Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Český pohár talentované mládeže 2017

3.kolo

Plzeň   12.8. - 13. 8. 2017
SM 60, 3x20, VzPu 40
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Nedvěd Matěj 03 0301-Č.Budějovice 99 100 98 98 98 99 592 33
2. Kupec Ondřej 03 0205-Mladá Boleslav 99 97 99 100 98 97 590 33
3. Kaplan Igor 00 0162-Slatina Brno 96 97 98 98 98 97 584 20
4. Říha Jakub 02 0049-Vlašim 98 98 97 97 99 95 584 19
5. Kalný Radek 02 0210-Uherský Ostroh 99 98 96 96 98 96 583 23
6. Kubr Josef 01 0366-Liberec 96 97 96 99 96 96 580 20
7. Lučan Vladimír 01 0348-Brandýs n.L. 99 95 94 95 97 98 578 26
8. Novotný Lukáš 03 0045-DDM Kolín 96 94 97 99 94 98 578 26
9. Zíka Petr 02 0202-Černovice 98 95 95 96 97 97 578 22
10. Puhlovský Jiří 01 0253-Sezemice 96 97 93 98 97 95 576 24
11. Vaněk David 01 0370-Dukla Plzeň 94 97 99 93 98 95 576 21
12. Kahan Petr 03 0055-Jablonec n.N. 98 95 95 93 96 98 575 22
13. Novotný Vojtěch 03 0105-Kolín 95 96 98 95 96 95 575 18
14. Šetka Radek 99 0258-Sokolov 94 96 98 94 95 97 574 19
15. Fiala Tomáš 01 0370-Dukla Plzeň 97 95 97 93 94 97 573 20
16. Schröpfer František 02 0182-Přerov 96 94 93 96 98 96 573 16
17. De Gregorio Samuele 04 0162-Slatina Brno 95 98 96 97 94 92 572 24
18. Prusek Milan 04 0004-Ostroj Opava 93 96 97 95 98 92 571 18
19. Hříbal Antonín 99 0190-Přezletice 94 94 97 93 94 98 570 15
20. Bílek Ondřej 03 0200-Manušice 94 92 95 93 97 98 569 15
21. Bauer Adam 01 0190-Přezletice 97 95 95 94 94 94 569 15
22. Chod Matěj 03 0735-Staré Sedlo 96 94 96 95 95 93 569 13
23. Škrbel Vít 99 0905-Liberec 91 93 99 95 96 94 568 19
24. Dyrhon Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň 94 94 95 95 95 94 567 22
25. Grebeníček Marek 00 0887-ZŠ -Trnava 94 96 95 94 94 94 567 21
26. Novák Jan 04 0162-Slatina Brno 96 93 95 94 93 96 567 16
27. Lemberk Matěj 04 0202-Černovice 96 89 94 95 98 94 566 17
28. Hlaváček Jakub 02 0210-Uherský Ostroh 89 97 93 95 96 96 566 13
29. Raboch Vít 03 0190-Přezletice 95 94 92 94 95 95 565 15
30. Kasipovič Antonio 01 0015-Plzen-Slovany 96 91 98 94 93 93 565 13
31. Kouřil Matyáš 01 0301-Č.Budějovice 94 96 97 97 96 84 564 22
32. Sehnal Ondřej 02 0200-Manušice 95 93 96 93 91 96 564 13
33. Gerych Jakub 04 0887-ZŠ -Trnava 94 92 95 90 96 97 564 10
34. Haničák Matěj 03 0899-Ročov 92 93 95 96 97 90 563 19
35. Novák Ondřej 00 0162-Slatina Brno 97 97 95 90 90 94 563 14
36. Kučera Daniel 02 0190-Přezletice 95 93 93 94 95 93 563 11
37. Helešic Jaroslav 02 0162-Slatina Brno 94 89 90 96 94 97 560 16
38. Semecký Ondřej 03 0190-Přezletice 93 94 96 93 90 93 559 11
39. Kahoun Matyáš 04 0049-Vlašim 92 94 94 93 92 93 558 15
40. Mark Rudolf 03 0067-Jiříkov 94 94 90 88 95 96 557 15
