Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Český pohár talentované mládeže 2018

2.kolo

Březová u Karlových Varů    23.6. - 24.6. 2018
SM 60
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Lučan Vladimír 01 39317 0348 - Brandýs n.L. 98 99 97 96 96 100 586 20
2. Kupec Ondřej 03 39303 0205 - Ml.Boleslav 98 98 98 95 98 96 583 17
3. Kahan Petr 03 40842 0055 - LOYD 97 97 99 98 97 93 581 17
4. Novotný Lukáš 03 39761 0045 - DDM Kolín 98 98 98 95 95 96 580 21
5. Bílek Ondřej 03 39986 0200 - Manušice 96 96 97 98 98 91 576 15
6. Říha Jakub 02 40008 0049 - Vlašim 96 94 96 97 96 97 576 13
7. Goldšmíd Ondřej 02 40394 0348 - Brandýs n.L. 90 97 99 95 97 98 576 11
8. Červenka Martin 04 42465 0258 - Sokolov 94 96 95 96 97 96 574 9
9. Helus Martin 04 41669 0370 - Dukla Plzeň 98 97 95 95 95 93 573 18
10. Semecký Ondřej 03 40174 0190 - Přezletice 97 97 96 95 94 94 573 17
11. Raboch Vít 03 39579 0190 - Přezletice 96 94 97 95 96 94 572 11
12. Lemberk Matěj 04 40680 0202 - Černovice 95 95 96 99 90 95 570 16
13. Záborec Vojtěch 04 41244 0905 - Liberec 97 92 98 93 95 95 570 12
14. Sysel Matyáš 04 41747 0190 - Přezletice 95 99 94 92 96 93 569 13
15. Mejda Jiří 02 39978 0045 - DDM Kolín 97 94 95 94 93 96 569 11
16. Nedvěd Matěj 03 39920 0301 - Č.Budějovice 94 95 98 92 94 95 568 19
17. Helikar Jan 03 40214 0200 - Manušice 96 92 97 94 96 92 567 11
18. Suk Vojtěch 04 41586 0735 - Staré Sedlo 96 95 97 96 92 91 567 8
19. Novotný Vojtěch 03 40863 0105 - Kolín 95 94 97 94 90 94 564 16
20. Kurzveil Jan 05 41030 0205 - Ml.Boleslav 96 93 93 96 94 92 564 14
21. Kučera Daniel 02 39368 0190 - Přezletice 98 99 94 80 96 96 563 26
22. Břichňáč Václav 02 41229 0055 - LOYD 94 93 93 89 96 98 563 9
23. Navrátil Michal 00 39325 0032 - Poděbrady 93 94 95 91 96 93 562 11
24. Pírek Martin 02 39203 0200 - Manušice 93 94 93 93 94 95 562 8
25. Bandas Matěj 04 41064 0200 - Manušice 90 96 97 94 92 92 561 18
26. Dvořák Tomáš 00 38992 0045 - DDM Kolín 89 96 95 96 91 94 561 14
27. Stejskal Václav 03 41767 0294 - Meziboří 95 93 93 93 93 94 561 12
28. Kahoun Matyáš 04 41111 0049 - Vlašim 94 93 92 95 91 96 561 4
29. Štěpáník Jan 06 40418 0200 - Manušice 89 95 93 95 94 93 559 11
30. Němec Jakub 05 41061 0200 - Manušice 94 93 95 89 95 91 557 9
31. Kimák Lukáš 06 40855 0366 - Liberec 93 89 92 94 95 94 557 8
32. Kasipovič Antonio 01 41127 0015 - Plzen-Slovany 91 90 93 94 95 93 556 5
33. Prokop Ondřej 04 41619 0200 - Manušice 94 92 91 91 92 94 554 11
34. Svoboda Miroslav 04 42405 0190 - Přezletice 84 93 92 91 95 95 550 12
35. Zakouřil Štěpán 04 41162 0366 - Liberec 92 91 93 92 88 94 550 11
36. Mark Rudolf 03 40802 0200 - Manušice 92 94 88 90 94 92 550 6
37. Trávníček Jaroslav 00 40400 0190 - Přezletice 93 91 89 92 93 90 548 4
38. Prchal Matouš 05 41066 0200 - Manušice 94 91 93 90 86 93 547 4
39. Vavruška Pavel 04 42466 0258 - Sokolov 93 85 92 91 91 93 545 8
40. Poláček Daniel 03 42369 0205 - Ml.Boleslav 92 87 92 92 95 87 545 8
41. Hála Vojtěch 05 41353 0348 - Brandýs n.L. 89 95 93 88 89 91 545 6
42. Pušman Samuel 04 41118 0258 - Sokolov 87 94 93 86 91 93 544 1
43. Doleček Ondřej 04 41005 0190 - Přezletice 92 93 90 91 90 87 543 4
44. Vaněk František 05 41320 0055 - LOYD 94 91 90 89 82 95 541 4
45. Houžvička Filip 04 41163 0032 - Poděbrady 90 89 90 87 90 92 538 5
46. Vojtěch Štěpán 05 42424 0366 - Liberec 90 89 88 91 88 92 538 3
47. Mazánek Filip 04 40142 0200 - Manušice 92 81 90 94 90 86 533 3
