Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

VC Výtahy-Elektro s.r.o.

10.ročník

Havlíčkův Brod   29. 4. 2017
SP 30+30
Kategorie : SP 30+30 společná
Poř.JménoNar.SSK1.2. Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Voldán Petr 69 SSK Studnice 143 140 283 96 93 93 282 565
2. Janda Martin 77 0353 Pelhřimov 141 139 280 92 92 90 274 554
3. Horáček Lukáš 89 0584 Třebíč Poušov 142 132 274 96 91 90 277 551
4. Král Evžen 64 0400 Polička 138 135 273 93 92 92 277 550
5. Včela Zdeněk 73 Havl.Brod 139 143 282 89 91 87 267 549
6. Klokočník Jiří 57 0006 TMS Pardubice 132 134 266 94 92 94 280 546
7. Matys Jiří 53 0353 Pelhřimov 141 136 277 88 91 89 268 545
8. Pešava David 71 SSK Studnice 138 136 274 82 90 89 261 535
9. Málek Pavel 70 AVZO H. Brod 132 139 271 87 86 90 263 534
10. Žák Miloslav 59 AVZO H. Brod 138 140 278 89 82 82 253 531
11. Doležal Milan 50 Jihlava 135 129 264 89 85 89 263 527
12. Široký Jan 56   132 132 264 84 89 89 262 526
13. Matys Pavel 78 0353 Pelhřimov 139 135 274 77 90 83 250 524
14. Mikulecký František 45 0262 Ústí n. Orl. 130 132 262 85 85 80 250 512
15. Melichar Tomáš 65   129 131 260 80 80 91 251 511
16. Klimeš Petr 60 0383 Batelov 137 140 277 80 81 73 234 511
17. Major Jan 45 AVZO H. Brod 131 131 262 81 84 81 246 508
18. Šlancar Ladislav 75 0161 Žďár n S. 131 141 272 63 82 86 231 503
19. Nedělka František 53   133 126 259 82 79 83 244 503
20. Bauer Josef 51 AVZO H. Brod 124 133 257 80 77 88 245 502
21. Dušek Květoslav 49 0262 Ústí n. Orl. 128 130 258 76 93 75 244 502
22. Hevier Jan 51 AVZO H. Brod 120 126 246 79 85 86 250 496
23. Pavlík Jiří 79   133 132 265 71 76 83 230 495
24. Beneš Richard 57   119 131 250 84 89 63 236 486
25. Hurt Jiří 49 0262 Ústí n. Orl. 117 121 238 81 79 84 244 482
26. Valenta Milan 57 0584 Třebíč Poušov 117 116 233 86 78 77 241 474
27. Horáček Vlastimil 61 0584 Třebíč Poušov 131 128 259 65 76 73 214 473
28. Stachovský Antonín 31 H. Brod 126 114 240 65 78 84 227 467
29. Mareš Rostislav 61 Dolní Cerekev 129 132 261 66 75 61 202 463
30. Flekal Miroslav 67 AVZO H. Brod 106 114 220 84 85 73 242 462
31. Píro Jiří 76   128 131 259 57 62 71 190 449
32. Johanides Vlastimil 54 AVZO H. Brod 112 129 241 80 58 69 207 448
33. Sedláček Josef 53   125 111 236 68 68 58 194 430
34. Baloun Zdeněk 47 AVZO H. Brod 96 110 206 65 84 73 222 428
35. Hansl Adolf 46 0161 Žďár n S. 107 104 211 63 68 74 205 416
36. Kocman Jiří 49 AVZO H. Brod 124 111 235 65 54 45 164 399
Hlavní rozhodčí: Ninger Pavel A-177
Činnost rady KS Zápis z VH 2017 Schůze rady 3.11.2016 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Pohár SSK Bystřice n.P. Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova KSL 2017 Mem. Fr. Vobra VC SSK Chotěboř VC Chotěboře ČPTM - finále Memoriál J.Máčela OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár města Chotěboře VC Batelova OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. ČPTM 2.kolo Chotěbořský kalibr VC Bohemia machine VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka VC N.Město na M. Cena pivovaru Chotěboř ČPTM 1.kolo Chocholoušská 60 VC Rychtáře OSL Pelhřimovska 1.k. Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.