41. Adamec Dominik 01 0368-Poruba, Skalka 92 93 93 91 93 95 557 15
42. Břichňáč Václav 02 0055-Jablonec n.N. 89 92 93 95 95 93 557 15
43. Mazánek Filip 04 0200-Manušice 94 96 92 90 92 91 555 10
44. Malchálek Matěj 02 0004-Ostroj Opava 92 93 92 92 93 93 555 8
45. Šindler Jiří 02 0368-Poruba, Skalka 91 96 89 89 96 91 552 9
46. Gerberg Petr 04 0173-Klatovy 89 92 92 96 94 89 552 9
47. Parkan Daniel 01 0252-Horní Cerekev 91 89 95 88 93 94 550 13
48. Doleček Ondřej 04 0190-Přezletice 91 93 88 91 94 91 548 8
49. Ludvík Matěj 03 0735-Staré Sedlo 95 97 87 89 88 90 546 11
50. Novák Lukáš 03 0105-Kolín 88 95 89 95 89 90 546 9
51. Suk Vojtěch 04 0735-Staré Sedlo 89 93 92 92 88 91 545 11
52. Novák Matěj 03 0004-Ostroj Opava 93 91 92 94 88 87 545 9
53. Trávníček Jaroslav 00 0190-Přezletice 92 86 92 89 92 94 545 8
54. Zakouřil Štěpán 04 0366-Liberec 90 91 89 89 91 93 543 8
55. Podlas Karel 04 0551-Nivnice 92 91 92 89 91 87 542 9
56. Mejda Jiří 02 0045-DDM Kolín 91 89 88 88 89 97 542 7
57. Hudymač Jakub 03 0004-Ostroj Opava 93 90 84 88 92 94 541 14
58. Kurzveil Jan 05 0205-Mladá Boleslav 93 94 94 89 87 84 541 10
59. Nykl Lukáš 01 0045-DDM Kolín 89 88 87 88 93 96 541 9
60. Quis Vojtěch 02 0004-Ostroj Opava 89 90 88 89 89 95 540 10
61. Humeš Adam 04 0190-Přezletice 84 94 85 94 87 88 532 7
62. Sysel Matyáš 04 0190-Přezletice 94 84 95 86 83 88 530 9
63. Sedláček Matěj 04 0055-Jablonec n.N. 92 88 82 82 88 94 526 5
64. Němec Jakub 05 0200-Manušice 83 82 92 88 86 87 518 2
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Dajčarová Sabina 01 0162-Slatina Brno 94 99 99 96 98 98 584 31
2. Linhartová Magdalena 02 0205-Mladá Boleslav 98 96 96 98 98 98 584 26
3. Nekolová Petra 00 0370-Dukla Plzeň 99 97 97 97 95 98 583 28
4. Mikulčíková Kateřina 04 0905-Liberec 96 96 92 100 97 99 580 21
5. Kasipovičova Anne 01 0015-Plzen-Slovany 95 96 94 96 98 99 578 22
6. Bezoušková Jolana 05 0348-Brandýs n.L. 95 99 95 96 96 97 578 22
7. Boháčková Klára 04 0905-Liberec 95 97 94 98 97 97 578 21
8. Daňková Aneta 01 0551-Nivnice 95 95 96 96 98 97 577 15
9. Procházková Anna 03 0162-Slatina Brno 95 94 97 97 96 97 576 18
10. Fridrichová Natálie 02 0899-Ročov 91 93 96 99 97 99 575 25
11. Jandová Dominika 04 0202-Černovice 94 96 95 98 94 98 575 21
12. Vadinská Denisa 04 0045-DDM Kolín 95 94 99 95 98 94 575 19
13. Opluštilová Marie 02 0162-Slatina Brno 95 96 95 92 98 98 574 18
14. Nováková Karolína 03 0105-Kolín 97 93 95 97 92 99 573 12
15. Desenská Eliška 03 0055-Jablonec n.N. 92 94 98 95 95 97 571 24
16. Hněvsová Hana 04 0032-Bohemia Poděbrady 94 95 96 92 99 95 571 14
17. Hájková Barbora 03 0045-DDM Kolín 94 97 96 94 93 97 571 13
