Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Český pohár talentované mládeže 2018

3.kolo

Plzeň    11.8. - 12.8.2018
SM 60, 3x20, VzPu 40
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Puhlovský Jiří 01 39875 0253-Sezemice 98 99 94 98 99 99 587 26
2. Nedvěd Matěj 03 39920 0301-Č.Budějovice 98 98 97 99 96 96 584 29
3. Kalný Radek 02 41028 0210-Uherský Ostroh 97 100 97 97 97 96 584 28
4. Suljejmani Arben 04 40780 0370-Dukla Plzeň 96 98 100 98 96 96 584 26
5. Lučan Vladimír 01 39317 0348-Brandýs n.L. 95 97 98 97 99 97 583 30
6. Novotný Lukáš 03 39761 0045-DDM Kolín 95 98 98 96 99 97 583 27
7. Kupec Ondřej 03 39303 0205-Mladá Boleslav 98 98 95 97 97 98 583 26
8. Říha Jakub 02 40008 0049-Vlašim 98 94 97 98 98 97 582 25
9. Prusek Milan 04 41053 0004-Ostroj Opava 94 96 98 98 96 99 581 27
10. Bílek Ondřej 03 39986 0200-Manušice 99 96 95 97 95 98 580 27
11. Kahan Petr 03 40842 0055-LOYD 96 96 97 97 97 97 580 27
12. De Gregorio Samuele 04 40714 0123-Patriot Brno 96 96 98 98 95 97 580 20
13. Schröpfer František 02 40700 0386-Březolupy 95 97 94 98 98 97 579 27
14. Kahoun Matyáš 04 41111 0049-Vlašim 96 98 98 95 96 96 579 23
15. Vaněk David 01 40269 0370-Dukla Plzeň 96 99 96 99 94 95 579 23
16. Semecký Ondřej 03 40174 0190-Přezletice 98 97 94 95 97 97 578 21
17. Novák Ondřej 00 39887 0162-Slatina Brno 96 93 98 97 95 98 577 23
18. Křivánek Richard 03 41200 0123-Patriot Brno 96 94 96 96 99 96 577 21
19. Raboch Vít 03 39579 0190-Přezletice 95 98 97 98 94 95 577 21
20. Záborec Vojtěch 04 41244 0905-Liberec 97 95 97 95 96 97 577 16
21. Houžvička Filip 04 41163 0032-Poděbrady 97 91 96 98 98 96 576 25
22. Helešic Jaroslav 02 41800 0162-Slatina Brno 96 97 93 95 97 98 576 23
23. Břichňáč Václav 02 41229 0055-LOYD 91 99 98 96 96 96 576 22
24. Novotný Vojtěch 03 40863 0105-Kolín 96 96 95 97 96 96 576 18
25. Kučera Daniel 02 39368 0190-Přezletice 96 99 94 96 96 95 576 15
26. Veselý Lukáš 04 41090 0370-Dukla Plzeň 94 98 100 92 93 98 575 14
27. Žižka Ivan 00 37245 0013-DDM Praha 5 95 96 95 95 96 97 574 24
28. Goldšmíd Ondřej 02 40394 0348-Brandýs n.L. 97 96 93 98 93 97 574 21
29. Pospíšek Jaroslav 01 40238 0162-Slatina Brno 93 95 97 97 95 97 574 20
30. Helus Martin 04 41669 0370-Dukla Plzeň 94 97 96 97 94 95 573 23
31. Horák Lukáš 04 42370 0205-Mladá Boleslav 99 96 94 92 95 97 573 20
32. Gerberg Petr 04 40930 0173-Klatovy 96 97 96 95 92 97 573 19
33. Ondrašík Jakub 00 37927 0386-Březolupy 99 91 95 94 96 97 572 23
34. Stejskal Václav 03 41767 0294-Meziboří 94 97 93 95 96 95 570 16
35. Štěpáník Jan 06 40418 0200-Manušice 98 93 92 94 95 97 569 18
36. Pirek Martin 02 39203 0200-Manušice 98 95 97 92 94 93 569 18
37. Novák Jan 04 40716 0123-Patriot Brno 96 92 97 92 95 95 567 21
38. Mejda Jiří 02 39978 0045-DDM Kolín 94 96 94 94 93 96 567 18
39. Kurzveil Jan 05 41030 0205-Mladá Boleslav 94 96 93 95 95 93 566 17
