Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Finále - Český pohár talentované mládeže 2018

Plzeň   25.8. - 26. 8. 2018
SM 60, 3x20, VzPu 40
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Kupec Ondřej 03 39303 0205-Ml.Boleslav 98 100 97 100 100 98 593 35
2. Nedvěd Matěj 03 39920 0301-Č.Budějovice 97 99 99 98 100 97 590 36
3. Bílek Ondřej 03 39986 0200-Manušice 95 99 98 98 99 98 587 31
4. Křivánek Richard 03 41200 0123-Patriot Brno 97 97 98 99 96 99 586 26
5. Zíka Petr 02 40184 0202-Černovice 96 96 99 98 99 98 586 26
6. Prusek Milan 04 41053 0004-Ostroj Opava 96 99 99 97 96 97 584 25
7. Kalný Radek 02 41028 0210-Uh.Ostroh 98 98 97 95 97 99 584 18
8. Kaplan Igor 00 38442 0162-Slatina Brno 97 96 99 95 98 98 583 28
9. Vaněk David 01 40269 0370-Dukla Plzeň 98 99 93 97 98 98 583 22
10. Lučan Vladimír 01 39317 0348-Brandýs n.L. 97 96 97 96 97 99 582 26
11. Žižka Ivan 00 37245 0013-DDM Praha 5 99 100 96 95 97 94 581 25
12. Novotný Lukáš 03 39761 0045-DDM Kolín 98 96 95 98 96 97 580 29
13. Horák Lukáš 04 42370 0205-Ml.Boleslav 97 97 99 96 95 96 580 21
14. Pospíšek Jaroslav 01 40238 0162-Slatina Brno 95 97 98 96 98 95 579 29
15. Kahoun Matyáš 04 41111 0049-Vlašim 99 96 95 95 97 97 579 24
16. Puhlovský Jiří 01 39875 0253-Sezemice 97 96 99 95 97 95 579 22
17. Kahan Petr 03 40842 0055-LOYD 97 98 97 98 98 91 579 20
18. Schröpfer František 02 40700 0386-Březolupy 99 100 96 95 90 98 578 28
19. Suljejmani Arben 04 40780 0370-Dukla Plzeň 96 96 98 96 97 95 578 22
20. Semecký Ondřej 03 40174 0190-Přezletice 95 95 98 95 95 99 577 24
21. Kasipovič Antonio 01 41127 0015-Slovany 94 98 97 94 96 97 576 23
22. Ondrašík Jakub 00 37927 0386-Březolupy 95 97 95 97 95 97 576 15
23. Novotný Vojtěch 03 40863 0105-Kolín 97 94 97 96 94 97 575 20
24. Goldšmíd Ondřej 02 40394 0348-Brandýs n.L. 93 96 94 99 97 96 575 18
25. Novák Ondřej 00 39887 0162-Slatina Brno 96 96 97 95 95 96 575 14
26. Kučera Daniel 02 39368 0190-Přezletice 95 95 94 94 98 97 573 23
27. Škuláň Filip 05 42062 0551-Nivnice 94 97 96 97 95 94 573 23
28. Říha Jakub 02 40008 0049-Vlašim 94 97 96 94 96 96 573 22
29. Gerberg Petr 04 40930 0173-Klatovy 95 97 96 95 95 95 573 21
30. Novák Jan 04 40716 0123-Patriot Brno 97 96 96 95 92 96 572 19
31. Raboch Vít 03 39579 0190-Přezletice 96 96 97 94 97 92 572 18
32. Novák Lukáš 03 41437 0105-Kolín 93 95 96 96 96 95 571 21
33. Zaplatílek Ondřej 04 40713 0162-Slatina Brno 93 97 94 95 94 97 570 23
34. Lemberk Matěj 04 40680 0202-Černovice 94 96 94 95 98 93 570 22
35. Veselý Lukáš 04 41090 0370-Dukla Plzeň 93 94 94 98 94 97 570 21
36. Helus Martin 04 41669 0370-Dukla Plzeň 92 95 97 96 95 95 570 19
