Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Český pohár talentované mládeže 2020

2.kolo

České Budějovice    25.7. - 26. 7. 2020
SM 60, SM 3x20, VzPu 40
Kategorie : VzPu 40 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSK  1.2.3.4. Celk. 
1.Horák Lukáš2004423700205-Mladá Boleslav 104,9 102,4103,3102,2 412,8 
2.Semecký Ondřej200340174 0190-Přezletice 101,6101,2102,1103,6 408,5 
3. Záborec Vojtěch2004412440055-LOYD 101,4101101,698,9 402,9  
4.Novotný Vojtěch2003408630105-Kolín 99,9100,699,9 100,3 400,7 
5.Prchal Jakub2004418150301-Stromovka Č.B.  9898,1100,6101,9 398,6 
6.Břichňáč Václav200241229 0055-LOYD 96,8100,2100,699 396,6 
7.Houžvička Filip 2004411630032-Bohemia Poděbrady 97,898,498,6101,1 395,9 
8.Prokop Ondřej2004416190200-Manušice 95,110099,1100,9  395,1 
9.Herrmann Petr2004417760905-Liberec 9998,9 96,399,5 393,7 
10.Bandas Matěj2004410640200-Manušice  99,796,499,396,8 392,2 
11.Němec Jakub2005 410610200-Manušice 99,398,794,699,4 392 
12. Hájek Jan2004411540301-Stromovka Č.B. 98,894,996,7101,4 391,8  
13.Humeš Adam2004403990162-Slatina Brno 97,496,2101,5 96,6 391,7 
14.Nedvěd Jáchym2005437850301-Stromovka Č.B.  95,897,8100,197,9 391,6 
15.Pokorný Václav200543125 0348-Brandýs n.L. 97,196,894,899,8 388,5 
16. Hanzlík Richard2005422890200-Manušice 95,996,399,295,4 386,8  
17.Goldšmíd Ondřej2002403940348-Brandýs n.L. 95,398,295,2 97 385,7 
18.Kyndl Tomáš2005410080190-Přezletice 96,7 98,892,597,1 385,1 
19.Pavlík Matěj200440926 0301-Stromovka Č.B. 96,290,898,396,2 381,5 
20. Lemberk Matěj2004406800202-Černovice 99,292,691,897,8 381,4  
21.Frolík Jakub2004418160301-Stromovka Č.B. 92,89397 97,2 380 
22.Gerberg Petr2004409300735-Staré Sedlo 96 91,192,898,8 378,7 
23.Rusňák Matěj200340769 0205-Mladá Boleslav 94,794,796,790,9 377 
24. Kimák Lukáš2006408550366-Ruprechtice 92,396,192,196,3 376,8  
25.Kurzveil Jan2005410300205-Mladá Boleslav 95,196,690 94,9 376,6 
26.Krejčí Jakub2004423320069-DUEL Praha  97,694,993,390,6 376,4 
27.Štěpáník Jan200640418 0200-Manušice 96,491,491,596,7 376 
28. Hromada Jindřich2005409220301-Stromovka Č.B. 90,395,996,692,3  375,1 
29.Dytrych Lukáš2002429430905-Liberec 95,496,4 9291,1 374,9 
30.Janíček Jan2002436210905-Liberec  92,393,791,996,7 374,6 
31.Marek Jakub200442625 0054-H.Králové - Třebeš 95,392,195,490,2 373 
32. Vaněk František2005413200055-LOYD 93,791,390,795,5 371,2  
33.Karásek Jiří2004429830200-Manušice 88,686,695,5 96,7 367,4 
34.Svoboda Adam2004422220045-DDM Kolín  87,695,28991,8 363,6 
35.Suk Vojtěch200441586 0735-Staré Sedlo 97,587,387,689,1 361,5 
36. Němec Lukáš2005404560301-Stromovka Č.B. 89,792,889,288,1  359,8 
37.Hála Vojtěch2005413530348-Brandýs n.L. 91,289,6 91,186,9 358,8 
38.Novák Lukáš2003414370105-Kolín  87,18492,488,3 351,8 
39.Hlaváček Jan200542371 0205-Mladá Boleslav 89,1    89,1 
 
Kategorie : VzPu 40 dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSK  1.2.3.4. Celk. 
