Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Český pohár talentované mládeže 2020

1.kolo

České Budějovice    4.7. - 5. 7. 2020
SM 60, VzPu 40
Kategorie : VzPu 40 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSK  1.2.3.4. Celk. 
1.Záborec Vojtěch2004412440055-LOYD 102,7103,4103,1102,3  411,5 
2.Semecký Ondřej2003401740190-Přezletice  102,199,4102,8102,7 407 
3.Horák Lukáš2004 423700205-Mladá Boleslav 102,1101,2101101,1 405,4 
4.Herrmann Petr2004417760905-Liberec 97,9103,198,199  398,1 
5.Lemberk Matěj2004406800202-Černovice  9798,6101,5100,4 397,5 
6.Houžvička Filip2004 411630032-Bohemia Poděbrady 99,999,999,297,6 396,6 
7.Břichňáč Václav2002412290055-LOYD 99,7100,298,197,8  395,8 
8.Bandas Matěj2004410640200-Manušice  101,394,999,5100 395,7 
9.Goldšmíd Ondřej2002 403940348-Brandýs nad Labem 100,398,698,696,9 394,4 
10.Raboch Vít2003395790190-Přezletice 96,510096,997,6  391 
11.Nedvěd Jáchym2005437850301-Stromovka Č. B.  99959895 387 
12.Prokop Ondřej200441619 0200-Manušice 99,19395,897 384,9 
13. Hanzlík Richard2005422890200-Manušice 95,29693,998,7  383,8 
14.Marek Jakub2004426250054-H.Králové - Třebeš 96,2 93,49697,5 383,1 
15.Němec Jakub200541061 0200-Manušice 92,7959897,4 383,1 
16. Frolík Jakub2004418160301-Stromovka Č. B. 96,594,595,695,3  381,9 
17.Suk Vojtěch2004415860735-Staré Sedlo 95,3 97,292,995,9 381,3 
18.Kyndl Tomáš200541008 0190-Přezletice 9794,693,793,8 379,1 
19. Prchal Matouš2005410660200-Manušice 89,795,899,593,9  378,9 
20.Ludvík Matěj2003406950735-Staré Sedlo 95 95,795,192,9 378,7 
21.Kurzveil Jan200541030 0205-Mladá Boleslav 95,994,496,391,8 378,4 
22. Hlaváček Jan2005423710205-Mladá Boleslav 9197,696,692,1  377,3 
23.Hepal Adam2004424290045-DDM Kolín 9193,5 94,596,2 375,2 
24.Kimák Lukáš200640855 0366-Ruprechtice - Liberec 92,892,595,793,2 374,2 
25.Pokorný Václav2005431250348-Brandýs nad Labem 88,191,493,198,2  370,8 
26.Vaněk František2005413200055-LOYD  90,888,395,196,6 370,8 
27.Štěpáník Jan2006 404180200-Manušice 96,295,190,987,7 369,9 
28.Krejčí Jakub2004423320069-DUEL Praha 93,488,794,992,7  369,7 
29.Rusňák Matěj2003407690205-Mladá Boleslav  94,494,590,588,6 368 
30.Karásek Jiří2004 429830200-Manušice 81,292,796,195,9 365,9 
31.Hála Vojtěch2005413530348-Brandýs nad Labem 86,98792,995,5  362,3 
32.Janíček Jan2002436210905-Liberec  90,895,18985,9 360,8 
33.Zakouřil Štěpán2004 411620366-Ruprechtice - Liberec 87,189,68989,9 355,6 
34.Pušman Samuel2004411180258-UNITOP Sokolov 91,584,589 82,1 347,1 
35.Čermák Martin2006423670205-Mladá Boleslav  86,582,886,286,5 342 
36.Vojtěch Štěpán 2005424240366-Ruprechtice - Liberec 86,484,97989,3 339,6  
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSK  1.2.3.4. Celk. 