37. Houžvička Filip 04 41163 0032-Poděbrady 93 96 93 97 97 94 570 19
38. Břichňáč Václav 02 41229 0055-LOYD 95 93 92 97 95 97 569 15
39. Pírek Martin 02 39203 0200-Manušice 95 98 95 92 93 95 568 15
40. Sysel Matyáš 04 41747 0190-Přezletice 94 96 95 97 95 91 568 14
41. De Gregorio Samuele 04 40714 0123-Patriot Brno 93 94 91 95 97 96 566 20
42. Navrátil Michal 00 39325 0032-Poděbrady 96 92 96 97 91 94 566 20
43. Helešic Jaroslav 02 41800 0162-Slatina Brno 97 93 92 93 95 96 566 19
44. Štěpáník Jan 06 40418 0200-Manušice 94 95 91 96 97 93 566 17
45. Suk Vojtěch 04 41586 0735-Staré Sedlo 95 94 95 93 95 93 565 16
46. Podlas Karel 04 40877 0551-Nivnice 89 95 97 94 91 98 564 21
47. Mazánek Filip 04 40142 0200-Manušice 92 95 97 91 96 93 564 15
48. Piňos Antonín 06 40283 0079-Olymp Ostrava 92 98 95 94 93 92 564 14
49. Šindler Jiří 02 41254 0368-Poruba, Skalka 97 89 97 94 89 96 562 16
50. Hudymač Jakub 03 41706 0004-Ostroj Opava 91 92 96 93 92 98 562 10
51. Kurzveil Jan 05 41030 0205-Ml.Boleslav 91 91 94 97 94 94 561 17
52. Mejda Jiří 02 39978 0045-DDM Kolín 96 93 93 93 93 93 561 14
53. Bandas Matěj 04 41064 0200-Manušice 92 93 90 94 94 96 559 13
54. Stejskal Václav 03 41767 0294-Meziboří 93 89 95 96 94 89 556 11
55. Frolík Jakub 04 41816 0301-Č.Budějovice 90 92 89 93 93 95 552 13
56. Dvořák Tomáš 00 38992 0045-DDM Kolín 91 90 93 90 94 93 551 14
57. Skala Václav 06 40712 0162-Slatina Brno 93 91 91 94 89 92 550 7
58. Grebeníček Marek 00 40146 0887-ZŠ - Trnava 91 88 92 89 93 93 546 6
59. Kimák Lukáš 06 40855 0366-Ruprechtice 90 89 92 86 89 88 534 7
60. Němec Jakub 05 41061 0200-Manušice 86 85 91 95 89 84 530 2
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Mikulčíková Kateřina 04 40432 0905-Liberec 100 97 99 99 97 99 591 33
2. Landová Kateřina 02 40513 0055-LOYD 99 99 96 98 99 99 590 32
3. Nymburská Pavlína 05 40679 0202-Černovice 97 97 98 100 99 98 589 34
4. Katz Klaudie 05 39967 0079-Olymp Ostrava 98 98 98 97 99 98 588 37
5. Dajčarová Sabina 01 39877 0123-Patriot Brno 98 97 97 98 99 99 588 31
6. Přívratská Milada 03 41185 0079-Olymp Ostrava 99 98 96 97 97 99 586 30
7. Zálešáková Kateřina 03 39872 0551-Nivnice 98 98 95 97 98 99 585 30
8. Zrůstová Adéla 03 41882 0253-Sezemice 100 97 96 97 97 98 585 25
9. Chytilová Babeta 01 40241 0162-Slatina Brno 99 95 97 96 97 99 583 28
10. Desenská Eliška 03 41230 0055-LOYD 96 96 98 96 99 98 583 25
11. Benová Klára 02 40177 0027-DELTA Praha 98 97 99 99 95 95 583 25
12. Jandová Dominika 04 39745 0202-Černovice 99 97 96 99 96 96 583 20
13. Daňková Aneta 01 39926 0551-Nivnice 98 98 96 97 98 95 582 23
