Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Oblastní střelecká liga AVZO Pelhřimovska - 2.kolo

Horní Cerekev   3. 6. 2018
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM, SM 60
Poř.JménoKlub1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Michálková Kateřina AVZO Černovice 98 98 99 99 100 98 592
2. Nedvěd Matěj SSK Stromovka Č.Bu 96 99 100 99 98 98 590
3. Hrádek Karel AVZO Košetice 97 99 97 97 96 99 585
4. Šenkapoul Vladimír SSK Třešť 97 96 97 98 97 97 582
5. Jandová Dominika AVZO Černovice 96 99 96 98 96 96 581
6. Hodinová Kateřina AVZO Černovice 95 95 99 96 97 98 580
7. Zíka Petr AVZO Černovice 96 98 97 98 96 90 575
8. Lemberk Matěj AVZO Černovice 91 97 93 98 97 97 573
9. Janů Karolína AVZO Černovice 94 98 94 96 92 97 571
10. Přibyl Miloslav AVZO H. Cerekev 95 92 91 100 95 97 570
11. Košťák František SSK Batelov 92 98 94 95 97 93 569
12. Urbánek Štěpán AVZO Košetice 90 95 92 95 98 98 568
13. Vlčková Michaela AVZO H. Cerekev 88 92 95 98 97 98 568
14. Tůma Martin AVZO H. Cerekev 95 95 92 93 97 95 567
15. Čugová Kateřina AVZO H. Cerekev 97 93 95 90 93 98 566
16. Soukupová Iveta SSK Stromovka Č.Bu 93 96 94 95 92 96 566
17. Vachtová Sabina AVZO Černovice 95 96 94 96 89 96 566
18. Hrubeš Vilém AVZO Žirovnice 93 96 94 95 92 95 565
19. Povrle Jan AVZO H. Cerekev 90 90 95 98 95 96 564
20. Frolík Jakub SSK Stromovka Č.Bu 93 94 94 94 91 96 562
21. Frolík Josef SSK Stromovka Č.Bu 95 92 90 94 93 95 559
22. Trávníček Jiří SSK Batelov 93 94 93 95 89 94 558
23. Doležal Bohumír SSK Batelov 91 94 93 91 91 96 556
24. Petržílka Miloslav SSK J. Hradec 93 92 95 89 93 94 556
25. Kučera Tomáš AVZO Košetice 93 93 93 93 93 89 554
26. Nymburská Pavlína AVZO Černovice 95 96 93 89 86 93 552
27. Nedvěd Martin SSK Stromovka Č.Bu 93 88 92 95 90 93 551
28. Němcová Kateřina SSK Stromovka Č.Bu 89 93 87 94 92 94 549
29. Urbánek Martin AVZO Košetice 90 91 93 90 93 92 549
30. Ištok Marian AVZO Žirovnice 92 95 88 87 90 91 543
31. Sobek Vlastimil AVZO Košetice 90 87 91 92 90 90 540
32. Šamaj Vladimír AVZO H. Cerekev 91 85 88 92 85 89 530
33. Kadlecová Iveta SSK Třešť 83 82 84 93 89 92 523
34. Římal Adam AVZO Černovice 83 85 90 85 83 84 510
35. Fuksa Viktor AVZO H. Cerekev 80 84 89 83 79 90 505
36. Matějka Milan AVZO H. Cerekev 73 75 72 82 73 78 453
 
Kategorie : LM, SM 3x20
Poř.JménoKlubL LSSKKCelk.
1. Michálková Kateřina AVZO Černovice 98 98 90 90 95 97 568
2. Soukupová Iveta SSK Stromovka Č.Bu 93 96 96 96 94 92 567
3. Nedvěd Matěj SSK Stromovka Č.Bu 96 99 93 90 92 94 564
4. Vlčková Michaela AVZO H. Cerekev 88 92 93 95 92 93 555
5. Zíka Petr AVZO Černovice 96 98 88 85 93 87 547
6. Šenkapoul Vladimír SSK Třešť 97 96 86 86 79 87 531
7. Povrle Jan AVZO H. Cerekev 90 90 82 87 89 80 518
8. Němcová Kateřina SSK Stromovka Č.Bu 89 93 83 83 82 82 512
9. Hrubeš Vilém AVZO Žirovnice 93 96 67 66 88 89 499
Hlavní rozhodčí: Matějka Milan C-1609
Činnost rady KS Zápis z rady 13.4.18 Zápis z rady 8.11.17 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Pohár SSK Bystřice KSL mládeže 2018 Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova Memoriál F.Vobra VC Chotěboře - VP VC Chotěboře - LM ČPTM finále OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár Chotěboře OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. Chotěbořský kalibr ČPTM 2.kolo VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka VC N.Město na M. ČPTM 1.kolo Chocholoušská 60 Cena Pivovaru Chotěboř OSL Pelhřimovska 1.k. Štít města Třeště Jarní cena Cena osvobození Archiv výsledků Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.