Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Oblastní střelecká liga AVZO Pelhřimovska - 3.kolo

Horní Cerekev   9. 7. 2017
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM, SM 60
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Nymburský Petr 95 Dukla Plzeň 100 98 100 97 100 100 595 41
2. Trávníček Jiří 56 SSK Batelov 96 96 97 97 98 99 583 18
3. Dajčarová Sabina 01 AVZO H.Cerekev 95 97 99 97 97 96 581 24
4. Jiráková Vladimíra 98 AVZO Černovice 97 93 97 97 96 97 577 15
5. Nedvěd Matěj 03 SSK Stromovka Č.B. 98 100 96 95 96 89 574 20
6. Hrádek Karel 74 AVZO Košetice 95 97 95 96 96 94 573 21
7. Hrubeš Vilém 51 AVZO Žirovnice 96 96 94 96 98 93 573 17
8. Nymburská Pavlína 05 AVZO Černovice 97 94 95 97 95 94 572 16
9. Tůma Martin 85 AVZO H.Cerekev 94 95 95 95 96 96 571 16
10. Vlčková Michaela 01 AVZO H.Cerekev 94 95 94 94 96 95 568 18
11. Hodinová Kateřina 05 SSK Černivice 94 93 92 95 96 97 567 17
12. Čugová Kateřina 99 AVZO H.Cerekev 95 94 95 95 96 91 566 14
13. Říha Jakub 02 SSK Vlašim 91 92 95 97 94 96 565 12
14. Janů Karolína 05 AVZO Černovice 97 97 95 91 92 93 565 12
15. Zíka Petr 02 AVZO Černovice 95 94 90 95 96 94 564 18
16. Urbánek Štěpán 78 AVZO Košetice 94 94 92 93 95 95 563 16
17. Rudolf Jiří 66 AVZO H.Cerekev 97 88 95 92 97 93 562 13
18. Vaněk Karel 98 AVZO H.Cerekev 88 96 97 98 90 93 562 13
19. Petržílka Miloslav 53 SSK J.Hradec 95 96 92 93 94 91 561 15
20. Přibyl Miloslav 67 AVZO H.Cerekev 95 90 92 91 93 96 557 11
21. Parkan Daniel 01 AVZO H.Cerekev 86 94 93 91 93 97 554 12
22. Košťák František 49 SSK Batelov 94 92 90 91 94 91 552 11
23. Urbánek Martin 77 AVZO Košetice 92 96 95 89 90 90 552 11
24. Němcová Kateřina 01 SSK Stromovka Č.B. 96 92 93 91 89 90 551 16
25. Šenkapoul Vladimír 53 SSK Třešť 92 93 91 92 95 88 551 12
26. Váňová Diana 02 AVZO H.Cerekev 90 93 96 92 91 87 549 12
27. Kučera Tomáš 73 AVZO Košetice 87 94 92 89 96 89 547 13
28. Šebestová Ivana 92 AVZO H.Cerekev 91 92 90 93 88 93 547 11
29. Snítilý Jan 52 AVZO Košetice 90 94 88 89 93 91 545 11
30. Doležal Bohumír 52 SSK Batelov 90 90 93 90 87 94 544 10
31. Sobek Vlastimil 41 AVZO Košetice 87 93 86 89 87 80 522 5
32. Horský Zdeněk 89 AVZO Obrataň 85 81 91 87 88 88 520 6
33. Ištok Marian 77 AVZO Žirovnice 89 89 91 80 89 79 517 5
34. Šamaj Vladimír 51 AVZO H.Cerekev 86 83 82 85 76 89 501 2
35. Luňáček Oldřich 48 AVZO Obrataň 64 59 75 72 74 82 426 0
 
Kategorie : LM, SM 3x20
Poř.JménoNar.KlubL LSSKKCelk. 
1. Nymburský Petr 95 Dukla Plzeň 100 98 93 94 93 99 577  
2. Jiráková Vladimíra 98 AVZO Černovice 97 93 88 88 93 95 554  
3. Vlčková Michaela 01 AVZO H.Cerekev 94 95 88 85 94 93 549  
4. Říha Jakub 02 SSK Vlašim 91 92 85 88 86 90 532  
5. Dajčarová Sabina 01 AVZO H.Cerekev 95 97 87 85 74 82 520  
6. Nedvěd Matěj 03 SSK Stromovka Č.B. 98 100 78 72 81 89 518  
7. Šebestová Ivana 92 AVZO H.Cerekev 91 92 80 81 88 86 518  
8. Parkan Daniel 01 AVZO H.Cerekev 86 94 71 83 74 80 488  
9. Hrubeš Vilém 51 AVZO Žirovnice 96 96 69 53 74 86 474  
10. Váňová Diana 02 AVZO H.Cerekev 90 93 72 74 69 72 470  
Hlavní rozhodčí: Matějka Milan C-1609
Činnost rady KS Schůze rady 8.11.2017 Zápis z VH 2017 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny VC Bystřice n.P. Zimní liga H.Brod 3.k. Zimní liga Chotěboř 1.k. Poslední rána Pohár SSK V.Meziříčí Podzimní výstřel Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice n.P. Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova KSL 2017 Mem. Fr. Vobra VC SSK Chotěboř VC Chotěboře ČPTM - finále Memoriál J.Máčela OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár města Chotěboře VC Batelova OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. ČPTM 2.kolo Chotěbořský kalibr VC Bohemia machine VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.