14. Blažíčková Veronika 03 40776 0370-Dukla Plzeň 96 94 97 97 99 98 581 30
15. Kubrová Anna 05 39906 0366-Ruprechtice 97 96 98 97 97 96 581 21
16. Janů Karolína 05 40682 0202-Černovice 99 97 94 96 98 96 580 24
17. Kolková Kateřina 00 37936 0386-Březolupy 99 98 97 97 95 94 580 20
18. Procházková Anna 03 41021 0123-Patriot Brno 98 98 94 97 95 98 580 19
19. Hájková Barbora 03 40803 0045-DDM Kolín 98 97 98 95 96 95 579 20
20. Boháčková Klára 04 40866 0905-Liberec 96 98 93 97 98 95 577 21
21. Škrobánková Bára 04 41329 0079-Olymp Ostrava 97 97 98 97 93 95 577 21
22. Vlčková Michaela 01 39300 0252-Horní Cerekev 94 96 98 97 99 93 577 19
23. Procházková Emma 04 41807 0123-Patriot Brno 96 95 96 95 97 97 576 20
24. Ramešová Kateřina 01 41766 0294-Meziboří 96 94 97 97 97 95 576 17
25. Hodinová Kateřina 05 40681 0202-Černovice 99 96 96 93 97 94 575 25
26. Vadinská Denisa 04 40236 0045-DDM Kolín 92 94 97 98 97 97 575 23
27. Bezoušková Jolana 05 40749 0348-Brandýs n.L. 97 94 95 96 96 97 575 20
28. Netrvalová Ludmila 04 40777 0370-Dukla Plzeň 95 96 96 95 96 97 575 19
29. Nováková Karolína 03 40435 0105-Kolín 97 98 95 98 94 92 574 22
30. Martínková Karolína 04 41083 0200-Manušice 97 99 94 94 95 95 574 20
31. Ilková Zuzana 01 38989 0210-Uh.Ostroh 96 97 96 96 92 95 572 20
32. Fridrichová Natálie 02 39576 0899-Ročov 94 93 96 97 91 100 571 22
33. Hněvsová Hana 04 40153 0032-Poděbrady 97 94 95 94 96 94 570 21
34. Popelková Kateřina 04 41251 0386-Březolupy 95 90 99 95 99 92 570 17
35. Jelínková Aneta 02 40367 0054-H.Králové 95 94 93 96 96 95 569 18
36. Soukupová Iveta 02 41151 0301-Č.Budějovice 95 93 94 96 94 96 568 19
37. Vaněčková Adéla 04 42507 0905-Liberec 90 97 96 96 98 91 568 18
38. Réznerová Eva 03 41675 0284-Radslavice 90 94 96 97 98 93 568 15
39. Mastná Kateřina 03 40782 0370-Dukla Plzeň 97 93 95 94 94 95 568 13
40. Licková Nikola 02 40383 0253-Sezemice 93 95 98 91 93 97 567 16
41. Malinovská Marie 03 42508 0905-Liberec 90 93 96 96 95 97 567 15
42. Linhartová Magdalena 02 40880 0205-Ml.Boleslav 96 94 89 95 96 96 566 19
43. Dubská Barbora 04 41919 0055-LOYD 94 90 94 97 95 96 566 19
44. Zajacová Eliška 02 41522 0258-Sokolov 97 97 92 92 90 93 561 13
45. Valášková Eva 04 42374 0205-Ml.Boleslav 92 95 96 92 95 90 560 15
46. Houdová Jana 06 41658 0370-Dukla Plzeň 96 94 93 94 88 95 560 13
47. Regnerová Nikola 05 40867 0905-Liberec 91 96 89 96 93 94 559 13
48. Hrtánková Marie 04 41188 0079-Olymp Ostrava 94 93 93 92 91 94 557 12
49. Šimková Julie 05 41335 0551-Nivnice 77 91 92 94 93 91 538 11
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenci
Poř.JménoNar.PrůkazSSK  1.2.3.4. Celk.CT
