Český střelecký svaz

Český střelecký svaz
Jihomoravské KS    Středočeské KS

ČSS, z.s. Krajské sdružení Vysočina

Pohár AVZO Horní Cerekev

OSL AVZO Pelhřimovska - 4.kolo

Horní Cerekev   4. 8. 2018
LM, SM 60, 3x20
Kategorie : LM 60 muži, junioři
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Nymburský Petr 95 SSK Dukla Plzeň 96 100 98 99 98 98 589
2. Povrle Jan 75 AVZO H. Cerekev 99 97 98 99 97 95 585
3. Materna Jiří 64 AVZO TS N.Město na Mor. 96 97 98 97 95 97 580
4. Hrubeš Vilém 51 AVZO Žirovnice 95 95 100 97 96 95 578
5. Trávníček Jiří 56 SSK Batelov 95 95 98 94 97 98 577
6. Tůma Martin 85 AVZO H. Cerekev 97 93 96 93 97 100 576
7. Šálek Jaroslav 98 SSK Plzeň Slovany 97 98 94 96 94 96 575
8. Hrádek Karel 74 AVZO Košetice 98 94 97 95 92 96 572
9. Chadim Daniel 99 SSK Kablo V.Meziříčí 94 94 95 95 97 96 571
10. Šenkapoul Vladimír 53 SSK Třešť 98 94 95 96 95 92 570
11. Voldán Petr 97 SSK Stromovka Č.Bu 98 95 96 90 94 93 566
12. Nedvěd Martin 74 SSK Stromovka Č.Bu 91 91 94 94 95 95 560
13. Košťák František 49 SSK Batelov 93 93 97 92 92 90 557
14. Urbánek Štěpán 78 AVZO Košetice 98 93 95 84 92 94 556
15. Kučera Tomáš 73 AVZO Košetice 94 92 91 88 94 91 550
16. Vaněk Karel 98 AVZO H. Cerekev 93 94 91 91 93 88 550
17. Šlancar Ladislav 75 SSK Žďár nad Sázavou 88 91 94 95 92 89 549
18. Trnka Milan 49 AVZO Košetice 94 92 89 86 91 94 546
19. Frolík Josef 77 SSK Stromovka Č.Bu 94 90 92 90 92 88 546
20. Urbánek Martin 77 AVZO Košetice 93 93 90 89 88 90 543
21. Sobek Vlastimil 41 AVZO Košetice 91 92 87 93 85 87 535
22. Šálek Jaroslav 64 SSK Mor. Budějovice 84 87 86 94 90 92 533
23. Snítilý Jan 52 AVZO Košetice 82 86 87 92 90 91 528
24. Šamaj Vladimír 51 AVZO H. Cerekev 86 82 85 83 82 86 504
25. Doležal Bohumír 52 SSK Batelov 88 87 81 87 83 78 504
26. Ištok Marian 77 AVZO Žirovnice 86 82 85 87 75 82 497
27. Luňáček Oldřich 48 AVZO Obrataň 86 85 86 80 71 85 493
28. Horský Zdeněk 89 AVZO Obrataň 83 85 81 70 75 81 475
 