40. Frolík Jakub 04 41816 0301-Č.Budějovice 98 93 95 93 96 90 565 14
41. Suk Vojtěch 04 41586 0735-Staré Sedlo 92 93 98 91 95 95 564 21
42. Grebeníček Marek 00 40146 0887-ZŠ-Trnava 95 95 93 92 96 93 564 13
43. Lemberk Matěj 04 40680 0202-Černovice 93 96 91 96 91 96 563 15
44. Novák Lukáš 03 41437 0105-Kolín 94 94 93 95 96 91 563 9
45. Helikar Jan 03 40214 0200-Manušice 90 96 96 93 91 95 561 14
46. Šindler Jiří 02 41254 0368-Poruba, Skalka 94 95 92 92 96 92 561 14
47. Škuláň Filip 05 42062 0551-Nivnice 90 96 90 96 95 94 561 9
48. Kasipovič Antonio 01 41127 0015-Plzen-Slovany 92 95 93 94 90 96 560 17
49. Bandas Matěj 04 41064 0200-Manušice 96 93 95 93 90 93 560 15
50. Podlas Karel 04 40877 0551-Nivnice 95 95 92 92 91 94 559 11
51. Gerych Jakub 04 40473 0887-ZŠ-Trnava 94 96 90 91 93 94 558 15
52. Piňos Antonín 06 40283 0079-Olymp Ostrava 95 94 92 94 92 91 558 11
53. Kimák Lukáš 06 40855 0366-Ruprechtice 92 88 94 95 93 93 555 9
54. Hudymač Jakub 03 41706 0004-Ostroj Opava 91 92 92 92 91 95 553 11
55. Parkan Daniel 01 39992 0370-Dukla Plzeň 93 89 89 95 94 90 550 14
56. Mark Rudolf 03 40802 0200-Manušice 88 92 89 94 90 89 542 9
57. Novák Matěj 03 41704 0004-Ostroj Opava 93 90 89 88 94 88 542 8
58. Hladiš Martin 04 40874 0551-Nivnice 89 89 90 89 90 93 540 11
59. Žůrek Martin 03 41661 0210-Uherský Ostroh 93 94 92 87 90 83 539 9
60. Prchal Matouš 05 41066 0200-Manušice 89 94 87 86 86 95 537 10
61. Jílek Matouš 00 39900 0069-DUEL Praha 93 92 88 92 93 78 536 11
62. Červenka Martin 04 42465 0258-Sokolov 84 87 89 90 89 91 530 6
63. Vojtěch Štěpán 05 42424 0366-Ruprechtice 83 89 89 87 91 86 525 5
64. Žák Ondřej 06 41336 0551-Nivnice 65 89 90 90 93 87 514 9
65. Plíšek Tomáš 04 42431 0038-Ústí nad Labem 85 79 83 61 85 85 478 6
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Zrůstová Adéla 03 41882 0253-Sezemice 98 99 95 99 99 99 589 31
2. Landová Kateřina 02 40513 0055-LOYD 99 98 100 96 96 99 588 32
3. Mikulčíková Kateřina 04 40432 0905-Liberec 98 98 98 96 98 100 588 30
4. Katz Klaudie 05 39967 0079-Olymp Ostrava 97 94 99 99 99 99 587 34
5. Vadinská Denisa 04 40236 0045-DDM Kolín 95 98 100 97 99 98 587 30
6. Kubrová Anna 05 39906 0366-Ruprechtice 96 98 97 96 98 100 585 35
7. Kolková Kateřina 00 37936 0386-Březolupy 98 99 95 97 97 99 585 26
8. Vlčková Michaela 01 39300 0252-Horní Cerekev 99 97 97 98 99 95 585 22
9. Chytilová Babeta 01 40241 0162-Slatina Brno 97 97 97 97 98 97 583 29
10. Daňková Aneta 01 39926 0551-Nivnice 96 99 97 97 96 98 583 26
11. Jandová Dominika 04 39745 0202-Černovice 96 98 99 96 99 95 583 25
12. Blažíčková Veronika 03 40776 0370-Dukla Plzeň 97 100 97 95 96 97 582 28
13. Dajčarová Sabina 01 39877 0123-Patriot Brno 96 99 94 99 97 96 581 28
14. Boháčková Klára 04 40866 0905-Liberec 99 93 96 97 98 98 581 27
15. Přívratská Milada 03 41185 0079-Olymp Ostrava 96 99 96 100 94 96 581 26
