Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Pohár AVZO Horní Cerekev

OSL AVZO Pelhřimovska - 4.kolo

Horní Cerekev   5. 8. 2017
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorost
Poř.JménoNar.Klub1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Michálková Kateřina 00 AVZO Černovice 99 97 99 99 98 98 590 32
2. Matějková Michaela 97 AVZO H. Cerekev 97 98 98 100 93 99 585 33
3. Jandová Dominika 04 AVZO Černovice 98 97 98 97 97 97 584 28
4. Zaplatílek Ondřej 04 SSK Slatina Brno 97 95 96 97 95 95 575 15
5. Nymburská Pavlína 05 AVZO Černovice 95 96 95 95 97 95 573 15
6. Vlčková Michaela 01 AVZO H. Cerekev 98 96 93 96 97 93 573 12
7. Nedvěd Matěj 03 SSK Stromovka Č.Bud. 94 96 96 97 96 93 572 20
8. Hodinová Kateřina 05 AVZO Černovice 94 93 98 96 97 94 572 16
9. Lemberk Matěj 04 AVZO Černovice 96 95 94 97 93 96 571 13
10. Čugová Kateřina 99 AVZO H. Cerekev 94 91 95 97 97 96 570 14
11. Soukupová Iveta 02 SSK Stromovka Č.Bud. 94 93 90 93 98 93 561 11
12. Chadim Daniel 99 SSK V.Meziříčí 94 92 96 93 91 93 559 9
13. Šíma Zdeněk 00 SSK V.Meziříčí 90 90 93 95 94 96 558 13
14. Parkan Daniel 01 AVZO H. Cerekev 89 92 92 93 95 92 553 12
15. Vaněk Karel 98 AVZO H. Cerekev 94 91 91 93 88 93 550 6
16. Šebestová Ivana 92 AVZO H. Cerekev 90 91 91 92 90 89 543 6
17. Váňová Diana 02 AVZO H. Cerekev 86 91 92 92 89 91 541 5
18. Němcová Kateřina 01 SSK Stromovka Č.Bud. 86 91 89 93 85 88 532 5
 
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Klub1.2.3.4.5.6.Celk.CT
1. Materna Jiří 64 SSK Žďár nad Sázavou 97 98 99 97 98 98 587 33
2. Hrubeš Vilém 51 AVZO Žirovnice 99 99 95 96 98 98 585 23
3. Trávníček Jiří 56 SSK Batelov 94 98 98 98 96 99 583 25
4. Hrádek Karel 74 AVZO Košetice 96 97 98 98 95 96 580 20
5. Matoušek Karel 85 AVZO Žirovnice 98 97 94 94 98 97 578 19
6. Houžvička Alois 46 AVZO Plačkov 99 95 93 93 96 95 571 15
7. Šenkapoul Vladimír 53 SSK Třešť 95 95 94 92 93 99 568 19
8. Urbánek Martin 77 AVZO Košetice 94 93 98 93 95 95 568 14
9. Přibyl Miloslav 67 AVZO H. Cerekev 94 93 94 94 93 96 564 17
10. Rudolf Jiří 66 AVZO H. Cerekev 94 90 93 92 96 95 560 11
11. Košťák František 49 SSK Batelov 91 93 93 94 91 95 557 14
12. Urbánek Štěpán 78 AVZO Košetice 92 93 92 93 94 92 556 9
13. Petržílka Miloslav 53 SSK J. Hradec 92 93 92 94 93 91 555 10
14. Snítilý Jan 52 AVZO Košetice 91 91 91 93 95 91 552 9
15. Sobek Vlastimil 41 AVZO Košetice 87 95 95 92 92 91 552 7
16. Trnka Milan 49 AVZO Košetice 93 91 90 90 91 90 545 7
17. Rudolf Jan 95 AVZO H. Cerekev 81 90 92 92 91 95 541 8
18. Ištok Marian 77 AVZO Žirovnice 92 93 90 88 90 87 540 12
19. Doležal Bohumír 52 SSK Batelov 89 90 88 91 87 91 536 7
20. Šlancar Ladislav 75 SSK Žďár nad Sázavou 93 91 82 86 90 91 533 7
21. Šamaj Vladimír 51 AVZO H. Cerekev 87 82 87 83 85 89 513 2
22. Donauschachtl Josef 49 SSK J. Hradec 78 75 80 84 83 66 466 4
 
Kategorie : LM, SM 3x20 společná
Poř.JménoNar.KlubLLSSKKCelk.CT
1. Michálková Kateřina 00 AVZO Černovice 99 97 90 94 95 92 567 17
2. Materna Jiří 64 SSK Žďár nad Sázavou 97 98 89 91 94 92 561 17
3. Vlčková Michaela 01 AVZO H. Cerekev 98 96 90 88 90 91 553 11
4. Soukupová Iveta 02 SSK Stromovka Č.Bud. 94 93 80 87 82 91 527 6
5. Šebestová Ivana 92 AVZO H. Cerekev 90 91 86 83 89 87 526 7
6. Nedvěd Matěj 03 SSK Stromovka Č.Bud. 94 96 75 75 83 86 509 6
7. Hrubeš Vilém 51 AVZO Žirovnice 99 99 64 66 86 84 498 10
8. Parkan Daniel 01 AVZO H. Cerekev 89 92 76 82 72 63 474 3
9. Váňová Diana 02 AVZO H. Cerekev 86 91 75 76 75 64 467 3
10. Němcová Kateřina 01 SSK Stromovka Č.Bud. 86 91 56 65 70 75 443 2
Hlavní rozhodčí: Matějka Milan C-1609
Činnost rady KS Schůze rady 8.11.2017 Zápis z VH 2017 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga Chotěboř 3.k. Zimní liga H.Brod 5.k. VC Bystřice n.P. Poslední rána Pohár SSK V.Meziříčí Podzimní výstřel Pohár SSK Mostiště Pohár SSK Bystřice n.P. Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova KSL 2017 Mem. Fr. Vobra VC SSK Chotěboř VC Chotěboře ČPTM - finále Memoriál J.Máčela OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár města Chotěboře VC Batelova OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. ČPTM 2.kolo Chotěbořský kalibr VC Bohemia machine VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.