48. Parkan Daniel 01 39992 0370 - Dukla Plzeň 96 87 92 88 88 82 533 3
49. Herrmann Petr 04 41776 0905 - Liberec 90 92 92 88 86 85 533 2
50. Horák Lukáš 04 42370 0205 - Ml.Boleslav 87 84 84 87 86 85 513
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Kubrová Anna 05 39906 0366 - Liberec 100 100 99 98 100 98 595 23
2. Benová Klára 02 40177 0027 - DELTA Praha 94 99 100 96 96 99 584 17
3. Blažíčková Veronika 03 40776 0370 - Dukla Plzeň 97 97 99 97 98 95 583 20
4. Bezoušková Jolana 05 40749 0348 - Brandýs n.L. 96 98 97 94 97 98 580 13
5. Mikulčíková Kateřina 04 40432 0905 - Liberec 93 95 97 98 99 97 579 19
6. Hájková Barbora 03 40803 0045 - DDM Kolín 96 97 98 95 95 98 579 16
7. Landová Kateřina 02 40513 0055 - LOYD 93 97 99 95 96 95 575 12
8. Fridrichová Natálie 02 39576 0899 - Ročov 96 98 95 95 95 96 575 9
9. Soukupová Iveta 02 41151 0301 - Č.Budějovice 94 98 95 95 97 95 574 17
10. Hodinová Kateřina 05 40681 0202 - Černovice 99 94 94 98 96 93 574 8
11. Zajacová Eliška 02 41522 0258 - Sokolov 95 97 92 97 95 97 573 12
12. Linhartová Magdalena 02 40880 0205 - Ml.Boleslav 94 96 97 95 94 96 572 16
13. Hněvsová Hana 04 40153 0032 - Poděbrady 92 97 97 97 94 95 572 14
14. Dubská Barbora 04 41919 0055 - LOYD 95 97 98 92 93 96 571 17
15. Nymburská Pavlína 05 40679 0202 - Černovice 91 96 97 98 91 95 568 17
16. Vadinská Denisa 04 40236 0045 - DDM Kolín 98 93 93 96 93 94 567 9
17. Mastná Kateřina 03 40782 0370 - Dukla Plzeň 89 94 96 96 95 96 566 14
18. Martínková Karolína 04 41083 0200 - Manušice 95 97 95 92 92 94 565 17
19. Vaněčková Adéla 04 42507 0905 - Liberec 92 91 93 97 96 95 564 16
20. Valášková Eva 04 42374 0205 - Ml.Boleslav 95 95 95 90 96 92 563 9
21. Vašků Kateřina 05 41228 0055 - LOYD 92 94 94 93 93 94 560 11
22. Ramešová Kateřina 01 41766 0294 - Meziboří 93 96 91 95 91 94 560 11
23. Kopicová Ema 04 41356 0348 - Brandýs n.L. 88 91 93 92 99 94 557 10
24. Svobodová Veronika 03 40765 0200 - Manušice 95 95 93 93 89 92 557 7
25. Nováková Karolína 03 40435 0105 - Kolín 94 93 93 87 93 95 555 8
26. Jelínková Aneta 02 40367 0054 - Hr.Králové 90 97 90 95 95 86 553 9
27. Nermuťová Karolína 06 42512 0055 - LOYD 95 93 95 93 87 90 553 8
28. Malinovská Marie 03 42508 0905 - Liberec 92 95 91 93 89 93 553 7
29. Janů Karolína 05 40682 0202 - Černovice 92 92 92 92 91 91 550 9
30. Regnerová Nikola 05 40767 0905 - Liberec 90 89 93 93 92 93 550 3
31. Zurynková Jana 04 42536 0348 - Brandýs n.L. 91 91 90 83 92 97 544 5
32. Cimmermanová Aneta 04 42505 0905 - Liberec 83 90 93 84 86 94 530 8
33. Videcká Kateřina 06 41286 0205 - Ml.Boleslav 87 85 88 88 89 90 527 2
34. Novotná Tereza 06 41770 0045 - DDM Kolín 77 88 88 86 91 87 517 3
35. Pilchová Marie 04 42817 0205 - Ml.Boleslav 81 89 89 87 78 87 511 7
Činnost rady KS Zápis z Výboru 8.4.19 Zápis z Výboru 9.11.18 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev KSL mládeže 2019 Pohár Chotěboře VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. McKay CUP VC Bohemia Machine VC Bystřice n.P. VC N.Města - Pi VC N.Města - Pu Chotěbořská finálovka ČPTM 1.kolo Cena SSK Žďár n.S. Chocholoušská 60 Cena pivovaru Chotěboř OSL Pelhřimovska 1.k. VC Rychtáře Štít města Třeště Cena osvobození VC Chotěboře + KP Jarní cena VC Výtahy Dubnová otočka VC Batelova Zimní liga H.Brod 12.k. Mistrovství ČR mládeže Zimní liga Chotěboř Mistrovství ČR VC a.s.ZDAR Žďár n.S. Archiv výsledků Propozice závodů KSL 2019 Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.