16. Bezoušková Jolana 05 40749 0348-Brandýs n.L. 98 97 95 98 96 97 581 22
17. Ramešová Kateřina 01 41766 0294-Meziboří 97 98 95 95 96 99 580 25
18. Procházková Anna 03 41021 0123-Patriot Brno 97 94 96 100 97 96 580 23
19. Hájková Barbora 03 40803 0045-DDM Kolín 98 98 94 96 97 96 579 29
20. Nymburská Pavlína 05 40679 0202-Černovice 97 98 96 97 95 96 579 23
21. Fridrichová Natálie 02 39576 0899-Ročov 97 99 95 94 96 97 578 20
22. Škrobánková Bára 04 41329 0079-Olymp Ostrava 97 95 96 94 96 99 577 25
23. Dubská Barbora 04 41919 0055-LOYD 97 94 95 96 98 96 576 21
24. Janů Karolína 05 40682 0202-Černovice 96 98 93 94 96 98 575 23
25. Soukupová Iveta 02 41151 0301-Č.Budějovice 96 97 99 94 94 94 574 20
26. Malinovská Marie 03 42508 0905-Liberec 95 96 97 94 97 93 572 13
27. Linhartová Magdalena 02 40880 0205-Mladá Boleslav 96 96 98 93 94 94 571 26
28. Jelínková Aneta 02 40367 0054-Hradec Králové 96 98 90 96 97 92 569 21
29. Mastná Kateřina 03 40782 0370-Dukla Plzeň 97 95 94 96 94 92 568 18
30. Martínková Karolína 04 41083 0200-Manušice 95 93 95 96 93 96 568 17
31. Vaněčková Adéla 04 42507 0905-Liberec 96 93 97 92 94 96 568 14
32. Procházková Emma 04 41807 0123-Patriot Brno 92 96 93 95 94 97 567 17
33. Netrvalová Ludmila 04 40777 0370-Dukla Plzeň 96 96 95 92 93 94 566 23
34. Zajacová Eliška 02 41522 0258-Sokolov 94 94 97 96 96 89 566 18
35. Hrtánková Marie 04 41188 0079-Olymp Ostrava 89 97 99 97 94 89 565 13
36. Licková Nikola 02 40383 0253-Sezemice 94 94 93 93 97 94 565 12
37. Houdová Jana 06 41658 0370-Dukla Plzeň 95 97 94 94 91 93 564 18
38. Novotná Tereza 06 41770 0045-DDM Kolín 94 90 95 97 96 92 564 15
39. Armová Karolína 02 40281 0329-Chropyně 94 95 90 93 97 94 563 19
40. Desenská Eliška 03 41230 0055-LOYD 88 96 94 96 94 95 563 16
41. Vašků Kateřina 05 41228 0055-LOYD 96 94 92 93 93 95 563 16
42. Popelková Kateřina 04 41251 0386-Březolupy 94 94 94 93 93 94 562 18
43. Pavelková Alexandra 04 41925 0386-Březolupy 96 96 94 92 92 89 559 15
44. Valášková Eva 04 42374 0205-Mladá Boleslav 93 93 93 91 91 97 558 13
45. Šimková Jůlie 05 41335 0551-Nivnice 93 91 93 91 94 94 556 9
46. Regnerová Nikola 05 40867 0905-Liberec 90 93 94 92 94 93 556 9
47. Němcová Kateřina 01 40546 0301-Č.Budějovice 91 91 91 90 96 95 554 7
48. Svobodová Veronika 03 40765 0200-Manušice 91 92 93 90 95 92 553 15
49. Reznerová Eva 03 41675 0284-Radslavice 88 89 93 91 95 95 551 8
50. Hněvsová Hana 04 40153 0032-Poděbrady 89 89 90 94 90 89 541 12
51. Šulcová Kateřina 00 39448 0366-Ruprechtice 91 89 89 90 92 87 538 7
52. Nováková Lenka 00 40861 0105-Kolín 90 95 96 85 80 90 536 10
53. Cimmermanová Aneta 04 42505 0905-Liberec 87 91 88 88 86 88 528 4
54. Šetková Markéta 03 42473 0258-Sokolov 82 85 92 87 89 91 526 10
55. Nováková Karolína 03 40435 0105-Kolín 87 85 84 72 83 81 492 3
56. Krumposová Hana 01 40259 0370-Dukla Plzeň 84 83 82 78 0 0 327 4
