Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Český pohár talentované mládeže 2017

2.kolo

Karlovy Vary    1.7. - 2. 7. 2017
SM 60, 3x20, VzPu 40
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Šetka Radek 99 0258-Sokolov 97 94 97 99 97 96 580
2. Nedvěd Matěj 03 0301-Č.Budějovice 97 95 99 95 97 96 579
3. Mikulčík Radek 99 0905-Liberec 92 99 93 97 99 99 579
4. Kupec Ondřej 03 0205-Ml. Boleslav 98 100 96 97 95 92 578
5. Kubr Josef 01 0366-Liberec 97 98 95 92 95 100 577
6. Novotný Lukáš 03 0045-DDM Kolín 98 96 97 94 96 95 576
7. Hříbal Antonín 99 0190-Přezletice 99 96 98 97 93 91 574
8. Lučan Vladimír 01 0348-Brandýs n.L. 97 97 96 97 95 92 574
9. Říha Jakub 02 0049-Vlašim 97 94 97 97 92 97 574
10. Vaněk David 01 0370-Dukla Plzeň 94 93 98 96 98 95 574
11. Záborec Vojtěch 04 0905-Liberec 96 96 93 96 94 98 573
12. Jílek Matouš 00 0069-DUEL Praha 92 96 98 93 96 98 573
13. Škrbel Vít 99 0905-Liberec 97 94 92 97 96 97 573
14. Zíka Petr 02 0202-Černovice 99 93 92 97 96 96 573
15. Mark Rudolf 03 0067-Jiříkov 95 96 95 94 96 95 571
16. Kučera Daniel 02 0190-Přezletice 96 96 96 96 92 94 570
17. Ludvík Matěj 03 0735-Staré Sedlo 95 98 93 93 96 94 569
18. Kahoun Matyáš 04 0049-Vlašim 94 96 94 91 95 95 565
19. Dvořák Tomáš 00 0045-DDM Kolín 94 94 95 91 95 95 564
20. Dyrhon Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň 94 90 93 97 95 95 564
21. Goldšmíd Ondřej 02 0348-Brandýs n.L. 95 96 96 94 92 90 563
22. Semecký Ondřej 03 0190-Přezletice 96 93 94 96 94 90 563
23. Chod Matěj 03 0735-Staré Sedlo 92 95 94 94 93 95 563
24. Navrátil Michal 00 0032-Poděbrady 93 92 94 94 93 96 562
25. Kopp Marek 99 0420-Teplice 94 97 94 92 93 91 561
26. Mazánek Filip 04 0200-Manušice 96 91 94 95 88 96 560
27. Novotný Vojtěch 03 0105-Kolín 92 97 92 90 94 95 560
28. Sehnal Ondřej 02 0200-Manušice 93 97 96 95 95 83 559
29. Helikar Jan 03 0067-Jiříkov 92 92 96 92 96 90 558
30. Kouřil Matyáš 01 0301-Č.Budějovice 92 91 91 93 95 96 558
31. Trávníček Jaroslav 00 0190-Přezletice 95 90 95 96 93 89 558
32. Haničák Matěj 03 0899-Ročov 90 96 96 89 92 94 557
33. Bílek Ondřej 03 0200-Manušice 90 93 95 94 89 94 555
34. Břichňáč Václav 02 0055-Jablonec n.N. 92 92 92 92 95 92 555
35. Raboch Vít 03 0190-Přezletice 92 93 97 91 91 90 554
36. Parkan Daniel 01 0252-Horní Cerekev 94 93 89 91 94 93 554
37. Suk Vojtěch 04 0735-Staré Sedlo 92 93 93 89 95 92 554
38. Švec David 02 0370-Dukla Plzeň 91 96 93 88 92 92 552
39. Houžvička Filip 04 0032-Poděbrady 89 93 92 93 91 92 550
40. Pírek Martin 02 0200-Manušice 93 96 89 90 91 91 550
41. Pušman Samuel 04 0258-Sokolov 88 90 94 95 88 92 547
42. Rusňák Matěj 03 0205-Ml. Boleslav 96 90 87 90 92 91 546
43. Kurzveil Jan 05 0205-Ml. Boleslav 91 88 89 94 91 92 545
44. Sedláček Matěj 04 0055-Jablonec n.N. 92 88 95 88 86 95 544
45. Sysel Matyaš 04 0190-Přezletice 90 93 89 93 91 88 544
46. Heřman Ondřej 02 0348-Brandýs n.L. 91 90 91 93 87 89 541
47. Černý Vojtěch 02 0905-Liberec 89 91 89 92 89 91 541
48. Nykl Lukáš 01 0045-DDM Kolín 96 85 87 96 87 88 539
49. Michl Matyáš 04 0258-Sokolov 82 87 92 92 92 93 538
50. Mejda Jiří 02 0045-DDM Kolín 90 88 90 90 89 90 537
51. Zakouřil Štěpán 04 0366-Liberec 91 87 85 89 89 87 528
52. Prokop Ondřej 04 0200-Manušice 82 85 88 88 85 90 518
53. Novák Lukáš 03 0105-Kolín 94 85 87 85 83 81 515
54. Humeš Adam 04 0190-Přezletice 80 87 89 83 88 87 514
55. Němec Jakub 05 0200-Manušice 87 88 81 85 79 83 503
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.
