Ruprechtice -Liberec 88 88 97 96 81 88 538
2. Benová Klára 02 0027-DELTA Praha 92 90 93 94 85 84 538
3. Landová Kateřina 02 0055-Jablonec nad Nisou 90 91 95 92 82 84 534
4. Vlčková Michaela 01 0252-Horní Cerekev 88 87 95 96 81 84 531
5. Desenská Eliška 03 0055-Jablonec nad Nisou 90 89 96 96 78 70 519
6. Nekolová Petra 00 0370-Dukla Plzeň 84 84 97 96 70 80 511
7. Fridrichová Natálie 02 0899-Ročov 76 83 93 96 81 74 503
8. Váňová Diana 02 0252-Horní Cerekev 75 61 92 94 72 73 467
Činnost rady KS Schůze rady 8.11.2017 Zápis z VH 2017 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny VC Bystřice n.P. Zimní liga H.Brod 3.k. Zimní liga Chotěboř 1.k. Poslední rána Pohár SSK V.Meziříčí Podzimní výstřel Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice n.P. Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova KSL 2017 Mem. Fr. Vobra VC SSK Chotěboř VC Chotěboře ČPTM - finále Memoriál J.Máčela OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár města Chotěboře VC Batelova OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. ČPTM 2.kolo Chotěbořský kalibr VC Bohemia machine VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.