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSK  1.2.3.4. Celk.CT
1. Soukupová Iveta 02 41151 0301-Č.Budějovice   105 103,8 102,2 101,6   412,6 28
2. Zrůstová Adéla 03 41882 0253-Sezemice   101,7 102,6 103 103   410,3 24
3. Procházková Anna 03 41021 0123-Patriot Brno   102,1 101,1 101,4 101,8   406,4 19
4. Krumposová Hana 01 40259 0370-Dukla Plzeň   100,8 104,1 102,3 97,8   405 19
5. Jelínková Aneta 02 40367 0054-Hradec Králové   99,6 99,2 101,2 101,8   401,8 18
6. Blažíčková Veronika 03 40776 0370-Dukla Plzeň   99,9 101,2 101,6 97,9   400,6 19
7. Hájková Barbora 03 40803 0045-DDM Kolín   94,8 103,4 100,7 100,5   399,4 20
8. Landová Kateřina 02 40513 0055-LOYD   98,8 98,4 99,6 102,2   399 16
9. Netrvalová Ludmila 04 40777 0370-Dukla Plzeň   99,7 97,9 99,6 101,3   398,5 19
10. Ramešová Kateřina 01 41766 0294-Meziboří   98,9 100,1 99,4 98,8   397,2 13
11. Vadinská Denisa 04 40236 0045-DDM Kolín   96,9 99,6 100,1 100,5   397,1 16
12. Svobodová Veronika 03 40765 0200-Manušice   99,2 100,3 97,5 99,6   396,6 16
13. Licková Nikola 02 40383 0253-Sezemice   100,2 98,8 97 99,8   395,8 14
14. Kolková Kateřina 00 37936 0386-Březolupy   96,8 99,4 99,6 99,6   395,4 11
15. Chytilová Babeta 01 40241 0162-Slatina Brno   98,8 98,1 98,2 98   393,1 13
16. Fridrichová Natálie 02 39576 0899-Ročov   98,8 94,8 98,6 100,2   392,4 13
17. Reznerová Eva 03 41675 0284-Radslavice   91,7 95,6 102,4 101   390,7 15
18. Vlčková Michaela 01 39300 0252-Horní Cerekev   98,5 98,9 96,2 96,8   390,4 12
19. Linhartová Magdalena 02 40880 0205-Mladá Boleslav   97,8 95,8 98,9 97,7   390,2 13
20. Malinovská Marie 03 42508 0905-Liberec   94,3 99,6 93,2 101,2   388,3 13
21. Němcová Kateřina 01 40546 0301-Č.Budějovice   96,2 99,1 93,3 98,3   386,9 11
22. Mikulčíková Kateřina 04 40432 0905-Liberec   94,5 97,8 96,2 97,9   386,4 15
23. Dajčarová Sabina 01 39877 0123-Patriot Brno   94,2 96,6 96,3 98,1   385,2 5
24. Boháčková Klára 04 40866 0905-Liberec   95,1 95,4 97 97,2   384,7 12
25. Dubská Barbora 04 41919 0055-LOYD   97,7 91,6 97,2 97,9   384,4 11
26. Desenská Eliška 03 41230 0055-LOYD   96,3 100,5 92,9 94,7   384,4 11
27. Martínková Karolína 04 41083 0200-Manušice   99,4 97,2 93,5 94,1   384,2 11
28. Škrobánková Bára 04 41329 0079-Olymp Ostrava   95,6 95,5 93,4 98,8   383,3 10
29. Přívratská Milada 03 41185 0079-Olymp Ostrava   90,4 97,9 94,1 100,7   383,1 14
30. Pintová Amálie 03 41820 0735-Staré Sedlo   95,9 96,3 95,4 95,5   383,1 9
31. Daňková Aneta 01 39926 0551-Nivnice   95,3 95,7 97,7 93   381,7 7
32. Zajacová Eliška 02 41522 0258-Sokolov   97,3 94,1 93,3 94,8   379,5 8
33. Valášková Eva 04 42374 0205-Mladá Boleslav   94,8 97,6 92,6 94,2   379,2 10
34. Mastná Kateřina 03 40782 0370-Dukla Plzeň   91,9 95,7 96,4 92,6   376,6 9
35. Nováková Lenka 00 40861 0105-Kolín   90,9 95,1 93,9 93,7   373,6 8
