Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Oblastní střelecká liga AVZO Pelhřimovska - 1.kolo

Horní Cerekev   14. 5. 2017
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM, SM 60
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Matějková Michaela 97 SSK H.Cerekev 97 97 99 97 96 97 583
2. Březina Jindřich 63 SSK Ostroměř 96 97 98 96 96 97 580
3. Hrádek Karel 74 AVZO Košetice 96 98 96 96 97 96 579
4. Trávníček Jiří 56 SSK Batelov 95 96 92 97 97 98 575
5. Šenkapoul Vladimír 53 SSK Třešť 92 97 96 98 96 95 574
6. Vlčková Michaela 01 SSK H.Cerekev 94 96 95 91 97 97 570
7. Urbánek Štěpán 78 AVZO Košetice 96 95 97 93 91 97 569
8. Povrle Jan 75 AVZO Plačkov 94 97 95 91 96 94 567
9. Doležal Bohumír 52 SSK Batelov 92 95 98 93 94 94 566
10. Čugová Kateřina 99 SSK Třešť 92 93 95 96 93 95 564
11. Košťák František 49 SSK Batelov 87 96 94 96 94 94 561
12. Snítilý David 84 AVZO Košetice 94 96 93 93 93 92 561
13. Váňová Diana 02 AVZO H.Cerekev 93 93 92 95 93 92 558
14. Hrubeš Vilém 51 AVZO Žirovnice 93 91 92 96 92 93 557
15. Vídeňský Miroslav 53 SKP Rychnov n.k. 96 92 91 93 93 92 557
16. Hodinová Kateřina 05 SSK Černovice 94 93 92 95 91 92 557
17. Urbánek Martin 77 AVZO Košetice 96 94 89 92 94 91 556
18. Přibyl Miloslav 67 AVZO H.Cerekev 94 88 92 94 93 91 552
19. Fuksa Viktor 58 AVZO H.Cerekev 94 94 88 92 91 88 547
20. Petržílka Miloslav 53 SSK J. Hradec 91 92 90 90 90 89 542
21. Kučera Tomáš 73 AVZO Košetice 89 93 89 91 87 91 540
22. Snítilý Jan 52 AVZO Košetice 87 92 89 91 92 89 540
23. Kadlecová Iveta 88 SSK Třešť 93 93 88 86 92 86 538
24. Parkan Daniel 01 SSK H.Cerekev 85 88 90 89 83 92 527
25. Duffek Zdeněk 63 AVZO Košetice 87 86 88 89 91 86 527
26. Šamaj Vladimír 51 AVZO H.Cerekev 92 89 77 87 86 89 520
27. Sobek Vlastimil 41 AVZO Košetice 77 88 92 88 86 88 519
28. Ištok Marian 77 AVZO Žirovnice 91 86 90 83 83 86 519
29. Čech Jiří 29 SSK Sezemice 84 86 87 88 88 85 518
30. Horský Zdeněk 89 AVZO Obrataň 89 76 73 88 85 87 498
31. Luňáček Oldřich 48 AVZO Obrataň 80 77 74 78 83 83 475
32. Matějka Milan 48 AVZO H.Cerekev 58 75 70 82 78 79 442
 
Kategorie : LM, SM 3x20
Poř.JménoNar.KlubL LSSKKCelk.
1. Vlčková Michaela 01 SSK H.Cerekev 94 96 79 84 92 91 536
2. Hrubeš Vilém 51 AVZO Žirovnice 93 91 71 64 80 76 475
3. Váňová Diana 02 AVZO H.Cerekev 93 93 69 69 67 72 463
4. Parkan Daniel 01 SSK H.Cerekev 85 88 57 57 84 79 450
Hlavní rozhodčí: Matějka Milan C-1609
Činnost rady KS Zápis z VH 2017 Schůze rady 3.11.2016 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Pohár SSK Bystřice n.P. Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova KSL 2017 Mem. Fr. Vobra VC SSK Chotěboř VC Chotěboře ČPTM - finále Memoriál J.Máčela OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár města Chotěboře VC Batelova OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. ČPTM 2.kolo Chotěbořský kalibr VC Bohemia machine VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka VC N.Město na M. Cena pivovaru Chotěboř ČPTM 1.kolo Chocholoušská 60 VC Rychtáře OSL Pelhřimovska 1.k. Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.