Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Český pohár talentované mládeže 2020

Finále

Plzeň    5.9. - 6.9.2020
SM 60, SM 3x20, VzPu 40
Kategorie : VzPu 40 dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSK  1.2.3.4. Celk.CT
1.Vykoupilová Iva04418020162 - Slatina Brno 102,2102,9102,6 103,9 411,627
2.Machová Lucie05410790370 - Dukla Plzeň  103,1101,2101,9102,3 408,526
3.Katz Klaudie 05399670079 - Olymp Ostrava 101,1101,8101101,5 405,4 21
4.Malinovská Marie03425080905 - Liberec 101,9100,1 101,6101,2 404,818
5.Regnerová Nikola0540867 0905 - Liberec 101,2103,898,6100,3 403,923
6. Bezoušková Jolana05407490348 - Brandýs n.L. 99,5102,3103,698,5  403,920
7.Licková Nikola02403830253 - Sezemice  101,499,8100,4101,3 402,921
8.Popelková Kateřina04 412510386 - Březolupy 99100,510398,5 40122
9.Svobodová Veronika03407650200 - Manušice 101101,998,399,7  400,920
10.Mikulčíková Kateřina04404320905 - Liberec  102,4100,110296 400,524
11.Novotná Tereza0641770 0045 - DDM Kolín 98,298,9101102,3 400,417
12. Hrtánková Marie04411880079 - Olymp Ostrava 100,399,798,9100,3  399,211
13.Jandová Dominika04397450202 - Černovice  101,898,998,799 398,418
14.Lažanová Valérie03 411100301 - Stromovka Č.B. 9996,7101,599,2 396,417
15.Zetková Tereza04437820551 - Nivnice 98,39997,9100,1  395,316
16.Desenská Eliška03412300055 - LOYD 95,9 99,810198,4 395,113
17.Pintová Amálie0341820 0735 - Staré Sedlo 98,998,2100,397,5 394,917
18. Šetková Markéta03424730258 - UNITOP Sokolov 97,598,3100,997,9  394,614
19.Müllerová Michaela05431800253 - Sezemice  10098,1100,291,1 389,417
20.Houdová Jana0641658 0370 - Dukla Plzeň 97,796,299,195,5 388,513
21. Zurynková Jana04425360348 - Brandýs n.L. 96,699,896,693,8  386,815
22.Janů Karolína05406820202 - Černovice 98,493,8 98,194,6 384,912
23.Jaklová Jana05429680173 - Klatovy  100,49696,491,9 384,710
24.Hepalová Aneta 06430760045 - DDM Kolín 95,694,495,897,5 383,36
25.Hrubešová Karolína05431790253 - Sezemice 95,295,695,6 95,4 381,89
26.Krýzlová Eliška04436150173 - Klatovy  93,996,695,394,6 380,47
27.Matyášová Veronika05 430920551 - Nivnice 95,395,893,193,1 377,36
28.Kazdová Kateřina05436670386 - Březolupy 95,892,593,783,4  365,47
29.Vrabcová Rozálie06417970205 - Mladá Boleslav  91,791,188,791,6 363,19
 
Kategorie : SM 60 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Záborec Vojtěch04412440055 - LOYD9898991009899 59233
2.Ludvík Matěj03406950735 - Staré Sedlo98979898 999958929
3.Horák Lukáš04423700205 - Mladá Boleslav95 9897100989958731
4.Raboch Vít0339579 0190 - Přezletice98989799979858724
5. De Gregorio Samuele04407140123 - Patriot Brno969997 98989858625
6.Novotný Vojtěch03408630105 - Kolín98 979899969858625
7.Štěpáník Jan0640418 0200 - Manušice96959699999958424
8. Trnovský Petr Miloslav07417750905 - Liberec959798979898583 27
9.Kahan Petr03408420055 - LOYD9897969698 9758231
10.Goldšmíd Ondřej02403940348 - Brandýs n.L.9896 96100979558225
11.Hromada Jindřich0540922 0301 - Stromovka Č.B.98999696959858223
