Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Oblastní střelecká liga AVZO Pelhřimovska - 2.kolo

Horní Cerekev   4. 6. 2017
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM, SM 60
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Matějková Michaela 97 SSK H.Cerekev 96 98 100 98 95 98 585
2. Šenkapoul Vladimír 53 SSK Třešť 99 98 98 96 97 96 584
3. Povrle Jan 75 AVZO Plačkov 97 95 96 94 98 98 578
4. Vlčková Michaela 01 SSK H.Cerekev 95 97 98 95 96 97 578
5. Materna Jiří 64 AVZO TS N.Město n.M. 100 93 96 96 97 96 578
6. Kupec Ondřej 02 SSK Škoda Ml.Boleslav 95 96 96 99 98 94 578
7. Linhartová Magdaléna 02 SSK Škoda Ml.Boleslav 94 98 97 95 96 96 576
8. Trávníček Jiří 56 SSK Batelov 96 97 97 96 94 92 572
9. Duffek Zdeněk 63 AVZO Košetice 94 99 96 92 96 93 570
10. Nedvěd Matěj 03 SSK Č.Budějovice 97 99 92 93 93 95 569
11. Přibylová Ivana 92 AVZO H.Cerekev 94 95 91 97 95 96 568
12. Hrubeš Vilém 51 AVZO Žirovnice 95 95 96 90 96 93 565
13. Tůma Martin 85 AVZO H.Cerekev 95 95 97 92 93 93 565
14. Čugová Kateřina 99 SSK Třešť 96 95 93 96 94 91 565
15. Doležal Bohumír 52 SSK Batelov 94 96 97 94 93 90 564
16. Košťák František 49 SSK Batelov 91 92 97 95 92 95 562
17. Petržílka Miloslav 53 SSK J. Hradec 93 94 92 94 93 95 561
18. Snítilý Jan 52 AVZO Košetice 95 98 91 96 93 87 560
19. Přibyl Miloslav 67 AVZO H.Cerekev 89 93 92 94 93 95 556
20. Snítilý David 84 AVZO Košetice 92 93 94 92 94 91 556
21. Kučera Tomáš 73 AVZO Košetice 95 91 93 92 95 90 556
22. Váňová Diana 02 AVZO H.Cerekev 93 98 92 91 91 89 554
23. Janoušková Kateřina 04 SSK Škoda Ml.Boleslav 91 95 87 92 90 93 548
24. Fuksa Viktor 58 AVZO H.Cerekev 91 90 94 88 94 91 548
25. Urbánek Martin 77 AVZO Košetice 88 91 94 95 91 89 548
26. Kadlecová Iveta 88 SSK Třešť 92 92 86 92 89 92 543
27. Kouřil Matěj 01 SSK Č.Budějovice 86 86 91 93 92 93 541
28. Urbánek Štěpán 78 AVZO Košetice 89 92 93 91 87 89 541
29. Uhlíř Patrik 05 SSK Třešť 84 87 87 91 93 91 533
30. Bárta Petr 90 AVZO Košetice 91 91 86 90 81 87 526
31. Horský Zdeněk 89 AVZO Obrataň 85 79 93 87 88 89 521
32. Ištok Marian 77 AVZO Žirovnice 87 84 87 86 85 85 514
 
Kategorie : LM, SM 3x20
Poř.JménoNar.KlubL LSSKKCelk.
1. Materna Jiří 64 AVZO TS N.Město n.M. 100 93 93 95 93 95 569
2. Kupec Ondřej 02 SSK Škoda Ml.Boleslav 95 96 86 90 80 89 536
3. Vlčková Michaela 01 SSK H.Cerekev 95 97 83 92 85 83 535
4. Linhartová Magdaléna 02 SSK Škoda Ml.Boleslav 94 98 83 80 92 87 534
5. Přibylová Ivana 92 AVZO H.Cerekev 94 95 70 88 89 85 521
6. Váňová Diana 02 AVZO H.Cerekev 93 98 75 76 71 77 490
7. Janoušková Kateřina 04 SSK Škoda Ml.Boleslav 91 95 73 75 75 64 473
8. Hrubeš Vilém 51 AVZO Žirovnice 95 95 55 62 81 78 466
Hlavní rozhodčí: Matějka Milan C-1609
Činnost rady KS Zápis z VH 2017 Schůze rady 3.11.2016 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. ČPTM 2.kolo Chotěbořský kalibr VC Bohemia machine VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka KSL 2017 VC N.Město na M. Cena pivovaru Chotěboř ČPTM 1.kolo Chocholoušská 60 VC Rychtáře OSL Pelhřimovska 1.k. Štít města Třeště Jarní cena Cena osvobození VC Chotěboře + KP VC Výtahy Dubnová otočka VC Batelova Mistrovství ČR mládeže Archiv výsledků Propozice závodů KSL mládeže Články, foto Fotogalerie Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.