1.Bezoušková Jolana2005407490348-Brandýs nad Labem 102,4101,8102,9 98,6 405,7 
2.Mikulčíková Kateřina2004404320905-Liberec  98,8100,7100,7102,2 402,4 
3. Svobodová Veronika2003407650200-Manušice 99,610199102,7  402,3 
4.Novotná Tereza2006417700045-DDM Kolín 99,2 10299,2101,4 401,8 
5.Nymburská Pavlína200540679 0202-Černovice 99,3100,4101100,5 401,2 
6. Mastná Kateřina2003407820370-Dukla Plzeň 97,8100100,5101,5  399,8 
7.Pintová Amálie2003418200735-Staré Sedlo 98,9 99,498,6102,8 399,7 
8.Desenská Eliška200341230 0055-LOYD 98,599,4100,7100,3 398,9 
9. Vašků Kateřina2005412280055-LOYD 99,196,699,5102,2  397,4 
10.Malinovská Marie2003425080905-Liberec 101,7 99,998,397,3 397,2 
11.Krýzlová Eliška200443615 0173-Klatovy 96,398,3100101,1 395,7 
12. Jaklová Jana2005429680173-Klatovy 94,494,199,298,5  386,2 
13.Zurynková Jana2004425360348-Brandýs nad Labem 96,5 99,494,795,2 385,8 
14.Hepalová Aneta200643076 0045-DDM Kolín 97,394,595,298,7 385,7 
15. Janů Karolína2005406820202-Černovice 9998,39890,4  385,7 
16.Palanová Kristýna2006438140055-LOYD 95,5 100,291,897,6 385,1 
17.Regnerová Nikola200540867 0905-Liberec 97,596,295,994,3 383,9 
18. Šetková Markéta2003424730258-UNITOP Sokolov 93,496,794,891,4  376,3 
19.Vrabcová Rozálie2006417970205-Mladá Boleslav  97,592,790,394,7 375,2 
20.Kaurová Anna2005 422020032-Bohemia Poděbrady 93,596,99289,3 371,7 
21.Gramanová Julie2006436300258-UNITOP Sokolov 86,691,993,189  360,6 
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Raboch Vít2003395790190-Přezletice969795989698 58017
2.Ludvík Matěj2003406950735-Staré Sedlo95999697 969657915
3.Záborec Vojtěch2004412440055-LOYD9797 9494979757616
4.Horák Lukáš200442370 0205-Mladá Boleslav97949896969557610
5.Lemberk Matěj 2004406800202-Černovice96989594969657517
6. Prchal Matouš2005410660200-Manušice95989796959357414
7.Tarant Pavel2005402950258-UNITOP Sokolov9497979596 955749
8.Janků Adam2007420410055-LOYD969595 95959757315
9.Semecký Ondřej2003401740190-Přezletice 92949796989657315
10.Rusňák Matěj200340769 0205-Mladá Boleslav95979596949657313
11.Veselý Lukáš 2004410900370-Dukla Plzeň97969493979557219
12.Pušman Samuel2004411180258-UNITOP Sokolov949594979696 57215
13.Grunt Šimon2006420420055-LOYD92989596 959657211
14.Netušil David2003410760370-Dukla Plzeň94 959596949757113
15.Břichňáč Václav200241229 0055-LOYD99949297949557110
16.Kurzveil Jan 2005410300205-Mladá Boleslav9098989594965719
17.Trnovský Petr2007417750905-Liberec949594949697570 13
18.Frolík Jakub2004418160301-Stromovka Č. B.91939696 96965689
19.Suk Vojtěch2004415860735-Staré Sedlo9296 959594965689
20.Štěpáník Jan2006404180200-Manušice 95979491939756714
21.Vaněk František2005 413200055-LOYD92939796979256712
22. Němec Jakub2005410610200-Manušice95939594959556710
23.Nedvěd Jáchym2005437850301-Stromovka Č. B.9297939695 9356614
24.Mládek Jakub2007417740905-Liberec939596 96939356610
25.Prokop Ondřej2004416190200-Manušice96 939397929356413
26.Hlaváček Jan200542371 0205-Mladá Boleslav97969290959456411
27. Houžvička Filip2004411630032-Bohemia Poděbrady959293939695564 10
28.Bandas Matěj2004410640200-Manušice9396939595 9256410
29.Hampl Vojtěch2006413630200-Manušice959395 9592945649
30.Herrmann Petr2004417760905-Liberec93 94979490955638
31.Goldšmíd Ondřej200240394 0348-Brandýs nad Labem9396929495935637
32. Dytrych Lukáš2002429430905-Liberec9495939292965629
33.Pokorný Václav2005431250348-Brandýs nad Labem9691919296 9355912
34.Prokop Pavel2007416220200-Manušice959593 8992945587
35.Čondl Tomáš2007424690258-UNITOP Sokolov 9190979696885586
36.Šnábl Oliver200743566 435694989492899055712
37.Kovář David2006 410630200-Manušice9394949591905578