12. Mládek Jakub07417740905 - Liberec989694100989558127
13.Netušil David03410760370 - Dukla Plzeň9498959899 9758125
14.Suljejmani Arben04407800370 - Dukla Plzeň9799 9798979358122
15.Schröpfer František0240700 0386 - Březolupy98949697999658023
16.Kahoun Matyáš 04411110049 - Vlašim98979398969858022
17. Jančara Radek07419270386 - Březolupy959898969696579 23
18.Pavlík Matěj04409260301 - Stromovka Č.B.95949998 979557824
19.Bandas Matěj04410640200 - Manušice9899 9694969557821
20.Prokeš Karel07423430202 - Černovice 97989797969357816
21.Zaplatílek Ondřej04 407130162 - Slatina Brno97989897949357720
22. Gerberg Petr04409300735 - Staré Sedlo969598979596577 13
23.Piňos Antonín06402830079 - Olymp Ostrava99999492 969657627
24.Kurzveil Jan05410300205 - Mladá Boleslav99 959595959757623
25.Prokop Ondřej0441619 0200 - Manušice95989695979557621
26.Pušman Samuel 04411180258 - UNITOP Sokolov96949495999857618
27.Janíček Jan02436210905 - Liberec969898939695576 15
28.Humeš Adam04403990162 - Slatina Brno9696949897 9457521
29.Rusňák Matěj03407690205 - Mladá Boleslav9595 9498969757520
30.Vaněk František05413200055 - LOYD 91959898989557520
31.Lemberk Matěj0440680 0202 - Černovice98959594969757518
32.Frolík Jakub 04418160301 - Stromovka Č.B.96969793969657421
33.Novák Matěj03417040004 - Ostroj Opava949695959797 57411
34.Hudymač Jakub03417060004 - Ostroj Opava949696 95989457322
35.Suk Vojtěch04415860735 - Staré Sedlo94 989396999357318
36.Prchal Matouš0541066 0200 - Manušice97959197959857317
37.Halíček Josef 05414070210 - Uherský Ostroh97959694969557317
38.Herrmann Petr04417760905 - Liberec999295969497573 14
39.Sysel Vojtěch05423920162 - Slatina Brno94939794 979757220
40.Veselý Lukáš04410900370 - Dukla Plzeň96 959595939857219
41.Prokop Pavel0741622 0200 - Manušice94989893939657216
42.Houžvička Filip 04411630032 - Boh.Poděbrady93979797959257116
43.Janků Adam07420410055 - LOYD959598959494571 15
44.Straňák Václav06430870551 - Nivnice9794969794 9257022
45.Dytrych Lukáš02429430905 - Liberec959694 94939756913
46.Gerych Jakub04404730887 - ZŠ - Trnava 94959692969556821
47.Semecký Ondřej0340174 0190 - Přezletice92969794949556815
48.Nekola Radek 05414280370 - Dukla Plzeň91949598949556717
49.Novák Lukáš03414370105 - Kolín949292959896567 15
50.Srník Albert08437350162 - Slatina Brno96969292 959656715
51.Hanzlík Richard05422890200 - Manušice96 959594978856510
52.Vosátka Matěj0543627 0123 - Patriot Brno94949794929256313
53.Havelka Šimon 06417950205 - Mladá Boleslav98949492968856211
54.Břichňáč Václav02412290055 - LOYD929796889296561 10
55.Křivánek Daniel06418010123 - Patriot Brno94949293 929556016
56.Podlas Karel04408770551 - Nivnice9591 9392959456011
57.Hlaváček Jan0542371 0205 - Mladá Boleslav95939193939255717
58.Smutný Petr 06430940551 - Nivnice89889395939355113
 Hálka Lukáš05416600210 - Uherský Ostroh928593969096 55215
 
Kategorie : SM 60 dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSK 1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1.Bezoušková Jolana05407490348 - Brandýs n.L.999997989898 58930