1. Kupec Ondřej 03 39303 0205-Ml.Boleslav   101,8 103,9 102,7 103,1   411,5 26
2. Bílek Ondřej 03 39986 0200-Manušice   102 100,6 101,4 102,8   406,8 26
3. Lučan Vladimír 01 39317 0348-Brandýs n.L.   101 101 101,4 102,1   405,5 22
4. Křivánek Richard 03 41200 0123-Patriot Brno   100,3 101,2 101,5 101,6   404,6 16
5. Helešic Jaroslav 02 41800 0162-Slatina Brno   99,7 102,7 102 98,3   402,7 18
6. Nedvěd Matěj 03 39920 0301-Č.Budějovice   101 100,7 102,4 98,5   402,6 16
7. Puhlovský Jiří 01 39875 0253-Sezemice   100,3 100,5 102,5 98,1   401,4 19
8. Kaplan Igor 00 38442 0162-Slatina Brno   102,2 101,5 97,5 99,9   401,1 20
9. Zíka Petr 02 40184 0202-Černovice   102,2 101,5 96,1 101,2   401 17
10. Novotný Lukáš 03 39761 0045-DDM Kolín   101 101,5 100,2 97,8   400,5 20
11. Žižka Ivan 00 37245 0013-DDM Praha 5   98,8 99,2 100,9 101,1   400 19
12. Novotný Vojtěch 03 40863 0105-Kolín   101,9 99,5 98,8 97,6   397,8 15
13. Pírek Martin 02 39203 0200-Manušice   100,5 98,8 99,5 97,5   396,3 16
14. Semecký Ondřej 03 40174 0190-Přezletice   98,7 99,7 100,4 96,7   395,5 17
15. Pospíšek Jaroslav 01 40238 0162-Slatina Brno   98,4 96,9 98,5 99,9   393,7 12
16. Jílek Matouš 00 39900 0069-DUEL Praha   101,5 99,2 95,6 96,7   393 12
17. Břichňáč Václav 02 41229 0055-LOYD   99,8 100 93,9 99,1   392,8 14
18. Kalný Radek 02 41028 0210-Uh.Ostroh   98,5 98,2 96,4 99,4   392,5 11
19. Šindler Jiří 02 41254 0368-Poruba, Skalka   95,6 96,3 101,6 98,3   391,8 11
20. Říha Jakub 02 40008 0049-Vlašim   100,2 95,9 95,7 99,6   391,4 13
21. Helus Martin 04 41669 0370-Dukla Plzeň   100,9 98,5 94,9 96,9   391,2 11
22. Grebeníček Marek 00 40146 0887-ZŠ - Trnava   97,2 96,5 99,3 97,6   390,6 12
23. Bandas Matěj 04 41064 0200-Manušice   95,2 96,3 103,1 95,8   390,4 15
24. Prusek Milan 04 41053 0004-Ostroj Opava   96,8 98,9 97 97,3   390 14
25. Vaněk David 01 40269 0370-Dukla Plzeň   98,4 96,2 93,3 101,4   389,3 12
26. Raboch Vít 03 39579 0190-Přezletice   96 99,2 96,8 95,8   387,8 10
27. Mark Rudolf 03 40802 0200-Manušice   93,7 95 97,1 98,5   384,3 13
28. Kasipovič Antonio 01 41127 0015-Slovany   94,3 96,3 95,3 98,2   384,1 10
29. Parkan Daniel 01 39992 0370-Dukla Plzeň   95,7 95 93,6 99   383,3 9
30. Schröpfer František 02 40700 0386-Březolupy   94,3 95,4 95,6 97,7   383 11
31. Stejskal Václav 03 41767 0294-Meziboří   97,3 97 95,1 92   381,4 8
32. Goldšmíd Ondřej 02 40394 0348-Brandýs n.L.   94,3 93,4 94,2 92   373,9 7
33. Novák Jan 04 40716 0123-Patriot Brno   90,9 95,7 90,8 91,6   369 6
34. De Gregorio Samuele 04 40714 0123-Patriot Brno   94,1 84,5 94 88,9   361,5 5
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSK  1.2.3.4. Celk.CT