1. Mikulčíková Kateřina 04 0905-Liberec 99 98 95 98 95 96 581
2. Nekolová Petra 00 0370-Dukla Plzeň 93 97 99 97 96 95 577
3. Kasipovičova Anne - Maria 01 0015-Plzen-Slovany 92 97 96 98 96 97 576
4. Landová Kateřina 02 0055-Jablonec n.N. 96 97 98 97 91 95 574
5. Fridrichová Natálie 02 0899-Ročov 93 97 95 94 94 99 572
6. Svobodová Veronika 03 0200-Manušice 97 97 92 94 95 97 572
7. Zajacová Eliška 02 0258-Sokolov 96 93 95 97 93 98 572
8. Desenská Eliška 03 0055-Jablonec n.N. 95 95 97 97 92 95 571
9. Benová Klára 02 0027-DELTA Praha 95 96 93 97 94 96 571
10. Hodinová Kateřina 05 0202-Černovice 95 95 96 92 96 94 568
11. Hájková Barbora 03 0045-DDM Kolín 94 97 95 92 92 96 566
12. Boháčková Klára 04 0905-Liberec 91 94 98 93 96 93 565
13. Bezoušková Jolana 05 0348-Brandýs n.L. 95 92 96 96 94 92 565
14. Vašků Kateřina 05 0055-Jablonec n.N. 94 97 93 92 93 96 565
15. Vadinská Denisa 04 0045-DDM Kolín 96 97 93 92 94 92 564
16. Hněvsová Hana 04 0032-Bohemia Poděbrady 95 96 93 89 93 97 563
17. Čugová Kateřina 99 0039-Třešť 94 93 93 96 93 94 563
18. Nymburská Pavlína 05 0202-Černovice 92 96 95 91 93 95 562
19. Vlčková Michaela 01 0252-Horní Cerekev 93 96 87 96 96 93 561
20. Janů Karolína 05 0202-Černovice 93 95 97 96 94 85 560
21. Dubská Barbora 04 0055-Jablonec n.N. 95 88 94 95 94 93 559
22. Linhartová Magdalena 02 0205-Ml. Boleslav 96 93 94 92 93 90 558
23. Kubrová Anna 05 0366-Liberec 91 92 92 92 95 94 556
24. Motyčková Zuzana 03 0027-DELTA Praha 91 91 92 96 93 90 553
25. Pospíšilová Tereza 03 0105-Kolín 94 91 95 91 90 88 549
26. Šulcová Kateřina 00 0366-Liberec 86 89 91 95 96 90 547
27. Soukupová Iveta 02 0301-Č.Budějovice 91 84 95 90 95 92 547
28. Svozilová Alice 03 0027-DELTA Praha 90 93 90 93 90 91 547
29. Nováková Lenka 00 0105-Kolín 91 96 89 88 91 90 545
30. Němcová Kateřina 01 0301-Č.Budějovice 87 90 93 87 92 90 539
31. Kimáková Kateřina 00 0366-Liberec 94 91 92 94 85 80 536
32. Regnerová Nikola 05 0905-Liberec 86 84 85 91 88 95 529
33. Makovská Lucie 05 0032-Bohemia Poděbrady 90 86 86 88 89 89 528
34. Gütlová Viktorie 01 0205-Ml. Boleslav 88 90 86 89 90 78 521
35. Schederová Rosalie 03 0105-Kolín 87 86 81 85 79 87 505
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenci
Poř.JménoNar.SSK  1.2.3.4. Celk.