2.Katz Klaudie05399670079 - Olymp Ostrava989698 981009858831
3.Regnerová Nikola05408670905 - Liberec 979899981009658831
4.Janů Karolína0540682 0202 - Černovice98989598999958732
5.Machová Lucie 05410790370 - Dukla Plzeň97989898959658220
6.Jeřábková Barbora08431560162 - Slatina Brno979792999898 58122
7.Lažanová Valérie03411100301 - Stromovka Č.B.9810096 97969458122
8.Dubská Anna07426620055 - LOYD97 969699969758121
9.Piňosová Marie0842203 0079 - Olymp Ostrava98969796959757923
10. Kapsová Helena06436550079 - Olymp Ostrava989796969597579 20
11.Novotná Tereza06417700045 - DDM Kolín9898949797 9557919
12.Svobodová Eliška07417340045 - DDM Kolín9597 9699969557825
13.Jandová Dominika0439745 0202 - Černovice95959997969657822
14. Mikulčíková Kateřina04404320905 - Liberec1009896919696577 29
15.Svobodová Veronika03407650200 - Manušice97979893 949857723
16.Žáková Renata07414580551 - Nivnice9894 9598979457624
17.Hrtánková Marie0441188 0079 - Olymp Ostrava93959596989957622
18. Strnadová Sára07416330049 - Vlašim95969497979757621
19.Zetková Tereza04437820551 - Nivnice959797959696 57620
20.Pokorná Kateřina08431550162 - Slatina Brno999696 96929657520
21.Nymburská Pavlína05406790202 - Černovice 96989496959657519
22.Mastná Kateřina0340782 0370 - Dukla Plzeň97969698959257422
23. Desenská Eliška03412300055 - LOYD95939695979757323
24.Popelková Kateřina04412510386 - Březolupy9698949297 9657317
25.Houdová Jana06416580370 - Dukla Plzeň9496 9595949857221
26.Licková Nikola02403830253 - Sezemice 96949794979457217
27.Hrubešová Karolína05 431790253 - Sezemice95989791929857118
28. Šetková Markéta03424730258 - UNITOP Sokolov949294989595568 17
29.Pintová Amálie03418200735 - Staré Sedlo96959698 929156816
30.Kafková Adéla08430280202 - Černovice9493 9795979256815
31.Gramanová Julie0643630 0258 - UNITOP Sokolov92919692969556218
32. Jeníková Anna08431620905 - Liberec96869495989256118
33.Malinovská Marie03425080905 - Liberec948991979093 55410
34.Zurynková Jana04425360348 - Brandýs n.L.949290 92939155210
35.Krýzlová Eliška04436150173 - Klatovy97 919291908854912
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenci
Poř.JménoNar.Průk.SSK KKLLSSCelk.CT
1.Schröpfer František02407000386 - Březolupy979399999395 57617
2.Záborec Vojtěch04412440055 - LOYD93959898 929256818
3.Novotný Vojtěch03408630105 - Kolín9394 9994949356714
4.Horák Lukáš0442370 0205 - Mladá Boleslav93929898939256619
5.Raboch Vít 03395790190 - Přezletice91969697929156319
6. Semecký Ondřej03401740190 - Přezletice949494959491562 14
7.Herrmann Petr04417760905 - Liberec89929910091 9056120
8.De Gregorio Samuele0440714 0123 - Patriot Brno88929796919455813
9.Netušil David 03410760370 - Dukla Plzeň95929799818855219
10.Bandas Matěj04410640200 - Manušice968997938789551 17
11.Břichňáč Václav02412290055 - LOYD8793949886 9054817
12.Hudymač Jakub03417060004 - Ostroj Opava9490 9895858554716
13.Houžvička Filip0441163 0032 - Boh.Poděbrady91939696838854714