1.Machová Lucie2005410790370-Dukla Plzeň 101,8101,3103,8103,4  410,3 
2.Novotná Tereza2006417700045-DDM Kolín 104 99,4101,6102,5 407,5 
3.Bezoušková Jolana200540749 0348-Brandýs n.L. 101,7102,1100,4102,4 406,6 
4. Svobodová Veronika2003407650200-Manušice 98,6100,6100,4100,5  400,1 
5.Pintová Amálie2003418200735-Staré Sedlo 100,698,8 97,5102,3 399,2 
6.Mikulčíková Kateřina2004404320905-Liberec  98,399,599,7101,5 399 
7.Lažanová Valérie2003 411100301-Stromovka Č.B. 98,799,7100,899,5 398,7 
8. Vašků Kateřina2005412280055-LOYD 96,8101,799100,9 398,4  
9.Nymburská Pavlína2005406790202-Černovice 99,797,299,1 100,3 396,3 
10.Regnerová Nikola2005407670905-Liberec  99,7100,296,999,5 396,3 
11.Jaklová Jana200542968 0173-Klatovy 99,896,399,699 394,7 
12. Jandová Dominika2004397450202-Černovice 100,596,599,497,1  393,5 
13.Zurynková Jana2004425360348-Brandýs n.L. 96,892,9 97,198,6 385,4 
14.Desenská Eliška2003412300055-LOYD  95,497,494,297,7 384,7 
15.Krýzlová Eliška200443615 0173-Klatovy 93,396,795,693,5 379,1 
16. Malinovská Marie2003425080905-Liberec 94,690,793,597 375,8  
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Hromada Jindřich2005409220301-Stromovka Č.B.9998989897 10059032
2.Záborec Vojtěch2004412440055-LOYD989897 100989658731
3.Novotný Vojtěch2003408630105-Kolín98 959899999658525
4.Goldšmíd Ondřej200240394 0348-Brandýs n.L.97999696979758228
5.Prchal Jakub 2004418150301-Stromovka Č.B.951009995959858220
6.Pavlík Matěj2004409260301-Stromovka Č.B.979798989497 58120
7.Semecký Ondřej2003401740190-Přezletice989596 99969658022
8.Štěpáník Jan2006404180200-Manušice98 969797989458022
9.Kahoun Matyáš200441111 0049-Vlašim96999596979657921
10.Horák Lukáš 2004423700205-Mladá Boleslav98939796969857827
11.Netušil David2003410760370-Dukla Plzeň969594979797 57612
12.Houžvička Filip2004411630032-Bohemia Poděbrady939695 98949957522
13.Trnovský Petr2007417750905-Liberec93 929899959757421
14.Frolík Jakub200441816 0301-Stromovka Č.B.93979595969857420
15.Gerberg Petr 2004409300735-Staré Sedlo95959796959657417
16.Prokop Pavel2007416220200-Manušice969895979395574 15
17.Grunt Šimon2006420420055-LOYD9896939895 9357320
18.Prokeš Karel2007423430202-Černovice979590 96989657219
19.Humeš Adam2004403990162-Slatina Brno94 969594959857218
20.Herrmann Petr200441776 0905-Liberec95949895949657218
21.Prokop Ondřej 2004416190200-Manušice98959796969057218
22. Kurzveil Jan2005410300205-Mladá Boleslav989794939594571 19
23.Břichňáč Václav2002412290055-LOYD9596929695 9757116
24.Havelka Šimon2006417950205-Mladá Boleslav9794 9694979357116
25.Novák Lukáš2003414370105-Kolín 96949796969257116
26.Pokorný Václav200543125 0348-Brandýs n.L.94969593969757115
27.Dytrych Lukáš 2002429430905-Liberec96949493989557018
28. Janků Adam2007420410055-LOYD93999392989557017
29.Hlaváček Jan2005423710205-Mladá Boleslav929994969593 56920
30.Hanzlík Richard2005422890200-Manušice958996 96979656918
31.Veselý Lukáš2004410900370-Dukla Plzeň 94969196959756915
32.Suk Vojtěch200441586 0735-Staré Sedlo95979197979256915
33.Vaněk František 2005413200055-LOYD94939693949856816
34. Lemberk Matěj2004406800202-Černovice939495949696568 15
35.Kyndl Tomáš2005410080190-Přezletice9194969695 9456619
36.Bandas Matěj2004410640200-Manušice969494 93949556617
37.Rusňák Matěj2003407690205-Mladá Boleslav 93949297979356614
38.Hampl Vojtěch200641363 0200-Manušice92979494959256413
39.Janíček Jan 2002436210905-Liberec93989492949356410
40. Němec Jakub2005410610200-Manušice93958898949556314
41.Nedvěd Jáchym2005437850301-Stromovka Č.B.9296949391 9556115
42.Hejný David2006419070049-Vlašim978993 93969356114
43.Prouza Ondřej2007430660054-H.Králové - Třebeš 92929592979356111
44.Kimák Lukáš200640855 0366-Ruprechtice9391959492925578
45.Hála Vojtěch 2005413530348-Brandýs n.L.89969296919155513
46.Jozífek Adam2006428660105-Kolín949291949191553 9
47.Malinovský Michal2006417780905-Liberec8890929696 8955114
48.Hájek Jan2004411540301-Stromovka Č.B.8892 968792945498
49.Němec Lukáš200540456 0301-Stromovka Č.B.9086948892955457
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Nymburská Pavlína2005406790202-Černovice989999989899 59133