1. Jelínková Aneta 02 40367 0054-H.Králové   103 102 99,5 102,3   406,8 24
2. Chytilová Babeta 01 40241 0162-Slatina Brno   101,7 101,9 100,6 100,6   404,8 20
3. Soukupová Iveta 02 41151 0301-Č.Budějovice   102,9 100 102,1 99,6   404,6 20
4. Hájková Barbora 03 40803 0045-DDM Kolín   102,1 101,2 98,5 102,6   404,4 21
5. Blažíčková Veronika 03 40776 0370-Dukla Plzeň   99,6 101,2 101,4 102,1   404,3 21
6. Benová Klára 02 40177 0027-DELTA Praha   100,7 99,4 102,2 100,6   402,9 19
7. Zrůstová Adéla 03 41882 0253-Sezemice   103,6 98,1 101 99,8   402,5 20
8. Netrvalová Ludmila 04 40777 0370-Dukla Plzeň   100,4 100,8 101,1 99,2   401,5 16
9. Procházková Anna 03 41021 0123-Patriot Brno   98,6 100,7 101 100,3   400,6 18
10. Landová Kateřina 02 40513 0055-LOYD   98,3 102,5 99,8 100   400,6 21
11. Linhartová Magdalena 02 40880 0205-Ml.Boleslav   98,5 101,3 102,5 97,9   400,2 19
12. Pintová Amálie 03 41820 0735-Staré Sedlo   100,9 97,9 102,7 98,5   400 19
13. Licková Nikola 02 40383 0253-Sezemice   102,5 98,9 98,4 98,9   398,7 18
14. Svobodová Veronika 03 40765 0200-Manušice   98 97,4 102,1 100,9   398,4 16
15. Vlčková Michaela 01 39300 0252-Horní Cerekev   99,7 98,6 101,2 98,9   398,4 19
16. Kolková Kateřina 00 37936 0386-Březolupy   97,4 101,5 96,7 101   396,6 13
17. Vadinská Denisa 04 40236 0045-DDM Kolín   97,4 101,6 98,6 98,5   396,1 17
18. Mikulčíková Kateřina 04 40432 0905-Liberec   97,6 100,2 96,6 101,5   395,9 19
19. Ilková Zuzana 01 38989 0210-Uh.Ostroh   95,7 100,1 99,3 100,6   395,7 12
20. Réznerová Eva 03 41675 0284-Radslavice   96,5 97,1 100,6 101,3   395,5 14
21. Přívratská Milada 03 41185 0079-Olymp Ostrava   98,3 98,8 98,4 99,8   395,3 13
22. Martínková Karolína 04 41083 0200-Manušice   100,3 95,6 99,9 98,2   394 14
23. Ramešová Kateřina 01 41766 0294-Meziboří   98,5 99,1 97,4 98,6   393,6 17
24. Dubská Barbora 04 41919 0055-LOYD   95,8 101,1 98,5 95,2   390,6 12
25. Desenská Eliška 03 41230 0055-LOYD   96,4 97,5 99,9 95,6   389,4 15
26. Zálešáková Kateřina 03 39872 0551-Nivnice   96,9 98,1 93,8 98,6   387,4 11
27. Daňková Aneta 01 39926 0551-Nivnice   94,5 99,9 96,3 96   386,7 14
28. Škrobánková Bára 04 41329 0079-Olymp Ostrava   99,2 96,2 95,5 95,4   386,3 10
29. Zajacová Eliška 02 41522 0258-Sokolov   93,7 97,4 96,6 96,3   384 9
30. Boháčková Klára 04 40866 0905-Liberec   95,3 95,2 97,6 95,8   383,9 8
31. Němcová Kateřina 01 40546 0301-Č.Budějovice   96,7 96,8 95,4 94,4   383,3 6
32. Dajčarová Sabina 01 39877 0123-Patriot Brno   94,3 92,5 97,7 97,3   381,8 11
33. Fridrichová Natálie 02 39576 0899-Ročov   98,5 92 92,8 97,9   381,2 8
34. Mastná Kateřina 03 40782 0370-Dukla Plzeň   95,8 92 96 96,6   380,4 8