Kategorie : SM 60 ženy, juniorky, dorost
Poř.JménoNar.Klub1. 2.3.4.5.6.Celk.
1. Nedvěd Matěj 03 SSK Stromovka Č.Bu 100 99 97 98 98 95 587
2. Dajčarová Sabina 01 AVZO H. Cerekev 97 98 96 97 99 95 582
3. Jiráková Vladimíra 98 AVZO Černovice 95 97 99 99 96 95 581
4. Nymburská Pavlína 05 AVZO Černovice 98 96 94 94 98 97 577
5. Zíka Petr 02 AVZO Černovice 98 98 96 94 95 96 577
6. Strnadová Sára 07 SSK Vlašim 92 96 98 97 96 97 576
7. Matějková Michaela 97 AVZO H. Cerekev 99 97 94 93 96 96 575
8. Vlčková Michaela 01 AVZO H. Cerekev 99 97 93 93 98 95 575
9. Šíma Zdeněk 00 SSK V.Meziříčí 95 96 94 96 96 96 573
10. Soukupová Iveta 02 SSK Stromovka Č.Bu 94 95 98 97 91 97 572
11. Kahoun Matyáš 04 SSK Vlašim 96 94 95 93 95 98 571
12. Hodinová Kateřina 05 AVZO Černovice 96 93 98 95 94 95 571
13. Čugová Kateřina 99 AVZO H. Cerekev 96 96 94 92 93 97 568
14. Lemberk Matěj 04 AVZO Černovice 91 92 98 96 97 94 568
15. Frolík Jakub 04 SSK Stromovka Č.Bu 94 96 96 94 95 91 566
16. Svozilová Alice 03 SSK Delta Praha 96 89 92 93 96 97 563
17. Parkan Daniel 01 AVZO H. Cerekev 90 91 93 94 91 92 551
18. Němec Lukáš 05 SSK Stromovka Č.Bu 93 94 91 91 88 89 546
19. Němcová Kateřina 01 SSK Stromovka Č Bu 94 93 90 86 84 95 542
20. Havelková Radka 01 AVZO TS N.Město na Mor. 87 89 90 92 94 89 541
21. Plocek David 06 AVZO H. Cerekev 87 88 91 88 92 93 539
22. Vachtová Sabina 04 AVZO Černovice 88 89 88 85 86 90 526
23. Kadlecová Iveta 88 SSK Třešť 86 79 88 90 91 91 525
24. Hejný David 06 SSK Vlašim 74 85 89 87 91 93 519
25. Bárta Matěj 02 SSK V.Meziříčí 81 80 85 90 90 93 519
26. Římal Adam 05 AVZO Černovice 77 85 91 84 80 86 503
 
Kategorie : LM, SM 3x20 společná
Poř.JménoNar.KlubL LSSKKCelk.
1. Nymburský Petr 95 SSK Dukla Plzeň 96 100 99 95 96 95 581
2. Materna Jiří 64 AVZO TS N.Město na Mor. 96 97 94 92 92 96 567
3. Jiráková Vladimíra 98 AVZO Černovice 95 97 90 90 94 93 559
4. Soukupová Iveta 02 SSK Stromovka Č.Bu 94 95 94 88 93 93 557
5. Vlčková Michaela 01 AVZO H. Cerekev 99 97 89 90 92 87 554
6. Nedvěd Matěj 03 SSK Stromovka Č.Bu 100 99 88 90 89 87 553
7. Šálek Jaroslav 98 SSK Plzeň Slovany 97 98 78 87 90 94 544
8. Zíka Petr 02 AVZO Černovice 98 98 84 85 88 87 540
9. Povrle Jan 75 AVZO H. Cerekev 99 97 87 85 84 85 537
10. Dajčarová Sabina 01 AVZO H. Cerekev 97 98 76 81 84 86 522
11. Parkan Daniel 01 AVZO H. Cerekev 90 91 82 78 87 86 514
12. Němcová Kateřina 01 SSK Stromovka Č Bu 94 93 84 80 83 71 505
13. Frolík Jakub 04 SSK Stromovka Č.Bu 94 96 64 64 81 83 482
14. Hrubeš Vilém 51 AVZO Žirovnice 95 95 60 42 74 77 443
Hlavní rozhodčí: Matějka Milan C-1609
Činnost rady KS Zápis z Výboru 9.11.18 Zápis z Výboru 13.4.18 Seznam členů rady Kritéria podpory . . . Kalendář závodů Seznam SSK Seznam rozhodčích Statut KS ČSS Výsledkové listiny Zimní liga H.Brod 3.k. Zimní liga Chotěboř 1.k. Pohár SSK V.Meziříčí Poslední rána Pohár SSK Mostiště Mistrovství ČR Pohár SSK Bystřice KSL mládeže 2018 Přebor Kraje Vysočina VC Pelhřimova Memoriál F.Vobra VC Chotěboře - VP VC Chotěboře - LM ČPTM finále OSL Pelhřimovska 5.k. ČPTM 3.kolo Pohár AVZO H.Cerekev Pohár Chotěboře OP Žďár n.S. VC Chotěboře OSL Pelhřimovska 3.k. Chotěbořský kalibr ČPTM 2.kolo VC Bystřice n.P. Cena SSK Žďár n.S. OSL Pelhřimovska 2.k. VC N.Město na M. Chotěbořská finálovka VC N.Město na M. Archiv výsledků Propozice závodů Krajský přebor Zprávy z klubů SSK Černovice SSK N.Město n.M. SSK Žďár n.S.