18. Zálešáková Kateřina 03 0551-Nivnice 93 96 94 97 96 94 570 17
19. Přívratská Milada 03 0224-P ČR Ostrava 94 97 94 92 96 96 569 16
20. Zrůstová Adéla 03 0253-Sezemice 97 95 90 97 93 96 568 18
21. Katz Klaudie 05 0823-Patriot -Ostrava 97 95 94 92 95 95 568 16
22. Landová Kateřina 02 0055-Jablonec n.N. 93 95 98 92 94 96 568 14
23. Ilková Zuzana 01 0210-Uherský Ostroh 94 93 95 97 92 97 568 12
24. Kubrová Anna 05 0366-Liberec 97 94 96 93 94 93 567 18
25. Janů Karolína 05 0202-Černovice 97 96 94 93 92 95 567 16
26. Jelínková Aneta 02 0054-Hradec Králové 94 95 91 94 99 93 566 17
27. Vlčková Michaela 01 0252-Horní Cerekev 94 94 94 94 95 95 566 14
28. Procházková Emma 04 0162-Slatina Brno 95 93 95 95 95 93 566 13
29. Netrvalová Ludmila 04 0370-Dukla Plzeň 96 94 94 93 95 93 565 15
30. Kimáková Kateřina 00 0366-Liberec 94 94 94 96 94 92 564 17
31. Soukupová Iveta 02 0301-Č.Budějovice 92 97 92 94 95 93 563 16
32. Nováková Lenka 00 0105-Kolín 92 91 94 96 93 97 563 14
33. Zajacová Eliška 02 0258-Sokolov 95 94 97 90 93 93 562 21
34. Beránková Veronika 04 0551-Nivnice 91 93 96 92 95 95 562 11
35. Kalovská Magdaléna 00 0162-Slatina Brno 92 92 92 93 98 94 561 12
36. Nymburská Pavlína 05 0202-Černovice 94 93 97 91 93 92 560 13
37. Čugová Kateřina 99 0039-Třešť 94 89 94 96 94 93 560 11
38. Vašků Kateřina 05 0055-Jablonec n.N. 95 87 93 93 95 95 558 12
39. Motyčková Zuzana 03 0027-DELTA Praha 93 95 93 94 94 89 558 10
40. Hrtánková Marie 04 0224-P ČR Ostrava 97 94 93 89 94 90 557 12
41. Regnerová Nikola 05 0905-Liberec 91 94 94 93 93 92 557 9
42. Dubská Barbora 04 0055-Jablonec n.N. 95 92 96 93 91 89 556 15
43. Svobodová Veronika 03 0200-Manušice 92 96 94 93 91 89 555 14
44. Němcová Kateřina 01 0301-Č.Budějovice 91 91 94 95 91 90 552 13
45. Váňová Diana 02 0252-Horní Cerekev 90 92 95 90 92 86 545 13
46. Koubková Pavlína 03 0368-Poruba, Skalka 91 89 90 85 94 90 539 11
47. Krumposová Hana 01 0370-Dukla Plzeň 88 92 86 95 89 85 535 10
48. Kočí Adéla 02 0055-Jablonec n.N. 85 88 91 89 85 90 528 7
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenci
Poř.JménoNar.SSK  1.2.3.4. Celk.CT
1. Lučan Vladimír 01 0348-Brandýs n.L.   99,1 101,9 100,5 101,7   403,2 19
2. Kaplan Igor 00 0162-Slatina Brno   100,7 100,2 101,7 99,8   402,4 19
3. Puhlovský Jiří 01 0253-Sezemice   99,6 101,5 98 100,1   399,2 18
4. Kupec Ondřej 03 0205-Mladá Boleslav   98,9 98,7 97,8 98,4   393,8 13
5. Grebeníček Marek 00 0887-ZŠ -Trnava   96,2 98,2 99,7 98,7   392,8 11
6. Semecký Ondřej 03 0190-Přezletice   95,1 99,1 97,6 100,9   392,7 15
7. Říha Jakub 02 0049-Vlašim   98,4 98,7 97,4 97   391,5 11
8. Šindler Jiří 02 0368-Poruba, Skalka   98,1 96,3 97,9 97,9   390,2 11