1. Lučan Vladimír 01 0348-Brandýs n.L.   101,4 100,4 100 103,1   404,9
2. Kupec Ondřej 03 0205-Ml. Boleslav   101 101,4 99,8 100,2   402,4
3. Jílek Matouš 00 0069-DUEL Praha   99,1 96,1 100,5 101,6   397,3
4. Bílek Ondřej 03 0200-Manušice   99,9 100,2 96,1 100,4   396,6
5. Říha Jakub 02 0049-Vlašim   97 101,5 97,1 97,8   393,4
6. Semecký Ondřej 03 0190-Přezletice   96,7 98,7 97,4 98,5   391,3
7. Trávníček Jaroslav 00 0190-Přezletice   96,2 97,7 98,9 97,9   390,7
8. Hříbal Antonín 99 0190-Přezletice   96,9 96,2 100,1 97,3   390,5
9. Novotný Lukáš 03 0045-DDM Kolín   96,8 96 95,8 99,2   387,8
10. Zíka Petr 02 0202-Černovice   96,9 99,6 95 96,2   387,7
11. Pírek Martin 02 0200-Manušice   97,6 96,4 95,8 97,6   387,4
12. Vaněk David 01 0370-Dukla Plzeň   93,4 97,7 95,9 99,2   386,2
13. Dyrhon Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň   97,4 95,8 97,6 95,3   386,1
14. Kubr Josef 01 0366-Liberec   96,2 98,5 94,3 95,2   384,2
15. Šetka Radek 99 0258-Sokolov   96,5 97,6 97 91,7   382,8
16. Vedral Zbyněk 99 0420-Teplice   97,5 96 94,9 93,1   381,5
17. Helikar Jan 03 0067-Jiříkov   94,6 96,9 95,7 93,9   381,1
18. Goldšmíd Ondřej 02 0348-Brandýs n.L.   96,4 96,4 93,2 94,7   380,7
19. Heřman Ondřej 02 0348-Brandýs n.L.   97,3 92,8 95,2 95,1   380,4
20. Kasipovič Antonio 01 0015-Plzen-Slovany   93,5 92,7 96,9 96,1   379,2
21. Sehnal Ondřej 02 0200-Manušice   94,1 90,3 95,9 97,8   378,1
22. Podlipský Václav 02 0735-Staré Sedlo   96,7 89,4 98,2 92,3   376,6
23. Břichňáč Václav 02 0055-Jablonec n.N.   89,7 95,4 92 98,2   375,3
24. Nedvěd Matěj 03 0301-Č.Budějovice   95,4 91,7 95,9 90,6   373,6
25. Kouřil Matyáš 01 0301-Č.Budějovice   92,3 95,5 93,4 89,2   370,4
26. Novotný Vojtěch 03 0105-Kolín   94,6 94 87,3 94,1   370
27. Nykl Lukáš 01 0045-DDM Kolín   94,2 91,1 86,6 93,7   365,6
28. Parkan Daniel 01 0252-Horní Cerekev   88,8 92,3 97,5 86,7   365,3
29. Kučera Daniel 02 0190-Přezletice   89,5 94,6 90,7 90,4   365,2
30. Mejda Jiří 02 0045-DDM Kolín   89 92 93,1 90   364,1
31. Škrbel Vít 99 0905-Liberec   90,9 87,9 91,1 91,2   361,1
32. Mark Rudolf 03 0067-Jiříkov   88 85,6 91,5 87,3   352,4
33. Haničák Matěj 03 0899-Ročov   88,1 85,7 86,2 91,8   351,8
34. Dvořák Tomáš 00 0045-DDM Kolín   84 89,7 85,6 88,6   347,9
35. Kopp Marek 99 0420-Teplice   82,1 88,5 88,9 85,4   344,9
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenky
Poř.JménoNar.SSK  1.2.3.4. Celk.
1. Soukupová Iveta 02 0301-Č.Budějovice   102,7 101,6 100,9 102,6   407,8
2. Linhartová Magdalena 02 0205-Ml. Boleslav   101,9 98,4 102,6 99,7   402,6
3. Kasipovičova Anne 01 0015-Plzen-Slovany   99,7 101,2 99,5 100,5   400,9
4. Landová Kateřina 02 0055-Jablonec n.N.   97,3 99 101,1 102   399,4
5. Benová Klára 02 0027-DELTA Praha   100,3 99,7 98,7 97,9   396,6
6. Ramešová Kateřina 01 0294-Meziboří   97,8 98,7 99,1 97,3   392,9
7. Vlčková Michaela 01 0252-Horní Cerekev   96,5 98,3 96,5 101   392,3
8. Nekolová Petra 00 0370-Dukla Plzeň   97,4 96,8 99,4 98,6   392,2
9. Kimáková Kateřina 00 0366-Liberec   95,3 95,4 98,6 97,1   386,4
10. Šulcová Kateřina 00 0366-Liberec   96,8 99,8 94 95,1   385,7
11. Svobodová Veronika 03 0200-Manušice   93,8 100,1 94,2 96,1   384,2
12. Desenská Eliška 03 0055-Jablonec n.N.   94,7 95,5 91 93,6   374,8
13. Hájková Barbora 03 0045-DDM Kolín   86,5 98,4 94,8 90,5   370,2
14. Gütlová Viktorie 01 0205-Ml. Boleslav   93,3 90,1 89,4 92,8   365,6
15. Fridrichová Natálie 02 0899-Ročov   87 86 94,4 96,5   363,9
16. Němcová Kateřina 01 0301-Č.Budějovice   90,9 96,2 89,6 86,9   363,6
17. Nováková Lenka 00 0105-Kolín   92,5 87,6 91,3 85,9   357,3
18. Pospíšilová Tereza 03 0105-Kolín   89,3 89 86 87,1   351,4
Činnost rady KS Schůze rady 8.11.2017 Zápis z VH 2017 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny VC Bystřice n.P. Zimní liga H.Brod 3.k. Zimní liga Chotěboř 1.k. Poslední rána Pohár SSK V.Meziříčí Podzimní výstřel Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice n.P. Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova KSL 2017 Mem. Fr. Vobra VC SSK Chotěboř VC Chotěboře ČPTM - finále Memoriál J.Máčela OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár města Chotěboře VC Batelova OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. ČPTM 2.kolo Chotěbořský kalibr VC Bohemia machine VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.