Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

VC Bohemia machine

27.ročník

Havlíčkův Brod   24. 6. 2017
SP 30+30
Kategorie : SP 30+30 společná
Poř.JménoNar.SSK1.2. Pev.1.2.3.Otoč.Celk.
1. Matys Jiří 53 0353 Pelhřimov 143 140 283 92 96 90 278 561
2. Klokočník Jiří 57 0006 TMS Pardubice 139 134 273 94 94 91 279 552
3. Matys Pavel 78 0353 Pelhřimov 136 141 277 92 92 90 274 551
4. Janda Štěpán 75 0205-M.Boleslav 137 137 274 88 90 96 274 548
5. Horáček Lukáš 89 0584 Třebíč Poušov 129 137 266 94 95 91 280 546
6. Voldán Petr 69 Studnice 137 140 277 86 86 95 267 544
7. Kořínek Václav 58 0712 Pardubice 126 135 261 85 91 94 270 531
8. Bauer Josef 51 AVZO H. Brod 125 132 257 89 86 93 268 525
9. Janda Martin 77 AVZO H. Brod 133 139 272 81 89 79 249 521
10. Červová Miroslava 77 0262 Ústí n. Orl. 133 135 268 82 82 86 250 518
11. Klimeš Petr 60 0383 Batelov 135 134 269 74 86 78 238 507
12. Žák Miloslav 59 AVZO H. Brod 135 136 271 84 69 81 234 505
13. Dušek Květoslav 49 0262 Ústí n. Orl. 129 126 255 85 82 77 244 499
14. Major Jan 45 AVZO H. Brod 125 128 253 85 75 83 243 496
15. Nedělka František 53 0556 Vojnův Městec 133 126 259 77 80 79 236 495
16. Horáček Vlastimil 61 0584 Třebíč Poušov 120 120 240 84 76 81 241 481
17. Valenta Milan 57 0584 Třebíč Poušov 107 117 224 84 81 87 252 476
18. Kopecký Josef 37 0712 Pardubice 136 129 265 70 70 70 210 475
19. Hevier Jan 51 AVZO H. Brod 114 120 234 82 65 62 209 443
20. Čurda Pavel 47 KVZ Polná 124 120 244 64 59 71 194 438
21. Stachovský Antonín 31 AVZO H. Brod 129 122 251 74 50 61 185 436
22. Kocman Jiří 49 AVZO H. Brod 114 108 222 65 76 59 200 422
Kategorie : SP 30+30 družstva
Poř.SSK1.člen2.člen3.členCelk.
1. AVZO Havlíčkův Brod Matys Jiří - 561 Matys Pavel - 551 Janda Štěpán - 548 1660
2. Pardubice Klokočník - 552 Kořínek - 531 Kopecký - 475 1558
3. Ústí nad Orlicí Červová - 518 Klimeš - 507 Dušek - 499 1524
4. Třebíč Horáček Lukáš - 546 Horáček Vl. - 481 Valenta - 476 1503
Hlavní rozhodčí: Pavel Ninger A-177
Činnost rady KS Schůze rady 8.11.2017 Zápis z VH 2017 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny VC Bystřice n.P. Zimní liga H.Brod 3.k. Zimní liga Chotěboř 1.k. Poslední rána Pohár SSK V.Meziříčí Podzimní výstřel Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice n.P. Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova KSL 2017 Mem. Fr. Vobra VC SSK Chotěboř VC Chotěboře ČPTM - finále Memoriál J.Máčela OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár města Chotěboře VC Batelova OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. ČPTM 2.kolo Chotěbořský kalibr VC Bohemia machine VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.