9. Břichňáč Václav 02 0055-Jablonec n.N.   96,3 97,5 98,7 96,8   389,3 13
10. Hříbal Antonín 99 0190-Přezletice   98 92,1 99,9 97,3   387,3 8
11. Bauer Adam 01 0190-Přezletice   98,4 97,2 95,5 95,7   386,8 13
12. Kubr Josef 01 0366-Liberec   96,3 98,2 96,7 95,5   386,7 14
13. Trávníček Jaroslav 00 0190-Přezletice   91,5 99,2 94,6 91,6   376,9 11
14. Helešic Jaroslav 02 0162-Slatina Brno   99 97,1 92,8 96,5   385,4 7
15. Dyrhon Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň   95,7 98,3 95 96,1   385,1 10
16. Prusek Milan 04 0004-Ostroj Opava   92,3 96,9 97,6 97,2   384 11
17. Kučera Daniel 02 0190-Přezletice   98,6 95,2 94,7 94,2   382,7 12
18. Bílek Ondřej 03 0200-Manušice   95,1 92,4 94,1 99,9   381,5 9
19. Zíka Petr 02 0202-Černovice   98,5 96,6 94,5 90,5   380,1 12
20. Nedvěd Matěj 03 0301-Č.Budějovice   94,3 96,9 96,2 92,4   379,8 6
21. Malchálek Matěj 02 0004-Ostroj Opava   95,2 97 96,9 89,9   379 7
22. Sehnal Ondřej 02 0200-Manušice   96,4 88,5 96,1 97,5   378,5 10
23. Mark Rudolf 03 0067-Jiříkov   92 97,7 92,2 94,9   376,8 8
24. Novotný Lukáš 03 0045-DDM Kolín   91,8 93,1 94,5 95,4   374,8 9
25. Vaněk David 01 0370-Dukla Plzeň   93 96,9 87,9 95,5   373,3 6
26. Adamec Dominik 01 0368-Poruba, Skalka   96,5 95,1 87,7 93,3   372,6 6
27. Mejda Jiří 02 0045-DDM Kolín   92,8 92,4 94,1 91,7   371 6
28. Šetka Radek 99 0258-Sokolov   88,2 94,4 94,9 93,3   370,8 8
29. Novák Ondřej 00 0162-Slatina Brno   91,8 91,3 91,8 95,7   370,6 6
30. Parkan Daniel 01 0252-Horní Cerekev   95,1 92,1 90,4 90,5   368,1 6
31. Schröpfer František 02 0182-Přerov   93,5 94,9 90,1 89,2   367,7 7
32. Kasipovič Antonio 01 0015-Plzen-Slovany   92,1 86,8 93,9 94,1   366,9 5
33. Kouřil Matyáš 01 0301-Č.Budějovice   90,6 85,4 92,3 91,3   359,6 4
34. Quis Vojtěch 02 0004-Ostroj Opava   91,9 90 90,8 82,2   354,9 4
35. Hudymač Jakub 03 0004-Ostroj Opava   88,8 91,8 89,7 84,2   354,5 4
36. Nykl Lukáš 01 0045-DDM Kolín   87,3 86,8 86,4 92,5   353 2
37. Škrbel Vít 99 0905-Liberec   79,1 90,2 89,9 89,9   349,1 4
38. Novák Matěj 03 0004-Ostroj Opava   88,7 85,5 86,5 84,7   345,4 4
39. Novotný Vojtěch 03 0105-Kolín   92 84,4 77,6 89,9   343,9 3
40. Haničák Matěj 03 0899-Ročov   84,9 81,4 72,1 80,4   318,8 2
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenky
Poř.JménoNar.SSK  1.2.3.4. Celk.CT
1. Linhartová Magdalena 02 0205-Mladá Boleslav   101,9 100,9 102,6 102,3   407,7 24
2. Soukupová Iveta 02 0301-Č.Budějovice   100,8 98,7 100,6 103,2   403,3 22
3. Vlčková Michaela 01 0252-Horní Cerekev   98,7 99,7 100,8 103,3   402,5 21
4. Kimáková Kateřina 00 0366-Liberec   101,3 98,2 101,6 101,3   402,4 20
5. Jelínková Aneta 02 0054-Hradec Králové   97,6 102,8 100,2 100,9   401,5 18