14. Goldšmíd Ondřej02403940348 - Brandýs n.L.929196968684545 11
15.Humeš Adam04403990162 - Slatina Brno9084939690 8954213
16.Štěpáník Jan06404180200 - Manušice959296 94838254213
17.Nedvěd Jáchym05437850301 - Stromovka Č.B. 86959696828754212
18.Hanzlík Richard0542289 0200 - Manušice90949293868754210
19.Gerych Jakub 04404730887 - ZŠ - Trnava92929694848454210
20.Hromada Jindřich05409220301 - Stromovka Č.B.949197978576 54017
21.Veselý Lukáš04410900370 - Dukla Plzeň889096 9585855398
22.Lemberk Matěj04406800202 - Černovice88 939693858353812
23.Němec Jakub0541061 0200 - Manušice9293919781805348
24.Vaněk František 05413200055 - LOYD92939597767953211
25. Zaplatílek Ondřej04407130162 - Slatina Brno858894948882531 8
26.Novák Matěj03417040004 - Ostroj Opava8688959779 805258
27.Halíček Josef05414070210 - Uherský Ostroh8582 9598798352210
28.Prokop Ondřej04416190200 - Manušice 9187939573825217
29.Sysel Vojtěch0542392 0162 - Slatina Brno9389969568765178
30.Houšť Ondřej 05418090162 - Slatina Brno8285979879755169
31.Hálka Lukáš05416600210 - Uherský Ostroh898491937580 5124
32.Frolík Jakub04418160301 - Stromovka Č.B.828795 9276775099
 
Kategorie : SM 3x20 dorostenky
Poř.JménoNar.Průk.SSK KKLLSSCelk.CT
1.Svobodová Veronika03407650200 - Manušice939798989194 57124
2.Vykoupilová Iva04418020162 - Slatina Brno969597 96958956818
3.Jandová Dominika04397450202 - Černovice 95959999908856620
4.Katz Klaudie0539967 0079 - Olymp Ostrava94939698939156511
5.Machová Lucie 05410790370 - Dukla Plzeň91899996969056114
6.Mikulčíková Kateřina04404320905 - Liberec959498969087 56019
7.Regnerová Nikola05408670905 - Liberec96949796 879056015
8.Hrtánková Marie04411880079 - Olymp Ostrava91 929598899255718
9.Lažanová Valérie0341110 0301 - Stromovka Č.B.96899696878755115
10. Houdová Jana06416580370 - Dukla Plzeň939694929084549 11
11.Zetková Tereza04437820551 - Nivnice9492889888 8854815
12.Popelková Kateřina04412510386 - Březolupy8889 9695899054711
13.Bezoušková Jolana0540749 0348 - Brandýs n.L.94929699818354515
14. Novotná Tereza06417700045 - DDM Kolín979197977786545 14
15.Desenská Eliška03412300055 - LOYD9189949485 885417
16.Malinovská Marie03425080905 - Liberec959092 93818453511
Činnost rady KS Pozvánka na VH 23.6.21 Zápis z Výboru 7.11.20 Zápis z Výboru 13.4.20 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga Chotěboř 10.k. Pohár SSK V.Meziříčí Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice Krajské přebory VC Pelhřimova KSL mládeže 2020 ČPTM Finále Memoriál F.Vobra VC Chotěboře VC SSK Chotěboř ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev ČPTM 2.kolo Pohár Chotěboře VC Batelova OSL Pelhřimovska 4.k. VC Chotěboře ČPTM 1.kolo OSL Pelhřimovska 3.k. McKay CUP VC Bystřice n.P. VC 0030 VC N.Města OSL Pelhřimovska 2.k. Cena SSK Žďár n.S. Zimní liga H.Brod 11.k. Zimní liga Chotěboř 9.k. Pohár AVZO H.Cerekev VC ZDAR Žďár n.S. Třešťská diabolka Krajský přebor Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.