36. Šetková Markéta 03 42473 0258-Sokolov   90,9 89,8 89,8 97,6   368,1 3
37. Procházková Emma 04 41807 0123-Patriot Brno   92,3 91,7 92,7 87,9   364,6 5
38. Nováková Karolína 03 40435 0105-Kolín   91,9 86,2 93 91,9   363 4
39. Armová Karolína 02 40281 0329-Chropyně   91,1 88,3 86,6 90,2   356,2 5
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Vlčková Michaela 01 39300 0252-Horní Cerekev 90 91 99 99 95 93 567 21
2. Zrůstová Adéla 03 41882 0253-Sezemice 95 89 100 97 95 91 567 15
3. Kolková Kateřina 00 37936 0386-Březolupy 94 93 97 96 91 94 565 17
4. Soukupová Iveta 02 41151 0301-Č.Budějovice 96 93 96 96 90 92 563 15
5. Hájková Barbora 03 40803 0045-DDM Kolín 95 93 98 97 87 89 559 18
6. Jelínková Aneta 02 40367 0054-Hradec Králové 86 92 99 98 89 94 558 16
7. Linhartová Magdalena 02 40880 0205-Mladá Boleslav 95 90 94 95 90 89 553 12
8. Chytilová Babeta 01 40241 0162-Slatina Brno 93 92 98 99 82 85 549 16
9. Ramešová Kateřina 01 41766 0294-Meziboří 93 89 94 95 84 93 548 15
10. Blažíčková Veronika 03 40776 0370-Dukla Plzeň 92 89 93 97 86 90 547 14
11. Boháčková Klára 04 40866 0905-Liberec 91 91 96 98 87 84 547 13
12. Dubská Barbora 04 41919 0055-LOYD 90 90 97 95 84 89 545 16
13. Landová Kateřina 02 40513 0055-LOYD 90 88 92 98 86 90 544 12
14. Malinovská Marie 03 42508 0905-Liberec 96 95 93 95 82 81 542 15
15. Licková Nikola 02 40383 0253-Sezemice 92 83 95 96 87 87 540 14
16. Netrvalová Ludmila 04 40777 0370-Dukla Plzeň 96 86 94 92 87 85 540 12
17. Martínková Karolína 04 41083 0200-Manušice 95 91 93 93 84 81 537 13
18. Procházková Anna 03 41021 0123-Patriot Brno 90 81 97 97 87 84 536 10
19. Dajčarová Sabina 01 39877 0123-Patriot Brno 93 90 94 98 79 78 532 12
20. Mikulčíková Kateřina 04 40432 0905-Liberec 87 89 97 94 85 80 532 9
21. Desenská Eliška 03 41230 0055-LOYD 94 88 98 90 83 76 529 10
22. Krumposová Hana 01 40259 0370-Dukla Plzeň 83 88 92 95 88 79 525 7
23. Daňková Aneta 01 39926 0551-Nivnice 76 84 98 95 89 81 523 12
24. Svobodová Veronika 03 40765 0200-Manušice 79 88 89 93 87 84 520 4
25. Fridrichová Natálie 02 39576 0899-Ročov 82 88 92 94 82 78 516 6
26. Vadinská Denisa 04 40236 0045-DDM Kolín 78 70 96 96 86 84 510 9
Činnost rady KS Zápis z rady 13.4.18 Zápis z rady 8.11.17 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Pohár SSK Bystřice KSL mládeže 2018 Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova Memoriál F.Vobra VC Chotěboře - VP VC Chotěboře - LM ČPTM finále OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár Chotěboře OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. Chotěbořský kalibr ČPTM 2.kolo VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka VC N.Město na M. ČPTM 1.kolo Chocholoušská 60 Cena Pivovaru Chotěboř OSL Pelhřimovska 1.k. Štít města Třeště Jarní cena Cena osvobození Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.