38. Prokeš Karel2007423430202-Černovice9093929691955576
39.Hepal Adam2004424290045-DDM Kolín949692919192 55614
40.Hanzlík Richard2005422890200-Manušice919492 9392945568
41.Videcký Jaroslav2008423680205-Mladá Boleslav 9190949593915547
42.Havelka Šimon200641795 0205-Mladá Boleslav91989194869055011
43.Janíček Jan 2002436210905-Liberec8793909495915507
44. Kyndl Tomáš2005410080190-Přezletice8896939093905507
45.Choma Lukáš2005429440905-Liberec939690918791 5487
46.Mezzina Nicollo2007437230905-Liberec92919291 92895477
47.Karásek Jiří2004429830200-Manušice8792 919094925465
48.Malinovský Michal200641778 0905-Liberec8992929193895463
49.Prouza Ondřej 2007430660054-H.Králové - Třebeš9290918892915449
50.Kimák Lukáš2006408550366-Ruprechtice - Liberec829587929094 54010
51.Vojtěch Štěpán2005424240366-Ruprechtice - Liberec8792 909286895365
52.Hála Vojtěch200541353 0348-Brandýs nad Labem8690929187905363
53. Procházka Jan2007417990205-Mladá Boleslav806896959595529 9
54.Zakouřil Štěpán2004411620366-Ruprechtice - Liberec858967 898387500
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Janů Karolína2005406820202-Černovice9798100989895 58615
2.Mikulčíková Kateřina2004404320905-Liberec989599 99979558314
3.Nymburská Pavlína2005406790202-Černovice 97989799929657911
4.Bezoušková Jolana2005 407490348-Brandýs nad Labem95989898939557721
5. Novotná Tereza2006417700045-DDM Kolín939798969695575 11
6.Svobodová Eliška2007417340045-DDM Kolín97929498 969557218
7.Nermuťová Karolína2006425120055-LOYD9496 9595979557212
8.Krýzlová Eliška2004436150173-Klatovy 96969494949657011
9.Palanová Kristýna2006 438140055-LOYD94959697979056912
10. Jeníková Anna2008431620905-Liberec93949894949556813
11.Mastná Kateřina2003407820370-Dukla Plzeň9394929698 9556811
12.Kaurová Anna2005422020032-Bohemia Poděbrady9495 9596919656711
13.Malinovská Marie200342508 0905-Liberec93939395969556515
14.Gramanová Julie 2006436300258-UNITOP Sokolov95929698939156512
15.Regnerová Nikola2005408670905-Liberec959695948995 5646
16.Desenská Eliška2003412300055-LOYD89949498 929556213
17.Pintová Amálie2003418200735-Staré Sedlo93 90949693955619
18.Dubská Anna200742662 0055-LOYD9389939694965618
19.Berková Pavla 2006423650205-Mladá Boleslav94909194959555910
20.Kafková Adéla2008430280202-Černovice949393939393 5595
21.Vašků Kateřina2005412280055-LOYD95929292 90965574
22.Šetková Markéta2003424730258-UNITOP Sokolov93 90979094915555
23.Svobodová Veronika200340765 0200-Manušice9692919190955554
24.Zurynková Jana 2004425360348-Brandýs nad Labem8988959595925548
25.Hepalová Aneta2006430760045-DDM Kolín919293949388 55112
26.Vrabcová Rozálie2006417970205-Mladá Boleslav919495 9285925495
27.Hlaváčková Zuzana2008423250200-Manušice 9295899093855446
28.Jaklová Jana200542968 0173-Klatovy8990928884885316
29.Knapová Elisabet 2006435350200-Manušice8687929088845274
Činnost rady KS Pozvánka na VH 23.6.21 Zápis z Výboru 7.11.20 Zápis z Výboru 13.4.20 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga Chotěboř 10.k. Pohár SSK V.Meziříčí Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice Krajské přebory VC Pelhřimova KSL mládeže 2020 ČPTM Finále Memoriál F.Vobra VC Chotěboře VC SSK Chotěboř ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev ČPTM 2.kolo Pohár Chotěboře VC Batelova OSL Pelhřimovska 4.k. VC Chotěboře ČPTM 1.kolo OSL Pelhřimovska 3.k. McKay CUP VC Bystřice n.P. VC 0030 VC N.Města OSL Pelhřimovska 2.k. Cena SSK Žďár n.S. Zimní liga H.Brod 11.k. Zimní liga Chotěboř 9.k. Pohár AVZO H.Cerekev VC ZDAR Žďár n.S. Třešťská diabolka Krajský přebor Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.