6. Kasipovičova Anne 01 0015-Plzen-Slovany   100,6 100,9 101 98,4   400,9 20
7. Zrůstová Adéla 03 0253-Sezemice   101,1 99,6 98,4 100,7   399,8 18
8. Kalovská Magdaléna 00 0162-Slatina Brno   101,6 100,3 96,3 101,4   399,6 17
9. Opluštilová Marie 02 0162-Slatina Brno   100,3 98,5 101,1 97,8   397,7 15
10. Daňková Aneta 01 0551-Nivnice   99,8 96,2 100,2 100,4   396,6 18
11. Netrvalová Ludmila 04 0370-Dukla Plzeň   97,1 98,5 99,2 101,4   396,2 16
12. Krumposová Hana 01 0370-Dukla Plzeň   97,7 97,6 102 97,6   394,9 17
13. Nekolová Petra 00 0370-Dukla Plzeň   99,1 92,2 100,9 99,6   391,8 10
14. Landová Kateřina 02 0055-Jablonec n.N.   98,9 98,2 97 96,6   390,7 12
15. Zajacová Eliška 02 0258-Sokolov   97 92,9 94,9 100,1   384,9 7
16. Němcová Kateřina 01 0301-Č.Budějovice   97,3 93,7 93,9 97,8   382,7 12
17. Hájková Barbora 03 0045-DDM Kolín   97,1 94 96,2 95,4   382,7 16
18. Desenská Eliška 03 0055-Jablonec n.N.   94,1 95,4 98,8 93,5   381,8 12
19. Dajčarová Sabina 01 0162-Slatina Brno   95,1 96,9 94,8 94,1   380,9 7
20. Přívratská Milada 03 0224-P ČR Ostrava   98,7 93 97,8 90,2   379,7 12
21. Váňová Diana 02 0252-Horní Cerekev   93,7 90,6 96,3 92,6   373,2 2
22. Svobodová Veronika 03 0200-Manušice   95,9 88,6 91,8 91,4   367,7 5
23. Nováková Lenka 00 0105-Kolín   89,1 88,2 96,4 90,6   364,3 5
24. Fridrichová Natálie 02 0899-Ročov   88,7 89,2 89,4 89,8   357,1 1
25. Zálešáková Kateřina 03 0551-Nivnice   87,4 90,5 91,2 87,9   357 3
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Kubr Josef 01 0366-Liberec 95 94 95 97 86 89 556 18
2. Říha Jakub 02 0049-Vlašim 91 88 96 97 94 84 550 13
3. Kaplan Igor 00 0162-Slatina Brno 84 89 95 95 88 90 541 10
4. Hříbal Antonín 99 0190-Přezletice 91 89 95 94 85 86 540 9
5. Lučan Vladimír 01 0348-Brandýs n.L. 88 88 97 97 85 85 540 9
6. Puhlovský Jiří 01 0253-Sezemice 91 94 97 97 83 76 538 14
7. Trávníček Jaroslav 00 0190-Přezletice 92 87 92 95 91 78 535 16
8. Kupec Ondřej 03 0205-Mladá Boleslav 92 87 91 98 82 83 533 8
9. Prusek Milan 04 0004-Ostroj Opava 90 79 97 90 90 85 531 6
10. Helešic Jaroslav 02 0162-Slatina Brno 90 89 89 96 82 82 528 9
11. Šindler Jiří 02 0368-Poruba, Skalka 89 86 93 94 81 85 528 6
12. Kalný Radek 02 0210-Uherský Ostroh 91 91 97 95 76 76 526 12
13. Vaněk David 01 0370-Dukla Plzeň 90 88 94 93 85 76 526 6
14. Novotný Lukáš 03 0045-DDM Kolín 87 88 97 96 72 84 524 15
15. Břichňáč Václav 02 0055-Jablonec n.N. 83 84 92 98 84 81 522 14
16. Fiala Tomáš 01 0370-Dukla Plzeň 86 77 96 98 85 80 522 10
17. Nedvěd Matěj 03 0301-Č.Budějovice 88 91 94 93 71 84 521 13
18. Bílek Ondřej 03 0200-Manušice 89 88 95 93 74 79 518 4