35. Malinovská Marie 03 42508 0905-Liberec   96,2 99,6 91,6 89,6   377 8
36. Nováková Karolína 03 40435 0105-Kolín   94,8 91,9 93,9 90,8   371,4 3
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky
Poř.JménoNar.PrůkazSSKK KLLSSCelk.CT
1. Landová Kateřina 02 40513 0055-LOYD 95 98 97 100 89 95 574 23
2. Netrvalová Ludmila 04 40777 0370-Dukla Plzeň 94 90 97 98 97 94 570 15
3. Benová Klára 02 40177 0027-DELTA Praha 96 97 99 98 85 90 565 22
4. Hájková Barbora 03 40803 0045-DDM Kolín 94 92 98 95 91 92 562 14
5. Zrůstová Adéla 03 41882 0253-Sezemice 92 96 94 97 92 90 561 14
6. Kolková Kateřina 00 37936 0386-Březolupy 94 92 94 98 91 92 561 12
7. Chytilová Babeta 01 40241 0162-Slatina Brno 94 89 98 95 89 89 554 11
8. Jelínková Aneta 02 40367 0054-H.Králové 90 94 94 94 89 91 552 13
9. Soukupová Iveta 02 41151 0301-Č.Budějovice 94 95 90 87 94 91 551 15
10. Ilková Zuzana 01 38989 0210-Uh.Ostroh 90 96 96 95 86 87 550 12
11. Blažíčková Veronika 03 40776 0370-Dukla Plzeň 92 92 95 96 88 85 548 11
12. Linhartová Magdalena 02 40880 0205-Ml.Boleslav 96 87 94 98 86 86 547 15
13. Mikulčíková Kateřina 04 40432 0905-Liberec 91 91 97 98 84 86 547 13
14. Vlčková Michaela 01 39300 0252-Horní Cerekev 89 93 93 95 89 88 547 12
15. Malinovská Marie 03 42508 0905-Liberec 95 92 93 95 87 85 547 11
16. Ramešová Kateřina 01 41766 0294-Meziboří 92 93 94 95 85 86 545 15
17. Procházková Anna 03 41021 0123-Patriot Brno 91 95 94 97 77 88 542 15
18. Martínková Karolína 04 41083 0200-Manušice 90 93 94 97 83 79 536 11
19. Boháčková Klára 04 40866 0905-Liberec 87 86 96 95 86 85 535 6
20. Dubská Barbora 04 41919 0055-LOYD 89 91 96 96 81 76 529 8
21. Vadinská Denisa 04 40236 0045-DDM Kolín 92 89 95 95 80 77 528 14
22. Licková Nikola 02 40383 0253-Sezemice 80 81 94 96 89 83 523 9
23. Svobodová Veronika 03 40765 0200-Manušice 80 81 95 94 85 88 523 6
24. Fridrichová Natálie 02 39576 0899-Ročov 75 72 96 97 78 72 490 7
Činnost rady KS Zápis z Výboru 9.11.18 Zápis z Výboru 13.4.18 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga Chotěboř Zimní liga H.Brod 11.k. Mistrovství ČR VC a.s.ZDAR Žďár n.S. Třešťská diabolka Krajský přebor VC Bystřice n.P. Pohár SSK V.Meziříčí Poslední rána Pohár SSK Mostiště Mistrovství ČR Pohár SSK Bystřice KSL mládeže 2018 Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova Memoriál F.Vobra VC Chotěboře - VP VC Chotěboře - LM ČPTM finále OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár Chotěboře OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. Chotěbořský kalibr ČPTM 2.kolo VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.