2.Regnerová Nikola2005407670905-Liberec99989699 9810059031
3.Mikulčíková Kateřina2004404320905-Liberec98 989896989858628
4.Svobodová Veronika200340765 0200-Manušice991009795989658528
5.Lažanová Valérie 2003411100301-Stromovka Č.B.97969799979958521
6.Strnadová Sára2007416330049-Vlašim1009698989794583 24
7.Novotná Tereza2006417700045-DDM Kolín9698969797 9858224
8.Nermuťová Karolína2006425120055-LOYD989597 93999557721
9.Machová Lucie2005410790370-Dukla Plzeň 98949797959457524
10.Pintová Amálie200341820 0735-Staré Sedlo969593961009557518
11. Bezoušková Jolana2005407490348-Brandýs n.L.1009696939495574 18
12.Vašků Kateřina2005412280055-LOYD9497939497 9857324
13.Kafková Adéla2008430280202-Černovice939497 96959857318
14.Svobodová Eliška2007417340045-DDM Kolín 99969496939257018
15.Jandová Dominika2004 397450202-Černovice95939296969756915
16. Dubská Anna2007426620055-LOYD94959297939556618
17.Zurynková Jana2004425360348-Brandýs n.L.919292999597 56616
18.Krýzlová Eliška2004436150173-Klatovy97949293 969156315
19.Desenská Eliška2003412300055-LOYD9295 9496968956212
20.Malinovská Marie200342508 0905-Liberec91939292979455917
21.Jeníková Anna 2008431620905-Liberec96949690948955914
22. Krausová Eliška2006417310366-Ruprechtice949191918991547 12
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSK KKLLSSCelk.CT
1.Záborec Vojtěch2004412440055-LOYD939196979690 56317
2.Břichňáč Václav2002412290055-LOYD93919597 899355817
3.Semecký Ondřej2003401740190-Přezletice89 959798879155710
4.Horák Lukáš200442370 0205-Mladá Boleslav93949795888455110
5. Goldšmíd Ondřej2002403940348-Brandýs n.L.898897978692549 13
6.Humeš Adam2004403990162-Slatina Brno9192969688 8454711
7.Lemberk Matěj2004406800202-Černovice889695 97828854613
8.Bandas Matěj2004410640200-Manušice91 91959584895459
9.Houžvička Filip200441163 0032-Bohemia Poděbrady91899798838554311
10. Karásek Jiří2004429830200-Manušice9291949486845418
11.Prchal Jakub2004418150301-Stromovka Č.B.8892899681 925387
12.Netušil David2003410760370-Dukla Plzeň8990 9596838453710
13.Veselý Lukáš200441090 0370-Dukla Plzeň8684979684875348
14.Herrmann Petr 2004417760905-Liberec9288949184855346
15. Štěpáník Jan2006404180200-Manušice94849695808153012
16.Nedvěd Jáchym2005437850301-Stromovka Č.B.9186939085 835282
17.Němec Jakub2005410610200-Manušice768998 9782845269
18.Vaněk František2005413200055-LOYD85 85949287825257
19.Hromada Jindřich200540922 0301-Stromovka Č.B.778398100838052115
20.Frolík Jakub 2004418160301-Stromovka Č.B.7785969685785176
21.Hanzlík Richard2005422890200-Manušice818496967274 50312
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSK KKLLSSCelk.CT
1.Svobodová Veronika2003407650200-Manušice949698979192 56822
2.Jandová Dominika2004397450202-Černovice949396 97939556812
3.Mikulčíková Kateřina2004404320905-Liberec 96929898919256716
4.Machová Lucie200541079 0370-Dukla Plzeň95949895909256412
5.Regnerová Nikola 2005407670905-Liberec94989898799255918
6. Novotná Tereza2006417700045-DDM Kolín929395979089556 14
7.Nymburská Pavlína2005406790202-Černovice9293100100 848555415
8.Bezoušková Jolana2005407490348-Brandýs n.L.93 969695878755411
9.Desenská Eliška200341230 0055-LOYD93929395899055213
10.Vašků Kateřina 2005412280055-LOYD9596939189885529
11. Lažanová Valérie2003411100301-Stromovka Č.B.909093958689543 5
12.Malinovská Marie2003425080905-Liberec9391939381 815327
Činnost rady KS Pozvánka na VH 23.6.21 Zápis z Výboru 7.11.20 Zápis z Výboru 13.4.20 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga Chotěboř 10.k. Pohár SSK V.Meziříčí Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice Krajské přebory VC Pelhřimova KSL mládeže 2020 ČPTM Finále Memoriál F.Vobra VC Chotěboře VC SSK Chotěboř ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev ČPTM 2.kolo Pohár Chotěboře VC Batelova OSL Pelhřimovska 4.k. VC Chotěboře ČPTM 1.kolo OSL Pelhřimovska 3.k. McKay CUP VC Bystřice n.P. VC 0030 VC N.Města OSL Pelhřimovska 2.k. Cena SSK Žďár n.S. Zimní liga H.Brod 11.k. Zimní liga Chotěboř 9.k. Pohár AVZO H.Cerekev VC ZDAR Žďár n.S. Třešťská diabolka Krajský přebor Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.