19. Sehnal Ondřej 02 0200-Manušice 87 85 88 93 76 88 517 6
20. Dyrhon Tomáš 99 0370-Dukla Plzeň 86 86 92 95 73 82 514 10
21. Quis Vojtěch 02 0004-Ostroj Opava 86 81 94 97 74 81 513 14
22. Semecký Ondřej 03 0190-Přezletice 83 78 91 97 74 85 508 9
23. Bauer Adam 01 0190-Přezletice 83 92 95 94 67 74 505 12
24. Hlaváček Jakub 02 0210-Uherský Ostroh 84 78 94 93 79 77 505 7
25. Malchálek Matěj 02 0004-Ostroj Opava 89 82 91 86 84 71 503 5
26. Mark Rudolf 03 0067-Jiříkov 83 87 96 93 71 68 498 6
27. Adamec Dominik 01 0368-Poruba, Skalka 82 85 90 96 73 63 489 5
28. Parkan Daniel 01 0252-Horní Cerekev 73 83 90 91 72 75 484 7
29. Mejda Jiří 02 0045-DDM Kolín 80 82 90 91 69 64 476 3
30. Novák Matěj 03 0004-Ostroj Opava 78 75 89 93 54 59 448 8
31. Hudymač Jakub 03 0004-Ostroj Opava 71 71 88 89 58 60 437
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky
Poř.JménoNar.SSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Opluštilová Marie 02 0162-Slatina Brno 96 91 96 98 89 91 561 16
2. Kasipovičova Anne 01 0015-Plzen-Slovany 91 93 99 96 90 88 557 15
3. Vlčková Michaela 01 0252-Horní Cerekev 93 92 95 96 92 89 557 10
4. Kalovská Magdaléna 00 0162-Slatina Brno 88 93 93 97 89 88 548 9
5. Linhartová Magdalena 02 0205-Mladá Boleslav 87 93 98 97 83 88 546 14
6. Ilková Zuzana 01 0210-Uherský Ostroh 93 92 98 98 80 84 545 13
7. Desenská Eliška 03 0055-Jablonec n.N. 89 90 95 96 86 87 543 14
8. Kimáková Kateřina 00 0366-Liberec 90 89 96 95 84 89 543 8
9. Zrůstová Adéla 03 0253-Sezemice 92 87 92 95 85 86 537 9
10. Netrvalová Ludmila 04 0370-Dukla Plzeň 88 87 96 94 89 83 537 8
11. Nekolová Petra 00 0370-Dukla Plzeň 89 90 92 94 84 87 536 12
12. Daňková Aneta 01 0551-Nivnice 86 91 96 98 80 83 534 12
13. Dajčarová Sabina 01 0162-Slatina Brno 89 77 99 97 84 87 533 19
14. Krumposová Hana 01 0370-Dukla Plzeň 84 82 95 94 85 86 526 5
15. Svobodová Veronika 03 0200-Manušice 86 88 92 95 70 83 514 8
16. Fridrichová Natálie 02 0899-Ročov 84 80 92 95 73 82 506 6
17. Váňová Diana 02 0252-Horní Cerekev 74 77 96 92 84 77 500 7
Činnost rady KS Schůze rady 8.11.2017 Zápis z VH 2017 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga Chotěboř 3.k. Zimní liga H.Brod 5.k. VC Bystřice n.P. Poslední rána Pohár SSK V.Meziříčí Podzimní výstřel Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice n.P. Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova KSL 2017 Mem. Fr. Vobra VC SSK Chotěboř VC Chotěboře ČPTM - finále Memoriál J.Máčela OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár města Chotěboře VC Batelova OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. ČPTM 2.kolo Chotěbořský kalibr VC Bohemia machine VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.